Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 06:03:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: A veszprémi találkozó 1 vagy 2 napos legyen?
1 napos - 9 (50%)
2 napos - 9 (50%)
Összes szavazó: 17

Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 43   Le
 
Szerző Téma: Veszprém 2008.07.12-13  (Megtekintve 117267 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #495 Dátum: 2008. Július 05. - 12:28:41 »

Továbbra is kérdés, hogy az M7-esen hol jöjjünk össze, és mikorra? He LadLac mit is igértél?!? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #496 Dátum: 2008. Július 05. - 17:53:41 »

Továbbra is kérdés, hogy az M7-esen hol jöjjünk össze, és mikorra? He LadLac mit is igértél?!? He Kacsint Vigyorog
Szerintem az M0-ás csatlakozása utáni első helyen.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #497 Dátum: 2008. Július 05. - 17:58:56 »

Apu Én csak várom a döntéseteket a találkozási ponttal kapcsolatban,és oda megyek.De szomorú,de nem a Lacimmal,mert onnan megyünk tovább Olaszba pacsálni a gyerekekkel,és ott körülményes hová tegyem.De a részvétel a fontos nem?MNT verl beszéltem,Ő mondta,hogy hozzá betehetem,de nem muszály,hogy azzal menjek.Tehát az egyszerűség kedvéért,itthon hagyom.Puszi Zsu
Naplózva

Zsuzsanna
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #498 Dátum: 2008. Július 06. - 08:39:28 »

Tisztelt Cartársak! A szobák foglalása tulajdonképpen megtörtént!(még a héten lehet bővíteni) A fontosabb a dolog az, hogy előleget kellett fizetni a foglalásért.Úgyhogy kérem tiszetelettel aki megígérte, hogy jön és kért foglalást az anyagilag is álljon majd helyt!Jelen állás szerint 4 db 2x2 ágyas és 3 db. 2 ágyas szoba áll majd rendelkezésre.(egyszerű matematika, hogy mennyibe került a foglalás ha 50%-ot kértek)Aki nem kért szállást is bejöhet és foci, tábortűz, nosztalgia stb.(ja ez egy volt KISZ tábor, ha még mond ez valakinek valamit)Kérdés vacsorát itt rendeljek vagy az eredeti elképzeléseknek megfelelően a paloznaki pincéknél eszünk gulyást vagy egyszerűen "csak" szalonnát sütünk?He???Na gyorsan gyorsan, hogy intézkedni tudjak.
Szerényen megjegyezném a szállásköltségekre szívesen fogadok adományokat az alábbi számlaszámon:11773487-02120238 OTP Budai Tamás
Előleg (2x2 ágy, 5000 Ft) elutalva.
Kösz az eddigi fáradozásodat.
Kitartás, már nemsokára vége!  Kacsint

Szalonna sütéshez egyéb (fa megvan, tűzeszköz biztosan lesz, nyársat majd faragunk) hozzávalót meg mindenki hozzon magával. Ki mit szeretne. Ne kezdjünk el még ezzel is szervezkedni, mert kb. 3 hét lesz, mire kitaláljuk a szalonna, kenyér pontos fajtáját (hagyma, kolbász, sör,... ).
Aki amit hoz, azt eszi-issza.

Programokkal kapcsolatban: rideresekkel nem beszéltem, mert összesen 1 ember írta, hogy érdekelné a dolog. 
Ezért meg nem szerveztetném át senkivel a hétvégéjét.
Azért gondolom, hogy nem fogunk unatkozni.
Csak jó idő legyen.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #499 Dátum: 2008. Július 06. - 21:04:31 »

Hülyén fog kinézni, hogy mindenki a magáét sütögeti, de ha már így alakult...
Rendben, én megértettem, mi visszük a magunkét.
Kb mikor lesz a szalonnasütés? Délben ebéd, délután bogrács....lehet, hogy este kilencnél előbb nem lesz sütögetés?
Csak azért kérdem, mert akkor már lassan indulatban leszünk hazafelé, olyankor nem sütögetünk.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #500 Dátum: 2008. Július 06. - 21:59:13 »

Ja...most egy kicsit visszaolvasva...szálláshelyen gulyés és bukta? szóval nem közös bográcsozás..
Akkor az előző hozzászólásomból csak az a rész aktuális, hogy mindenki viszi a magáét, aki nem marad a szálláson. Kár. Én úgy képzeltem el az egészet hogy az állatkert után levonulunk egy alkalmas helyre, ahol 2-3 fő főzőcskézik, a többiek meg fürdenek, fociznak, majd este felé amikor elkészült a kaja egy közös csevelyes eszegetés, majd a maradék parázson sütögetés, stb. Nem zárt térben "üzemi konyhán" enni. No akkor így változtatom jelentkezésemet:

cápaFeri részéről egy autó, 3 fő, ebéd nem kell, vacsora nem kell, szállás nem kell.
Találkozó 10.00 veszprémi Tecsó parkolóban.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #501 Dátum: 2008. Július 07. - 07:01:51 »

Továbbra is kérdés, hogy az M7-esen hol jöjjünk össze, és mikorra? He LadLac mit is igértél?!? He Kacsint Vigyorog
A találkozó az M7-en 1/2 9-től van a Vál-i pihenőnél. Ez egy OMV kutat jelent, mely Martonvásár-Gyúró lehajtó után van, de a Kápolnásnyék-Vereb elött. 9 órakor indulunk tovább, aki ott van, ott van, aki nincs, ...!
Szerintem így pont kényelmesen odaérünk 10 órára Veszprémbe. Hasonló kritériumokkal lehetne találkozó a Lurdy háznál, a már jól ismert minitali helyszinén. Szintén 8 órás továbbindulással. Aki bárhonnan lemarad, Veszprém Tecsó 10 óra. Esetleg közben figyelgetni a matricás Lacsikat!!!   Vigyorog Vigyorog Ezeket már átrágtuk Ladigidy Cartárssal, szerintem nincs mit ragozni rajta. Nem kötelező érvényű, de aki szeretne együtt felvonulni, Azoknak irányadó lehet!
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #502 Dátum: 2008. Július 07. - 09:30:35 »

Sajnos úgy néz ki, hogy nélkülem mentek Veszprémbe! A négybetűs áruház, ahol mindig olcsó minden, gondoskodott róla, hogy ne unatkozzak a hétvégén! Sajnos szombat reggel elég későn érek haza ahhoz, hogy ne tudjak menni a találkozóra. Ez van.   
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #503 Dátum: 2008. Július 07. - 10:09:39 »

Továbbra is kérdés, hogy az M7-esen hol jöjjünk össze, és mikorra? He LadLac mit is igértél?!? He Kacsint Vigyorog
A találkozó az M7-en 1/2 9-től van a Vál-i pihenőnél. Ez egy OMV kutat jelent, mely Martonvásár-Gyúró lehajtó után van, de a Kápolnásnyék-Vereb elött. 9 órakor indulunk tovább, aki ott van, ott van, aki nincs, ...!
Szerintem így pont kényelmesen odaérünk 10 órára Veszprémbe. Hasonló kritériumokkal lehetne találkozó a Lurdy háznál, a már jól ismert minitali helyszinén. Szintén 8 órás továbbindulással. Aki bárhonnan lemarad, Veszprém Tecsó 10 óra. Esetleg közben figyelgetni a matricás Lacsikat!!!   Vigyorog Vigyorog Ezeket már átrágtuk Ladigidy Cartárssal, szerintem nincs mit ragozni rajta. Nem kötelező érvényű, de aki szeretne együtt felvonulni, Azoknak irányadó lehet!
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Én akkor beneveznék egy 3/4 8 - 8 közötti találkozóra a Lurdynál. (így tuti nem tévesztem el a váli pihenőt... Vigyorog Vigyorog Vigyorog)
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #504 Dátum: 2008. Július 07. - 10:23:05 »

Sajnos úgy néz ki, hogy nélkülem mentek Veszprémbe! A négybetűs áruház, ahol mindig olcsó minden, gondoskodott róla, hogy ne unatkozzak a hétvégén! Sajnos szombat reggel elég későn érek haza ahhoz, hogy ne tudjak menni a találkozóra. Ez van.   
Hiányozni fogsz. 
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #505 Dátum: 2008. Július 07. - 11:39:27 »


Előleg (2x2 ágy, 5000 Ft) elutalva.
Kösz az eddigi fáradozásodat.
Kitartás, már nemsokára vége!  Kacsint


[/quote]
Biztos, hogy jó helyre utaltad?(nem kaptam róla értesítést)
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #506 Dátum: 2008. Július 07. - 12:21:40 »

Előleg (2x2 ágy, 5000 Ft) elutalva.
Kösz az eddigi fáradozásodat.
Kitartás, már nemsokára vége!  Kacsint

Biztos, hogy jó helyre utaltad?(nem kaptam róla értesítést)

Kissé lemaradtam a visszaolvasásban...
MNT, a fentiek alapján van még értelme utalni, vagy most már úgyis mindegy... (és kibírod szombatig...)?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #507 Dátum: 2008. Július 07. - 12:38:24 »


Összefoglalva: Lurdynál 3/4 8-kor találkozunk, és legkésőbb 8-kor el is indulunk! Utána ÖMV kút Martonvásár- Gyúró leágazás után 3/4 9-kor, indulás 9-kor, Veszprám Tesco parkoló 10-re érkezés, össznépi gyülekező, MNT várja a csapatot, és innen tovább már teljesen közös az állatkerti parkolóba hajtás, és kezdődik a teljes találkozó! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Mostantól kérjük, ne változtasson ezen senki sem! Természetesen, a máshonnan jövők külön alkudhatnak, de a TESCO a végpont mindenkinek! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #508 Dátum: 2008. Július 07. - 17:53:20 »

Sajnos úgy néz ki, hogy nélkülem mentek Veszprémbe! A négybetűs áruház, ahol mindig olcsó minden, gondoskodott róla, hogy ne unatkozzak a hétvégén! Sajnos szombat reggel elég későn érek haza ahhoz, hogy ne tudjak menni a találkozóra. Ez van.   
Ez rossz hír!  Sajnálom! 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #509 Dátum: 2008. Július 08. - 08:50:24 »


Összefoglalva: Lurdynál 3/4 8-kor találkozunk, és legkésőbb 8-kor el is indulunk! Utána ÖMV kút Martonvásár- Gyúró leágazás után 3/4 9-kor, indulás 9-kor, Veszprám Tesco parkoló 10-re érkezés, össznépi gyülekező, MNT várja a csapatot, és innen tovább már teljesen közös az állatkerti parkolóba hajtás, és kezdődik a teljes találkozó! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Mostantól kérjük, ne változtasson ezen senki sem! Természetesen, a máshonnan jövők külön alkudhatnak, de a TESCO a végpont mindenkinek! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Akkor én is a Lurdyhoz mennék. Kakaosnak is jó szerintem és talán Janiéknak is. Éljen a vonatozás!  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 43   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!