Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 18:19:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 138   Le
 
Szerző Téma: Kerekek  (Megtekintve 373158 alkalommal)
szotyi1
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


« Hozzászólás #1590 Dátum: 2013. Május 15. - 17:59:38 »

Tudom nem is kértem mert nagyon rossz állapotban volt. Majd csak találok valahol,minden esetre köszönöm a segítséget.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1591 Dátum: 2013. Május 15. - 20:25:33 »

Sajnos ez nekem nagyon sok. 15 000 ezerért kináltak opel alu felnit amit szintén fel kellene újítani.Nekem sajnos 2-3000 huf/db nál többet nem tudok érte adni. Sajnos nem állok úgy anyagilag.

annyiért jobb ha elfelejted nem fogsz kapni!
30.000ft környékén futnak a jó állapotú lemezfelnik
Naplózva

70/4334431
cupika
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


2.0 D Elite


« Hozzászólás #1592 Dátum: 2013. Május 15. - 20:59:34 »

Ajánlom az apród.hu, jófogás.hu oldalakat. Nagyon ritka, de lehet szerencséd. Nekem sikerült 12ezerért venni négy lemezfelnit kitűnő állapotban.
Naplózva
cupika
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


2.0 D Elite


« Hozzászólás #1593 Dátum: 2013. Május 16. - 21:26:48 »

Sziasztok!
Segítsetek légyszíves!
2005-ös Lacetti-re keresek olcsó acélfelnit. Ha tudtok kérlek segítsetek.
Köszi előre is.
Ha tudtok segíteni akkor az email cimemre írjatok. Köszi.
6900,-Ft/darab áron gumival találtam eladót Nyíregyházán. jofogás.hu-n megtalálod. Képek alapján megéri az árát.
Naplózva
szotyi1
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


« Hozzászólás #1594 Dátum: 2013. Május 19. - 20:34:45 »

Köszi! Megkeresem.
Naplózva
Guldenburg
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42



« Hozzászólás #1595 Dátum: 2013. Május 23. - 10:22:19 »

Üdv Kartácsok !

Azt szeretném megkérdezni, szerintetek az alábbiakban csatolt képen lévő felni gyári, vagy sem ?

Az eladóember gyári chevy felniként árulja,  -  én nem emlékszem ilyen gyári felnire - annyit közöl róla, hogy a mi méretünkben, 195/55/R15-ös Hankook Optimo K406  gumik vannak rajta.

Sajna a 4 lemezfelnimből 3 -at szétütöttek a téli utak, ráznak mint a fene, ezért egy ideje sasolok új/újszerű felnik után. Arra már rájöttem, hogy atom drágák az új, de még a használt lemezfelnik is, akkor már hasonló  árban érdemesebb használt aluk után nézgelődni. Na, így jutottam el ehhez a felnihez.

Mondjuk a gumis ember felajánlotta, hogy van valami hipi-szuper cuccosa, amivel újjá kalapálja kidőlt-bedőlt lemezfelniket....hááát nem tudom...
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1596 Dátum: 2013. Május 23. - 10:29:54 »

Volt ilyen gyári felni. Kacsint
Naplózva


LPG
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1597 Dátum: 2013. Május 23. - 14:18:19 »

Üdv Kartácsok !

Azt szeretném megkérdezni, szerintetek az alábbiakban csatolt képen lévő felni gyári, vagy sem ?

Az eladóember gyári chevy felniként árulja,  -  én nem emlékszem ilyen gyári felnire - annyit közöl róla, hogy a mi méretünkben, 195/55/R15-ös Hankook Optimo K406  gumik vannak rajta.

Sajna a 4 lemezfelnimből 3 -at szétütöttek a téli utak, ráznak mint a fene, ezért egy ideje sasolok új/újszerű felnik után. Arra már rájöttem, hogy atom drágák az új, de még a használt lemezfelnik is, akkor már hasonló  árban érdemesebb használt aluk után nézgelődni. Na, így jutottam el ehhez a felnihez.

Mondjuk a gumis ember felajánlotta, hogy van valami hipi-szuper cuccosa, amivel újjá kalapálja kidőlt-bedőlt lemezfelniket....hááát nem tudom...


2008 tól az 5 ajtós WTCC felnije volt
Naplózva

70/4334431
Guldenburg
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42



« Hozzászólás #1598 Dátum: 2013. Május 24. - 08:36:56 »

Köszönöm a válaszokat !

Ezekhez a felnikhez jó a lemezfelnihez használt kerékcsavar, vagy spéci kell ? Illetve ha védeném a felniket az ellopástól, van kerékőr típusú rögzítő anya ?

Pl. off Octaviához használtam ilyen csavart (gyárlag adták), a Lacetti esetében ellenben nem csavarral, hanem anyákkkal kerül rögzítésre a felni.

Ilyet még nem láttam, ezért kérdezem.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1599 Dátum: 2013. Május 24. - 08:53:29 »

Köszönöm a válaszokat !

Ezekhez a felnikhez jó a lemezfelnihez használt kerékcsavar, vagy spéci kell ? Illetve ha védeném a felniket az ellopástól, van kerékőr típusú rögzítő anya ?

Pl. off Octaviához használtam ilyen csavart (gyárlag adták), a Lacetti esetében ellenben nem csavarral, hanem anyákkkal kerül rögzítésre a felni.

Ilyet még nem láttam, ezért kérdezem.

jó ,és létezik kerékőr hozzá de csakis a drágábbat /Mcgard vagy gyári/vegyél az olcsó kerékőr csak téged nyugtat levenni pedig nem nagyobb kaland mint a gyári anyát
Naplózva

70/4334431
Toki
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Hozzászólás #1600 Dátum: 2013. Május 30. - 12:46:34 »

Szeretnék gratulálni annak a lacettis ......-nak, aki ma reggelre lelopta a két hátsó kerekemről a dísztárcsát. Üzenném továbbá, hogy vigye a két karcos elsőt is, a megspórolt árát költse gyógyszerre. Akinek nem inge ne vegye magára.
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1601 Dátum: 2013. Május 30. - 13:23:28 »

Szeretnék gratulálni annak a lacettis ......-nak, aki ma reggelre lelopta a két hátsó kerekemről a dísztárcsát. Üzenném továbbá, hogy vigye a két karcos elsőt is, a megspórolt árát költse gyógyszerre. Akinek nem inge ne vegye magára.
Miből gondolod, hogy innen volt valaki???
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1602 Dátum: 2013. Május 30. - 13:39:54 »

Szeretnék gratulálni annak a lacettis ......-nak, aki ma reggelre lelopta a két hátsó kerekemről a dísztárcsát. Üzenném továbbá, hogy vigye a két karcos elsőt is, a megspórolt árát költse gyógyszerre. Akinek nem inge ne vegye magára.
Miből gondolod, hogy innen volt valaki???
1 db karcosat pótlásnak fel tudok ajánlani. Ha valakinek lenne még egy,........  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Uraim?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Toki
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Hozzászólás #1603 Dátum: 2013. Május 30. - 14:03:06 »

Nem tudom, hogy honnan volt, de sosem lehet tudni, hol ismer magára az illető, más autóra pedig nem teszik fel ( gondolom én ). Köszönöm a felajánlást.  Nem is az árával van gondom, csak most hogy néz ki a kocsi, hogy elől van, hátul nincs.  További szép napot nektek.
Naplózva
mandro
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


1.4 HB Elite


« Hozzászólás #1604 Dátum: 2013. Május 30. - 14:57:12 »

Szeretnék gratulálni annak a lacettis ......-nak, aki ma reggelre lelopta a két hátsó kerekemről a dísztárcsát. Üzenném továbbá, hogy vigye a két karcos elsőt is, a megspórolt árát költse gyógyszerre. Akinek nem inge ne vegye magára.
Miből gondolod, hogy innen volt valaki???
1 db karcosat pótlásnak fel tudok ajánlani. Ha valakinek lenne még egy,........  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Uraim?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Csaknem találtál két karcosat ma reggel valahol, és most felajánlod az egyiket? KacsintVigyorog:D
(Rejtő: A három testőr Afrikában:))
Én egyébként örülnék, ha az enyémek csak karcosak lennének Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 138   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!