Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 20. - 12:45:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 100   Le
 
Szerző Téma: Cheklámpa  (Megtekintve 396268 alkalommal)
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #480 Dátum: 2010. Március 24. - 15:53:42 »

Most már nekem is villog a légzsák visszajelsző, ahogy kell. Mosolyog Voltam szervízben, rádugták a Scan100-at. Feszültség gond miatt volt. Mondta, hogy kontkat is szokott lenni.
Potom 2.200 HUF-ba került.
Srác úgy szidta a műszert, mint szódás a lovát. Hogy milyen egy elavult sz..r, stb. Meg a Lcsinak is vilyen tré az elektronikája... Zavart

Biztos olyan szerviz ahol csak opel volt előtte és megkapták a chevyt is nem szeretik és nem nagyon értenek hozzá azért szidják.
Naplózva

Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #481 Dátum: 2010. Március 24. - 16:01:13 »

Most már nekem is villog a légzsák visszajelsző, ahogy kell. Mosolyog Voltam szervízben, rádugták a Scan100-at. Feszültség gond miatt volt. Mondta, hogy kontkat is szokott lenni.
Potom 2.200 HUF-ba került.
Srác úgy szidta a műszert, mint szódás a lovát. Hogy milyen egy elavult sz..r, stb. Meg a Lcsinak is vilyen tré az elektronikája... Zavart

Biztos olyan szerviz ahol csak opel volt előtte és megkapták a chevyt is nem szeretik és nem nagyon értenek hozzá azért szidják.
ez a baj hogy már csak szinte autószerelők vannak akik muszályból dolgoznak!Hol vannak már az autó JAVITÓK akik szivvel lélekkel csinálták a vasakat,csak meghalgatta az autót és már tudta is hová kell nyulni.Azt a szót meg hogy csere szinte nem is ismerték.
Naplózva

06 70/22 11 222
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #482 Dátum: 2010. Március 24. - 17:47:57 »

Most már nekem is villog a légzsák visszajelsző, ahogy kell. Mosolyog Voltam szervízben, rádugták a Scan100-at. Feszültség gond miatt volt. Mondta, hogy kontkat is szokott lenni.
Potom 2.200 HUF-ba került.
Srác úgy szidta a műszert, mint szódás a lovát. Hogy milyen egy elavult sz..r, stb. Meg a Lcsinak is vilyen tré az elektronikája... Zavart

Biztos olyan szerviz ahol csak opel volt előtte és megkapták a chevyt is nem szeretik és nem nagyon értenek hozzá azért szidják.
Ez pontosan így van.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #483 Dátum: 2010. Március 28. - 11:49:04 »


- Stocz: ZA (úgy emlékszem  Vigyorog). Lezárva, nincs hiba kód.
- Akidobos L4. Lezárva, van hiba kód.
- Athee ??. Lezárva, nincs hiba kód.
- Cápa  KA  Lezárva 21000 km-rel ezelőtt, nincs hibakód 17000 km-rel ezelőtt szelepcserék
- kripic ZA. Lezárva, nincs hibakód
- Jani  M4. Lezárva van hibakód. Ezért már nincs lezárva.  Mosolyog
- Krisz KA. Lezárva,nincs hibakód.
- gatsy KA, lezárva ca. 30.000km-rel ezelőtt, nincs hiba kód, szelepcsere volt már (lezárás után P300)
- baroti AH, Lezarva, hibakod nem volteddig csak nemi rangatas, de most jooooo
- ladlac ZA, sosem volt lezárva, semmi sárgalámpa, semmi szelepcsere, 41 eKm.
-LadiGidy M4 lezárva, 2x volt hibakód, de nem volt gond amúgy. Most vagy megszüntetem, vagy lyukasztom, ha újból bejelez a checklámpa. (45 ekm)
-kamikaze Lezárva,nincs hibakód(lezárva 11000km) amugy99000km.
- weres -M4- nincs lezárva, tavaly volt gyújtáskimaradásos csekklámpám és a gyertyacsere orvosolta(4 és fél év, 63ezer km)
-meatloaf:M4 nincs lezárva,soha nem volt hibakódom,nem volt szelepcsere(euro 3)


Módosítottam az adataimon, tévesen adtam meg ezelőtt.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #484 Dátum: 2010. Március 28. - 19:34:26 »

Hála a Főninek, kiolvasta, majd eltüntette a sárgaságot. Amúgy lehet, hogy egy alacsony (1700) fordulat hozta ki, ezt írta, hátsó lambada, de problémát nem jelentett.
De sokszor csak bejelez, de gondot nem okoz a felgyulladása, megy tovább rendesen.

EGR újra nincs lezárva, csak tisztítva.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 28. - 19:36:21 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #485 Dátum: 2010. Március 29. - 19:38:24 »

Gidy, örülök, hogy nem jött elő újból Neked, reméljük így is marad. Hányas hibakód volt?
Nekünk viszont újból égett ma, és volt egy megtorpanás is. De nem volt olyan durva, mint a múltkor, nekilódult utána - de nem aludt el a lámpa. Gondolom holnapra megint elalszik, mint múltkor. Mikor lehűlt a motor, elmúlt.
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #486 Dátum: 2010. Március 29. - 20:34:20 »

Gidy, örülök, hogy nem jött elő újból Neked, reméljük így is marad. Hányas hibakód volt?
Nekünk viszont újból égett ma, és volt egy megtorpanás is. De nem volt olyan durva, mint a múltkor, nekilódult utána - de nem aludt el a lámpa. Gondolom holnapra megint elalszik, mint múltkor. Mikor lehűlt a motor, elmúlt.
3-dik inditásra törlődik ugy tudom ha a hiba megszünt
Naplózva

06 70/22 11 222
kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #487 Dátum: 2010. Március 29. - 20:42:09 »

Igen, ahogy számolom, eddig is mindig kb. harmadik indulásra szűnt meg.
Jaj, csütörtökön hajnalban indulunk Csehországba
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #488 Dátum: 2010. Március 29. - 21:29:37 »

Igen, ahogy számolom, eddig is mindig kb. harmadik indulásra szűnt meg.
Jaj, csütörtökön hajnalban indulunk Csehországba
Ez ekkora baj? Én a 3 napos Lacsival elmentem Gdinyába. Semmi gond nem volt.
Nektek sem lesz. Sebbeséghatárokra figyelni, matricákat megvenni!
PÜ ment.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #489 Dátum: 2010. Március 30. - 07:56:08 »

Gidy, örülök, hogy nem jött elő újból Neked, reméljük így is marad. Hányas hibakód volt?
Nekünk viszont újból égett ma, és volt egy megtorpanás is. De nem volt olyan durva, mint a múltkor, nekilódult utána - de nem aludt el a lámpa. Gondolom holnapra megint elalszik, mint múltkor. Mikor lehűlt a motor, elmúlt.
Nekik 420-as volt a kód.
1700-as "fordulaton" jött elő.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #490 Dátum: 2010. Március 30. - 07:57:15 »

Gidy, örülök, hogy nem jött elő újból Neked, reméljük így is marad. Hányas hibakód volt?
Nekünk viszont újból égett ma, és volt egy megtorpanás is. De nem volt olyan durva, mint a múltkor, nekilódult utána - de nem aludt el a lámpa. Gondolom holnapra megint elalszik, mint múltkor. Mikor lehűlt a motor, elmúlt.
3-dik inditásra törlődik ugy tudom ha a hiba megszünt

Jól tudod. Mosolyog
Persze csak akkor múlik el, ha a három menet alatt nem jelentkezett újra a hiba. Ha igen, akkor indul újra a visszaszámolás.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #491 Dátum: 2010. Március 30. - 14:11:46 »

Holnapra bejelentkeztem Rudihoz kézifékkötél cserére, és ha már arra járok... Vigyorog Most jöttem hazafelé vásárlásból, persze jó nyugdíjasban haladtam, főleg a kanyarokban és mikor már majdnem hazaérek, akkor látom, hogy sárga engine lámpa világít. Semmi apró jele nem volt, lehet tényleg a túl alacsony fordulat tette. Szóval holnap délelőtt kiderül a dolog.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #492 Dátum: 2010. Március 31. - 10:12:55 »

Holnapra bejelentkeztem Rudihoz kézifékkötél cserére, és ha már arra járok... Vigyorog Most jöttem hazafelé vásárlásból, persze jó nyugdíjasban haladtam, főleg a kanyarokban és mikor már majdnem hazaérek, akkor látom, hogy sárga engine lámpa világít. Semmi apró jele nem volt, lehet tényleg a túl alacsony fordulat tette. Szóval holnap délelőtt kiderül a dolog.
na szóval, kiolvasás, törlés megtörtént. Alacsony határérték miatt jelzett a lámpa a katalizátornál, valszeg kokszosodás miatt. Gyógyszer húzatás tiltásig, ill. ott tartva többszörösen. Hiába figyelek a megfelelő fordulatra, a városi dugók és forgalom, esetleg a rövid utak miatti hideg motoros kímélés eredménye. Esetleg sűrűbben kéne autópályát látogatnom vagy országutakat.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #493 Dátum: 2010. Március 31. - 10:26:51 »

Holnapra bejelentkeztem Rudihoz kézifékkötél cserére, és ha már arra járok... Vigyorog Most jöttem hazafelé vásárlásból, persze jó nyugdíjasban haladtam, főleg a kanyarokban és mikor már majdnem hazaérek, akkor látom, hogy sárga engine lámpa világít. Semmi apró jele nem volt, lehet tényleg a túl alacsony fordulat tette. Szóval holnap délelőtt kiderül a dolog.
na szóval, kiolvasás, törlés megtörtént. Alacsony határérték miatt jelzett a lámpa a katalizátornál, valszeg kokszosodás miatt. Gyógyszer húzatás tiltásig, ill. ott tartva többszörösen. Hiába figyelek a megfelelő fordulatra, a városi dugók és forgalom, esetleg a rövid utak miatti hideg motoros kímélés eredménye. Esetleg sűrűbben kéne autópályát látogatnom vagy országutakat.
Vagy esetleg néha e85-öt nyomni egy keveset bele tisztitáshoz.
Naplózva

06 70/22 11 222
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #494 Dátum: 2010. Március 31. - 11:16:13 »

Holnapra bejelentkeztem Rudihoz kézifékkötél cserére, és ha már arra járok... Vigyorog Most jöttem hazafelé vásárlásból, persze jó nyugdíjasban haladtam, főleg a kanyarokban és mikor már majdnem hazaérek, akkor látom, hogy sárga engine lámpa világít. Semmi apró jele nem volt, lehet tényleg a túl alacsony fordulat tette. Szóval holnap délelőtt kiderül a dolog.
na szóval, kiolvasás, törlés megtörtént. Alacsony határérték miatt jelzett a lámpa a katalizátornál, valszeg kokszosodás miatt. Gyógyszer húzatás tiltásig, ill. ott tartva többszörösen. Hiába figyelek a megfelelő fordulatra, a városi dugók és forgalom, esetleg a rövid utak miatti hideg motoros kímélés eredménye. Esetleg sűrűbben kéne autópályát látogatnom vagy országutakat.

Jársz Te pályán gyakran, nem? Mindig beszámolsz az Így vezetünk...-ben
Naplózva
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 100   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!