Lacetti klub fórum
2024. Július 08. - 05:13:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 127   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal  (Megtekintve 324283 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1095 Dátum: 2007. December 20. - 19:05:28 »

Na itt a Cápa:
Ez aranyos cápa. lehet, hogy felspanoltad valamivel, hogy ennyire kering?  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1096 Dátum: 2007. December 20. - 19:15:06 »


Rongálás és rögzítés két külön fogalom, de nagyon eltértünk a topic témájától! Tessék a rendszámkérdést a társalgóban folytatni! (Majd kigyomlálom ezeket is!)
[/quote]Oké,de te kezdted Mosolyog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1097 Dátum: 2007. December 20. - 19:16:17 »

elmeselem most, mert a telefonra varnom kell. nem autoninkhoz kapcsoldo tema, ugyhogy aki akarja, mot ugorja at.

csak hogy milyen vilagban elunk:

megtakaritottunk nem gazolajat az elmult masfel honapban. ezt el szoktuk adni es a penzen a hajonak veszunk valamit (tv-t, dvd lejatszot, telefonkartyakat, stb.), a mardekot meg elosztjuk. most is megvolt a biznic, a penz a parancsnok kezebe kerult, ahogy szoktuk. emberunk norveg, havi 8000 usd a fizetese, van mibe apritani a kalacsot.
mivel a biznic az en jelenletemben tortent, teljesen kepben vagyok, hogy mennyiert menrt el az olaj, mert en alkudtam meg ra, nekem fizettek a kamionosiok! ehhez kepest ma, amikor azt kellett eldonteni, hogy mit es mennyiert vegyunk es mennyit osszunk el, akkor az ember hirtelen 4000 euroval kevesebbrol beszelt, mint amit en adtam neki. utana adni akart 1000 eurot, gondolom, hogy kussoljak. na ezt nem fogadtam el, pedig nekem is kell a penz, de nem venne be a gyomrom. foleg azok utan, hogy tegnap ota tudom, hogy a matrozokat lopja meg, havonta kb. 1500 euroval, pedig a filippinek fizetese alig havi 900 usd es piszkosul megdolgoznak a premiumert, amirol nem is tudnak, hogy jar nekik! meg nem tudom, hogy szoljak e valakinek rola es kinek, de szinte hihetetlen szamomra, hogy egy norveg ilyen legyen.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1098 Dátum: 2007. December 20. - 19:29:06 »

elmeselem most, mert a telefonra varnom kell. nem autoninkhoz kapcsoldo tema, ugyhogy aki akarja, mot ugorja at.

csak hogy milyen vilagban elunk:

megtakaritottunk nem gazolajat az elmult masfel honapban. ezt el szoktuk adni es a penzen a hajonak veszunk valamit (tv-t, dvd lejatszot, telefonkartyakat, stb.), a mardekot meg elosztjuk. most is megvolt a biznic, a penz a parancsnok kezebe kerult, ahogy szoktuk. emberunk norveg, havi 8000 usd a fizetese, van mibe apritani a kalacsot.
mivel a biznic az en jelenletemben tortent, teljesen kepben vagyok, hogy mennyiert menrt el az olaj, mert en alkudtam meg ra, nekem fizettek a kamionosiok! ehhez kepest ma, amikor azt kellett eldonteni, hogy mit es mennyiert vegyunk es mennyit osszunk el, akkor az ember hirtelen 4000 euroval kevesebbrol beszelt, mint amit en adtam neki. utana adni akart 1000 eurot, gondolom, hogy kussoljak. na ezt nem fogadtam el, pedig nekem is kell a penz, de nem venne be a gyomrom. foleg azok utan, hogy tegnap ota tudom, hogy a matrozokat lopja meg, havonta kb. 1500 euroval, pedig a filippinek fizetese alig havi 900 usd es piszkosul megdolgoznak a premiumert, amirol nem is tudnak, hogy jar nekik! meg nem tudom, hogy szoljak e valakinek rola es kinek, de szinte hihetetlen szamomra, hogy egy norveg ilyen legyen.
Sajnos mindenhol vannak ilyen emberek... Megértem a dilemmádat, mert bánt az egész és úgy gondolod, hogy ha nem szólsz, akkor bűnrészessé válsz. Nem könnyű helyzet! Ha netán úgy döntenél, hogy nem hagyod annyiban, azért jusson eszedbe, hogy nem vagy otthon, hanem onnan messze és a családod meg mi is hazavárunk! Ki tudja mire képes egy ilyen gerinctelen ember párezer €-ért!
Itt ragadom meg az alkalmat, -mert látom, hogy online vagy- hogy kívánjak hamarjában
BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT (még ha munkával is telik) Neked és Családodnak is!
Vigyázz magadra!
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1099 Dátum: 2007. December 20. - 19:50:12 »

meg nem tudom, hogy szoljak e valakinek rola es kinek, de szinte hihetetlen szamomra, hogy egy norveg ilyen legyen.
Én a helyedben nem szólnék senkinek. De a norvéggal vigyázz ezután, nem fogadtad el a kenőcsöt, lehet most majd nem hagy békén .
Tényleg vigyázz magadra !
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1100 Dátum: 2007. December 20. - 20:40:42 »

Piszok világban élünk. Megfigyeltétek, hogy minél gazdagabb valaki, annál jobban lesz irigy, zsugori, harácsoló tolvaj. Újgazdag szindroma nemcsak honi gond ezek szerint. Nehéz dillema: elfogadni a Judáspénzt, és bűnrészesnek lenni, vagy lebuktatni, de nincs igazán kézzelfogható bizonyiték, vagy visszautasítani a megvesztegetést, ezzel potenciális veszélyt jelenteni a mocsok norvég szemében, akinek nyílván ezentúl útban leszel. Talán, ha beesne a vizbe a Cápához...Biztos móresre tanítaná. Sajnos nem lehet okosan dönteni. Még Magadnak okoznál sok kellemetlenséget, mert nyílván bemocskolná hitelességed, és győztesként jönne még ki a szemét. Ha legközelebb lesz ilyen alkalom, csináld úgy, hogy valahogy legyen 1-2 titkos szem, és fűltanú. Talán ez lenne a megoldás.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1101 Dátum: 2007. December 20. - 20:49:43 »



Itt ragadom meg az alkalmat, -mert látom, hogy online vagy- hogy kívánjak hamarjában
BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT (még ha munkával is telik) Neked és Családodnak is!
Vigyázz magadra!
Üdv!

[/quote]

capaferinek koszonom szepen a jokivansagot. capacettinek mit hoz majd a jezuska?

kibabralni meg nem tud, mert legfeljebb hazakuld, akkor viszont sanszos, hogy felhivom a ceget es mindent elmondok. roka fogta csuka eseste. en sakkban tartom, mert tudom amit tudok, o sakkban tart, mert a fonok. de en legalabb tukorbe tudok nezni. elonyben vagyok, mert kb. 10 nap mulva hazamegy. hitelessegemet nem tudja elrontani, mert en mar tizedik eve dolgozom ennek a nemet cegnek, o eloszor van naluk. a nemet nem buta, 14 fos a szemelyzet, 7 nacio, atisztek kozott mindenki masmilyen unemzetisegu = nem fogjuk fedezni egymas zsivanysagat. egyebkent amikor kiszallok majd, akkor szolni fogok a matrozoktol lenyult penzrol. ha csak ki nem bukik addig, mert lehet, hogy az uj parancsnok nem nyulja majd le a bonuszukat.
de zarjuk is le a temat ezzel, remelem ilyesmivel a jovoben majd csak az itthoni munkahelyemen kell szembesulnom...

Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1102 Dátum: 2007. December 20. - 21:03:15 »



Itt ragadom meg az alkalmat, -mert látom, hogy online vagy- hogy kívánjak hamarjában
BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT (még ha munkával is telik) Neked és Családodnak is!
Vigyázz magadra!
Üdv!


capaferinek koszonom szepen a jokivansagot. capacettinek mit hoz majd a jezuska?

kibabralni meg nem tud, mert legfeljebb hazakuld, akkor viszont sanszos, hogy felhivom a ceget es mindent elmondok. roka fogta csuka eseste. en sakkban tartom, mert tudom amit tudok, o sakkban tart, mert a fonok. de en legalabb tukorbe tudok nezni. elonyben vagyok, mert kb. 10 nap mulva hazamegy. hitelessegemet nem tudja elrontani, mert en mar tizedik eve dolgozom ennek a nemet cegnek, o eloszor van naluk. a nemet nem buta, 14 fos a szemelyzet, 7 nacio, atisztek kozott mindenki masmilyen unemzetisegu = nem fogjuk fedezni egymas zsivanysagat. egyebkent amikor kiszallok majd, akkor szolni fogok a matrozoktol lenyult penzrol. ha csak ki nem bukik addig, mert lehet, hogy az uj parancsnok nem nyulja majd le a bonuszukat.
de zarjuk is le a temat ezzel, remelem ilyesmivel a jovoben majd csak az itthoni munkahelyemen kell szembesulnom...


[/quote]
Csak okosan, gondokodj, mielőtt cselekszel! Az is jusson eszedbe, hogy talán jövőre is oda mész melózni, ne vágd magad alatt a fát! Sajnos néha nyelni kell egy nagyot, de éltessen az, hogy Benned legalább van gerincesség...és persze:ne szólj szám, nem fáj fejem! Sajnos nincs bizonyítékod, szerintem ne feszegesd, de légy résen a  norvéggal!
Cápacetti megkapta már légterelő formájában a meglepit! Most húsvétig nyugi, mert szűkös a kassze, talán a nyuszi majd hoz rá egy saválló sportdobot! Vigyorog
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1103 Dátum: 2007. December 20. - 21:12:41 »



Itt ragadom meg az alkalmat, -mert látom, hogy online vagy- hogy kívánjak hamarjában
BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT (még ha munkával is telik) Neked és Családodnak is!
Vigyázz magadra!
Üdv!


capaferinek koszonom szepen a jokivansagot. capacettinek mit hoz majd a jezuska?

kibabralni meg nem tud, mert legfeljebb hazakuld, akkor viszont sanszos, hogy felhivom a ceget es mindent elmondok. roka fogta csuka eseste. en sakkban tartom, mert tudom amit tudok, o sakkban tart, mert a fonok. de en legalabb tukorbe tudok nezni. elonyben vagyok, mert kb. 10 nap mulva hazamegy. hitelessegemet nem tudja elrontani, mert en mar tizedik eve dolgozom ennek a nemet cegnek, o eloszor van naluk. a nemet nem buta, 14 fos a szemelyzet, 7 nacio, atisztek kozott mindenki masmilyen unemzetisegu = nem fogjuk fedezni egymas zsivanysagat. egyebkent amikor kiszallok majd, akkor szolni fogok a matrozoktol lenyult penzrol. ha csak ki nem bukik addig, mert lehet, hogy az uj parancsnok nem nyulja majd le a bonuszukat.
de zarjuk is le a temat ezzel, remelem ilyesmivel a jovoben majd csak az itthoni munkahelyemen kell szembesulnom...


Csak okosan, gondokodj, mielőtt cselekszel! Az is jusson eszedbe, hogy talán jövőre is oda mész melózni, ne vágd magad alatt a fát! Sajnos néha nyelni kell egy nagyot, de éltessen az, hogy Benned legalább van gerincesség...és persze:ne szólj szám, nem fáj fejem! Sajnos nincs bizonyítékod, szerintem ne feszegesd, de légy résen a  norvéggal!
Cápacetti megkapta már légterelő formájában a meglepit! Most húsvétig nyugi, mert szűkös a kassze, talán a nyuszi majd hoz rá egy saválló sportdobot! Vigyorog
Üdv!
[/quote]

mind a 4 ablakra? vlahol olvastam, hogy okssan szerezted.
nem tervezem, hogy jovore visszajovok. egyaltalan, remelem ez az utolso hajom!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1104 Dátum: 2007. December 20. - 21:21:56 »

Nem, csak az elsőkre vettem. Hátsókat ritkán használjuk, meg az kialakításánál fogva is sok felesleges örvényt kelt, jobban belekap a szél. Az elsők is félig kényszerből lettek, nem a légterelés miatt, hanem inkább az ablakmosótrutyi oldalablakon való végigfolyásának megakadályozására. Persze azért így nem csap annyira a tarkómra a huzat, ez is fontos!
Okosba szereztem, igen. Kb annyi volt, mint a Ridernél, csak helyembe hozták ennyiért, mivel ismerem az embert. 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1105 Dátum: 2007. December 20. - 21:25:48 »

fene ezt a billentyuzetet, most latom mit gepeltem be. akkor masnak is az oldalablkra csapja a szel a trutyit? en meg azt hittem, hogy en allitottam be rosszul a fuvokakat.
irtam a legkondira valaszt, de lehet, hogy nem egeszen odavalo.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1106 Dátum: 2007. December 20. - 21:27:02 »

A hátsóra nem is ajánlják, mert nem lehet jól rögzíteni, könnyen elveszthető, és fölösleges is áramlásügyileg. Amúgy pedig akivel már nem találkozom itt: minden cartársnak ÁLDOTT, BÉKÉS, SZERETETBEN GAZDAG KARÁCSONYT kívánok! Holnap dolgozom idén utoljára, remélem megúszom... Jó éjt mindenkinek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1107 Dátum: 2007. December 20. - 21:28:36 »

A hátsóra nem is ajánlják, mert nem lehet jól rögzíteni, könnyen elveszthető, és fölösleges is áramlásügyileg. Amúgy pedig akivel már nem találkozom itt: minden cartársnak ÁLDOTT, BÉKÉS, SZERETETBEN GAZDAG KARÁCSONYT kívánok! Holnap dolgozom idén utoljára, remélem megúszom... Jó éjt mindenkinek!

jo ejt es jo pihenest. majd hivlak, amikor tudok telefonalni!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1108 Dátum: 2007. December 20. - 21:43:51 »

feri! ez most hulyen fog hangzani, de: nalad is ott van a lacetti fejlecben kozepen egy spiegelonline felirat? vagy ez helyi specialitas szamomra?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1109 Dátum: 2007. December 20. - 22:17:49 »

cartarsak! most egy idore ismet elkoszonok. remelem meg iden ismet be tudok nezni!
ha nem, akkor meg egyszer:

BEKES, BOLDOG KARACSONYT ES SIKEREKBEN GAZDAG UJ EVET KIVANOK MINDENKINEK!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 127   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!