Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 20. - 20:16:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 100   Le
 
Szerző Téma: Cheklámpa  (Megtekintve 396610 alkalommal)
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #810 Dátum: 2011. November 14. - 21:26:06 »


Valami olyasmi, konkrétan egyenetlen gyújtás/járás a baja! A szemrevételezéses vizsgálat során kiderült, hogy a gyújtókábelek áthúznak egymába, a kocsi így "kecske-üzemmódban" megy. Már nem merek vele menni, mert egyrészt tuti nem jó a motornak másrészt nem szeretnék lerobbanni vele. De a mai nap folyamán kap a moci új NGK gyertyákat és új kábeleket! Továbbá most kap új olajat és új szűrőket! Mosolyog Remélhetőleg ezzel 100%-ban orvosolva lesz a probléma!
nekem is volt pár éve ilyen gyújtáskimaradásos dolgom, gyertyacsere után minden rendben volt

100ból 1 sajnos tapasztalat

A mai napig minden oké volt, viszont megint elkezdett baszakodni valamelyik henger, viszont a check-lámpion nem gyulladt ki, na most ilyenkor what da fuck?He Azon kívül, hogy kokszos a szelep...

Mennyibe fájhat körülbelül egy komplett szelepsor pucolás dörzsárazással meg minden lófütykössel és munkadíjjal együtt??? Egyáltalán el lehet kerülni a szelepcserét, vagy tök fölösleges görcsölni a kipucoláson?
Naplózva
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #811 Dátum: 2011. November 14. - 21:27:17 »

Ma már gondolkodtam rajta, hogy felgyújtom ezt a ****t az út szélén...
Naplózva
govics
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7



« Hozzászólás #812 Dátum: 2011. November 14. - 21:42:10 »

hali.
tudom ez nem az a fórum.de lenne pár kérdésem,most szeretnék venni egy lacettit.
ha valaki tudna válaszolni a kérdéseimre  azt megköszönném.
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #813 Dátum: 2011. November 14. - 21:47:12 »

hali.
tudom ez nem az a fórum.de lenne pár kérdésem,most szeretnék venni egy lacettit.
ha valaki tudna válaszolni a kérdéseimre  azt megköszönném.
Szia, üdv köztünk.
Tedd fel biztos tudunk segíteni, de vagy a törzsasztal topikba vagy ide:http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=95.0
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #814 Dátum: 2011. November 14. - 21:52:03 »


Valami olyasmi, konkrétan egyenetlen gyújtás/járás a baja! A szemrevételezéses vizsgálat során kiderült, hogy a gyújtókábelek áthúznak egymába, a kocsi így "kecske-üzemmódban" megy. Már nem merek vele menni, mert egyrészt tuti nem jó a motornak másrészt nem szeretnék lerobbanni vele. De a mai nap folyamán kap a moci új NGK gyertyákat és új kábeleket! Továbbá most kap új olajat és új szűrőket! Mosolyog Remélhetőleg ezzel 100%-ban orvosolva lesz a probléma!
nekem is volt pár éve ilyen gyújtáskimaradásos dolgom, gyertyacsere után minden rendben volt

100ból 1 sajnos tapasztalat

A mai napig minden oké volt, viszont megint elkezdett baszakodni valamelyik henger, viszont a check-lámpion nem gyulladt ki, na most ilyenkor what da fuck?He Azon kívül, hogy kokszos a szelep...

Mennyibe fájhat körülbelül egy komplett szelepsor pucolás dörzsárazással meg minden lófütykössel és munkadíjjal együtt??? Egyáltalán el lehet kerülni a szelepcserét, vagy tök fölösleges görcsölni a kipucoláson?

jó esély  van rá de előfordulhat,hogy nem 50% mindegyikre,most van 1 anyagom ami talán működik nem  csodaszer de eddig úgy néz ki 2 kocsiról nem kell levennem a hengerfejet nekem jobban megérné az de hát az ügyfél az első...
Naplózva

70/4334431
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #815 Dátum: 2011. November 14. - 22:22:51 »

Csaba-Tomi-Gidy 18-0-0!
Ma így kaptam vissza...
Most már feladom, őt küldöm Stoczhoz, vagy Janihoz. Legalább szívjon is miatta.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #816 Dátum: 2011. November 14. - 22:32:38 »

Csaba-Tomi-Gidy 18-0-0!
Ma így kaptam vissza...
Most már feladom, őt küldöm Stoczhoz, vagy Janihoz. Legalább szívjon is miatta.
Oda kellene adni Csabának egy másik lacsit is, ha azzal is megy a sárgalámpázás akkor jópénzért elhelyezkedhetne egy szervíznél hibacsinálónak.  Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #817 Dátum: 2011. November 15. - 08:08:40 »

Csaba-Tomi-Gidy 18-0-0!
Ma így kaptam vissza...
Most már feladom, őt küldöm Stoczhoz, vagy Janihoz. Legalább szívjon is miatta.
a katalizátort leszedetted már átnézni? lehet nektek is egy kis gömb letört és az vergődik, ill. elállja a szellőzést 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #818 Dátum: 2011. November 15. - 15:39:45 »

Csaba-Tomi-Gidy 18-0-0!
Ma így kaptam vissza...
Most már feladom, őt küldöm Stoczhoz, vagy Janihoz. Legalább szívjon is miatta.
a katalizátort leszedetted már átnézni? lehet nektek is egy kis gömb letört és az vergődik, ill. elállja a szellőzést 
Tomy szédszedte, kimérte, minden okés volt, és csak a Csaba az aki elővarázsolja a sárgaságot, másnak még nem jött elő, tehát mégis csak valamit máshogy csinál, mint én, csak nem jövünk rá, hogy mit bűvészkedik, hogy előhozza, szinte mindig. Rejtély.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #819 Dátum: 2011. November 19. - 12:00:16 »


Valami olyasmi, konkrétan egyenetlen gyújtás/járás a baja! A szemrevételezéses vizsgálat során kiderült, hogy a gyújtókábelek áthúznak egymába, a kocsi így "kecske-üzemmódban" megy. Már nem merek vele menni, mert egyrészt tuti nem jó a motornak másrészt nem szeretnék lerobbanni vele. De a mai nap folyamán kap a moci új NGK gyertyákat és új kábeleket! Továbbá most kap új olajat és új szűrőket! Mosolyog Remélhetőleg ezzel 100%-ban orvosolva lesz a probléma!
nekem is volt pár éve ilyen gyújtáskimaradásos dolgom, gyertyacsere után minden rendben volt

100ból 1 sajnos tapasztalat

A mai napig minden oké volt, viszont megint elkezdett baszakodni valamelyik henger, viszont a check-lámpion nem gyulladt ki, na most ilyenkor what da fuck?He Azon kívül, hogy kokszos a szelep...

Mennyibe fájhat körülbelül egy komplett szelepsor pucolás dörzsárazással meg minden lófütykössel és munkadíjjal együtt??? Egyáltalán el lehet kerülni a szelepcserét, vagy tök fölösleges görcsölni a kipucoláson?

jó esély  van rá de előfordulhat,hogy nem 50% mindegyikre,most van 1 anyagom ami talán működik nem  csodaszer de eddig úgy néz ki 2 kocsiról nem kell levennem a hengerfejet nekem jobban megérné az de hát az ügyfél az első...
Esetleg van esélyünk arra,hogy egyszer megtudjuk annak a csodaszernek a nevét mi is?! He
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #820 Dátum: 2011. November 19. - 15:40:34 »

Én ezt használtam:
http://wepptermekek.hu/wepp-termekek/intenziv-szeleptisztito
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #821 Dátum: 2011. November 19. - 16:52:00 »



használtam de drága és már nem olyan mint a legelején volt anno 2005 ben..
Naplózva

70/4334431
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #822 Dátum: 2011. November 20. - 20:56:02 »

Hali!

Hideg indítás után három vadi új gyújtókábel fröccsent szét a motortérben! Csöcslámpák nem gyulladtak ki! Kétségbeejtő...

Nem kell valakinek a kocsim??? Megkímélt és ezen a gyújtás-****akodáson kívül két baja van, hátsó teleszkópokat kéne cserélni és az első féknyergek kicsit lötyögnek, mert kikoptak a furatok és a stiftek! Még bő két hónap műszaki is van a kocsin! Érdeklődni privátban!
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #823 Dátum: 2011. November 20. - 21:02:19 »

Hali!

Hideg indítás után három vadi új gyújtókábel fröccsent szét a motortérben! Csöcslámpák nem gyulladtak ki! Kétségbeejtő...

Nem kell valakinek a kocsim??? Megkímélt és ezen a gyújtás-****akodáson kívül két baja van, hátsó teleszkópokat kéne cserélni és az első féknyergek kicsit lötyögnek, mert kikoptak a furatok és a stiftek! Még bő két hónap műszaki is van a kocsin! Érdeklődni privátban!
Szétfröccsentek?
Azok milyen kábelek lehettek?
Ha újjak voltak cserélni nem lehet gariba?
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #824 Dátum: 2011. November 20. - 23:20:46 »

Hali!

Hideg indítás után három vadi új gyújtókábel fröccsent szét a motortérben! Csöcslámpák nem gyulladtak ki! Kétségbeejtő...

Nem kell valakinek a kocsim??? Megkímélt és ezen a gyújtás-****akodáson kívül két baja van, hátsó teleszkópokat kéne cserélni és az első féknyergek kicsit lötyögnek, mert kikoptak a furatok és a stiftek! Még bő két hónap műszaki is van a kocsin! Érdeklődni privátban!

Ez nem az autó hibája hanem a gagyi alkatrészé...
Naplózva

70/4334431
Oldalak: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 100   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!