Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 23:20:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: A veszprémi találkozó 1 vagy 2 napos legyen?
1 napos - 9 (50%)
2 napos - 9 (50%)
Összes szavazó: 17

Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 43   Le
 
Szerző Téma: Veszprém 2008.07.12-13  (Megtekintve 117087 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #450 Dátum: 2008. Július 03. - 16:35:08 »

Kedves MNT Cartárs! Szóval akkor oké a szállásunk? Az ebédünk? A bográcsolás? Te vagy a mi szuper ügyintézőnk, mérhetetlen nagy segítséget kaptunk Tőled! Nagyon köszönjük! Akkor még egy parányi kérdéske: 1 főre mennyit számítsunk erős magyar forintban? (szállás, ebéd, bogrács, meg, ha van még valami közös költség?) Csak tudni jó, hogy vegyünk-e ki a kölcsönzőből bankrabló jelmezt, fegyvernek látszó tárggyal, vagy elég kirabolni az otthoni dugi pénzeket, már, ha van valakinek? He Kacsint Vigyorog Janinak tudjuk már, hogy szokott lenni! Vigyorog Szóval ezek szerintem mindenkit érdekelnének. Kacsint Pláne azokat, akik családostól jönnek! Kacsint Vigyorog Hazafelé már úgyis vontatás lesz! Kacsint Vigyorog Mert kötelem az bezzeg van, forint helyett is. Nem poénkodni a kötéllel! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Egyenlőre csak a szállás dőlt el.A vacsora ott lesz ahol gondoljátok. A paloznaki bográcsozás 800 Ft.ebben benne foglaltatik egy tál bográcsféle meg egy kis paloznaki bor.(a szállástól 2 km.-re)  A szállásnál is lehet rendelni vacsorát ott 700 Ft.(lehet akár gulyás is), ha meg szalonnát sütünk akkor ki amit hoz, mert én némi fával és egy kis szalonnával tudok csak szolgálni.Semmilyen körülmények között nem vállalkoznék főzöcskére vagy egyéb készülődésre.Higgyétek el jobban jártok.Arról nem beszélve, hogy nem nagyon van rá időm!Az étkezéseket mindenki a helyszínen fizeti!Az állatkerti ebédet akkor rendeljem vagy mindenki választ?Mindenesetre helyet foglalok ha gondoljátok!!!!!!!!
Nekem jó a bográcsozás bárhol, csak ki ne hagyjuk. A hely mindegy. /Palóznak is tökéletes hely lenne!/  Állatkerti ebéd is jó Nekem, akár rendelős, akár választós. Ahogy egyszerűbb, vagy a többség szeretné.
A többséghez csatlakozom,de talán praktikusabb lenne a szálláshelynél lebonyolítani a vacsit,és akkor nem kéne pityókásan 2 km-t gyalogolni.(Ne adj isten négykézláb Vigyorog)
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #451 Dátum: 2008. Július 03. - 16:54:10 »

Csatlakozom, jobb lenne a szálláshelyen vacsizni szerintem is. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #452 Dátum: 2008. Július 03. - 16:54:11 »

Kedves MNT Cartárs! Szóval akkor oké a szállásunk? Az ebédünk? A bográcsolás? Te vagy a mi szuper ügyintézőnk, mérhetetlen nagy segítséget kaptunk Tőled! Nagyon köszönjük! Akkor még egy parányi kérdéske: 1 főre mennyit számítsunk erős magyar forintban? (szállás, ebéd, bogrács, meg, ha van még valami közös költség?) Csak tudni jó, hogy vegyünk-e ki a kölcsönzőből bankrabló jelmezt, fegyvernek látszó tárggyal, vagy elég kirabolni az otthoni dugi pénzeket, már, ha van valakinek? He Kacsint Vigyorog Janinak tudjuk már, hogy szokott lenni! Vigyorog Szóval ezek szerintem mindenkit érdekelnének. Kacsint Pláne azokat, akik családostól jönnek! Kacsint Vigyorog Hazafelé már úgyis vontatás lesz! Kacsint Vigyorog Mert kötelem az bezzeg van, forint helyett is. Nem poénkodni a kötéllel! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Egyenlőre csak a szállás dőlt el.A vacsora ott lesz ahol gondoljátok. A paloznaki bográcsozás 800 Ft.ebben benne foglaltatik egy tál bográcsféle meg egy kis paloznaki bor.(a szállástól 2 km.-re)  A szállásnál is lehet rendelni vacsorát ott 700 Ft.(lehet akár gulyás is), ha meg szalonnát sütünk akkor ki amit hoz, mert én némi fával és egy kis szalonnával tudok csak szolgálni.Semmilyen körülmények között nem vállalkoznék főzöcskére vagy egyéb készülődésre.Higgyétek el jobban jártok.Arról nem beszélve, hogy nem nagyon van rá időm!Az étkezéseket mindenki a helyszínen fizeti!Az állatkerti ebédet akkor rendeljem vagy mindenki választ?Mindenesetre helyet foglalok ha gondoljátok!!!!!!!!
Nekem jó a bográcsozás bárhol, csak ki ne hagyjuk. A hely mindegy. /Palóznak is tökéletes hely lenne!/  Állatkerti ebéd is jó Nekem, akár rendelős, akár választós. Ahogy egyszerűbb, vagy a többség szeretné.
A többséghez csatlakozom,de talán praktikusabb lenne a szálláshelynél lebonyolítani a vacsit,és akkor nem kéne pityókásan 2 km-t gyalogolni.(Ne adj isten négykézláb Vigyorog)
A négykézláb már nem a pityókás kategóriába tartozik, ugye? He
Csak mértékkel és tartózkodással...  /mérték: vödör, Tartózkodás: asztal alatt!  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #453 Dátum: 2008. Július 03. - 18:37:06 »

Hali!

A karosszériások nem alkottak a kombin az elmúlt 3hónapban így a mentazöld sedannal megyünk a fiammal, a focihoz én az SW csapatba jelentkeztem (az van az én nevemen) azt gyengíteném továbbra is. A sedan a fiamé ő viszont nem szeret focizni! Vigyorog Kacsint
Naplózva
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #454 Dátum: 2008. Július 03. - 18:40:35 »

Ez jó volt.NAGYON TETSZIK A DUMÁTOK.Fiúúúk mindent bele.Így tovább Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Zsuzsanna
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #455 Dátum: 2008. Július 03. - 18:42:23 »

Hali!

A karosszériások nem alkottak a kombin az elmúlt 3hónapban így a mentazöld sedannal megyünk a fiammal, a focihoz én az SW csapatba jelentkeztem (az van az én nevemen) azt gyengíteném továbbra is. A sedan a fiamé ő viszont nem szeret focizni! Vigyorog Kacsint
 
Az autó megbocsátva, a csapat SW VFC , a fiad meg, hát szomorú dolog... Kacsint (VFC: Verhetetlenek ...) Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #456 Dátum: 2008. Július 03. - 18:58:16 »

A 3 felnőtt úgy jön ki,hogy Édesanyám,és egyik legjobb barátom.A gyerekek 2 enyém,a harmadik is Vigyorog de ő nem teljesen,Ő igazából a legjobb barátomé.puszi
Naplózva

Zsuzsanna
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #457 Dátum: 2008. Július 03. - 19:00:36 »

A 3 felnőtt úgy jön ki,hogy Édesanyám,és egyik legjobb barátom.A gyerekek 2 enyém,a harmadik is Vigyorog de ő nem teljesen,Ő igazából a legjobb barátomé.puszi
 
Weres! Megnyugodtál? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #458 Dátum: 2008. Július 03. - 19:03:00 »

A 3 felnőtt úgy jön ki,hogy Édesanyám,és egyik legjobb barátom.A gyerekek 2 enyém,a harmadik is Vigyorog de ő nem teljesen,Ő igazából a legjobb barátomé.puszi
Barátként van még felvétel?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #459 Dátum: 2008. Július 03. - 19:37:10 »

Igen persze van hely,minden jó embernek. Vigyorog Kacsint.puszi
Naplózva

Zsuzsanna
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #460 Dátum: 2008. Július 03. - 19:42:01 »

a vacsi szerintem is jobb lenne a szálláshelyen,de Én mindenbe benne vok.
Naplózva

Zsuzsanna
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #461 Dátum: 2008. Július 03. - 19:51:41 »

Akkor most apátok mondja: mivel aki eddig hozzászólt mind azt mondta, hogy a szálláshelyen legyen a vacsora, ellenvélemény nem volt, ezért zárjuk le a dolgot azzal, ami egyszerűbb is, nem  beszélve a kényelemmel, és praktikummal, a vacsora helye a szállásnál lesz! Vigyorog Akkor így rendben?!? Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #462 Dátum: 2008. Július 03. - 19:54:09 »

a vacsi szerintem is jobb lenne a szálláshelyen,de Én mindenbe benne vok.
Ez a mindenben benne vagyok, nagyon izgatja a fantáziám. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #463 Dátum: 2008. Július 03. - 19:56:20 »

a vacsi szerintem is jobb lenne a szálláshelyen,de Én mindenbe benne vok.
Ez a mindenben benne vagyok, nagyon izgatja a fantáziám. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Még szerencse hogy te a vacsi után hazamész,mi meg nem fogjuk utólag elárulni. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #464 Dátum: 2008. Július 03. - 19:57:07 »

a vacsi szerintem is jobb lenne a szálláshelyen,de Én mindenbe benne vok.
Ez a mindenben benne vagyok, nagyon izgatja a fantáziám. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Még szerencse hogy te a vacsi után hazamész,mi meg nem fogjuk utólag elárulni. Vigyorog
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 43   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!