Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 20. - 21:32:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 100   Le
 
Szerző Téma: Cheklámpa  (Megtekintve 396693 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #180 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 20:03:30 »

Ha már Lambdaszonda, itt vannak olcsón gyáriak. Hogy a milyenkhez való is van-e közöttük azt nem tudom.
http://www.autoteka2000.hu/index.php?oldal=termekek&tol=20&db=10&level=5&p_id=107&k_id=74&kategoria=&keres_szoveg=&artol=&arig=
Naplózva


LPG
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #181 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 20:05:30 »

Köszi!Megnyugtattál,én azért a bizt.kedvéért körülnéztem a "halpiacon" szenzor ügyben.Nehogymá rám
erőszakolja a szervíz (ÁFA emelés előtti) 47e-ért...
Zárd le a francba én is mostanság zártam le.igaz 80kmután ujra kigyulladt a lámpa de a talira annyira siettem hogy jol meghajtottam és kialudtt magától.Azóta csönd van.
Naplózva

06 70/22 11 222
jocy61
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Hozzászólás #182 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 20:48:07 »

Kösz Jani!Gondolatolvasó vagy,anno én is pont ezt a "tékát"szúrtam ki.Hello Krisz!Azóta nem volt
"sárgaságom",de a lezárás nem "árt" a zöldkártyának,mert jövő hónapban viszem a típust vizsgára... He
Naplózva
jocy61
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Hozzászólás #183 Dátum: 2009. Szeptember 01. - 20:55:09 »

Bocs Jani!Igen van a négy vezetékes fekete,szürke, fehér,fehér... ::)4 típust is tudnak ajánlani!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 01. - 21:00:55 írta jocy61 » Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #184 Dátum: 2009. Szeptember 02. - 06:35:13 »

Kösz Jani!Gondolatolvasó vagy,anno én is pont ezt a "tékát"szúrtam ki.Hello Krisz!Azóta nem volt
"sárgaságom",de a lezárás nem "árt" a zöldkártyának,mert jövő hónapban viszem a típust vizsgára... He
A lezárt EGR nem probléma a zöldkártyánál! Eddig minden lezárt EGR-es kocsink gond nélkül ment át! Szóval zárd le nyugodtan, de előtte tisztítsd ki alaposan!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
jocy61
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Hozzászólás #185 Dátum: 2009. Szeptember 02. - 20:23:30 »

Szasztok!Az EGR le dugózásával még lenne egy kérdésem?A katalizátor mennyire tolerálja az egér kiiktatását?
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #186 Dátum: 2009. Szeptember 02. - 20:32:14 »

Szasztok!Az EGR le dugózásával még lenne egy kérdésem?A katalizátor mennyire tolerálja az egér kiiktatását?
Valószinű azt nem érdekli teszi a dolgát tovább.Inkább a labdaszonda érzékeny erre de nagyon ritka esetben.Nálam és jópárunknál minden rendben
Naplózva

06 70/22 11 222
jocy61
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Hozzászólás #187 Dátum: 2009. Szeptember 02. - 20:45:40 »

Volt már "szonda" sárgám.Még midig ugyanaz a szonda van a reaktortérben problémamentesen.Ezekután amit
írtál, várok még a dugóval....
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #188 Dátum: 2009. Szeptember 06. - 19:31:30 »

Hűha Apa!
Checklámpád van? He
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
jocy61
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Hozzászólás #189 Dátum: 2009. Szeptember 07. - 14:45:01 »

Igen van,lásd 177-es hozzászólás!Én csak a Krisz által említett lambdaszonda "érzékenységtől"tartok.Mi van,ha lezárorom az egr-t és kigyullad a CHEKLÁMPA...?Tudom veszek egy másikat...!Már mint szondát.
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #190 Dátum: 2009. Szeptember 07. - 17:07:42 »

Igen van,lásd 177-es hozzászólás!Én csak a Krisz által említett lambdaszonda "érzékenységtől"tartok.Mi van,ha lezárorom az egr-t és kigyullad a CHEKLÁMPA...?Tudom veszek egy másikat...!Már mint szondát.
Ha kigyullad a lámpa akkor lezárás kivesz és pár kilóméter után kialszik.Persze ha rendbe talál mindent a cpu
Naplózva

06 70/22 11 222
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #191 Dátum: 2009. Szeptember 07. - 17:20:47 »

Igen van,lásd 177-es hozzászólás!Én csak a Krisz által említett lambdaszonda "érzékenységtől"tartok.Mi van,ha lezárorom az egr-t és kigyullad a CHEKLÁMPA...?Tudom veszek egy másikat...!Már mint szondát.
Ha kigyullad a lámpa akkor lezárás kivesz és pár kilóméter után kialszik.Persze ha rendbe talál mindent a cpu

Vigyázzatok! nem biztos, hogy pont az EGR lezárástól van a cheklámpa!
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #192 Dátum: 2009. Szeptember 07. - 20:31:35 »

Igen van,lásd 177-es hozzászólás!Én csak a Krisz által említett lambdaszonda "érzékenységtől"tartok.Mi van,ha lezárorom az egr-t és kigyullad a CHEKLÁMPA...?Tudom veszek egy másikat...!Már mint szondát.
Hoppá. Ez Gidy Apunak szólt, akinek Csaba fia sárga rémmel kedveskedett. De mélyen hallgat, hogy mi van.

Egyébként nekem 0 km- óta van lezárva...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #193 Dátum: 2009. Szeptember 08. - 12:42:02 »

Igen van,lásd 177-es hozzászólás!Én csak a Krisz által említett lambdaszonda "érzékenységtől"tartok.Mi van,ha lezárorom az egr-t és kigyullad a CHEKLÁMPA...?Tudom veszek egy másikat...!Már mint szondát.
Hoppá. Ez Gidy Apunak szólt, akinek Csaba fia sárga rémmel kedveskedett. De mélyen hallgat, hogy mi van.

Egyébként nekem 0 km- óta van lezárva...
Holnap megyek Rudihoz kiolvasni, és ha kell javítani. Majd beszámolok róla, ha nem üt meg esetleg a guta. Mindenesetre tökéletesen működik így is.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #194 Dátum: 2009. Szeptember 09. - 18:43:56 »

Meglátogattam Rudit. Mire odaértem éppen elment, de elkezdtük a kiolvasást. Telefonos segítséget kértem Sebikétől, hogy 100%-ban biztosak legyünk a hibában. Megkaptam, nagyon köszönöm. Szóval EGR hiba volt, és visszavezetési hiba. Kiütés, pucolás, lámpa sötét, gépállat megy, újra szép az élet! De majd Athee megoldását követni fogom, hogy a kecske is, meg a káposzta is oké legyen. Később visszaért Rudi is, és jót beszélgettünk a terveiről, ami minket is jól fog érinteni. Mindenkinek ajánlom, aki nem garis, és nem lakik Vlagyivosztokban, menjen hozzá bizalommal! A Lacettiseket, már jó páran voltunk nála, klubos barátsággal fogadja, segíti, az eddigiek teljes megelégedésére. Még horpadás javítójuk is lesz hamarosan! Ki is fogom próbáltatni a motortetőmön.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 100   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!