Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 08:46:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: A veszprémi találkozó 1 vagy 2 napos legyen?
1 napos - 9 (50%)
2 napos - 9 (50%)
Összes szavazó: 17

Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 43   Le
 
Szerző Téma: Veszprém 2008.07.12-13  (Megtekintve 117320 alkalommal)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #315 Dátum: 2008. Június 15. - 07:52:07 »

Az ebédet a kisvendéglőben intézzem?A bográcsozás meg lesz tartva, vagy csak szalonnasütés?
A főzés semmilyen momentumában nem kívánok részt venni és elhihetitek ezzel csak jól jártok!!!Fát és helyet adok, de többre ne számítsatok!
Szóval kisvendéglős ebéd 14.00.-től?(májgombóc leves, rántotthús egységesen?)Ha előre lebeszélem és egységes kaját kérünk meg lehet úszni olcsóbban.De itt megint előjön a létszám!!!!!!!!!!!!!!!!!!Segítsetek!!!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #316 Dátum: 2008. Június 15. - 11:35:07 »

Nekem egyébként jó a 10 órai találka, kb 2 óra az út Esztergomból (129km)
Nekem is jó a 10 óra, de döntsön a többség!
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #317 Dátum: 2008. Június 15. - 12:11:35 »

Max 2 óra Mocsokfalvától, szerintem nem lehet olyan nagy gond a 8 órai indulás.2 óra alatt 60 km/h átlagsebességgel is itt vagytok.Gondolom, miután majdnem végig autópálya vagy autóút, nem lesz különösebben nehéz felülmúlni a fent említett átlagot.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #318 Dátum: 2008. Június 15. - 13:46:07 »

Nos, hogy jártassam az újjam: 10 órát jónak tartom, és különösen jónak a 14 órás kisvendéglős ebédet! Vigyorog Ha tágra vesszük a dolgokat nagyon kicsúszunk mindenből, ne tegyük! A másik témához pedig azt mondom, hogy hurrá, talán jövőre szervezhetünk egy túrázásos nomád talit. Vigyorog Az ötlet ötös! Vigyorog Persze majd a harmicféle útvonalból nehéz lesz választani, de sikerülni fog, ha nagyon akarjuk! Vigyorog Ott fogjuk csak igazán megismerni egymást! Kacsint Mély barátságok, és mély ellentétek is kialakulhatnak, de meg kell próbálni! Kacsint Vigyorog Az elsőre szavazok! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #319 Dátum: 2008. Június 15. - 14:46:46 »

Az ebédet a kisvendéglőben intézzem?A bográcsozás meg lesz tartva, vagy csak szalonnasütés?
A főzés semmilyen momentumában nem kívánok részt venni és elhihetitek ezzel csak jól jártok!!!Fát és helyet adok, de többre ne számítsatok!
Szóval kisvendéglős ebéd 14.00.-től?(májgombóc leves, rántotthús egységesen?)Ha előre lebeszélem és egységes kaját kérünk meg lehet úszni olcsóbban.De itt megint előjön a létszám!!!!!!!!!!!!!!!!!!Segítsetek!!!!!

Úgy látom nagyon nehézkesen megy ez a dolog.
Egy kicsit kevesen vagyunk+ tétován is. Nehéz dolog a demokrácia.
Alig tizen valahányan maradnánk csak Vasárnapra is??
Na mindegy.

A véleményen: max 10-re lent kellene lennünk, tehát indulás Bp-ről (Off:ami azért a visszáságaival együtt egy gyönyörű város! Aki nem hiszi, azt elviszem éjszaka egy-két helyre. Vagy kérdezzetek külföldieket, világlátott magyarokat, akiknek van összehasonlítási alapja. Na ezért nem hívom mfalvának.On) 8 körül.

Nem hiszem, hogy jó ötlet a későbbi indulással elvenni egy fél napot az egyébként is rövid hétvégéből.
Ha én fel tudok kelni korán(?) akkor szerintem másnek sem fog gondot okozni.
A kaja időpontjára a 14 óra túl késő - a gyerekek sokkal korábban éhesek lesznek.
13 óra körülre kellene tenni az időpontot. A menüre nem tartunk igényt, majd eszünk amit megkívánunk. Aki kéri, az viszont tényleg jelezze MNT cartárs részére gyorsan! És az időpontban is állapodjatok meg. Nagy munka megszervezni ezeket a dolgokat, ne nehezítsük meg jobban a helyzetét!

Bográcsozást szerintem lefújtuk, lesz helyette szalonnasütés - ha nem esik az eső.
Eső esetére milyen programlehetőségek vannak a környéken?

Érdekel valakit a Rider raktárkészlete?
Ott vannak Veszprémben. Ha van kellő érdeklődés, akkor egyeztethetünk velük időpontot, és beugorhatunk hozzájuk (vagy estleg őket lehetne elhívni az állatkertes parkolóba).
Errről is nyilatkozzatok.
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #320 Dátum: 2008. Június 15. - 15:00:10 »

Ha nem menüt szeretnénk enni akkor is le kell foglalni a helyet, hiszen ennyi emberre biztosan nem számítanak egy időben!Szóval a létszám fontos.Ennek ellenére megoldható a menü is gondolván a vékonyabb pénztárcával rendelkező cartársainkra is.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #321 Dátum: 2008. Június 15. - 15:06:54 »

Még egy programpont lehetőség.A lefoglalandó ház mellett van az un Tájház melynek udvarán van egy kis büfé is.Esetleg ott megrendelhetném a bográcsozást úgy, hogy nem nekünk kell főzöcskézni.Az udvaron asztalok padok tökéletes hely egy összejövetelre és még messze sincs a szállástól!A szállás udvarán játszótér a gyerekeknek. Ha szerencsénk van még valami műsor is lesz, mert van egy színpad és a szezonban szinte minden napra esik valamilyen program.Hányjátok vessétek meg a dolgokat aztán jelezzetek! Csak időben, mert itt nem nagyon lehet a szezon alatt variálni.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #322 Dátum: 2008. Június 15. - 17:01:53 »

Még egy programpont lehetőség.A lefoglalandó ház mellett van az un Tájház melynek udvarán van egy kis büfé is.Esetleg ott megrendelhetném a bográcsozást úgy, hogy nem nekünk kell főzöcskézni.Az udvaron asztalok padok tökéletes hely egy összejövetelre és még messze sincs a szállástól!A szállás udvarán játszótér a gyerekeknek. Ha szerencsénk van még valami műsor is lesz, mert van egy színpad és a szezonban szinte minden napra esik valamilyen program.Hányjátok vessétek meg a dolgokat aztán jelezzetek! Csak időben, mert itt nem nagyon lehet a szezon alatt variálni.
Nekem teccik a megrendelt bográcsozás is. Részemről OK.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #323 Dátum: 2008. Június 15. - 18:00:42 »

Én minden jóban benne vagyok (ha nem kell főzni, az se baj Mosolyog )
A Rideres felvetés nekem tetszik, kérdés bele fér-e az időbe.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #324 Dátum: 2008. Június 15. - 18:20:08 »

Akkor lassan szervezhetjük a mocsokfalvi convoy találkozóhelyét, és időpontját. Most szolók, hogy a matricáról ne feledkezzetek meg, mert drága buli lenne, ha lebukna valaki az M7-esen. Én maximélisan convoy-párti vagyok jelen esetben. ..., és még ki? He Gyerünk gyerekek! Vigyorog
Én, Én , Én!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Én is, én is, én is!  Vigyorog
Én is a konvoly mellett vagyok,találkozhatnánk a Lurdynál ahol a minitalik szoktak lenni.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #325 Dátum: 2008. Június 15. - 18:42:33 »

Alternativ előtali ötletem is van! Akinek jó a Lurdy ház parkolója, találkozzunk ott, ez oké! Aki viszont így kerülőre kényszerül, hát javaslom azt, hogy az M0-ás utáni M7-es első (?) parkolójában várjuk be egymást! Persze mindkét helyet pontosítsuk, és persze a tól-ig időpontot is! Szerintem így mindenki jobban járna! Az M7-est jól ismerők adjanak támpontot a parkolóhoz! Időpontokat egyeztessük, gyakorlott autósok! (Ilyen szempontból, mert tudom, mindenki nagyon gyakorlott vezető, de nem biztos, hogy ezen az úton.) Vélemény? Hozzászólás? Javaslat?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #326 Dátum: 2008. Június 15. - 19:06:42 »

Alternativ előtali ötletem is van! Akinek jó a Lurdy ház parkolója, találkozzunk ott, ez oké! Aki viszont így kerülőre kényszerül, hát javaslom azt, hogy az M0-ás utáni M7-es első (?) parkolójában várjuk be egymást! Persze mindkét helyet pontosítsuk, és persze a tól-ig időpontot is! Szerintem így mindenki jobban járna! Az M7-est jól ismerők adjanak támpontot a parkolóhoz! Időpontokat egyeztessük, gyakorlott autósok! (Ilyen szempontból, mert tudom, mindenki nagyon gyakorlott vezető, de nem biztos, hogy ezen az úton.) Vélemény? Hozzászólás? Javaslat?

Nekem kiesik a Lurdy. Javaslom az M7-ea autópálya első OMV benzinkútját. Nagy parkoló, és akinek kell az tud még tankolni is, és az autópálya matricát sem tudja senki elfelejteni. Vélemény?
Naplózva
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #327 Dátum: 2008. Június 15. - 19:51:24 »

Gidy már megint okos vagy!!!!én sem menék Budáról Pestre.Az m7 nél megbeszéljük.Kedden megyek akkor.puszi
Naplózva

Zsuzsanna
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #328 Dátum: 2008. Június 15. - 20:19:20 »

Gidy már megint okos vagy!!!!én sem menék Budáról Pestre.Az m7 nél megbeszéljük.Kedden megyek akkor.puszi
Hova mész, csak nem Gidyhez kávézni? Vigyorog
Azt hiszem van mit tanulnom az "öregtől"! Kacsint Taníts mester!!!
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #329 Dátum: 2008. Június 15. - 20:33:41 »

Akkor a veszprémi talin továbbképzést is fogok tartani! Kacsint Vigyorog Örülök, hogy jó ötletet adtam az előtalihoz. Szóval kell még a Lurdy is? Az m7-esen az M0-ás után van az ÖMV kút? Mert szerintem ez lényeges momentum lenne! Nagy utazok szóljatok! Szóval hol pontosan? No meg mikor? Javaslom a 8  órát az M7-esre, és negyedkor indulhatnánk tovább! Ez esetben jó a veszprémi Tescos 10 bőven! Hozzászólásokat várunk! Én meg Zsut kedden, hogy irigykedjetek fiatalok! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 43   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!