Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 03:30:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: A veszprémi találkozó 1 vagy 2 napos legyen?
1 napos - 9 (50%)
2 napos - 9 (50%)
Összes szavazó: 17

Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 43   Le
 
Szerző Téma: Veszprém 2008.07.12-13  (Megtekintve 117204 alkalommal)
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #480 Dátum: 2008. Július 04. - 11:55:31 »

Nem akarok kötekedni, de ennek a listának mi értelme?! He
Egyszer már felírtuk magunkat vacsorára, igaz akkor még bográcsról volt szó. Kacsint
Szegény Jani, megint el van bizonytalanítva... Kacsint
Pedig mit küzdött azért az infóért, hogy mi lesz a bográcsban... Vigyorog Vigyorog

Egyébként egyetértek: muszáj ennyit kavarogni, az a bogrács-dolog egyszer már lefutott, erősen bólogattunk, most meg mégse... ?
A gyomromát már beállítottam, most paraméterezzem újra... ?

Én sem értettem a szálláshelyes bográcsos vacsorát aki 1 napra meg és jelentkezett a bográcsos kajára az most hogy áll?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #481 Dátum: 2008. Július 04. - 13:15:10 »

Újabb fogyatékos a vonalban: a vacsora kizárja a bográcsolást? Szerintem nevezzük bogrács-vacsorának, és akkor mindenki tudja, hogy vacsora is lesz, és bogrács is, és Jani nem szédül el többet! Ebéd a zoonál, vacsora a szálláshelyen, ami bográcsban lesz főzve. Így világos? He Kacsint Vigyorog A lista pedig adva volt, hogy ki mire tart igényt, nem kéne állandóan újra, és újra végig futtatni. Elég a szenvedésből! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #482 Dátum: 2008. Július 04. - 13:42:47 »

És aki nem tud vacsoráig maradni, az éhen marad egész nap?
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #483 Dátum: 2008. Július 04. - 15:18:09 »

És aki nem tud vacsoráig maradni, az éhen marad egész nap?
A kérdés jogos.
Javasolnám, hogy (amennyiben az egyszer már összeírt lista szerint készül az a "bográcskaja"! Kacsint) legyen valamikor előbb kész mint a normál vacsora idő. Mondjuk valamikor a du. órákra, mert nem mindenki tud majd késő estig maradni és ennek ellenére szeretne enni belőle.
MNT kolléga! Ha lesz ilyen bográcsozás, de nem készülhet el valamiért időben az étel, úgy a listán az általam jelzett 2.5 főt legyélkedves nem figyelembe venni! Kacsint Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #484 Dátum: 2008. Július 04. - 15:59:50 »

És aki nem tud vacsoráig maradni, az éhen marad egész nap?
 
Kedves Athee! Először: ebédelünk a zoo-nál, reggeliről nem beszélek, mert azt még otthon kell elintézni. Szóval ebéd, amit érkezéskor a zoo-nál mindjárt megrendelünk, ki, ki mit szeretne, és akkor megbeszélt időben visszamegyünk, és befaljuk. Tehát már nem a vacsora lesz az első kajálás. Utána foci, fűrdés, ahogy jön, és mivel sokan csak egy napra jönnek csak, így a közös vacsora nem késő este lesz, mert a "közösön" van a lényeg! Ennek idejét úgy kell meghatározni, hogy ne vágja félbe a délutáni programot, de utána még a hazaút se nyúljon a késő éjjelbe. (pl.: 18-19?, megbeszélés kérdése!) Én, mint fogyatékos, így gondolom, talán jól? Lehet hozzászólni! Fontos, hogy minél többen, minél többet személyesen is megismerjenek!
Más: Végül, pontosan mikor, és hol találkozzunk az M7-esen, hogy együtt menjünk tovább Veszprémbe convoyban, innem Mocsokfalváról, és környékéről? Kéretik figyelembe venni azt, hogy a veszprémi tesco parkolóba érjünk 10 órára legkésőbb, ahol vár minket az oroszlánszívű, és birkatürelmű MNT cartárs. Javaslatom, hogy legkésőbb 8:15 legyen az időpont. Vélemény?
Ha pedig valakik külön még elötte is talizni akarnak (pl.: Lurdy, vagy bárhol?), azok külön beszéljék meg egymásközt, figyelembevéve az M7-esre érést is! Oké
Uff! Én beszéltem! Jól? Feleslegesen? Má rcsak egy hetünk van, ne bénázzuk el ezt a komolyabb talit! Legyünk felnőttek ebben legalább! A játékosság azért marad! Hajrá Lacetti Klub! Hajrá Cartársak! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kakaos
Kábelbarát
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132



« Hozzászólás #485 Dátum: 2008. Július 04. - 17:45:06 »

Szevasztok! Kakaós vagyok. Ki jön a Lurdyhoz, mert én szívesen indulnék onnan?
Ha valakit érdekel ez a helyszin, egyeztessünk időpontot.

Utóirat: 2-en megyünk és egy napra.

Útra fel Lacettisek! Jó buli lesz biztos!

Naplózva
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #486 Dátum: 2008. Július 04. - 19:13:40 »

Szevasztok! Kakaós vagyok. Ki jön a Lurdyhoz, mert én szívesen indulnék onnan?
Ha valakit érdekel ez a helyszin, egyeztessünk időpontot.

Utóirat: 2-en megyünk és egy napra.

Útra fel Lacettisek! Jó buli lesz biztos!



Mi a Dél-Dunántúlról indulunk akinenek útba esik azzal mi is egyeztethetnénk az eggyüt érkezésről Veszprémbe Sz.Gabi neked mia a vélményed Siófoktól mehetnénk együtt?
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 05. - 10:59:53 írta sebijoe » Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #487 Dátum: 2008. Július 04. - 19:52:03 »

Hát kérem szépen azért bátorkodtam ezt az új listát feltenni, hogy mindenki kedvére tudjak tenni (egyre nehezebb).Miután a paloznaki bográcsozást a többség lefújta és a szálláson kíván vacsorázni ezért gondolva azokra akik esetleg így nem óhajtanak vacsorázni (hanem szalonnát sütni) azok is tudjanak választani.Be kell valljam nehéz ügy a demokrácia!!!!Namármost, hogy mindenkit egy kicsit megkeverjek gulyásleves lesz buktával a vacsora, ami nem bográcsban készül hanem a helyi konyhán!Az hogy mikor az csak rajtunk múlik.Szóval aki kér vacsorát kérem írja fel magát mert meg kellene rendelnem hány főre kérek.A szalonnasütés a vacsora után lenne esedékes, amit inkább közösségi programnak szántam, de aki ezt gondolja vacsora gyanánt az is ok.A tábortűznél meg minden ami belefér.(mint az úttörőtáborban)Számítok néhány SW-s kolléga segítségére, mert a fát nekünk kell oda szállítani.A fát és a nejlonzsákokat már beszereztem.Hát kb ennyi! Ha valakinek még lenne kérdése, igénye, felvetése kérem ne habozzon tegye meg!Aztán vagy begolyózok vagy nem!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #488 Dátum: 2008. Július 04. - 20:34:46 »

Így összeáll a kép: ebéd a zoo mellett, vacsora a szálláson, és utána szalonnasütés! Ez utóbbi közösségi program, és persze nem helyettesíti a vacsorát, mert az fontos, mert éhesek leszünk! Igazam van? LadLac-cal így is beszéltünk erről ma egy minitali keretében. Szóval én három főre kérek ebédet, vacsorát, szállást továbbra is, és persze résztveszek a tábortűznél is. Részemről oké minden, és köszönöm Fiam a fáradságod, amit értünk tettél! Ne bomolj meg!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #489 Dátum: 2008. Július 04. - 20:54:50 »

Így összeáll a kép: ebéd a zoo mellett, vacsora a szálláson, és utána szalonnasütés! Ez utóbbi közösségi program, és persze nem helyettesíti a vacsorát, mert az fontos, mert éhesek leszünk! Igazam van? LadLac-cal így is beszéltünk erről ma egy minitali keretében. Szóval én három főre kérek ebédet, vacsorát, szállást továbbra is, és persze résztveszek a tábortűznél is. Részemről oké minden, és köszönöm Fiam a fáradságod, amit értünk tettél! Ne bomolj meg!
Vígaszként megnéztem Zsu-t az iwiwen.Gyerekek, apukámm ........Meg kell mondjam tűzbe jöttem, mint pap szamara a katonazenétől!!!Ilyen klubtagokat szívesen megismerek.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #490 Dátum: 2008. Július 04. - 20:56:42 »

No ezért mondtam én az elején, hogy nem kellene ebéd is! Leértek majdnem délben Veszprémbe és másból sem áll majd a program, mint ebéd a Zoo-nál  aztán délután kaja, majd este szalonnasütés... Vigyorog Igaz közben maard egy-két óra másra is, de nem sok! Vigyorog No de ha a többségnek ekkora táplálékigénye van, akkor nincs mit tenni.
Éppen ezért nem kértünk mi helyhez kötött éttermi ebédet, mert Zoo közben belefér egy-két szenyó, aztán egy fagyi nasinak, aztán máris következik a délután-este szalonnasütéssel.

Viszont amit még hiányolok! Beszélünk szalonnasütésről, de nem beszél senki arról, hogy mit viszünk hozzá?
A fát megköszönjük MNT-nek, de a többi? Vagy mindenki hozzon magával szalonnát, hagymát, minden egyebet, amit megsüt és megeszik? Nem lenne egyszerűbb, ha egy ember beszerezné ott helyben, mi meg hozzájárulnánk ott a költségekhez? (szándékosan nem írtam MNT-t mert éppen elege lehet ennyi határozatlan emberrel!)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #491 Dátum: 2008. Július 04. - 21:02:34 »

Ne túlozz Husi.De azért köszönöm puszi
Naplózva

Zsuzsanna
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #492 Dátum: 2008. Július 04. - 21:05:28 »

Ne túlozz Husi.De azért köszönöm puszi
Már valaki Husi is?  Hmmm...azért maradjunk a témánál!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #493 Dátum: 2008. Július 05. - 07:58:14 »

Hát kérem szépen azért bátorkodtam ezt az új listát feltenni, hogy mindenki kedvére tudjak tenni (egyre nehezebb).Miután a paloznaki bográcsozást a többség lefújta és a szálláson kíván vacsorázni ezért gondolva azokra akik esetleg így nem óhajtanak vacsorázni (hanem szalonnát sütni) azok is tudjanak választani.Be kell valljam nehéz ügy a demokrácia!!!!Namármost, hogy mindenkit egy kicsit megkeverjek gulyásleves lesz buktával a vacsora, ami nem bográcsban készül hanem a helyi konyhán!Az hogy mikor az csak rajtunk múlik.Szóval aki kér vacsorát kérem írja fel magát mert meg kellene rendelnem hány főre kérek.A szalonnasütés a vacsora után lenne esedékes, amit inkább közösségi programnak szántam, de aki ezt gondolja vacsora gyanánt az is ok.A tábortűznél meg minden ami belefér.(mint az úttörőtáborban)Számítok néhány SW-s kolléga segítségére, mert a fát nekünk kell oda szállítani.A fát és a nejlonzsákokat már beszereztem.Hát kb ennyi! Ha valakinek még lenne kérdése, igénye, felvetése kérem ne habozzon tegye meg!Aztán vagy begolyózok vagy nem!
MNT! Készült egy bográcsos lista már, gondolom aki Palóznakon evett volna a gulyásból az Csopakon sem tesz majd másként. Feltéve, hogy el is jön a talira! Tehát az a lista kb. jó lehet rendelési alapnak, szerintem.

Légyszi, ne golyózz be! Te csak vezeted a mentőautót, maradj csak a bal egyben! Kacsint Vigyorog
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #494 Dátum: 2008. Július 05. - 10:14:08 »

Szevasztok! Kakaós vagyok. Ki jön a Lurdyhoz, mert én szívesen indulnék onnan?
Ha valakit érdekel ez a helyszin, egyeztessünk időpontot.

Utóirat: 2-en megyünk és egy napra.

Útra fel Lacettisek! Jó buli lesz biztos!


Én Janival úgy beszéltem meg, hogy az erzsébeti tecsónál egyszerűbb lenne találkoznunk, hisz a lurdyhoz senki sem akart jönni, de felőlem ott is talizhatunk, de Janiéknak nem biztos hogy szimpatikus a kerülőút.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 43   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!