Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 03:30:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: A veszprémi találkozó 1 vagy 2 napos legyen?
1 napos - 9 (50%)
2 napos - 9 (50%)
Összes szavazó: 17

Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 43   Le
 
Szerző Téma: Veszprém 2008.07.12-13  (Megtekintve 117205 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #375 Dátum: 2008. Június 18. - 15:11:26 »

Mielőtt feliratkoznék, tudni szeretném mi lesz a bográcsban?  Kacsint
Még mindig nem tudom!
Jani vega vagy?Bármibe lefogadom hogy répa is lesz benne,majd kiszeded. Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #376 Dátum: 2008. Június 18. - 19:50:03 »

Mielőtt feliratkoznék, tudni szeretném mi lesz a bográcsban?  Kacsint
Még mindig nem tudom!
Jani vega vagy?Bármibe lefogadom hogy répa is lesz benne,majd kiszeded. Vigyorog Vigyorog
Nem vagyok vega! Vigyorog
Ki mondta, hogy lesz benne répa?
Naplózva


LPG
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #377 Dátum: 2008. Június 21. - 19:25:58 »

3 napja csendben vagytok e topicban!
Ez gyanús nekem! He
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #378 Dátum: 2008. Június 21. - 19:46:23 »

Ezt jól látod, Peti.
Valamiért elfogyott a lendület. Talán a szervezéssel kellene aktívabban foglalkoznunk. He
Lehet, hogy MNT-re túl sok terhet raktunk ezzel a szálláskereséssel?
Remélem azért a kaja sikerül, de ha nem az sem baj csak tudjuk meg időben.
MNT nyilatkozz majd légyszi, mit tudtál ezzel kapcsolatban intézni? Mosolyog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #379 Dátum: 2008. Június 21. - 21:31:28 »

Elakadtunk a kajánál.
Letisztáztuk egyátalán, hogy ki mit visz hozzávalót?
Egy bogrács alapanyagait nem két fillér megvenni ennyi embernek! Már írtam, de akkor megint írom, hogy beszéljük már meg, ki mit visz hozzá! Nem kellene mindent rá hagyni arról nem is beszélve, hogy elfordítjuk a házát ennyien!
Csúfos dolog lenne, ha ki kellene jelölni embereket, hogy ki mit hozzon! 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #380 Dátum: 2008. Június 22. - 06:20:27 »

nnyel.Mi van az állatkerti  kajával, akarjuk vagy nem?Eddig csak Cápa jelezte, hogy nem kér! Mi van a bográcsozással?Rendeljem ne rendeljem?

Ebből nekem úgy tűnik hogy nem nekünk kell vinni a hozzávalókat, de lehet én értettem félre.
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #381 Dátum: 2008. Június 22. - 08:19:37 »

Elakadtunk a kajánál.
Letisztáztuk egyátalán, hogy ki mit visz hozzávalót?
Egy bogrács alapanyagait nem két fillér megvenni ennyi embernek! Már írtam, de akkor megint írom, hogy beszéljük már meg, ki mit visz hozzá! Nem kellene mindent rá hagyni arról nem is beszélve, hogy elfordítjuk a házát ennyien!
Csúfos dolog lenne, ha ki kellene jelölni embereket, hogy ki mit hozzon! 
Cápa, egyenlőre azt a verziót preferáljuk, hogy nem mi főzünk. (Persze ha MNT-nek sikerül egy normális vendéglőt találnia ahol megcsinálják helyettünk a bográcsost és nekünk csak el kell menni oda.)
Ha nem sikerül akkor jöhetne az, hogy mi főzünk.( De ehhez meg megfelelő tűzrakó helyet kell találnunk, nem ismerem az erre vonatkozó szabályzást. Hmmm...valaki tűzoltó múlttal a csapatból? Kacsint Vigyorog)
Aztán meg ha ez sem sikerül, még mindig ott van a vendéglői étlap. Gondolom éhen nem maradunk. Kacsint
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #382 Dátum: 2008. Június 22. - 14:50:28 »

Elakadtunk a kajánál.
Letisztáztuk egyátalán, hogy ki mit visz hozzávalót?
Egy bogrács alapanyagait nem két fillér megvenni ennyi embernek! Már írtam, de akkor megint írom, hogy beszéljük már meg, ki mit visz hozzá! Nem kellene mindent rá hagyni arról nem is beszélve, hogy elfordítjuk a házát ennyien!
Csúfos dolog lenne, ha ki kellene jelölni embereket, hogy ki mit hozzon! 
Cápa, egyenlőre azt a verziót preferáljuk, hogy nem mi főzünk. (Persze ha MNT-nek sikerül egy normális vendéglőt találnia ahol megcsinálják helyettünk a bográcsost és nekünk csak el kell menni oda.)
Ha nem sikerül akkor jöhetne az, hogy mi főzünk.( De ehhez meg megfelelő tűzrakó helyet kell találnunk, nem ismerem az erre vonatkozó szabályzást. Hmmm...valaki tűzoltó múlttal a csapatból? Kacsint Vigyorog)
Aztán meg ha ez sem sikerül, még mindig ott van a vendéglői étlap. Gondolom éhen nem maradunk. Kacsint

Vendéglős kaja intézés alatt eddig 20 főre! Senki többet?Az árakról majd a jövő héten tájékoztatok.A szállással az a baj hogy egy egy szobát le tudok foglalni, de a falu különböző pontjain.Namármost ez attól függ, hogy a tájház udvarán (ahol bográcsoznánk), hogy tudom elintézni a helyet.Ha ott együtt tudunk lenni akkor a szállás nem gond ha itt-ott van.
Szóval a jövő héten többet tudok.Elnézést , ha nem tudok minden nap referálni, de rengeteg dolgom van mostanában( hál Istennek)és keveset tudok ezzel foglalkozni!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #383 Dátum: 2008. Június 22. - 15:06:35 »

Mielőtt feliratkoznék, tudni szeretném mi lesz a bográcsban?  Kacsint
He
Naplózva


LPG
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #384 Dátum: 2008. Június 22. - 15:32:16 »

Vendéglős kaja intézés alatt eddig 20 főre! Senki többet?Az árakról majd a jövő héten tájékoztatok.A szállással az a baj hogy egy egy szobát le tudok foglalni, de a falu különböző pontjain.Namármost ez attól függ, hogy a tájház udvarán (ahol bográcsoznánk), hogy tudom elintézni a helyet.Ha ott együtt tudunk lenni akkor a szállás nem gond ha itt-ott van.
Szóval a jövő héten többet tudok.Elnézést , ha nem tudok minden nap referálni, de rengeteg dolgom van mostanában( hál Istennek)és keveset tudok ezzel foglalkozni!
Köszönjük a szervezést! Mosolyog
Lehet, hogy rosszul számoltam de én a listán 24,5 főt látok.
És arról is beszéljünk majd, hogy mi legyen majd a bográcsban?
Mintha valaki már érdeklődött volna ez ügyben. Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #385 Dátum: 2008. Június 22. - 19:08:33 »

Elakadtunk a kajánál.
Letisztáztuk egyátalán, hogy ki mit visz hozzávalót?
Egy bogrács alapanyagait nem két fillér megvenni ennyi embernek! Már írtam, de akkor megint írom, hogy beszéljük már meg, ki mit visz hozzá! Nem kellene mindent rá hagyni arról nem is beszélve, hogy elfordítjuk a házát ennyien!
Csúfos dolog lenne, ha ki kellene jelölni embereket, hogy ki mit hozzon! 
Cápa, egyenlőre azt a verziót preferáljuk, hogy nem mi főzünk. (Persze ha MNT-nek sikerül egy normális vendéglőt találnia ahol megcsinálják helyettünk a bográcsost és nekünk csak el kell menni oda.)
Ha nem sikerül akkor jöhetne az, hogy mi főzünk.( De ehhez meg megfelelő tűzrakó helyet kell találnunk, nem ismerem az erre vonatkozó szabályzást. Hmmm...valaki tűzoltó múlttal a csapatból? Kacsint Vigyorog)
Aztán meg ha ez sem sikerül, még mindig ott van a vendéglői étlap. Gondolom éhen nem maradunk. Kacsint

Akkor én valamit félreértettem, sorry!
Azt hittem, hogy a délutáni-esti tábortüzes bográcsozásról van szó, amit esetleg ki lehet egészíteni egy estébe nyúló szalonnasütögetéssel, stb! De ezek szerint ti az ebédet szervezitek bográcsosnak.
Így én köszönettel, de visszamondanám a 1,5 főt. Így már jobban közelít a létszám a 20 főhöz is!  Vigyorog
Bocsi.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #386 Dátum: 2008. Június 22. - 19:47:18 »

Valamit ti félre értetettek!
Délben ebéd az állatkertnél egy vendéglőben, este meg bográcsozás, amit nem mi főzünk hanem valahol megrendeli MNT és mi csak megeszük. (jó lenne tudni, hogy mit fogunk enni? Mosolyog)
Ezért javaslom legyen két lista az egyik az ebédnek a másik a bográcsnak, ami este lesz.

Bográcskaja:
2 fő ladlac-nak
3 fő ladigidy-nek
2 fő meatloaf-nak
2,5 fő Jopek ( fél indoklása alább)
1 fő diablo-nak
2 fő sebiék
1,5 fő weres   
1 fő athee-nak
1,5 fő cápa
4,5 fő kripic-nek (ha a mennyiség miatt a kisember 1/2-nek számít...   )
3,5 fő Stocz-nak (fél indoklása mint fent)
? fő Jani


Állatkerti ebéd:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Naplózva


LPG
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #387 Dátum: 2008. Június 22. - 20:02:23 »

Én a bográcsozást estére szántam volna, ahol mindenki az asztalhoz tud ülni és mehet a nagyiramú traccsparti.Miután még mindig nem volt tuti a létszám így nem rendeltem meg.Még a talin résztvevők száma sem tuti, így nehéz bármit is intézni.Lassan úgy járok mint a szállással, na mindegy.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #388 Dátum: 2008. Június 22. - 20:05:20 »

Én a bográcsozást estére szántam volna, ahol mindenki az asztalhoz tud ülni és mehet a nagyiramú traccsparti.Miután még mindig nem volt tuti a létszám így nem rendeltem meg.Még a talin résztvevők száma sem tuti, így nehéz bármit is intézni.Lassan úgy járok mint a szállással, na mindegy.
A bográcsozáshoz megvan a létszám.
Én is feliratkoznék ha tudnám mit kellene megennem! Kacsint
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #389 Dátum: 2008. Június 22. - 20:09:44 »

MNT, mondj egy dátumot és aki addig nem mond semmit, az azt eszik amit talál!
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 43   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!