Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 14:30:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: A veszprémi találkozó 1 vagy 2 napos legyen?
1 napos - 9 (50%)
2 napos - 9 (50%)
Összes szavazó: 17

Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 43   Le
 
Szerző Téma: Veszprém 2008.07.12-13  (Megtekintve 117427 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #150 Dátum: 2008. Május 11. - 11:38:09 »

Akkor legyen 2 napos.
Aki 1 napra jön eldöntheti, hogy melyikre!
Attól függetlenül mindenkit szívesen látunk!
Egy bungi nekem is kellene 2 főre + Klubkutyának.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #151 Dátum: 2008. Május 11. - 12:30:24 »

Sajna én mindenféle próbálkozás Vigyorog Vigyorog Vigyorog ellenére egy napra tudok csak menni (ha tényleg tudok menni..., merthogy a következő hétvégétől indul a rendes évi szabadság, ergo jócskán van mit rendberakni, előkészíteni itthon)

Ejnye-ejnye, Kripic!
Kicsit jobban is megerőltethetted volna Magad! Vigyorog
Szerinted ennek a kifogásnak ki dől be? Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #152 Dátum: 2008. Május 11. - 15:19:45 »

Sajna én mindenféle próbálkozás Vigyorog Vigyorog Vigyorog ellenére egy napra tudok csak menni (ha tényleg tudok menni..., merthogy a következő hétvégétől indul a rendes évi szabadság, ergo jócskán van mit rendberakni, előkészíteni itthon)

Ejnye-ejnye, Kripic!
Kicsit jobban is megerőltethetted volna Magad! Vigyorog
Szerinted ennek a kifogásnak ki dől be? Vigyorog
Igazad van, itt egy másik Vigyorog Vigyorog Vigyorog :
13-án lesz a WTCC portugál futama...
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #153 Dátum: 2008. Május 11. - 15:47:58 »

Nem tagadom, én az 1 naposra dobtam egy szavazatot. Kizárólag abból az okból, mert az az egy nap sem biztos még (részemről)!
Remélem, valamelyik nap le tudok menni majd hozzátok! Mosolyog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #154 Dátum: 2008. Május 11. - 16:57:50 »

Nem tagadom, én az 1 naposra dobtam egy szavazatot. Kizárólag abból az okból, mert az az egy nap sem biztos még (részemről)!
Remélem, valamelyik nap le tudok menni majd hozzátok! Mosolyog

Semmi probléma, ha csak 1 napra jössz az sem gond, csak gyere.  Vigyorog
Ez vonatkozik mindenkire, aki 1 napra jön, a 2 napos szervezés miatt ez senkinek ne vegye el a kedvét.  Kacsint
Legfeljebb ha jól érzi magát, visszajön másnap is!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #155 Dátum: 2008. Május 11. - 17:04:10 »

Viszont ha 2 napos lesz, akkor lesz idő "boxutca látogatásra" is, másnéven "tuning műhely" nyitására is.
Gondolok ilyenekre:
- motortér kapcsoló beszerelések,
- polírozott lakkozott aluminium rendszámtábla tartó felszerelése,
- LED-ed izzó csere rendszámvilágításnál,
- hátsóablak fűtőszál javítás /Athee/
- stb...

Ha valakinek szüksége van esetleg valamilyen cuccra, akkor azt elötte beszerezzük és akkor átvehető lenne, akár beszerelve is.  Vigyorog

stb-kre 5leteket várok!  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #156 Dátum: 2008. Május 12. - 11:21:21 »

Na, kezd alakulni a dolog.
Erre a bungalós, két napos dologra beneveznék én is a családdal együtt (kripic, gyertek 'mán' két napra! Jól el lennének a kölykök. Meg mi is.).
(Egy bungaló foglal  Mosolyog)
Első nap sztem is jó lenne így, állatkert és tsai, aztán a szálláshelyen bogrács, foci, sör.

Kedves MNT!
Egy-két képet nem tudnál feltenni erről a helyről?
Meg némi bővebb infót: étkezés (büfé, tűzrakás bogrács és/vagy szalonna sütés témákhoz), tisztálkodás, WC, autók elhelyezése, alkalmas hely foci, reptetés (Vigyorog), egyéb sport témakörben. Hinta, vagy egyéb gyerek részére alkalmas hely. (Ezek nagyrészét ugyan már írtad, hogy adott, de mégiscsak informatívabb képeken látni. Meg aztán így hátha a tétovázók is könyebben kedvet kapnak. Hú de igényes vagyok).

Az alábbi linken bőveb felvilágosítás szerezhető a szállásról és a szolgáltatásokról valamint az árakról.
http://www.balatonierdeiiskolak.hu/balatonakali-ifjusagi-tabor.php
Ez az egyik ilyen olcsóbb lehetőség, a másik még folyamatban van.Ha lesz több infóm természetesen megosztom veletek.
Szerintem ideális hely egy ilyen rendezvény lebonyolítására.Aztán aki akar hazamegy aki akar marad, így okafogyottás válhat a szavazgatás.Amennyiben tetszik a Tisztelt Cartársak ízlésének jelezzétek, mert időben le kell foglalni, ha még ugyan van hely.

Ilyen infóra gondoltam, kösz.
Nekem tetszik!
Első nap a már javasolt programok, második nap strand. Sztem.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #157 Dátum: 2008. Május 12. - 18:41:37 »

Na, kezd alakulni a dolog.
Erre a bungalós, két napos dologra beneveznék én is a családdal együtt (kripic, gyertek 'mán' két napra! Jól el lennének a kölykök. Meg mi is.).
(Egy bungaló foglal  Mosolyog)
Első nap sztem is jó lenne így, állatkert és tsai, aztán a szálláshelyen bogrács, foci, sör.

Kedves MNT!
Egy-két képet nem tudnál feltenni erről a helyről?
Meg némi bővebb infót: étkezés (büfé, tűzrakás bogrács és/vagy szalonna sütés témákhoz), tisztálkodás, WC, autók elhelyezése, alkalmas hely foci, reptetés (Vigyorog), egyéb sport témakörben. Hinta, vagy egyéb gyerek részére alkalmas hely. (Ezek nagyrészét ugyan már írtad, hogy adott, de mégiscsak informatívabb képeken látni. Meg aztán így hátha a tétovázók is könyebben kedvet kapnak. Hú de igényes vagyok).

Az alábbi linken bőveb felvilágosítás szerezhető a szállásról és a szolgáltatásokról valamint az árakról.
http://www.balatonierdeiiskolak.hu/balatonakali-ifjusagi-tabor.php
Ez az egyik ilyen olcsóbb lehetőség, a másik még folyamatban van.Ha lesz több infóm természetesen megosztom veletek.
Szerintem ideális hely egy ilyen rendezvény lebonyolítására.Aztán aki akar hazamegy aki akar marad, így okafogyottás válhat a szavazgatás.Amennyiben tetszik a Tisztelt Cartársak ízlésének jelezzétek, mert időben le kell foglalni, ha még ugyan van hely.
Ez az akali tábor jónak ígérkezik,csak időben kellene döntenünk,hogy legyen hely.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #158 Dátum: 2008. Május 13. - 18:22:41 »

Na, kezd alakulni a dolog.
Erre a bungalós, két napos dologra beneveznék én is a családdal együtt (kripic, gyertek 'mán' két napra! Jól el lennének a kölykök. Meg mi is.).
(Egy bungaló foglal  Mosolyog)
Első nap sztem is jó lenne így, állatkert és tsai, aztán a szálláshelyen bogrács, foci, sör.

Kedves MNT!
Egy-két képet nem tudnál feltenni erről a helyről?
Meg némi bővebb infót: étkezés (büfé, tűzrakás bogrács és/vagy szalonna sütés témákhoz), tisztálkodás, WC, autók elhelyezése, alkalmas hely foci, reptetés (Vigyorog), egyéb sport témakörben. Hinta, vagy egyéb gyerek részére alkalmas hely. (Ezek nagyrészét ugyan már írtad, hogy adott, de mégiscsak informatívabb képeken látni. Meg aztán így hátha a tétovázók is könyebben kedvet kapnak. Hú de igényes vagyok).

Az alábbi linken bőveb felvilágosítás szerezhető a szállásról és a szolgáltatásokról valamint az árakról.
http://www.balatonierdeiiskolak.hu/balatonakali-ifjusagi-tabor.php
Ez az egyik ilyen olcsóbb lehetőség, a másik még folyamatban van.Ha lesz több infóm természetesen megosztom veletek.
Szerintem ideális hely egy ilyen rendezvény lebonyolítására.Aztán aki akar hazamegy aki akar marad, így okafogyottás válhat a szavazgatás.Amennyiben tetszik a Tisztelt Cartársak ízlésének jelezzétek, mert időben le kell foglalni, ha még ugyan van hely.
Ez az akali tábor jónak ígérkezik,csak időben kellene döntenünk,hogy legyen hely.
Maximálisan 1etértek Veled. Le kellene foglaltatni, nehogy kifussunk az időböl!

Ezért dobok 1 listát, Kinek kell még szoba /faház/:

1: LadLac, 1 szoba 2 fő részére, + Klubkutya
2:
3:
4:

Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #159 Dátum: 2008. Május 13. - 19:48:31 »

1: LadLac, és stb
2: LadiGidy +2, esetleg 3 fő (csak, ha lesz foci!, ha nem, akkor egyedül, de megosztottan is jó lesz, "nemdohányzóval")
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #160 Dátum: 2008. Május 13. - 21:54:58 »

Ha tetszik a hely, a héten rákérdezek a konkrét lehetőségekre.Csak kevésnek találom a jelentkezők számát.Gyerünk-gyerünk ne kíméljetek.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #161 Dátum: 2008. Május 14. - 06:56:46 »

1: LadLac, és stb
2: LadiGidy +2, esetleg 3 fő (csak, ha lesz foci!, ha nem, akkor egyedül, de megosztottan is jó lesz, "nemdohányzóval")
Foci lesz, műfűves pályán.  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #162 Dátum: 2008. Május 14. - 07:28:30 »

1: LadLac, és stb
2: LadiGidy +2, esetleg 3 fő (csak, ha lesz foci!, ha nem, akkor egyedül, de megosztottan is jó lesz, "nemdohányzóval")
Foci lesz, műfűves pályán.  Vigyorog
Tévedés!Műfüves pálya fatornyos kis falumban van és az egy kicsit messze van Akalitól. Ellenben Akaliban van pálya mégha nem is műfüves.A másik tévedés, nem külön szobák vannak hanem 6-8 ágyas szobák, kvázi 2 család egy szobába kerülne.Ezt kéretik figyelembe venni.Bár 1 éjszaka nem hiszem, hogy gondot jelent.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #163 Dátum: 2008. Május 14. - 14:42:16 »

Nem hiszem, hogy ne tudnánk megfelelő társat találni egy éjszakára. A foci a lényeg, nem a műfű! De azért ne mocsárban legyen a hely, vagy meredek hegyoldalban! Kacsint Egyenlő eséllyel akarunk mi SW-sek bajnokok lenni, nem a lejtés miatt! Kacsint Gyerünk, mert 9-en a kétnapost választották, és még csak a főszervezővel ketten regiztünk. Irgum- burgum a nemjóját! Nagyon szeretnénk, ha jól sikerülne mindenkinek, és minden szempontból ez a tali, tegyünk meg mindent az érdekében! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Stocz Főnök! Te is hajtsd a csapatot! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #164 Dátum: 2008. Május 14. - 17:33:43 »

Szerintem, ha fix lesz az info az árról, bátrabban irja be magát mindenki!
Nehogy meglepi legyen belole!
Megvárjuk Kedves MNT Cartárs utánajárásának eredményét!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 43   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!