Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 08:26:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: A veszprémi találkozó 1 vagy 2 napos legyen?
1 napos - 9 (50%)
2 napos - 9 (50%)
Összes szavazó: 17

Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 43   Le
 
Szerző Téma: Veszprém 2008.07.12-13  (Megtekintve 117291 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #300 Dátum: 2008. Június 14. - 18:50:43 »

Akkor lassan szervezhetjük a mocsokfalvi convoy találkozóhelyét, és időpontját. Most szolók, hogy a matricáról ne feledkezzetek meg, mert drága buli lenne, ha lebukna valaki az M7-esen. Én maximélisan convoy-párti vagyok jelen esetben. ..., és még ki? He Gyerünk gyerekek! Vigyorog
Én, Én , Én!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #301 Dátum: 2008. Június 14. - 19:06:23 »

Akkor lassan szervezhetjük a mocsokfalvi convoy találkozóhelyét, és időpontját. Most szolók, hogy a matricáról ne feledkezzetek meg, mert drága buli lenne, ha lebukna valaki az M7-esen. Én maximélisan convoy-párti vagyok jelen esetben. ..., és még ki? He Gyerünk gyerekek! Vigyorog
Én, Én , Én!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Én is, én is, én is!  Vigyorog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #302 Dátum: 2008. Június 14. - 19:11:38 »

De szép lesz!!!  Kacsint
Sok matricás Lacsi hosszú tömött sorokban az M7-esen!!! 
...és mindez 1 hónapon belül!!! 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #303 Dátum: 2008. Június 14. - 19:42:46 »

Vasárnapra várható valami program? He He

Mert ha nem akkor nem igazán autóznék le fölöslegesen 400 km-ert!!

Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #304 Dátum: 2008. Június 14. - 19:44:28 »

Esetleg Pestről mehetnénk convoyban? He Hadd ámuljanak az emberek sok szép Lacettit látván vonatozva. Kacsint Vigyorog Ki volna benne? He Több jelentkező esetén persze adott helyen minitali keretében gyűlnénk össze, majd együtt le Veszprémbe! Vigyorog Vélemény? He
Két gyönyörű Lacsettit már tudok a konvoj kialakításához!  Kacsint
Nekem a 11 órás veszprémi találkozó /érkezés/ lenne a legjobb.
Hadd értsek egyet Ladlac cartárssal... Tudom, tudom, hogy minél előbb, annál több idő jut mindenfélére, de hát azért annak a mocsokfalvai konvojnak is össze kellene jönnie, oszt még le is kell érni...
Viszont onnantól max. fél óra a továbbindulásig, azaz mondjuk: 11.00 találkozó a gazdaságos parkolóban, 11.30-kor továbbindul a csapat.

Vélemény...?
Én azért annyit hozzátennék, hogy 11:30-kor mi még csak-csak bírjuk gyomorral, de mire állatkerthez érünk, leparkolunk lesz 12:00. Hogy bírják majd a kicsit, hogy délidőben mennénk be kaja helyett? Állatkert min 2 óra. Mire MNT-hez érnénk lesz 15:00. Kaja elkészül 17:00-ra.  Nem késői?
Chevyklubos kaposújlaki talira Pestről kaposvári Tecso parkolóban 10:00 volt a tali tavaly. Pedig kicsit hoszabb a menetidő oda!
(De csak úgy elmélkedek, nekem a 11:00 is megfelel.)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #305 Dátum: 2008. Június 14. - 19:45:48 »

Vasárnapra várható valami program? He He

Mert ha nem akkor nem igazán autóznék le fölöslegesen 400 km-ert!!


"fölöslegesen"  He He He He He He He He He
Ezt nem értem! 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #306 Dátum: 2008. Június 14. - 19:52:06 »

Ezt arra értettem, hogy valamikor vasárnap de. beállítanánk és addigra már ti már mennétek haza ... ezt alatt értem a "fölöslegest" Kacsint
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #307 Dátum: 2008. Június 14. - 19:57:01 »

Ezt arra értettem, hogy valamikor vasárnap de. beállítanánk és addigra már ti már mennétek haza ... ezt alatt értem a "fölöslegest" Kacsint

Nem indulnánk akkor sem haza délelött. Program lesz, Mi is leszünk, Lacsi is lesz. 2 napos tali lesz, nem csak azért hogy ottaludjunk. Fürdőzés, dumálás, autóbabrálás biztos lesz. Szerintem nem fogunk unatkozni. Majd sajnáljuk a végén, hogy nem 3 naposak a 7végék, mert akkor...  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #308 Dátum: 2008. Június 14. - 20:06:35 »

Ezt arra értettem, hogy valamikor vasárnap de. beállítanánk és addigra már ti már mennétek haza ... ezt alatt értem a "fölöslegest" Kacsint

Nem indulnánk akkor sem haza délelött. Program lesz, Mi is leszünk, Lacsi is lesz. 2 napos tali lesz, nem csak azért hogy ottaludjunk. Fürdőzés, dumálás, autóbabrálás biztos lesz. Szerintem nem fogunk unatkozni. Majd sajnáljuk a végén, hogy nem 3 naposak a 7végék, mert akkor...  Kacsint
Én ráérek 3 naposra is..... Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #309 Dátum: 2008. Június 14. - 20:11:54 »

Ezt arra értettem, hogy valamikor vasárnap de. beállítanánk és addigra már ti már mennétek haza ... ezt alatt értem a "fölöslegest" Kacsint

Nem indulnánk akkor sem haza délelött. Program lesz, Mi is leszünk, Lacsi is lesz. 2 napos tali lesz, nem csak azért hogy ottaludjunk. Fürdőzés, dumálás, autóbabrálás biztos lesz. Szerintem nem fogunk unatkozni. Majd sajnáljuk a végén, hogy nem 3 naposak a 7végék, mert akkor...  Kacsint
Én ráérek 3 naposra is..... Vigyorog Vigyorog
  Nyaranta én is szívesen lennék tanár! Kacsint Vigyorog De ősztől- nyárig biztosan nem, mert az csak mazohistáknak való, mint a buszvezetés is Mocsokfalván a piros hetesen. Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #310 Dátum: 2008. Június 14. - 20:13:25 »

Nekem egyébként jó a 10 órai találka, kb 2 óra az út Esztergomból (129km)
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #311 Dátum: 2008. Június 14. - 20:14:23 »

Ezt arra értettem, hogy valamikor vasárnap de. beállítanánk és addigra már ti már mennétek haza ... ezt alatt értem a "fölöslegest" Kacsint

Nem indulnánk akkor sem haza délelött. Program lesz, Mi is leszünk, Lacsi is lesz. 2 napos tali lesz, nem csak azért hogy ottaludjunk. Fürdőzés, dumálás, autóbabrálás biztos lesz. Szerintem nem fogunk unatkozni. Majd sajnáljuk a végén, hogy nem 3 naposak a 7végék, mert akkor...  Kacsint
Én ráérek 3 naposra is..... Vigyorog Vigyorog
  Nyaranta én is szívesen lennék tanár! Kacsint Vigyorog De ősztől- nyárig biztosan nem, mert az csak mazohistáknak való, mint a buszvezetés is Mocsokfalván a piros hetesen. Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Lehetsz! Tanítasz minket a türelmes, körültekintő autóvezetésre majd! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #312 Dátum: 2008. Június 14. - 20:17:38 »

Majd sajnáljuk a végén, hogy nem 3 naposak a 7végék, mert akkor...  Kacsint
Én azt az időt várom, amikor lesz egy olyan társaság belőlünk, amely el tud menni mondjuk sátorozni 4-5 napra egy fél országot érintő autós túrára! Ha azt össze tudjuk majd hozni, akkor érünk majd igazi családdá!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #313 Dátum: 2008. Június 15. - 07:39:23 »

Majd sajnáljuk a végén, hogy nem 3 naposak a 7végék, mert akkor...  Kacsint
Én azt az időt várom, amikor lesz egy olyan társaság belőlünk, amely el tud menni mondjuk sátorozni 4-5 napra egy fél országot érintő autós túrára! Ha azt össze tudjuk majd hozni, akkor érünk majd igazi családdá!
Nekem is ez az álmom! 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #314 Dátum: 2008. Június 15. - 07:39:45 »

Akkor lassan szervezhetjük a mocsokfalvi convoy találkozóhelyét, és időpontját. Most szolók, hogy a matricáról ne feledkezzetek meg, mert drága buli lenne, ha lebukna valaki az M7-esen. Én maximélisan convoy-párti vagyok jelen esetben. ..., és még ki? He Gyerünk gyerekek! Vigyorog
Én, Én , Én!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Én is, én is, én is!  Vigyorog
Én is előszeretettel csatlakoznék a vonatozáshoz!!!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 43   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!