Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 20. - 20:37:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 100   Le
 
Szerző Téma: Cheklámpa  (Megtekintve 396658 alkalommal)
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #345 Dátum: 2010. Január 08. - 09:15:58 »

ma voltam bent a győri chevrolet nádor szalonba és kértem időpontot ha cheklámpa miatt. korrekt votl a srác aztmondta h hnap reggel 7re vigyem be soron kívül megnézi ....
kapásból kérdezett h nem e vettem sézre furit a kocsin l rángatást vagy megnövekedett fogyasztás.... válasz rá:

-fogyasztás: Győr - Budapest táv(a minap)(300km) 37liter MOL 95. benzin
-rángatás: 1-2-3fokozatban mintha kengurubenzint tankoltam volna.....

majd hnap kideülr mi lesz véle....
Nádornál velem is korrektek voltak. Ők csinálták a szelepcserémet is. Második kiolvasás után autómatikusan mondták, hogy akkor csere lesz. Azóta (kopp-kopp-kopp) semmi gond.
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #346 Dátum: 2010. Január 08. - 10:45:14 »

No ismét elért a kis sárga lámpa végzete. Tegnap délután is, és ma is előjött.  Zavart
Naplózva
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #347 Dátum: 2010. Január 08. - 12:10:30 »

Elvittem a kocsit és közölték h jól gondoltam.... szelepcsere..... vmilyen p300 vagy v300as hibakód nemértettem pontosan de mondta a srác h megrendelik a módosított szelepeket és vihetem cserére természetesen gariba!
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #348 Dátum: 2010. Január 08. - 13:33:24 »

Elvittem a kocsit és közölték h jól gondoltam.... szelepcsere..... vmilyen p300 vagy v300as hibakód nemértettem pontosan de mondta a srác h megrendelik a módosított szelepeket és vihetem cserére természetesen gariba!
P300
Elvileg egy nap alatt megvan, de ha még sem, és nem adnak csereautót, akkor nyugodtan alkudj a bérautóra, nekem 2000ért sikerült elhozni egy napra.Kacsint
Naplózva
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #349 Dátum: 2010. Január 08. - 14:53:21 »

hát sztem kifogom bírni bérautó nélkül is:) ha adnak csereautót elfogadom de fizetni nem fogok érte max benzin mert annyira nem fontos a mindennapi autóhasználat! azért köszi az infót!
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #350 Dátum: 2010. Január 08. - 15:38:37 »

hát sztem kifogom bírni bérautó nélkül is:) ha adnak csereautót elfogadom de fizetni nem fogok érte max benzin mert annyira nem fontos a mindennapi autóhasználat! azért köszi az infót!
Mikori a te autód? Már csak azért, hogy abba nem kerültek módosított szelepek és még garis.
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #351 Dátum: 2010. Január 08. - 18:10:46 »

Elvittem a kocsit és közölték h jól gondoltam.... szelepcsere..... vmilyen p300 vagy v300as hibakód nemértettem pontosan de mondta a srác h megrendelik a módosított szelepeket és vihetem cserére természetesen gariba!
P300
Elvileg egy nap alatt megvan, de ha még sem, és nem adnak csereautót, akkor nyugodtan alkudj a bérautóra, nekem 2000ért sikerült elhozni egy napra.Kacsint
Elvileg.Nekem 2 hétig ültek rajta...
Naplózva
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #352 Dátum: 2010. Január 08. - 19:58:58 »

2007.július 5.én lett vásárolva újonnan, tehát idén júniusban jár le a garija....
a srác azt mondta hogy reggel 7re beviszem akkor olyan délután 1 körül kész is lesz és elvihetem csak majd telefonál ha megjött az alkatrész...
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #353 Dátum: 2010. Január 08. - 20:02:14 »

2007.július 5.én lett vásárolva újonnan, tehát idén júniusban jár le a garija....
a srác azt mondta hogy reggel 7re beviszem akkor olyan délután 1 körül kész is lesz és elvihetem csak majd telefonál ha megjött az alkatrész...
Akkor maradj ott és nézd végig ahogy cserélik.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #354 Dátum: 2010. Január 08. - 20:21:00 »

Nem arról volt szó, hogy a 2007-es modellévtől kezdve eleve módosított szelepekkel szerelik a Lacsikat?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #355 Dátum: 2010. Január 08. - 20:22:35 »

Nem arról volt szó, hogy a 2007-es modellévtől kezdve eleve módosított szelepekkel szerelik a Lacsikat?
De igen, csak most már állítólag a módosítottnak is van módosítása.
Naplózva


LPG
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #356 Dátum: 2010. Január 08. - 20:43:50 »

Sajna nem tudom végignézni mert kétlem hogy beengednének a műhelybe ma is ahogy vizsgálták kint kellett várakoznunk a szalonban.....
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #357 Dátum: 2010. Január 08. - 21:06:24 »

Ne haragudjatok, de szerintem ez a módosított szelep szerintem egy ügyfél ködösítő-megnyugtató szemfényvesztés.Aki már fogott a kezében szelepet az nehezen tudja elképzelni miről is van szó. Ahhoz, hogy a szelep ne záródjon rendesen az kell,/ ha vezérlés rendben van,/ hogy ne megfelelő anyagból készüljön és égjen el,valamint az élköszörülés ne megfelelő szögben történjen és ne legyen egyenletes. Ha ez stimmel és nem zár rendesen a szelep akkor vagy a vezérlés nincs rendben, vagy a szelephézag állítással van gond illetve a szimeringekkel /esetleg a szelepfészekkel, de az már a hengerfej része/. Szerintem!
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #358 Dátum: 2010. Január 08. - 22:35:22 »

Ne haragudjatok, de szerintem ez a módosított szelep szerintem egy ügyfél ködösítő-megnyugtató szemfényvesztés.Aki már fogott a kezében szelepet az nehezen tudja elképzelni miről is van szó. Ahhoz, hogy a szelep ne záródjon rendesen az kell,/ ha vezérlés rendben van,/ hogy ne megfelelő anyagból készüljön és égjen el,valamint az élköszörülés ne megfelelő szögben történjen és ne legyen egyenletes. Ha ez stimmel és nem zár rendesen a szelep akkor vagy a vezérlés nincs rendben, vagy a szelephézag állítással van gond illetve a szimeringekkel /esetleg a szelepfészekkel, de az már a hengerfej része/. Szerintem!

Amiben nem vagy tájékozott arról nem kellene így nyilatkoznod nem csak duma a módosított szelep !!Az új szelepet úgy alakították ki ,hogy a lerakodó kormot leverje magáról! De az 500as szelepnek is van módosítása!
Naplózva

70/4334431
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #359 Dátum: 2010. Január 08. - 23:20:19 »

Az új szelepet úgy alakították ki ,hogy a lerakodó kormot leverje magáról! De az 500as szelepnek is van módosítása!
Sebike! Tudnál csinálni fényképet a szelepről, hogy lássuk mi a különbség.
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 100   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!