Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 08:35:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: A veszprémi találkozó 1 vagy 2 napos legyen?
1 napos - 9 (50%)
2 napos - 9 (50%)
Összes szavazó: 17

Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 43   Le
 
Szerző Téma: Veszprém 2008.07.12-13  (Megtekintve 117302 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #525 Dátum: 2008. Július 08. - 20:13:35 »

Lurdy: 3/4 8-kor tehát, és a csapat: Jani, Weres, Meatloaf, Kakaos, LadLac, LadiGidy, várom még LuzsoSW jelentkezését, mert jönnek ők is. Alakul a dolog! Stocz? Utána az M7-esen az ÖMV kútnál a Martonvásári leágazás után 3/4 9 -kor. Videózni is kéne majd! Fényképezni meg sokan fognak- gondolom. Focit ki tud hozni? Már csak négyet alszunk a taliig! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #526 Dátum: 2008. Július 08. - 20:16:38 »

Lurdy: 3/4 8-kor tehát, és a csapat: Jani, Weres, Meatloaf, Kakaos, LadLac, LadiGidy, várom még LuzsoSW jelentkezését, mert jönnek ők is. Alakul a dolog! Stocz? Utána az M7-esen az ÖMV kútnál a Martonvásári leágazás után 3/4 9 -kor. Videózni is kéne majd! Fényképezni meg sokan fognak- gondolom. Focit ki tud hozni? Már csak négyet alszunk a taliig! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nekem van labdám. Kaput ki hoz? Ja és 37 fok lesz!!!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #527 Dátum: 2008. Július 08. - 20:17:13 »

MÁR NAGYON VÁROM ÁM! .
Naplózva

Zsuzsanna
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #528 Dátum: 2008. Július 08. - 20:19:29 »

MÁR NAGYON VÁROM ÁM! .
 
 Klubtündérkém! Vigyorog  Addigra már teljes taggá válhatsz, ha így folytatod! Kacsint Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #529 Dátum: 2008. Július 08. - 20:22:33 »

Nekem van labdám. Kaput ki hoz? Ja és 37 fok lesz!!!
Szerintem a bejárattal nem lesz gond! Kacsint Nem kell vigyünk!
Viszont MNT kolléga jó lenne ha a szolgálatival jönne inkább, mert ha nekiállunk a 37 fokban rohangászni valszeg kelleni fog az elsősegély!( nem a közmunkás) Vigyorog
Naplózva
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #530 Dátum: 2008. Július 08. - 20:23:18 »

OK OK OK OK OK!!! Vigyorog Kacsint Mosolyog
Naplózva

Zsuzsanna
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #531 Dátum: 2008. Július 08. - 20:28:59 »

Lurdy: 3/4 8-kor tehát, és a csapat: Jani, Weres, Meatloaf, Kakaos, LadLac, LadiGidy, várom még LuzsoSW jelentkezését, mert jönnek ők is. Alakul a dolog! Stocz? Utána az M7-esen az ÖMV kútnál a Martonvásári leágazás után 3/4 9 -kor. Videózni is kéne majd! Fényképezni meg sokan fognak- gondolom. Focit ki tud hozni? Már csak négyet alszunk a taliig! Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Én akkor beneveznék egy 3/4 8 - 8 közötti találkozóra a Lurdynál. (így tuti nem tévesztem el a váli pihenőt... Vigyorog Vigyorog Vigyorog)
Kacsint
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #532 Dátum: 2008. Július 08. - 20:31:12 »

Szerintem többen is így gondoltuk! Kacsint LadLac majd vezet minket! Vigyorog Hajrá Lurdy! Kacsint Persze, ha a válit elszurtuk volna, azért még javíthattunk volna azzal, hogy Veszprémet megtaláljuk! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #533 Dátum: 2008. Július 08. - 20:35:31 »

Minket ott ne felejtsetek a pályánál. Kacsint Mosolyog
Naplózva

Zsuzsanna
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #534 Dátum: 2008. Július 08. - 20:37:21 »

LadLac majd vezet minket!
Én meg szeretném zárni a sort. 
Nehogy lemaradjon valaki.  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #535 Dátum: 2008. Július 09. - 15:44:44 »

LadLac majd vezet minket!
Én meg szeretném zárni a sort. 
Nehogy lemaradjon valaki.  Kacsint
 
Vagy, ha mégis, az Zsu legyen mi! Kacsint Vigyorog Na, ezt nem hagyjuk! Megyek kitisztítom a profi nyársaimat, hogy legalább ebben legyen sikerélményem. Kacsint Még visszanézek, ne örüljetek! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #536 Dátum: 2008. Július 09. - 15:46:20 »

Lurdy: 3/4 8-kor tehát, és a csapat: Jani, Weres, Meatloaf, Kakaos, LadLac, LadiGidy, várom még LuzsoSW jelentkezését, mert jönnek ők is. Alakul a dolog! Stocz? Utána az M7-esen az ÖMV kútnál a Martonvásári leágazás után 3/4 9 -kor. Videózni is kéne majd! Fényképezni meg sokan fognak- gondolom. Focit ki tud hozni? Már csak négyet alszunk a taliig! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nekem van labdám. Kaput ki hoz? Ja és 37 fok lesz!!!
Kapu lesz mindenkinél(levetett póló),vagy ha ennél komolyabb kapu kell akkor beállítunk 4 lányt kapufának. ;DCsak azt nem tudom még hogy hogy vesszük rá őket hogy csöndben és mozdulatlanul álljanak egyhelyben. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #537 Dátum: 2008. Július 09. - 15:52:39 »

Lurdy: 3/4 8-kor tehát, és a csapat: Jani, Weres, Meatloaf, Kakaos, LadLac, LadiGidy, várom még LuzsoSW jelentkezését, mert jönnek ők is. Alakul a dolog! Stocz? Utána az M7-esen az ÖMV kútnál a Martonvásári leágazás után 3/4 9 -kor. Videózni is kéne majd! Fényképezni meg sokan fognak- gondolom. Focit ki tud hozni? Már csak négyet alszunk a taliig! Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Én akkor beneveznék egy 3/4 8 - 8 közötti találkozóra a Lurdynál. (így tuti nem tévesztem el a váli pihenőt... Vigyorog Vigyorog Vigyorog)
Kacsint
Köszönöm Jani cartársnak, de hiába minden, én nem számítok 
Bosszúból azért is ott leszek én is...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #538 Dátum: 2008. Július 10. - 13:19:04 »

Lurdy: 3/4 8-kor tehát, és a csapat: Jani, Weres, Meatloaf, Kakaos, LadLac, LadiGidy, várom még LuzsoSW jelentkezését, mert jönnek ők is. Alakul a dolog! Stocz? Utána az M7-esen az ÖMV kútnál a Martonvásári leágazás után 3/4 9 -kor. Videózni is kéne majd! Fényképezni meg sokan fognak- gondolom. Focit ki tud hozni? Már csak négyet alszunk a taliig! Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Hát, Rómairól nem mennék át a Lurdy-hoz. Majd a hetesen találkozunk (ha el nem alszok Mosolyog).
Hol a Tesco Veszprémben?
GPS koordináták esetleg??  Vigyorog
A sort egyébként én szeretném zárni. Onnan könyebb lemaradni (Nem szeretem a rohanást. Márpedig a piros 7-es, az gyors  Vigyorog. Úgy emlékszem  Vigyorog).

Óbuda Auchan-budai rpart-alagút-Mészáros utca-budaörsi út-M7 útvonalon szeretne valaki csatlakozni?
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #539 Dátum: 2008. Július 10. - 14:16:40 »

Veszprémi Tesco:
http://www.tesco.hu/store?oid=Tf0d944d2115122f137e5b18fa542fc0
A lényeg, hogy a 8-as útra jobbra fordulsz rá és már nem is kanyarodsz le róla, mész a 82-es felé! ( Gyulafi...RÁTÓT )
Naplózva
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 43   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!