Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 23:29:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: A veszprémi találkozó 1 vagy 2 napos legyen?
1 napos - 9 (50%)
2 napos - 9 (50%)
Összes szavazó: 17

Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 43   Le
 
Szerző Téma: Veszprém 2008.07.12-13  (Megtekintve 117095 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #435 Dátum: 2008. Július 01. - 11:46:23 »

Nekem oké, hárman megyünk, Diablo jönne (?) hozzánk 4.-iknek. Ebéd az állatkertnél, vacsora együtt mindenkivel. A többség döntsön, csak együnk is! Köszi MNT, Te egy úr vagy! Vigyorog
MINDENKI GYORSAN VÁLASZOLJON!       
Persze hogy megyek negyediknek hozzátok ha lehet. Ráadásul üdülési cseket is elfogadnak. Szóval nekem megfelel. Mosolyog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #436 Dátum: 2008. Július 01. - 14:29:41 »

Nekem oké, hárman megyünk, Diablo jönne (?) hozzánk 4.-iknek. Ebéd az állatkertnél, vacsora együtt mindenkivel. A többség döntsön, csak együnk is! Köszi MNT, Te egy úr vagy! Vigyorog
MINDENKI GYORSAN VÁLASZOLJON!       
Persze hogy megyek negyediknek hozzátok ha lehet. Ráadásul üdülési cseket is elfogadnak. Szóval nekem megfelel. Mosolyog
Egy db. 2x2 ágyas házikó a részünkre (Stocz+3 fő). Kaját nem kérünk (inkáb szalonnasütés sztem).
Előleget utaljunk?
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #437 Dátum: 2008. Július 01. - 16:20:33 »

FIGYELEM!
Azt hiszem megtaláltam az ideális helyszínt a talira.Körülnéztem és elfogadható körülmények vannak.Van focipálya, tűzrakó hely, wc, stb.Az is tud zuhanyozni aki nem akar itt aludni.Javaslom a 2 és a 2x2 ágyas szobákat, mert talán ezek elfogadható színvonalúak.A 2x2 ágyasok 2 külön szoba+ "nappali".Kérem a konkrét jelentkezéseket minél előbb, de legkésőbb csütörtök estig. Akkor lefoglalom a szobákat. Ha kell van vacsora, de süthetünk szalonnát is. Szóval szerintem alkalmas lenne a helyszín!Sajnos az árak picit magasabbak mint a hely színvonala indokolná de itt vannak ideális körülmények és a focipályát sem kell bérelni!Gyorsan mindenk, gyorsan.Kérlek benneteket értesítsétek egymást, és beszéljétek meg ki kivel steretne társulni vagy nem szeretne senkivel stb.A kétágyasakat nem lehet pótágyazni!!!!!Segítsetek sos.sos.sos.sos.(...---..., ...---....)hogy minél előbb sikerüljön lefoglalni!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szerintem nem olyan elrugaszkodottak az árak, úgyhogy egy darab 2 x 2 ágyas szoba rendel nekem is.

Hogy esetleg könnyebb legyen követned az eseményeket:

2 x 2 ágyas szoba:
1., ladigidy (3 fő) + diablo (1 fő)
2., stocz (4 fő)
3., kripic (5 fő)
4.,

2 ágyas szoba:
1.,


Húzzatok bele, mert fogytán a 2 x 2 ágyasak Vigyorog Vigyorog
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #438 Dátum: 2008. Július 01. - 16:48:12 »

FIGYELEM!
Azt hiszem megtaláltam az ideális helyszínt a talira.Körülnéztem és elfogadható körülmények vannak.Van focipálya, tűzrakó hely, wc, stb.Az is tud zuhanyozni aki nem akar itt aludni.Javaslom a 2 és a 2x2 ágyas szobákat, mert talán ezek elfogadható színvonalúak.A 2x2 ágyasok 2 külön szoba+ "nappali".Kérem a konkrét jelentkezéseket minél előbb, de legkésőbb csütörtök estig. Akkor lefoglalom a szobákat. Ha kell van vacsora, de süthetünk szalonnát is. Szóval szerintem alkalmas lenne a helyszín!Sajnos az árak picit magasabbak mint a hely színvonala indokolná de itt vannak ideális körülmények és a focipályát sem kell bérelni!Gyorsan mindenk, gyorsan.Kérlek benneteket értesítsétek egymást, és beszéljétek meg ki kivel steretne társulni vagy nem szeretne senkivel stb.A kétágyasakat nem lehet pótágyazni!!!!!Segítsetek sos.sos.sos.sos.(...---..., ...---....)hogy minél előbb sikerüljön lefoglalni!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szerintem nem olyan elrugaszkodottak az árak, úgyhogy egy darab 2 x 2 ágyas szoba rendel nekem is.

Hogy esetleg könnyebb legyen követned az eseményeket:

2 x 2 ágyas szoba:
1., ladigidy (3 fő) + diablo (1 fő)
2., stocz (4 fő)
3., kripic (5 fő)
4.,

2 ágyas szoba:
1.,


Húzzatok bele, mert fogytán a 2 x 2 ágyasak Vigyorog Vigyorog
2 x 2 ágyas szoba:
1., ladigidy (3 fő) + diablo (1 fő)
2., stocz (4 fő)
3., kripic (5 fő)
4.,

2 ágyas szoba:
1., meatloaf 2 fő
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #439 Dátum: 2008. Július 02. - 07:06:24 »

FIGYELEM!
Azt hiszem megtaláltam az ideális helyszínt a talira.Körülnéztem és elfogadható körülmények vannak.Van focipálya, tűzrakó hely, wc, stb.Az is tud zuhanyozni aki nem akar itt aludni.Javaslom a 2 és a 2x2 ágyas szobákat, mert talán ezek elfogadható színvonalúak.A 2x2 ágyasok 2 külön szoba+ "nappali".Kérem a konkrét jelentkezéseket minél előbb, de legkésőbb csütörtök estig. Akkor lefoglalom a szobákat. Ha kell van vacsora, de süthetünk szalonnát is. Szóval szerintem alkalmas lenne a helyszín!Sajnos az árak picit magasabbak mint a hely színvonala indokolná de itt vannak ideális körülmények és a focipályát sem kell bérelni!Gyorsan mindenk, gyorsan.Kérlek benneteket értesítsétek egymást, és beszéljétek meg ki kivel steretne társulni vagy nem szeretne senkivel stb.A kétágyasakat nem lehet pótágyazni!!!!!Segítsetek sos.sos.sos.sos.(...---..., ...---....)hogy minél előbb sikerüljön lefoglalni!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szerintem nem olyan elrugaszkodottak az árak, úgyhogy egy darab 2 x 2 ágyas szoba rendel nekem is.

Hogy esetleg könnyebb legyen követned az eseményeket:

2 x 2 ágyas szoba:
1., ladigidy (3 fő) + diablo (1 fő)
2., stocz (4 fő)
3., kripic (5 fő)
4.,

2 ágyas szoba:
1.,


Húzzatok bele, mert fogytán a 2 x 2 ágyasak Vigyorog Vigyorog
2 x 2 ágyas szoba:
1., ladigidy (3 fő) + diablo (1 fő)
2., stocz (4 fő)
3., kripic (5 fő)
4.,

2 ágyas szoba:
1., meatloaf 2 fő
2., ladlac 2 fő

Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #440 Dátum: 2008. Július 02. - 08:03:37 »


Sűrgősen jelentkezzetek akik szállást akarnak, mert MNT-nek már le kell kötnie a szobákat! Vannak még kétnaposak, akik nem jelezték a szoba igényüket. Gyerünk, mert fogytán a türelem, és a lehetőség! Az előtali helyét hamarosan megadjuk, de úgy készüljetek, hogy az M7-esen lesz, és 8 órakor, 8:15-kor pedig tűz tovább Veszprémne a Tesco parkolóba, ott vár majd MNT, innen megyünk tovább az állatkert mögötti parkolóba. Ne szerencsétlenkedjünk már tovább! Kacsint Már csak 10 nap van a taliig, ne bénázzuk el már! Kacsint ..., és ne szivassuk tovább MNT-t, mert nem semmi, amit értünk tett, legalább minél előbb jelentkezzenek a még hiányzók! Irgum- burgum! Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 02. - 08:10:25 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #441 Dátum: 2008. Július 02. - 12:11:32 »

2 x 2 ágyas szoba:
1., ladigidy (3 fő) + diablo (1 fő)
2., stocz (4 fő)
3., kripic (5 fő)
4.,

2 ágyas szoba:
1., meatloaf 2 fő
2., ladlac 2 fő

Én úgy nézem, hogy megvan mindenki, aki annak idején jelezte a szállásigényét.
Talán még Zsu írta később, hogy Ő is két napra jönne.  He

Kíírom üzenetbe is, hogy mindenki jelentkezzen, aki még szeretne. Aztán annyi.
Aki lemarad, lemarad.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #442 Dátum: 2008. Július 02. - 15:46:14 »

Zsu irta, hogy neki 6 személyre kell szállás is, meg kaja is, szóval fullos ő is! Remélem ide is beirja, nemcsak nekem irta meg! Szóval 6 fő neki! Zsu! Jelezd ide Te is, igy oké!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #443 Dátum: 2008. Július 02. - 19:25:17 »

Helllllóka.NEKEM IS KELL SZÁLLÁS KAJCSI MINDEN 3 GYEREK 3 FELNŐTT ki ne felejtsetek EL!!!Kérném szépen MNT Urat,hogy vegyen számításba,hálás köszönöt puszika ZSU
Naplózva

Zsuzsanna
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #444 Dátum: 2008. Július 03. - 14:10:41 »

Helllllóka.NEKEM IS KELL SZÁLLÁS KAJCSI MINDEN 3 GYEREK 3 FELNŐTT ki ne felejtsetek EL!!!Kérném szépen MNT Urat,hogy vegyen számításba,hálás köszönöt puszika ZSU
Nehezen viselem ezt az urazást, de intézkedek.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #445 Dátum: 2008. Július 03. - 14:27:44 »

Tisztelt Cartársak! A szobák foglalása tulajdonképpen megtörtént!(még a héten lehet bővíteni) A fontosabb a dolog az, hogy előleget kellett fizetni a foglalásért.Úgyhogy kérem tiszetelettel aki megígérte, hogy jön és kért foglalást az anyagilag is álljon majd helyt!Jelen állás szerint 4 db 2x2 ágyas és 3 db. 2 ágyas szoba áll majd rendelkezésre.(egyszerű matematika, hogy mennyibe került a foglalás ha 50%-ot kértek)Aki nem kért szállást is bejöhet és foci, tábortűz, nosztalgia stb.(ja ez egy volt KISZ tábor, ha még mond ez valakinek valamit)Kérdés vacsorát itt rendeljek vagy az eredeti elképzeléseknek megfelelően a paloznaki pincéknél eszünk gulyást vagy egyszerűen "csak" szalonnát sütünk?He???Na gyorsan gyorsan, hogy intézkedni tudjak.
Szerényen megjegyezném a szállásköltségekre szívesen fogadok adományokat az alábbi számlaszámon:11773487-02120238 OTP Budai Tamás
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #446 Dátum: 2008. Július 03. - 14:32:09 »

Kedves MNT Cartárs! Szóval akkor oké a szállásunk? Az ebédünk? A bográcsolás? Te vagy a mi szuper ügyintézőnk, mérhetetlen nagy segítséget kaptunk Tőled! Nagyon köszönjük! Akkor még egy parányi kérdéske: 1 főre mennyit számítsunk erős magyar forintban? (szállás, ebéd, bogrács, meg, ha van még valami közös költség?) Csak tudni jó, hogy vegyünk-e ki a kölcsönzőből bankrabló jelmezt, fegyvernek látszó tárggyal, vagy elég kirabolni az otthoni dugi pénzeket, már, ha van valakinek? He Kacsint Vigyorog Janinak tudjuk már, hogy szokott lenni! Vigyorog Szóval ezek szerintem mindenkit érdekelnének. Kacsint Pláne azokat, akik családostól jönnek! Kacsint Vigyorog Hazafelé már úgyis vontatás lesz! Kacsint Vigyorog Mert kötelem az bezzeg van, forint helyett is. Nem poénkodni a kötéllel! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #447 Dátum: 2008. Július 03. - 14:33:11 »

Kedves MNT Cartárs! Szóval akkor oké a szállásunk? Az ebédünk? A bográcsolás? Te vagy a mi szuper ügyintézőnk, mérhetetlen nagy segítséget kaptunk Tőled! Nagyon köszönjük! Akkor még egy parányi kérdéske: 1 főre mennyit számítsunk erős magyar forintban? (szállás, ebéd, bogrács, meg, ha van még valami közös költség?) Csak tudni jó, hogy vegyünk-e ki a kölcsönzőből bankrabló jelmezt, fegyvernek látszó tárggyal, vagy elég kirabolni az otthoni dugi pénzeket, már, ha van valakinek? He Kacsint Vigyorog Janinak tudjuk már, hogy szokott lenni! Vigyorog Szóval ezek szerintem mindenkit érdekelnének. Kacsint Pláne azokat, akik családostól jönnek! Kacsint Vigyorog Hazafelé már úgyis vontatás lesz! Kacsint Vigyorog Mert kötelem az bezzeg van, forint helyett is. Nem poénkodni a kötéllel! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Egyenlőre csak a szállás dőlt el.A vacsora ott lesz ahol gondoljátok. A paloznaki bográcsozás 800 Ft.ebben benne foglaltatik egy tál bográcsféle meg egy kis paloznaki bor.(a szállástól 2 km.-re)  A szállásnál is lehet rendelni vacsorát ott 700 Ft.(lehet akár gulyás is), ha meg szalonnát sütünk akkor ki amit hoz, mert én némi fával és egy kis szalonnával tudok csak szolgálni.Semmilyen körülmények között nem vállalkoznék főzöcskére vagy egyéb készülődésre.Higgyétek el jobban jártok.Arról nem beszélve, hogy nem nagyon van rá időm!Az étkezéseket mindenki a helyszínen fizeti!Az állatkerti ebédet akkor rendeljem vagy mindenki választ?Mindenesetre helyet foglalok ha gondoljátok!!!!!!!!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 03. - 14:41:33 írta mostnemtom » Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #448 Dátum: 2008. Július 03. - 14:39:54 »

Egy voks: szerintem estére foci, meg ki tudja mi minden után, úgy érzem éhesek leszünk, egy biztos kaja talán jobb, mint a szalonnasütés. esetleg mindkettő? De elfogadom a többség döntését, ha kell koplalok, a cartársakért mindenre kész vagyok! Kacsint Vigyorog
MNT! Privit küldök! A többi előzőleg feltett kérdéseimre itt válaszolj, kérlek! Köszönöm, mert Te egy ÚR vagy, igenis! (nemcsak Zsunak!) Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #449 Dátum: 2008. Július 03. - 15:50:56 »

Kedves MNT Cartárs! Szóval akkor oké a szállásunk? Az ebédünk? A bográcsolás? Te vagy a mi szuper ügyintézőnk, mérhetetlen nagy segítséget kaptunk Tőled! Nagyon köszönjük! Akkor még egy parányi kérdéske: 1 főre mennyit számítsunk erős magyar forintban? (szállás, ebéd, bogrács, meg, ha van még valami közös költség?) Csak tudni jó, hogy vegyünk-e ki a kölcsönzőből bankrabló jelmezt, fegyvernek látszó tárggyal, vagy elég kirabolni az otthoni dugi pénzeket, már, ha van valakinek? He Kacsint Vigyorog Janinak tudjuk már, hogy szokott lenni! Vigyorog Szóval ezek szerintem mindenkit érdekelnének. Kacsint Pláne azokat, akik családostól jönnek! Kacsint Vigyorog Hazafelé már úgyis vontatás lesz! Kacsint Vigyorog Mert kötelem az bezzeg van, forint helyett is. Nem poénkodni a kötéllel! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Egyenlőre csak a szállás dőlt el.A vacsora ott lesz ahol gondoljátok. A paloznaki bográcsozás 800 Ft.ebben benne foglaltatik egy tál bográcsféle meg egy kis paloznaki bor.(a szállástól 2 km.-re)  A szállásnál is lehet rendelni vacsorát ott 700 Ft.(lehet akár gulyás is), ha meg szalonnát sütünk akkor ki amit hoz, mert én némi fával és egy kis szalonnával tudok csak szolgálni.Semmilyen körülmények között nem vállalkoznék főzöcskére vagy egyéb készülődésre.Higgyétek el jobban jártok.Arról nem beszélve, hogy nem nagyon van rá időm!Az étkezéseket mindenki a helyszínen fizeti!Az állatkerti ebédet akkor rendeljem vagy mindenki választ?Mindenesetre helyet foglalok ha gondoljátok!!!!!!!!
Nekem jó a bográcsozás bárhol, csak ki ne hagyjuk. A hely mindegy. /Palóznak is tökéletes hely lenne!/  Állatkerti ebéd is jó Nekem, akár rendelős, akár választós. Ahogy egyszerűbb, vagy a többség szeretné.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 43   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!