Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 16:38:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: A veszprémi találkozó 1 vagy 2 napos legyen?
1 napos - 9 (50%)
2 napos - 9 (50%)
Összes szavazó: 17

Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 43   Le
 
Szerző Téma: Veszprém 2008.07.12-13  (Megtekintve 117483 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #120 Dátum: 2008. Május 06. - 19:10:49 »

Szerintem az állatkert és bográcsos parti után nem igen férne bele más, mert azért haza is kell érni a vidékieknek időben. Esetleg a foci és strand lehetne együtt egy másik hétvégén talán máshol, hogy a mocsokfalvaiak is lássanak világot.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #121 Dátum: 2008. Május 06. - 20:26:25 »

Lám- lám már megint gond lesz a programmal, mint a matricával. Én arra tettem javaslatot, hogy legyen fakultativ az állatkert, de utána már egységes legyen a program! Az emberek egyszerre úgysem tudnak mindenkivel megismerkedni. Az állatosok ott kezdik, a fürdőzők, focizok is először a szűkeb körben, majd az egész együtt, minél korábban! Cápának abban igaza van, hogy az állatkert után szeretne résztvenni a vesztes focicsapatban, oké, azért kéne úgy szervezni, hogy mindenki jól érezze magát, és ne a kényszer érzete legyen rajta! Én spec milliószor voltam a gyerekekkel állatkertben, már kevésbé köt le, de a kisebb gyerekeseknek, elismerem, hogy ez fontos! Viszont vitathatatlanul az a lényeg, hogy jól érezzük magunkat együtt! Nem leszek kerékkötő! De akkor is, a foci, fürdés, bográcsozás, esetleg bütykölés, és főleg a traccsolás érdekel, nem a majom!  Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #122 Dátum: 2008. Május 06. - 20:47:15 »

Lám- lám már megint gond lesz a programmal, mint a matricával. Én arra tettem javaslatot, hogy legyen fakultativ az állatkert, de utána már egységes legyen a program! Az emberek egyszerre úgysem tudnak mindenkivel megismerkedni. Az állatosok ott kezdik, a fürdőzők, focizok is először a szűkeb körben, majd az egész együtt, minél korábban! Cápának abban igaza van, hogy az állatkert után szeretne résztvenni a vesztes focicsapatban, oké, azért kéne úgy szervezni, hogy mindenki jól érezze magát, és ne a kényszer érzete legyen rajta! Én spec milliószor voltam a gyerekekkel állatkertben, már kevésbé köt le, de a kisebb gyerekeseknek, elismerem, hogy ez fontos! Viszont vitathatatlanul az a lényeg, hogy jól érezzük magunkat együtt! Nem leszek kerékkötő! De akkor is, a foci, fürdés, bográcsozás, esetleg bütykölés, és főleg a traccsolás érdekel, nem a majom!  Kacsint Vigyorog
Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #123 Dátum: 2008. Május 06. - 21:29:57 »

Szerintem is az a lényeg,hogy együtt maradjunk és ismerkedjünk.Erre a legjobb az állatkert utáni bográcsolás volna. Mosolyog
Akkor ezzel a lendülettel lehetne 2.napos is és este lehetne nyársalni és szeszelni a legjobb barátságok akkor születnek.
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #124 Dátum: 2008. Május 06. - 21:45:45 »

Én sem együtt gondoltam a kettőt.Egyszerűen nem fér bele és teljesen szétesik a társaság.Vagy egyik vagy a másik.A családokra gondolva szerintem a legüdvözítőbb az álatkerti program, hiszen állatsímogató és játszótér is van ott.Továbbá az egész társaság együtt van.Maximum amíg a gyerekek és az asszonyok állatkerteznek addig mi tuningolunk, trécselünk, ismerkedünk.Természetesen, ha Balatoni programm a szimpatikusabb, az is kivitelezhető, de vagy egyik vagy másik.Illetve mehet mind a kettő, de akkor itt kell aludni.Mivel megfelelő mennyiségű szoba nem áll rendelkezésre csak sátorhelyet tudok felajánlani, de azt jó szívvel.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #125 Dátum: 2008. Május 07. - 01:42:59 »

Mikor először szóba kerult a focis tali ötlete, már akkor szó volt róla, hogy 2 naposra kellene tervezni!
Köszi MNT-nek a helyfelajánlást, szerintem sátrat mindenki tud szerezni!
A gyerekeknek is tetszene, mielött valaki kifogással él! Vigyorog
Akkor beleférne minden, arra a közös sörözésre is lenne lehetőség, amit már emlegettunk párszor!
Az ám az igazi társaságformáló program!!!
Heeeeeeeee? He
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #126 Dátum: 2008. Május 07. - 15:23:10 »

Nos, akkor folytassuk! Ki az akinek jó lenne a kétnapos tali, sátorozással? He Valóban így lenne a legjobb, ha este tábortűz mellett beszélgethetnénk, ki sörözne, ki borozna, ki ügyelne, nincs messze a kórház, a kijózanító. Kacsint Vigyorog. Szóval én maradnék a fiamnál sátorban! Vigyorog Ebben az esetben lehetne állatkert, foci, fűrdés, tuningolás, és mértékletes italozás nagy dumaparti mellett. Szuper volna! Vigyorog A sátrazást meg a gyerekek még jobban élveznék biztosan, mint a felnőttek. Vigyorog A srácok is összebarátkozhatnának, és így nem nyaggatnának minket sem! Vigyorog Vélemény? He Jó hosszú talink lenne! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #127 Dátum: 2008. Május 07. - 17:37:53 »

Hát nem egyszerű megszervezni egy ilyen kaliberű talit.  Vigyorog
Mivel szerintem mindenkinek úgysem lesz jó a 2 nap, ezért kell áthidaló megoldást találni. Lehet, hogy nekem is jó lenne a duplázás, de mindenkitől nem várható ez el. Klubkutya miatt Én az állatkertet tuti kihagyom, de a rözseszedésben, nyársak készítésében addig is aktívan kivenném a részemet. A foci függ, a pálya bérleti lehetőségeitől is. A bográcsolást akkor szavazzuk meg, hogy hol legyen:
1: MNT Cartársnál,  Vigyorog
2: Állatkerti hátsó parkolóban.  Vigyorog
Én szívem szerint igénybe venném Cartársunk NEMES felajánlását, de döntsön a többség.  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #128 Dátum: 2008. Május 07. - 18:06:30 »

Ha MNT Cartársnak nincs kifogása ellene(de úgy tűnik nincs), nála jobb lenne a főzés.
Az állatkertnél hogy isszuk meg a sört, bort a gulyás mellé??? Mindenkinek nincs sofőrje!
Ezen kívül ha esetleg kell néhány apróság ami elmarad, nála könnyebben fellelhető.
Mire kifulladunk az evésben-ivásban, addigra legyünk már felállított sátorközelben!

Ladlac!
Felvetetted, indíts szavazást 1 vs. 2 nap!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #129 Dátum: 2008. Május 07. - 18:14:21 »

Tetszik nekem is a 2 napos buli de azért ne feledkezzünk meg egy kis "apróságról",ami a WC meg a tisztálkodás.Mert ha "csak" 15 sátorral számolunk az legalább 30-35 ember,mivel mindenki a párjával jön + gyerek.Mnt nem tudom mit szolna ehhez.Vagy fürdünk a balcsiba,WC-nek meg kijelőljük a közeli erdőt ha van? He
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #130 Dátum: 2008. Május 07. - 18:19:14 »

Nos akkor induljon a szavazás!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #131 Dátum: 2008. Május 07. - 18:31:49 »

Tetszik nekem is a 2 napos buli de azért ne feledkezzünk meg egy kis "apróságról",ami a WC meg a tisztálkodás.Mert ha "csak" 15 sátorral számolunk az legalább 30-35 ember,mivel mindenki a párjával jön + gyerek.Mnt nem tudom mit szolna ehhez.Vagy fürdünk a balcsiba,WC-nek meg kijelőljük a közeli erdőt ha van? He
Ezt is, mint sokmindent még le kell egyeztetni MNT Cartárssal.
/Fizetünk takarítónőt 2 napra jó pénzért...  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog/
Természetesen nem kötelező a 2 nap, ha megszavazzuk sem, de ha valaki 1 napra tud jönni, akkor is ugyanolyan szívesen látjuk.
Csak legyünk sokan.  Vigyorog
Egy késő éjszakáig tartó szalonnasütés, vörösborozás, jó hangulat, jó társaság, ...  /már alig várom/  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #132 Dátum: 2008. Május 07. - 20:27:30 »

Ez egy fontos kérdés! Nem vettem figyelembe a létszámot.15-20 embernek nem tudom megoldani a tisztálkodását és wc használatot. Sajnos az ilyen szintű igénybevételre értelem szerűen nem alkalmas a lakás.Szelektálni nem szeretnék, hogy ki maradhat és ki nem.De ha van ilyen igény keresek elfogadható árszínvonalú szálláshelyet.1100 Ft/fő környékén már tudok szálláshelyet, ahol bulizni, focizni és bográcsozni is lehet.Van fürdő és wc, parkoló stb.Létszám sem probléma. Igény szerint reggelit is adnak és ,ha ágyneműt viszünk még azt sem számolnak fel.Van sportpálya és a Balaton sincs messze.A nagylányunk osztálykirándulásához foglaltuk le és akkor láttam.Hatágyas bungallók vannak, ez egy amolyan ifjúsági és túrista szállás. Nem egy Hilton, de ár érték arányban kíváló.Ha alvós buli lesz ez a legjobb megoldás!

     Sajnos ezt a wc és tisztálkodási lehetőséget én nem vettem figyelembe, mert az sajnos még nincs a falucskám sportpályáján.Ezzel nem azt akarom mondani, hogy visszatáncolok, de a valóság talaján kell maradni és a lehetőségeket figyelembe kell venni.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #133 Dátum: 2008. Május 07. - 20:35:16 »

MNT! Ez a szállás ajánlat kitűnőnek tünik, és nem kell megutálnod minket sem. Nézz utána, kérünk, hogy megoldható-e így a kétnapos tali. szerintem ez szuper megoldásnak tünik! Ettől függetlenül szavazzunk, hogy valóban kb hány ember igényelné a kétnapos bulit. Én biztosan! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #134 Dátum: 2008. Május 07. - 21:26:30 »

Tisztálkodni pedig kell, ha két napról lenne szó. Ha magam mennék, azt mondanám, hogy foci után tökig leizzadva bevetem magam a balcsiba, lefekvés előtt meg egy fogmosásra bekéredkeznék MNT-hez. Viszont jön velem minimum egy (de lehet, hogy 2) emberpalánta, aki(k)nek azért fontos, hogy legyen rendes tisztálkodási lehetőség. Oldalbordáról nem is beszélve, hisz minden nő kiüldözi a párját  avilágból, ha nem érzi magát eléggé szalonképesnek!
Viszont nekünk megvan az az előnyünk, hogy akár este 10 óráig is elücsöröghetünk veletek a tábortűznél, mert utána egy szűk óra alatt itthon vagyunk. Az italt meg kibírom, mert megszoktam, hogy ha nem vagyok otthon, akkor max nyaralás alatt iszom. 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 43   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!