Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 03:52:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 100   Le
 
Szerző Téma: Cheklámpa  (Megtekintve 396951 alkalommal)
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #915 Dátum: 2012. Február 07. - 17:02:14 »

Őszintén?  A pénzszórás ott kezdődött el, hogy megvettem...
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #916 Dátum: 2012. Február 07. - 17:22:58 »

Őszintén?  A pénzszórás ott kezdődött el, hogy megvettem...
Neked legyen mondva.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #917 Dátum: 2012. Február 07. - 18:53:50 »

Őszintén?  A pénzszórás ott kezdődött el, hogy megvettem...

Viszont ha valami nem megfelelően működik akkor az a pénzszórás....
Naplózva

70/4334431
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #918 Dátum: 2012. Február 08. - 16:56:29 »

Őszintén?  A pénzszórás ott kezdődött el, hogy megvettem...

Viszont ha valami nem megfelelően működik akkor az a pénzszórás....


Na és akkor innentől a folytatás megtalálható itt:http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=22.0
Legyetek szívesek mindent a helyén megtárgyalni!
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #919 Dátum: 2012. Február 14. - 15:20:32 »

Nos kénytelen vagyok én is feliratkozni ide. Kezdődött azzal, hogy tegnap reggel elsőre nem indult a kocsi. Másodikra - ha egy kis gondolkozás után is - de beindult. Picit hosszabb úton mentem dolgozni, meg még lámpát sem kapcsoltam. Munkahelyemen állt ugye 8 órát, délután azonban rögötn beindult, igaz mintha kicsit furán ment volna (bár ez lehet csak utólagos pszichológia). Épp lámpától kanyarodtam ki, amikor észrevettem, hogy ég a sárga lámpa. Na mondom ez hiányzott még az életemből. Hazaértem, leállítottam, majd elindítottam és még mindig égett. Egy óra múlva mentem a benzinkútra tüdőkárosító anyagért, persze indításkor még mindig égett, na meg utána is. Benzinkúton leállítottam, majd az anyagbeszerzés után indítottam és láss csodát, már nem égett. Lehet ez P300, vagy csak az akksi gyengesége miatt keletkezett?
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #920 Dátum: 2012. Február 14. - 18:55:12 »

Nos kénytelen vagyok én is feliratkozni ide. Kezdődött azzal, hogy tegnap reggel elsőre nem indult a kocsi. Másodikra - ha egy kis gondolkozás után is - de beindult. Picit hosszabb úton mentem dolgozni, meg még lámpát sem kapcsoltam. Munkahelyemen állt ugye 8 órát, délután azonban rögötn beindult, igaz mintha kicsit furán ment volna (bár ez lehet csak utólagos pszichológia). Épp lámpától kanyarodtam ki, amikor észrevettem, hogy ég a sárga lámpa. Na mondom ez hiányzott még az életemből. Hazaértem, leállítottam, majd elindítottam és még mindig égett. Egy óra múlva mentem a benzinkútra tüdőkárosító anyagért, persze indításkor még mindig égett, na meg utána is. Benzinkúton leállítottam, majd az anyagbeszerzés után indítottam és láss csodát, már nem égett. Lehet ez P300, vagy csak az akksi gyengesége miatt keletkezett?
Szerintem lehet gyenge akkumulátor hibajelzés is. Anno Nekem is olvastak ki ilyet, meg is ijedtem, de azóta eltelt 3 év és semmi gond.
Szerintem nekem az ideutazás és az eladás elötti várakozás hozta ki a hibakódot.
Mostanában, hogy keveset megyek vele, nekem is kicsit nyögve indul, de elötte 2X adok rá gyújtást, hogy az AC felnyomja a benyát és egyből elkapja.
Viszont ilyenkor megyek is vele aznap min. 50 km-t.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #921 Dátum: 2012. Február 14. - 19:01:53 »

Sziasztok! Volt akinek megoldódott úgy a P300 hiba hogy nem szelepcserével végződött hanem vmi más volt a hiba? Nekem EGR szelep tisztítva, utána dugózva, gyertya kábel, gyertyák, trafó cserélve. Nekem csak hidegen csinálja a rángatást míg be nem melegszik. Amikor beindítom egyenletesen jár de nem annyira szépen, hanem puffogva, utána kiegyensúlyozódik az alapjárat. Melegen még sosem csinálta a torpanást, ha meleg nincs gond vele. Ha le van dugózva attól még lehet baj a szelepekkel, illetve lekormolódhat? Gyertyák eléggé feketék...Ha a szelep ragadna akkor melegen is elő kéne jönnie vagy csak hidegen csinálja nálam?
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #922 Dátum: 2012. Február 14. - 23:10:54 »

Sziasztok! Volt akinek megoldódott úgy a P300 hiba hogy nem szelepcserével végződött hanem vmi más volt a hiba? Nekem EGR szelep tisztítva, utána dugózva, gyertya kábel, gyertyák, trafó cserélve. Nekem csak hidegen csinálja a rángatást míg be nem melegszik. Amikor beindítom egyenletesen jár de nem annyira szépen, hanem puffogva, utána kiegyensúlyozódik az alapjárat. Melegen még sosem csinálta a torpanást, ha meleg nincs gond vele. Ha le van dugózva attól még lehet baj a szelepekkel, illetve lekormolódhat? Gyertyák eléggé feketék...Ha a szelep ragadna akkor melegen is elő kéne jönnie vagy csak hidegen csinálja nálam?

pont ezek a hibajelenségek amiket leírtál a a szelepcsere okai
Naplózva

70/4334431
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #923 Dátum: 2012. Február 15. - 13:13:43 »

Sziasztok! Volt akinek megoldódott úgy a P300 hiba hogy nem szelepcserével végződött hanem vmi más volt a hiba? Nekem EGR szelep tisztítva, utána dugózva, gyertya kábel, gyertyák, trafó cserélve. Nekem csak hidegen csinálja a rángatást míg be nem melegszik. Amikor beindítom egyenletesen jár de nem annyira szépen, hanem puffogva, utána kiegyensúlyozódik az alapjárat. Melegen még sosem csinálta a torpanást, ha meleg nincs gond vele. Ha le van dugózva attól még lehet baj a szelepekkel, illetve lekormolódhat? Gyertyák eléggé feketék...Ha a szelep ragadna akkor melegen is elő kéne jönnie vagy csak hidegen csinálja nálam?
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=69&Itemid=68
Naplózva
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #924 Dátum: 2012. Február 15. - 13:57:30 »

Már végigmentem rajtuk...
Naplózva
zjuhasz
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Hozzászólás #925 Dátum: 2012. Február 15. - 16:03:19 »

sziasztok,
Lacetti 2004 sárga lámpa miatt én is hibakód olvasásra szorulok, újpesti lévén chevrolet wallis van közel, oda jelentkeztem be. A munkafelvevő egyből rávágta, hogy 6ezer a kiolvasás és valószínűleg tisztítás fog kelleni, kb 15ezer pénzért és 1 munkanap. Van valami tapasztalat erről a szervizről?
köszi
Naplózva
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #926 Dátum: 2012. Február 15. - 16:18:34 »

sziasztok,
Lacetti 2004 sárga lámpa miatt én is hibakód olvasásra szorulok, újpesti lévén chevrolet wallis van közel, oda jelentkeztem be. A munkafelvevő egyből rávágta, hogy 6ezer a kiolvasás és valószínűleg tisztítás fog kelleni, kb 15ezer pénzért és 1 munkanap. Van valami tapasztalat erről a szervizről?
köszi
Azért az érdekes, hogy még a pontos hibakódot sem tudja, de már konkrét javítási költséget, időt mond. És mit takarít egy napig? A motort belűlről?  Vigyorog
Naplózva

hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #927 Dátum: 2012. Február 15. - 19:42:27 »

sziasztok,
Lacetti 2004 sárga lámpa miatt én is hibakód olvasásra szorulok, újpesti lévén chevrolet wallis van közel, oda jelentkeztem be. A munkafelvevő egyből rávágta, hogy 6ezer a kiolvasás és valószínűleg tisztítás fog kelleni, kb 15ezer pénzért és 1 munkanap. Van valami tapasztalat erről a szervizről?
köszi
Azért az érdekes, hogy még a pontos hibakódot sem tudja, de már konkrét javítási költséget, időt mond. És mit takarít egy napig? A motort belűlről?  Vigyorog
És, hogy mutatkozott be a munkafelvevő Gyurcsók József?!
Felejtős az a hely szerintem.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #928 Dátum: 2012. Február 15. - 20:04:53 »

sziasztok,
Lacetti 2004 sárga lámpa miatt én is hibakód olvasásra szorulok, újpesti lévén chevrolet wallis van közel, oda jelentkeztem be. A munkafelvevő egyből rávágta, hogy 6ezer a kiolvasás és valószínűleg tisztítás fog kelleni, kb 15ezer pénzért és 1 munkanap. Van valami tapasztalat erről a szervizről?
köszi
Azért az érdekes, hogy még a pontos hibakódot sem tudja, de már konkrét javítási költséget, időt mond. És mit takarít egy napig? A motort belűlről?  Vigyorog
És, hogy mutatkozott be a munkafelvevő Gyurcsók József?!
Felejtős az a hely szerintem.
Vagy csak van tapasztalata és tudja, hogy 100-ból 99szer P300 szokott lenni. Vigyorog Kacsint
Naplózva


LPG
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #929 Dátum: 2012. Február 15. - 20:09:41 »

sziasztok,
Lacetti 2004 sárga lámpa miatt én is hibakód olvasásra szorulok, újpesti lévén chevrolet wallis van közel, oda jelentkeztem be. A munkafelvevő egyből rávágta, hogy 6ezer a kiolvasás és valószínűleg tisztítás fog kelleni, kb 15ezer pénzért és 1 munkanap. Van valami tapasztalat erről a szervizről?
köszi
Azért az érdekes, hogy még a pontos hibakódot sem tudja, de már konkrét javítási költséget, időt mond. És mit takarít egy napig? A motort belűlről?  Vigyorog
És, hogy mutatkozott be a munkafelvevő Gyurcsók József?!
Felejtős az a hely szerintem.
Vagy csak van tapasztalata és tudja, hogy 100-ból 99szer P300 szokott lenni. Vigyorog Kacsint
És ha nem?
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 100   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!