Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 04:16:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 138   Le
 
Szerző Téma: Kerekek  (Megtekintve 373330 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1725 Dátum: 2013. December 07. - 15:21:40 »

Gratula, szépen mutat majd a kocsin.  Kacsint
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #1726 Dátum: 2013. December 08. - 13:38:35 »

Megvan a család karácsonyi ajándéka. Mivel négyen használjuk az autót, mindenki kap egy kereket. Vigyorog
Kaptam hozzá központosítógyűrűt és kerékanyákat is. 60eFt volt, gumik még min. 2 szezont elmennek. Mosolyog
Azért majd dobj egy fényképet a kislányod arcáról, amikor átadod neki a sját kerekét... MosolyogMosolyogMosolyogMosolyogMosolyogMosolyog
Naplózva
Hooti
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Hozzászólás #1727 Dátum: 2013. December 08. - 15:21:54 »

Megvan a család karácsonyi ajándéka. Mivel négyen használjuk az autót, mindenki kap egy kereket. Vigyorog
Kaptam hozzá központosítógyűrűt és kerékanyákat is. 60eFt volt, gumik még min. 2 szezont elmennek. Mosolyog
Azért majd dobj egy fényképet a kislányod arcáról, amikor átadod neki a sját kerekét... MosolyogMosolyogMosolyogMosolyogMosolyogMosolyog

És természetesen innentől az uj gumi árát  is Ő fizeti a zsebpénzéből Vigyorog Vigyorog
Naplózva
mandro
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


1.4 HB Elite


« Hozzászólás #1728 Dátum: 2013. December 09. - 10:12:50 »

Megvan a család karácsonyi ajándéka. Mivel négyen használjuk az autót, mindenki kap egy kereket. Vigyorog
Kaptam hozzá központosítógyűrűt és kerékanyákat is. 60eFt volt, gumik még min. 2 szezont elmennek. Mosolyog
Azért majd dobj egy fényképet a kislányod arcáról, amikor átadod neki a sját kerekét... MosolyogMosolyogMosolyogMosolyogMosolyogMosolyog
És természetesen innentől az uj gumi árát  is Ő fizeti a zsebpénzéből Vigyorog Vigyorog

Ha írnánk róla színházi darabot, ilyenek lehetnének benne:

"Apaaa! Pont a jobb elsőt kellett lepadkáznod? Az az enyém! Most vegyél nekem egy újat! Brühühűűűű Vigyorog

"Ha én rózsaszínű dísztárcsát akarok a saját kerekemre, akkor azt teszek rá! Semmi közöd hozzá, hogy milyet veszek! És azért is tele fogom ragasztgatni a pónilovas matricákkal, ne szólj bele!"

"Akkor szeretnék rendelni egy 18 colos alufelnit. Igen, egyetlen darabot. A bal hátsóra lesz, ha ez számít, mert az az enyém. A többin? Kettőn tizenötös lemezfelni, az egyiken rózsaszín dísztárcsával és matricákkal, a negyediken pedig tizenhatos alufelni van és sportfék. Halló, ott van még?!"
Naplózva
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #1729 Dátum: 2013. December 09. - 18:59:24 »

 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1730 Dátum: 2013. December 09. - 19:43:09 »

Megvan a család karácsonyi ajándéka. Mivel négyen használjuk az autót, mindenki kap egy kereket. Vigyorog
Kaptam hozzá központosítógyűrűt és kerékanyákat is. 60eFt volt, gumik még min. 2 szezont elmennek. Mosolyog
Azért majd dobj egy fényképet a kislányod arcáról, amikor átadod neki a sját kerekét... MosolyogMosolyogMosolyogMosolyogMosolyogMosolyog
És természetesen innentől az uj gumi árát  is Ő fizeti a zsebpénzéből Vigyorog Vigyorog

Ha írnánk róla színházi darabot, ilyenek lehetnének benne:

"Apaaa! Pont a jobb elsőt kellett lepadkáznod? Az az enyém! Most vegyél nekem egy újat! Brühühűűűű Vigyorog

"Ha én rózsaszínű dísztárcsát akarok a saját kerekemre, akkor azt teszek rá! Semmi közöd hozzá, hogy milyet veszek! És azért is tele fogom ragasztgatni a pónilovas matricákkal, ne szólj bele!"

"Akkor szeretnék rendelni egy 18 colos alufelnit. Igen, egyetlen darabot. A bal hátsóra lesz, ha ez számít, mert az az enyém. A többin? Kettőn tizenötös lemezfelni, az egyiken rózsaszín dísztárcsával és matricákkal, a negyediken pedig tizenhatos alufelni van és sportfék. Halló, ott van még?!"
Hmm. Még véletlenül sem életből merítve? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mandro
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


1.4 HB Elite


« Hozzászólás #1731 Dátum: 2013. December 09. - 22:47:04 »

Hmm. Még véletlenül sem életből merítve? Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Úgy nézek én ki, mint akinek rózsaszínű dísztárcsája van? Vigyorog Neeem, a bal hátsó az enyém! Kacsint Vigyorog
Naplózva
Hooti
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Hozzászólás #1732 Dátum: 2013. December 30. - 09:26:17 »

Most találtam, hátha érdekel valakit:

http://aprod.hu/hirdetes/alufelni-ID1lZN1.html#586a1bad3d

Naplózva
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #1733 Dátum: 2014. Január 13. - 19:24:15 »

Üdv mindenki!

Elég sokféleséget olvastam itt, de a tutit nem tudtam meg. 205/40 R17, 7,5" széles felni, ET 40. 4 ajtós Nubira III. Befér-e? A gond ugye az, hogy belül kicsi a hely, túl nagy az ET. Pogácsával meg kilógna.

Ma felpróbáltuk előre 205/45-tel, úgy nagyon necces volt. Alácsavart kormánynál alig maradt hely kiemelve. Berugózva vszeg hozzérne. A /40 sugárban 10 millivel kisebb, az meg sok, tehát lehet elférne.

Vegyek rá 205/40-et, tegyem fel, és örüljek, alácsavart kormánnyal meg ne kátyúzzak, vagy tegyem fel őket vaterára? Nagyon-nagyon szép felnik, fájna a szívem utánuk (meg értük is fájt, ezért is vettem meg... látván más is rakott már be ekkorát, de ők lehet csak egyenesen mennek Vigyorog )

Köszi!
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1734 Dátum: 2014. Január 13. - 20:48:14 »

Üdv mindenki!

Elég sokféleséget olvastam itt, de a tutit nem tudtam meg. 205/40 R17, 7,5" széles felni, ET 40. 4 ajtós Nubira III. Befér-e? A gond ugye az, hogy belül kicsi a hely, túl nagy az ET. Pogácsával meg kilógna.

Ma felpróbáltuk előre 205/45-tel, úgy nagyon necces volt. Alácsavart kormánynál alig maradt hely kiemelve. Berugózva vszeg hozzérne. A /40 sugárban 10 millivel kisebb, az meg sok, tehát lehet elférne.

Vegyek rá 205/40-et, tegyem fel, és örüljek, alácsavart kormánnyal meg ne kátyúzzak, vagy tegyem fel őket vaterára? Nagyon-nagyon szép felnik, fájna a szívem utánuk (meg értük is fájt, ezért is vettem meg... látván más is rakott már be ekkorát, de ők lehet csak egyenesen mennek Vigyorog )

Köszi!

mind a 205/40R17,mind a 215/40r17 elfér saját tapasztalat
Naplózva

70/4334431
svbpetya
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Hozzászólás #1735 Dátum: 2014. Január 13. - 21:55:33 »

Sziasztok!
Lecseréltem a téligumit egy firestone winterhawk 3-ra (185/60 r15). A tesztek alapján nagyon jó gumi.
Valakinek van már tapasztalata vele?

Péter
Naplózva
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #1736 Dátum: 2014. Január 13. - 22:00:34 »

mind a 205/40R17,mind a 215/40r17 elfér saját tapasztalat

Milyen széles felnid van, és mekkora az ET? Amúgy szép az az Epica felni, kerestem én is ilyent, de nem találtam.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1737 Dátum: 2014. Január 13. - 23:16:40 »

mind a 205/40R17,mind a 215/40r17 elfér saját tapasztalat

Milyen széles felnid van, és mekkora az ET? Amúgy szép az az Epica felni, kerestem én is ilyent, de nem találtam.

Kocsival együtt eladó:)
Nem tudom mik a gyári felni méretei,de volt nekem Dezent felni is fent ami parlagon van....
Naplózva

70/4334431
Hooti
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Hozzászólás #1738 Dátum: 2014. Január 14. - 17:14:13 »

Én felnim ET38 és mindkét fent emlitett gumimérettel jó. Igaz HB de szerintem itt az nem számit.
Naplózva
Krupcheck
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


Nubira 1800 CDX LPG


WWW
« Hozzászólás #1739 Dátum: 2014. Január 15. - 07:37:26 »

Üdv mindenki!

Elég sokféleséget olvastam itt, de a tutit nem tudtam meg. 205/40 R17, 7,5" széles felni, ET 40. 4 ajtós Nubira III. Befér-e? A gond ugye az, hogy belül kicsi a hely, túl nagy az ET. Pogácsával meg kilógna.

Ma felpróbáltuk előre 205/45-tel, úgy nagyon necces volt. Alácsavart kormánynál alig maradt hely kiemelve. Berugózva vszeg hozzérne. A /40 sugárban 10 millivel kisebb, az meg sok, tehát lehet elférne.

Vegyek rá 205/40-et, tegyem fel, és örüljek, alácsavart kormánnyal meg ne kátyúzzak, vagy tegyem fel őket vaterára? Nagyon-nagyon szép felnik, fájna a szívem utánuk (meg értük is fájt, ezért is vettem meg... látván más is rakott már be ekkorát, de ők lehet csak egyenesen mennek Vigyorog )

Köszi!

Khm-hm... ezt benéztem, átvertek, de örülök  Vigyorog A felnit 7,5x17-esnek árulták, én meg ezidáig nem néztem meg, mi van beleütve. 7Jx17... ezt elnézte az eladó, de nekem öröm, mivel tudtommal ilyent többet használnak ET40-esben, szóval be fog férni 
Naplózva
Oldalak: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 138   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!