Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 05:59:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: A veszprémi találkozó 1 vagy 2 napos legyen?
1 napos - 9 (50%)
2 napos - 9 (50%)
Összes szavazó: 17

Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 43   Le
 
Szerző Téma: Veszprém 2008.07.12-13  (Megtekintve 117257 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #345 Dátum: 2008. Június 17. - 16:37:52 »

Kissebb gáz van sajnos, de mindent megteszek hogy kiküszöböljem.Foglalt a vendégház!!!Félek, hogy nehéz lesz szállást találni, de igyekszem megoldani.Amint lesz egy kis időm jelentkezek az eredménnyel.Mi van az állatkerti  kajával, akarjuk vagy nem?Eddig csak Cápa jelezte, hogy nem kér! Mi van a bográcsozással?Rendeljem ne rendeljem?Nehéz helyzetbe hoztok, mert létszámok nélkül ezt sem tudom időben elintézni.A szálláson meg rajta leszek.
ladlac + 1 fő, nekik kell kaja, szállás! Klubkutya kaját hozom. Előre is kösz mindent.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #346 Dátum: 2008. Június 17. - 17:04:10 »

Kissebb gáz van sajnos, de mindent megteszek hogy kiküszöböljem.Foglalt a vendégház!!!Félek, hogy nehéz lesz szállást találni, de igyekszem megoldani.Amint lesz egy kis időm jelentkezek az eredménnyel.Mi van az állatkerti  kajával, akarjuk vagy nem?Eddig csak Cápa jelezte, hogy nem kér! Mi van a bográcsozással?Rendeljem ne rendeljem?Nehéz helyzetbe hoztok, mert létszámok nélkül ezt sem tudom időben elintézni.A szálláson meg rajta leszek.
Engem spec. érdekel a bográcsozás, lelkes híve vagyok a szabadtéri sütésnek-főzésnek. Mosolyog
A vendéglői menű különösképpen nem hoz lázba, a bográcsnak meg feelingje van kérem! Vigyorog
De a többség óhajához igazodom ebben is, csak legyen olyan! (Mármint óhaj & többség.)

Azt javaslom mielőbb nyilatkozzon mindenki az ügyben, mert szegény MNT egyedül intézi a dolgainkat és legalább annyit segítsünk neki, hogy elmondjuk mit szeretnénk. Kacsint Mosolyog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #347 Dátum: 2008. Június 17. - 17:13:04 »

Kissebb gáz van sajnos, de mindent megteszek hogy kiküszöböljem.Foglalt a vendégház!!!Félek, hogy nehéz lesz szállást találni, de igyekszem megoldani.Amint lesz egy kis időm jelentkezek az eredménnyel.Mi van az állatkerti  kajával, akarjuk vagy nem?Eddig csak Cápa jelezte, hogy nem kér! Mi van a bográcsozással?Rendeljem ne rendeljem?Nehéz helyzetbe hoztok, mert létszámok nélkül ezt sem tudom időben elintézni.A szálláson meg rajta leszek.
Engem spec. érdekel a bográcsozás, lelkes híve vagyok a szabadtéri sütésnek-főzésnek. Mosolyog
A vendéglői menű különösképpen nem hoz lázba, a bográcsnak meg feelingje van kérem! Vigyorog
De a többség óhajához igazodom ebben is, csak legyen olyan! (Mármint óhaj & többség.)

Azt javaslom mielőbb nyilatkozzon mindenki az ügyben, mert szegény MNT egyedül intézi a dolgainkat és legalább annyit segítsünk neki, hogy elmondjuk mit szeretnénk. Kacsint Mosolyog

Bográcsozás szerintem is nagyon jó dolog. Engem érdekelne is nagyon. De ha a múlkor szóbakerült vendéglőben megrendelt és elkészített bográcsot kell elfogyasztani, az sem okoz problémát! Akkor:
ladlac + 1 fő kaja bográcsban, vagy bogrács nélkül.
/most nem akarok akadékoskodni, de aki eljön remélem nem Mc-t akar enni itt is? Vagy hoz magával 2 napra elegendő vajas zsömlét? Az is jó, de talán az együttevésnek is van csapatépítő szerepe! /
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #348 Dátum: 2008. Június 17. - 17:17:14 »

Kissebb gáz van sajnos, de mindent megteszek hogy kiküszöböljem.Foglalt a vendégház!!!Félek, hogy nehéz lesz szállást találni, de igyekszem megoldani.Amint lesz egy kis időm jelentkezek az eredménnyel.Mi van az állatkerti  kajával, akarjuk vagy nem?Eddig csak Cápa jelezte, hogy nem kér! Mi van a bográcsozással?Rendeljem ne rendeljem?Nehéz helyzetbe hoztok, mert létszámok nélkül ezt sem tudom időben elintézni.A szálláson meg rajta leszek.
Engem spec. érdekel a bográcsozás, lelkes híve vagyok a szabadtéri sütésnek-főzésnek. Mosolyog
A vendéglői menű különösképpen nem hoz lázba, a bográcsnak meg feelingje van kérem! Vigyorog
De a többség óhajához igazodom ebben is, csak legyen olyan! (Mármint óhaj & többség.)

Azt javaslom mielőbb nyilatkozzon mindenki az ügyben, mert szegény MNT egyedül intézi a dolgainkat és legalább annyit segítsünk neki, hogy elmondjuk mit szeretnénk. Kacsint Mosolyog

Bográcsozás szerintem is nagyon jó dolog. Engem érdekelne is nagyon. De ha a múlkor szóbakerült vendéglőben megrendelt és elkészített bográcsot kell elfogyasztani, az sem okoz problémát! Akkor:
ladlac + 1 fő kaja bográcsban, vagy bogrács nélkül.
/most nem akarok akadékoskodni, de aki eljön remélem nem Mc-t akar enni itt is? Vagy hoz magával 2 napra elegendő vajas zsömlét? Az is jó, de talán az együttevésnek is van csapatépítő szerepe! /
Csatlakozom az elöttem szólóhoz,jöhet a bogrács 2 főre.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #349 Dátum: 2008. Június 17. - 17:25:48 »

De ha a múlkor szóbakerült vendéglőben megrendelt és elkészített bográcsot kell elfogyasztani, az sem okoz problémát!
Sőt, ha jól értem MNT kérdése erre vonatkozott.( Vendéglői bogrács, nekünk nem kell cipelni, főzni. Csak a kajaaa! Vigyorog)
Szerintem legyen ez.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #350 Dátum: 2008. Június 17. - 17:28:59 »

De ha a múlkor szóbakerült vendéglőben megrendelt és elkészített bográcsot kell elfogyasztani, az sem okoz problémát!
Sőt, ha jól értem MNT kérdése erre vonatkozott.( Vendéglői bogrács, nekünk nem kell cipelni, főzni. Csak a kajaaa! Vigyorog)
Szerintem legyen ez.
Nos:

Bográcskaja:
2 fő ladlac-nak
3 fő ladigidy-nek /szerintem, de tuti benne van./
2 fő meatloaf-nak
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #351 Dátum: 2008. Június 17. - 17:45:32 »

Nos:

Bográcskaja:
2 fő ladlac-nak
3 fő ladigidy-nek /szerintem, de tuti benne van./
2 fő meatloaf-nak
2 fő Jopek-nek
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #352 Dátum: 2008. Június 17. - 17:49:36 »


Nos:

Bográcskaja:
2 fő ladlac-nak
3 fő ladigidy-nek /szerintem, de tuti benne van./
2 fő meatloaf-nak
2 fő Jopek-nek
1 fő diablo-nak
Naplózva
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #353 Dátum: 2008. Június 17. - 18:10:11 »

De ha a múlkor szóbakerült vendéglőben megrendelt és elkészített bográcsot kell elfogyasztani, az sem okoz problémát!
Sőt, ha jól értem MNT kérdése erre vonatkozott.( Vendéglői bogrács, nekünk nem kell cipelni, főzni. Csak a kajaaa! Vigyorog)
Szerintem legyen ez.

Az egynapos (szombati) résztvevőknek is lehet bográcsos kaját kérni mert akko a sebikével nekünk is kellene.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #354 Dátum: 2008. Június 17. - 18:32:31 »

De ha a múlkor szóbakerült vendéglőben megrendelt és elkészített bográcsot kell elfogyasztani, az sem okoz problémát!
Sőt, ha jól értem MNT kérdése erre vonatkozott.( Vendéglői bogrács, nekünk nem kell cipelni, főzni. Csak a kajaaa! Vigyorog)
Szerintem legyen ez.

Az egynapos (szombati) résztvevőknek is lehet bográcsos kaját kérni?  Mert akkor a sebikével nekünk is kellene.
Szerintem lehet, csak iratkozzatok fel!  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #355 Dátum: 2008. Június 17. - 18:33:21 »



Nos:

Bográcskaja:
2 fő ladlac-nak
3 fő ladigidy-nek /szerintem, de tuti benne van./
2 fő meatloaf-nak
2 fő Jopek-nek
1 fő diablo-nak
2 fő sebiék
1,5 fő weres   Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #356 Dátum: 2008. Június 17. - 18:34:15 »

Nos, eldőlt. Csak a szombati napon leszek jelen, és egyedül.
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #357 Dátum: 2008. Június 17. - 18:35:09 »

Nos:

Bográcskaja:
2 fő ladlac-nak
3 fő ladigidy-nek /szerintem, de tuti benne van./
2 fő meatloaf-nak
2 fő Jopek-nek
1 fő diablo-nak
2 fő sebiék
1,5 fő weres    Vigyorog
1 fő athee-nak
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #358 Dátum: 2008. Június 17. - 18:55:30 »

Mielőtt feliratkoznék, tudni szeretném mi lesz a bográcsban?  Kacsint
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #359 Dátum: 2008. Június 17. - 19:40:02 »

Mielőtt feliratkoznék, tudni szeretném mi lesz a bográcsban?  Kacsint
Ejtőernyős Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 43   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!