Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 20. - 10:41:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 100   Le
 
Szerző Téma: Cheklámpa  (Megtekintve 396193 alkalommal)
tr0jt0
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Hozzászólás #675 Dátum: 2011. Március 12. - 11:54:30 »

Ööööö..ezt szervízbe tanácsolták...Teli tankhoz ment 3 liter ami nemhiszem hogy komoly bajokat okozna ?? de töbet nem teszem én csak megbíztam a "hozzá értő" emberekben
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #676 Dátum: 2011. Március 12. - 12:19:28 »

Sziasztok!

A napokban vásároltam egy  2009-es 2.0 Diesel Lacettit 3000 km-rel... Az autó nagyon tetszik de már a próba úton ahogy elértam a 130km/h sebességet kigyulladt a checklámpa és visszaszabályoz az autó 3000fordulat alá alig húz olyan mintha a turbo nem menne benne(Azt mondták ezt a computer csinálja hogyx ne tudjam szétküldeni a motort egyfajta önvédelem...). Megnézték az autót azt mondják hogy lehet EGR szelep(az autó több mint 1 évet szalonba állt nem ment) kivették a hibát belőle tankoltam E85-öt és huzatom...huzatnám mert újra bejött a lámpa és nem megy 3000 fölé ami viszont érdekes hogy ha újraindítom az autót akkor megint húz egy pár kilóméteren keresztül majd megint leszabályoz...
Valakinek valamilyen tapasztalat vélemény mi lehet a baj az autónak? EGR szelep csere? vagy valami komolyabb baja van az autónak... Az autó nem garanciális sajnos nem volt még szervizelve szinte új gyári állapotba van rajta minden és nagyon elkeserít hogy nem stimmel valami..

Köszönöm
Mi volt a hibakód amit kivettek?
Nem hiném, hogy 3000-nél szabályozna le még a dizel se, de ezt majd a dizelesek megerősítik, vagy cáfolják, a leszabályozásnál pedig nem dob sárga lámpát.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #677 Dátum: 2011. Március 12. - 12:21:36 »

2009-es és nem garis?He?
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
tr0jt0
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Hozzászólás #678 Dátum: 2011. Március 12. - 12:23:39 »

Nem tudom pontosan mi volt a hibakód...Igazából tanácstalan vagyok hogy mi lehet szerdán viszem kiolvastatni belőle a hibát egyelőre csak tapogatózom hogy esetleg volt-e már más valakinek ilyen? mi lehet a gond?
Naplózva
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #679 Dátum: 2011. Március 12. - 12:25:30 »

Nem tudom pontosan mi volt a hibakód...Igazából tanácstalan vagyok hogy mi lehet szerdán viszem kiolvastatni belőle a hibát egyelőre csak tapogatózom hogy esetleg volt-e már más valakinek ilyen? mi lehet a gond?
Melyik szervízben voltál?
És szerdán hova viszed kiolvastatni?  He
Naplózva

hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #680 Dátum: 2011. Március 12. - 12:30:07 »

Azért egy két dolgot nem értek. Zavart
3000 km van benne 2009-es és nem garanciális a próbaúton már hibát produkált és így megvetted-elhoztad??? He
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
tr0jt0
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Hozzászólás #681 Dátum: 2011. Március 12. - 12:40:29 »

Igen, már én is bánom az egészet az hogy nem garis azt lenyeltem, talán az ára miatt is a próba úton nem volt hibája cask mikor már megvettem és vittem haza, mielőtt megvettem átvizsgáltattam mindent rendben találtak a sárga lámpára azt mondták nem tudják mi a baja lehet csak kevés üzemanyag volt benne kiütötték a hibát és az autó ment nem jött elő csak akkor mikor hazafelé jöttem kb 130-as tempónál addig minden rendben volt... Igazából fel se merült bennem hogy egy alig használt 2 éves autónak bármi gondja lehet...Azt hiszem naivan álltam ehhez a dologhoz és igazából most már csak azon vagyok hogy megcsinálják..Mi a legrosszabb amire számíthatok és mi a realitás? Elképzelhető hogy megúszom egy alkatrész cserével?

Ide viszem szerdán http://www.autobinck.hu/
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #682 Dátum: 2011. Március 12. - 12:47:33 »

Igen, már én is bánom az egészet az hogy nem garis azt lenyeltem, talán az ára miatt is a próba úton nem volt hibája cask mikor már megvettem és vittem haza, mielőtt megvettem átvizsgáltattam mindent rendben találtak a sárga lámpára azt mondták nem tudják mi a baja lehet csak kevés üzemanyag volt benne kiütötték a hibát és az autó ment nem jött elő csak akkor mikor hazafelé jöttem kb 130-as tempónál addig minden rendben volt... Igazából fel se merült bennem hogy egy alig használt 2 éves autónak bármi gondja lehet...Azt hiszem naivan álltam ehhez a dologhoz és igazából most már csak azon vagyok hogy megcsinálják..Mi a legrosszabb amire számíthatok és mi a realitás? Elképzelhető hogy megúszom egy alkatrész cserével?

Ide viszem szerdán http://www.autobinck.hu/
Bocs, hogy forszírozom de ba...a a csőrömet miért nem garis egy 2 éves autó?
Én ezek után a 3000 km-ben se hinnék.
Én lehet megfordultam volna és egyből visszem vissza az első sárgánál.
Elég kevés itt a dizeles, de hibakód kiolvasás után a szervízben már tudnak mondani valami megoldást biztosan.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Március 12. - 13:22:43 írta hawer » Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #683 Dátum: 2011. Március 12. - 13:50:58 »

Igen, már én is bánom az egészet az hogy nem garis azt lenyeltem, talán az ára miatt is a próba úton nem volt hibája cask mikor már megvettem és vittem haza, mielőtt megvettem átvizsgáltattam mindent rendben találtak a sárga lámpára azt mondták nem tudják mi a baja lehet csak kevés üzemanyag volt benne kiütötték a hibát és az autó ment nem jött elő csak akkor mikor hazafelé jöttem kb 130-as tempónál addig minden rendben volt... Igazából fel se merült bennem hogy egy alig használt 2 éves autónak bármi gondja lehet...Azt hiszem naivan álltam ehhez a dologhoz és igazából most már csak azon vagyok hogy megcsinálják..Mi a legrosszabb amire számíthatok és mi a realitás? Elképzelhető hogy megúszom egy alkatrész cserével?

Ide viszem szerdán http://www.autobinck.hu/
Bocs, hogy forszírozom de ba...a a csőrömet miért nem garis egy 2 éves autó?
Én ezek után a 3000 km-ben se hinnék.
Én lehet megfordultam volna és egyből visszem vissza az első sárgánál.
Elég kevés itt a dizeles, de hibakód kiolvasás után a szervízben már tudnak mondani valami megoldást biztosan.
Az autót vissza a feladónak,és egyből vigyél magaddal egy ügyvédet is.Leverni rajtuk még az ügyvédi költséget is.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #684 Dátum: 2011. Március 12. - 14:57:32 »

Sziasztok!

A napokban vásároltam egy  2009-es 2.0 Diesel Lacettit 3000 km-rel... Az autó nagyon tetszik de már a próba úton ahogy elértam a 130km/h sebességet kigyulladt a checklámpa és visszaszabályoz az autó 3000fordulat alá alig húz olyan mintha a turbo nem menne benne(Azt mondták ezt a computer csinálja hogyx ne tudjam szétküldeni a motort egyfajta önvédelem...). Megnézték az autót azt mondják hogy lehet EGR szelep(az autó több mint 1 évet szalonba állt nem ment) kivették a hibát belőle tankoltam E85-öt és huzatom...huzatnám mert újra bejött a lámpa és nem megy 3000 fölé ami viszont érdekes hogy ha újraindítom az autót akkor megint húz egy pár kilóméteren keresztül majd megint leszabályoz...
Valakinek valamilyen tapasztalat vélemény mi lehet a baj az autónak? EGR szelep csere? vagy valami komolyabb baja van az autónak... Az autó nem garanciális sajnos nem volt még szervizelve szinte új gyári állapotba van rajta minden és nagyon elkeserít hogy nem stimmel valami..

Köszönöm
Szia,az az érzésem téged átb...tak!Diesel 3000-nél nem szabályoz le,nálam 170-nél 4500-at pörög és még menne.Kevés üa. miatt meg csak a üa.mutatónál világít a sárga.Az enyém kb.fél évet állt mielőtt vettem (18e km).Ahol vettem volt egy ugyan ilyen mint az enyém,csak fekete.Na,ez álltába ment tönkre,3000 km volt benne.Nem merték  nekem eladni,mert mondtam ha nem jó az autó másnap hozom vissza!Szabad megkérdeznem mennyiért vetted? ???Szerintem vidd vissza!Ez eltitkolt hibának minösül.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #685 Dátum: 2011. Március 12. - 15:42:04 »


Ide viszem szerdán http://www.autobinck.hu/
És itt is vetted az autót?  Mert ez se nem márkakereskedés, se nem márkaszervíz! Nem tudom megnyitni sajnos a honlapjukat, de mintha valahol Erzsébeten lennének? És Hyundai szervíz, régebben biztos az volt.

Bár a márkaszervízekről is meg van a vélemény, azért egy két éves autót jobb lenne odavinni, hogy a jogaidat érvényesítsd. Ha félsz az áruktól, akkor a Soroksári úton ott vannak Rudiék, klubos kedvezmény, van Chevroletes szerelőjük.

Figyelem, a fogyasztóvédelmi törvény szerint a garancia megmaradásához NEM KELL MÁRKASZERVÍZBE vinni az autót!

Egyébként a 2009- es évjárat még garanciális, kivéve, ha megfutotta a 100.000 km-t.

De jó lenne, ha MNT és sebike hozzá tudna ehhez szólni, szerintem itt bizony sz@r van a paalcsintában
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #686 Dátum: 2011. Március 12. - 15:57:01 »


Ide viszem szerdán http://www.autobinck.hu/
És itt is vetted az autót?  Mert ez se nem márkakereskedés, se nem márkaszervíz! Nem tudom megnyitni sajnos a honlapjukat, de mintha valahol Erzsébeten lennének? És Hyundai szervíz, régebben biztos az volt.

Bár a márkaszervízekről is meg van a vélemény, azért egy két éves autót jobb lenne odavinni, hogy a jogaidat érvényesítsd. Ha félsz az áruktól, akkor a Soroksári úton ott vannak Rudiék, klubos kedvezmény, van Chevroletes szerelőjük.

Figyelem, a fogyasztóvédelmi törvény szerint a garancia megmaradásához NEM KELL MÁRKASZERVÍZBE vinni az autót!

Egyébként a 2009- es évjárat még garanciális, kivéve, ha megfutotta a 100.000 km-t.

De jó lenne, ha MNT és sebike hozzá tudna ehhez szólni, szerintem itt bizony sz@r van a paalcsintában
Szerintem is gond van ezzel az adásvétellel, azért értetlenkedtem az elején én is.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #687 Dátum: 2011. Március 12. - 16:01:19 »


Ide viszem szerdán http://www.autobinck.hu/
És itt is vetted az autót?  Mert ez se nem márkakereskedés, se nem márkaszervíz! Nem tudom megnyitni sajnos a honlapjukat, de mintha valahol Erzsébeten lennének? És Hyundai szervíz, régebben biztos az volt.

Bár a márkaszervízekről is meg van a vélemény, azért egy két éves autót jobb lenne odavinni, hogy a jogaidat érvényesítsd. Ha félsz az áruktól, akkor a Soroksári úton ott vannak Rudiék, klubos kedvezmény, van Chevroletes szerelőjük.

Figyelem, a fogyasztóvédelmi törvény szerint a garancia megmaradásához NEM KELL MÁRKASZERVÍZBE vinni az autót!

Egyébként a 2009- es évjárat még garanciális, kivéve, ha megfutotta a 100.000 km-t.

De jó lenne, ha MNT és sebike hozzá tudna ehhez szólni, szerintem itt bizony sz@r van a paalcsintában
Foglalkoznak chevivel is.
http://www.autobinck.hu/chevrolet
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #688 Dátum: 2011. Március 12. - 18:39:28 »


Ide viszem szerdán http://www.autobinck.hu/
És itt is vetted az autót?  Mert ez se nem márkakereskedés, se nem márkaszervíz! Nem tudom megnyitni sajnos a honlapjukat, de mintha valahol Erzsébeten lennének? És Hyundai szervíz, régebben biztos az volt.

Bár a márkaszervízekről is meg van a vélemény, azért egy két éves autót jobb lenne odavinni, hogy a jogaidat érvényesítsd. Ha félsz az áruktól, akkor a Soroksári úton ott vannak Rudiék, klubos kedvezmény, van Chevroletes szerelőjük.

Figyelem, a fogyasztóvédelmi törvény szerint a garancia megmaradásához NEM KELL MÁRKASZERVÍZBE vinni az autót!

Egyébként a 2009- es évjárat még garanciális, kivéve, ha megfutotta a 100.000 km-t.

De jó lenne, ha MNT és sebike hozzá tudna ehhez szólni, szerintem itt bizony sz@r van a paalcsintában
Foglalkoznak chevivel is.
http://www.autobinck.hu/chevrolet
Sajnos nem tudom megnyitni a honlapjukat, a te linkedet sem. De határozottan emlékszem, hogy annó Hyundaira voltak specializálódva. Nekem gyanús. Már maga a 3000 km is.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #689 Dátum: 2011. Március 12. - 18:44:07 »


Ide viszem szerdán http://www.autobinck.hu/
És itt is vetted az autót?  Mert ez se nem márkakereskedés, se nem márkaszervíz! Nem tudom megnyitni sajnos a honlapjukat, de mintha valahol Erzsébeten lennének? És Hyundai szervíz, régebben biztos az volt.

Bár a márkaszervízekről is meg van a vélemény, azért egy két éves autót jobb lenne odavinni, hogy a jogaidat érvényesítsd. Ha félsz az áruktól, akkor a Soroksári úton ott vannak Rudiék, klubos kedvezmény, van Chevroletes szerelőjük.

Figyelem, a fogyasztóvédelmi törvény szerint a garancia megmaradásához NEM KELL MÁRKASZERVÍZBE vinni az autót!

Egyébként a 2009- es évjárat még garanciális, kivéve, ha megfutotta a 100.000 km-t.

De jó lenne, ha MNT és sebike hozzá tudna ehhez szólni, szerintem itt bizony sz@r van a paalcsintában
Foglalkoznak chevivel is.
http://www.autobinck.hu/chevrolet
Sajnos nem tudom megnyitni a honlapjukat, a te linkedet sem. De határozottan emlékszem, hogy annó Hyundaira voltak specializálódva. Nekem gyanús. Már maga a 3000 km is.
Igen most is hyundai a fő márkájuk szerintem.
De a km-en kívül még legalább 2 év gari kellene, hogy legyen rá, arról nem is beszélve, hogy már hazafelé hibát dobott a gép.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 100   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!