Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 00:23:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 138   Le
 
Szerző Téma: Kerekek  (Megtekintve 373267 alkalommal)
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #1680 Dátum: 2013. November 09. - 19:39:57 »

Valószínűleg a jó idő utolsó óráiban szereltettük/szereltük fel, jövő héten már 10 fokkal hidegebb lesz mint most és nagy bizonyossággal már marad is a hideg idő.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1681 Dátum: 2013. November 09. - 20:20:23 »

Mire vártatok eddig? Vigyorog

Amúgy kubu87 hsz-e nyomán deja vu-m támadt.  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #1682 Dátum: 2013. November 09. - 20:25:59 »

Én az új Fulda abroncsokra vártam, mert hiába rendeltem meg október elején, csak tegnap kaptam kézhez őket, mert a Goodyear raktáraiban is hiánycikk a Kristal Montero 3 erősített oldalfalas verziója. Én pedig pont ezt a típust rendeltem.

Kapitány, miért is van deja vu-d?  Mosolyog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1683 Dátum: 2013. November 09. - 20:32:27 »

Én direkt vártam, eddig nyárvolt. Vigyorog
Naplózva


LPG
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1684 Dátum: 2013. November 09. - 20:32:32 »

Mi ez a nagy sietség??
Én még nyárin vagyok,jövő vasárnapig ráérek vele de akkor kötelezően fel kell tennem...
Naplózva

70/4334431
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1685 Dátum: 2013. November 09. - 20:34:19 »

Én az új Fulda abroncsokra vártam, mert hiába rendeltem meg október elején, csak tegnap kaptam kézhez őket, mert a Goodyear raktáraiban is hiánycikk a Kristal Montero 3 erősített oldalfalas verziója. Én pedig pont ezt a típust rendeltem.

Kapitány, miért is van deja vu-d?  Mosolyog
Mert minden évben van egy ilyen hsz.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #1686 Dátum: 2013. November 09. - 21:16:28 »

Mi ez a nagy sietség??
Én még nyárin vagyok,jövő vasárnapig ráérek vele de akkor kötelezően fel kell tennem...

Ez a sietség kicsit bonyolult az én esetemben, az egyik felét már elővezettem az előbb, másik pedig, hogy a kocsi és a munkahelyem (Óbuda) raktára - ahol tárolom a gumikat - között majd 15 km különbség van Budapesten belül. Ilyen előrejelzések hallatán pedig nagy szerencse, ha van szabad hely/idő a gumisnál egy komplett szerelésre. Engem legalábbis 5 helyről küldtek el sok szerencsét kívánva a következő gumisnál. (A 6.-nak volt még egy szabad időpontja!   Vigyorog) Aztán amíg ide-oda bóklászok a városban az is pénz és idő. Talán ha nem kellett volna szereltetnem?! ...de akkor meg nem lett volna azonnal javítva a hibás felni. A masnira hajtogatott kerékkulccsal meg egyébként is nehezebb már a meló.  Vigyorog Persze tudom, hogy lusta vagyok, mert vehetnék már új kerékkulcsot is!  Vigyorog

Kapitány: legalább megvan a ciklikusság.  Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 09. - 21:21:26 írta kubu87 » Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1687 Dátum: 2013. November 09. - 21:40:20 »

Megvan. Tavaly is korán tettem fel a télieket. Aztán vigyorogtam, amikor az első hidegnél agyonverték egymást az emberek a gumis előtt.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1688 Dátum: 2013. November 10. - 09:37:34 »

pénteken én is átrakattam a téli gummákat a házilag "felújított" lemezfelnikkel. viszont meglepett, hogy volt hely a gumisnál.....gondolom a nép nagy része megvárja a hóesést  Vigyorog mint mindig  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1689 Dátum: 2013. November 10. - 13:32:54 »

pénteken én is átrakattam a téli gummákat a házilag "felújított" lemezfelnikkel. viszont meglepett, hogy volt hely a gumisnál.....gondolom a nép nagy része megvárja a hóesést  Vigyorog mint mindig  Vigyorog
Örülök, hogy plejbsz kisebbik részéhez  tarrtozom idén is.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1690 Dátum: 2013. November 10. - 14:19:19 »

pénteken én is átrakattam a téli gummákat a házilag "felújított" lemezfelnikkel. viszont meglepett, hogy volt hely a gumisnál.....gondolom a nép nagy része megvárja a hóesést  Vigyorog mint mindig  Vigyorog
Örülök, hogy plejbsz kisebbik részéhez  tarrtozom idén is.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nah, fél órája nekem is fent vannak a téli papucsok Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #1691 Dátum: 2013. November 10. - 15:45:05 »

Tegnap én is felraktam a téli kerekeket. Harmadik szezonjukat kezdik meg a Dunlopok...
És látom nemcsak én gondoltam a cserére. Működött a kollektív tudatalatti?
Naplózva
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #1692 Dátum: 2013. November 10. - 18:02:33 »

pénteken én is átrakattam a téli gummákat a házilag "felújított" lemezfelnikkel. viszont meglepett, hogy volt hely a gumisnál.....gondolom a nép nagy része megvárja a hóesést  Vigyorog mint mindig  Vigyorog
Örülök, hogy plejbsz kisebbik részéhez  tarrtozom idén is.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Mert vannak akik gondolkodnak, és felelősséget éreznek a hozzátartozóik, saját maguk, mások - nem úgy mások, hanem mint az utca embere  Vigyorog - biztonsága és persze a kocsijuk megóvása iránt.

Persze a trehány vagy pénztelenek ellen, akik nyári gumival korcsolyáznak majd a hidegben, nem véd, és az ég ne adja, hogy ilyen szálljon belém, mert előveszem a masnira hajtogatott kerékkulcsomat és elkalapálom vele! 

Yanee: költői kérdésedre egyik lehetséges választ fentebb olvashatod.  Mosolyog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1693 Dátum: 2013. November 11. - 13:10:20 »

http://totalcar.hu/magazin/technika/2013/11/11/adac_teligumi_teszt_2013/
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
mandro
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


1.4 HB Elite


« Hozzászólás #1694 Dátum: 2013. November 11. - 14:01:50 »


Bár nem néztem az ADAC tesztjét, azért sikerült megvennem a tesztgyőztest Vigyorog
Az a vicces, hogy a cég honlapján, ahol vásároltam (http://telek-trans.hu/), úgy szerepel ez a gumi (Conti WinterContact TS850), hogy az üzemanyag-hatékonysága "E" kategóriás, vizes tapadása pedig "C". Mosolyog ("E", "C"... Az idei legjobb gumiról beszélünk, ugye Vigyorog) A második helyezett Dunlop gumi az említett honlap szerint vízen és fogyasztásban is jobb, míg az ADAC csak az utóbbival ért egyet Mosolyog Azt nem tudom, hogy a honlap készítői honnan szedték a kategóriákat, mindenesetre van különbség. Mosolyog A méret, amit vettem, ugyanaz, mint amit az ADAC is tesztelt (185/60 R15).
Naplózva
Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 138   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!