Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 14:44:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: A veszprémi találkozó 1 vagy 2 napos legyen?
1 napos - 9 (50%)
2 napos - 9 (50%)
Összes szavazó: 17

Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 43   Le
 
Szerző Téma: Veszprém 2008.07.12-13  (Megtekintve 117464 alkalommal)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #135 Dátum: 2008. Május 08. - 09:29:50 »

Fejenként 2600 Ft. -ból ki lerhetne hozni szállással, vacsorával, reggelivel eggyütt.Ha kétnapos buli lesz a döntés elmegyek és megszervezem a dolgot és rákérdezek a konkrét árakra.Ez viszont felveti a következő problémát, időben kell tudnom a létszámot, mert annélkül nem lehet szervezkedni!!!!!!!!!!!!!!! A főszervező Cartársal tudok egyeztetni szombaton a Lurdynál? ? HeHeHeHe
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #136 Dátum: 2008. Május 08. - 15:14:26 »

Fejenként 2600 Ft. -ból ki lerhetne hozni szállással, vacsorával, reggelivel eggyütt.Ha kétnapos buli lesz a döntés elmegyek és megszervezem a dolgot és rákérdezek a konkrét árakra.Ez viszont felveti a következő problémát, időben kell tudnom a létszámot, mert annélkül nem lehet szervezkedni!!!!!!!!!!!!!!! A főszervező Cartársal tudok egyeztetni szombaton a Lurdynál? ? HeHeHeHe
Persze! Én és Jani ott leszünk!  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #137 Dátum: 2008. Május 08. - 15:19:27 »

Fejenként 2600 Ft. -ból ki lerhetne hozni szállással, vacsorával, reggelivel eggyütt.Ha kétnapos buli lesz a döntés elmegyek és megszervezem a dolgot és rákérdezek a konkrét árakra.Ez viszont felveti a következő problémát, időben kell tudnom a létszámot, mert annélkül nem lehet szervezkedni!!!!!!!!!!!!!!! A főszervező Cartársal tudok egyeztetni szombaton a Lurdynál? ? HeHeHeHe
  Nem, és nem! A főszervező ugyanis nálunk dolgozik megállás nélkül, míg be nem fejezik a melót. De egy cappuccino megivására kaphat időt, és Lurdy után válthatsz vele pár röpke szót nálunk. De most komolyan, ő csak alvállalkozó, így nem illik feltartani a melóban. Érthető voltam, fiam?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #138 Dátum: 2008. Május 08. - 16:12:09 »

Elhúztak az egynaposok!
Mi van Cartársak? Ilyen egyszer van, megismételhetetlen!
Legalábbis rövid időn belül!!!

Jól van, közben kiegyenlítettünk!
Hajrá 2
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 08. - 16:14:19 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #139 Dátum: 2008. Május 08. - 17:16:49 »

Elhúztak az egynaposok!
Mi van Cartársak? Ilyen egyszer van, megismételhetetlen!
Legalábbis rövid időn belül!!!

Jól van, közben kiegyenlítettünk!
Hajrá 2
Ha lehet egy halk megjegyzésem: én spec. nem a társaság miatt, vagy abbéli félelmemben mennék egy napra, hogy nem tudnék kivel miről beszélgetni néhány sör mellett - sok sör után biztos nem, mert elalszom... Vigyorog Vigyorog Vigyorog -, pusztán a szűkös szabadidőkeret korlátoz...
Épp ezért a magam nevében ezúton kérem a főszervezőket, hogy a tuningolósbütykölős, autókkalismerkedős, Vigyorog helikopterreptetős Vigyorog, sportfoglalkozásos programpontokat lehetőség szerint az első napra szervezzék... (Közben a hölgyek, gyerekek szabadfoglalkoznak, szájtátnak, stb...)
Emiatt talán az első napi közös főzőcskét is ki lehetne hagyni, egyrészt mert mire mindannyian összejövünk dél lesz, másrészt MNT cartárs vendégszeretetével sem élnénk vissza. (Csak könnyebb 6-7 családnak helyet szorítani a tűz mellett, mint 15-nek - remélem nem vagyok túl optimista a majdan ténylegesen résztvevők számát illetően). Meg lesz idő összegyűjteni a tábortűzhözvaló rőzsét estére  Vigyorog Vigyorog Vigyorog.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #140 Dátum: 2008. Május 08. - 18:55:19 »

Mennék, de ma vágták hozzám, hogy legkésőbb június közepéig át kellene venni a rémuralmat egy csöppségen....
És mivel ugye pénz beszél, asszony meg ug........ izé, kutya, vagy mi....
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #141 Dátum: 2008. Május 08. - 19:34:29 »

A szavazás folyik, rendben. De az nem zárja ki egymást, hogy az egynaposoktól elbúcsuzva mi maradjunk tovább kétnaposok. Kacsint Vigyorog Az első napra valóban a mindenkit érdeklő dolgokat tegyük, ez jó ötlet, mégha Kripictől is származott. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #142 Dátum: 2008. Május 08. - 19:57:54 »

Nem támogatom a második napi főzést!
Hogy fogunk sörözni, és mulatni, ha aznap jövünk haza? He
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #143 Dátum: 2008. Május 09. - 06:58:58 »

Ez egy fontos kérdés! Nem vettem figyelembe a létszámot.15-20 embernek nem tudom megoldani a tisztálkodását és wc használatot. Sajnos az ilyen szintű igénybevételre értelem szerűen nem alkalmas a lakás.Szelektálni nem szeretnék, hogy ki maradhat és ki nem.De ha van ilyen igény keresek elfogadható árszínvonalú szálláshelyet.1100 Ft/fő környékén már tudok szálláshelyet, ahol bulizni, focizni és bográcsozni is lehet.Van fürdő és wc, parkoló stb.Létszám sem probléma. Igény szerint reggelit is adnak és ,ha ágyneműt viszünk még azt sem számolnak fel.Van sportpálya és a Balaton sincs messze.A nagylányunk osztálykirándulásához foglaltuk le és akkor láttam.Hatágyas bungallók vannak, ez egy amolyan ifjúsági és túrista szállás. Nem egy Hilton, de ár érték arányban kíváló.Ha alvós buli lesz ez a legjobb megoldás!

     Sajnos ezt a wc és tisztálkodási lehetőséget én nem vettem figyelembe, mert az sajnos még nincs a falucskám sportpályáján.Ezzel nem azt akarom mondani, hogy visszatáncolok, de a valóság talaján kell maradni és a lehetőségeket figyelembe kell venni.
Ez a szállásbérlet szerintem is jó 5letnek tűnik. Engem is érdekelne 2 Főre + Klubkutya. Lassan tényleg le kell pontosítani a létszámot, mert Július már szezonnak számít, foglalás nélkül alhatunk az erdőszélen.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #144 Dátum: 2008. Május 09. - 07:51:50 »

A szavazás folyik, rendben. De az nem zárja ki egymást, hogy az egynaposoktól elbúcsuzva mi maradjunk tovább kétnaposok. Kacsint Vigyorog Az első napra valóban a mindenkit érdeklő dolgokat tegyük, ez jó ötlet, mégha Kripictől is származott. Kacsint
Természetesen aki tud maradjon, érezze jól magát a remek társaságban.
Igazán köszönöm az elismerést Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #145 Dátum: 2008. Május 09. - 07:55:11 »

Nem támogatom a második napi főzést!
Hogy fogunk sörözni, és mulatni, ha aznap jövünk haza? He

Pontosítok:
A felvetésem szerint a kétnaposak az első ESTE főzőcskéznek - miután az egynaposak lassan elszállingóznak hazafelé -, a bográcsból bevacsoráznak, a maradékot másnap megebédelik... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Mulatni, sörözni első nap estétől másnap reggelig fogtok Vigyorog Vigyorog
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #146 Dátum: 2008. Május 10. - 03:28:39 »

Pontosítok:
A felvetésem szerint a kétnaposak az első ESTE főzőcskéznek - miután az egynaposak lassan elszállingóznak hazafelé -, a bográcsból bevacsoráznak, a maradékot másnap megebédelik... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Mulatni, sörözni első nap estétől másnap reggelig fogtok Vigyorog Vigyorog

Tökéletes elgondolás!!! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #147 Dátum: 2008. Május 10. - 16:18:35 »

Na, kezd alakulni a dolog.
Erre a bungalós, két napos dologra beneveznék én is a családdal együtt (kripic, gyertek 'mán' két napra! Jól el lennének a kölykök. Meg mi is.).
(Egy bungaló foglal  Mosolyog)
Első nap sztem is jó lenne így, állatkert és tsai, aztán a szálláshelyen bogrács, foci, sör.

Kedves MNT!
Egy-két képet nem tudnál feltenni erről a helyről?
Meg némi bővebb infót: étkezés (büfé, tűzrakás bogrács és/vagy szalonna sütés témákhoz), tisztálkodás, WC, autók elhelyezése, alkalmas hely foci, reptetés (Vigyorog), egyéb sport témakörben. Hinta, vagy egyéb gyerek részére alkalmas hely. (Ezek nagyrészét ugyan már írtad, hogy adott, de mégiscsak informatívabb képeken látni. Meg aztán így hátha a tétovázók is könyebben kedvet kapnak. Hú de igényes vagyok).
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #148 Dátum: 2008. Május 10. - 22:09:23 »

Na, kezd alakulni a dolog.
Erre a bungalós, két napos dologra beneveznék én is a családdal együtt (kripic, gyertek 'mán' két napra! Jól el lennének a kölykök. Meg mi is.).
(Egy bungaló foglal  Mosolyog)
Első nap sztem is jó lenne így, állatkert és tsai, aztán a szálláshelyen bogrács, foci, sör.

Kedves MNT!
Egy-két képet nem tudnál feltenni erről a helyről?
Meg némi bővebb infót: étkezés (büfé, tűzrakás bogrács és/vagy szalonna sütés témákhoz), tisztálkodás, WC, autók elhelyezése, alkalmas hely foci, reptetés (Vigyorog), egyéb sport témakörben. Hinta, vagy egyéb gyerek részére alkalmas hely. (Ezek nagyrészét ugyan már írtad, hogy adott, de mégiscsak informatívabb képeken látni. Meg aztán így hátha a tétovázók is könyebben kedvet kapnak. Hú de igényes vagyok).

Az alábbi linken bőveb felvilágosítás szerezhető a szállásról és a szolgáltatásokról valamint az árakról.
http://www.balatonierdeiiskolak.hu/balatonakali-ifjusagi-tabor.php
Ez az egyik ilyen olcsóbb lehetőség, a másik még folyamatban van.Ha lesz több infóm természetesen megosztom veletek.
Szerintem ideális hely egy ilyen rendezvény lebonyolítására.Aztán aki akar hazamegy aki akar marad, így okafogyottás válhat a szavazgatás.Amennyiben tetszik a Tisztelt Cartársak ízlésének jelezzétek, mert időben le kell foglalni, ha még ugyan van hely.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #149 Dátum: 2008. Május 11. - 07:26:27 »

Na, kezd alakulni a dolog.
Erre a bungalós, két napos dologra beneveznék én is a családdal együtt (kripic, gyertek 'mán' két napra! Jól el lennének a kölykök. Meg mi is.).
(Egy bungaló foglal  Mosolyog)
Első nap sztem is jó lenne így, állatkert és tsai, aztán a szálláshelyen bogrács, foci, sör.

Kedves MNT!
Egy-két képet nem tudnál feltenni erről a helyről?
Meg némi bővebb infót: étkezés (büfé, tűzrakás bogrács és/vagy szalonna sütés témákhoz), tisztálkodás, WC, autók elhelyezése, alkalmas hely foci, reptetés (Vigyorog), egyéb sport témakörben. Hinta, vagy egyéb gyerek részére alkalmas hely. (Ezek nagyrészét ugyan már írtad, hogy adott, de mégiscsak informatívabb képeken látni. Meg aztán így hátha a tétovázók is könyebben kedvet kapnak. Hú de igényes vagyok).

Sajna én mindenféle próbálkozás Vigyorog Vigyorog Vigyorog ellenére egy napra tudok csak menni (ha tényleg tudok menni..., merthogy a következő hétvégétől indul a rendes évi szabadság, ergo jócskán van mit rendberakni, előkészíteni itthon)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 43   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!