Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 18:23:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 138   Le
 
Szerző Téma: Kerekek  (Megtekintve 373171 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1545 Dátum: 2013. április 02. - 18:16:24 »

így van, állóhelyzetben mindegyik előtte 215/40R17 volt de kellemetlen volt vele járni. Visszaálltam a 16ra:)
Speciel én öregszem, mert a jelenleg már a télit is kényelmetlennek érzem. Pedig az 195/60.
Vigyorog
Ti öregszetek! Akkor én vagyok az "örökifjú"?
Joe, a gyermeki bájt még az alkohol sem mossa le arcodról.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog  Egyébként meg lehet.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
szaot
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 92


Lacetti 1.4 Star AC HB 2007


« Hozzászólás #1546 Dátum: 2013. április 16. - 12:35:10 »

Acélfelniket szeretnék "rozsdátlanítani", majd lefesteni. Szerintetek várjam meg, amíg lekerül róluk a gumi, és úgy csináljam, vagy lehet felszerelt gumikkal is? Van erre esetleg valami spéci technika?
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1547 Dátum: 2013. április 16. - 12:49:39 »

Acélfelniket szeretnék "rozsdátlanítani", majd lefesteni. Szerintetek várjam meg, amíg lekerül róluk a gumi, és úgy csináljam, vagy lehet felszerelt gumikkal is? Van erre esetleg valami spéci technika?


várd meg
Naplózva

70/4334431
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1548 Dátum: 2013. április 16. - 13:52:48 »

Acélfelniket szeretnék "rozsdátlanítani", majd lefesteni. Szerintetek várjam meg, amíg lekerül róluk a gumi, és úgy csináljam, vagy lehet felszerelt gumikkal is? Van erre esetleg valami spéci technika?

nekem felnin vannak a nyári gumik is, én nem várok, megoldom így ..... igaz tökölősebb lesz.

csiszoló papír, ro55 rozsdamaró és védőréteg, festékspray
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1549 Dátum: 2013. április 16. - 14:17:46 »

Acélfelniket szeretnék "rozsdátlanítani", majd lefesteni. Szerintetek várjam meg, amíg lekerül róluk a gumi, és úgy csináljam, vagy lehet felszerelt gumikkal is? Van erre esetleg valami spéci technika?

nekem felnin vannak a nyári gumik is, én nem várok, megoldom így ..... igaz tökölősebb lesz.

csiszoló papír, ro55 rozsdamaró és védőréteg, festékspray
Ezt hívják gányolásnak. Kacsint Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1550 Dátum: 2013. április 16. - 14:36:33 »

Acélfelniket szeretnék "rozsdátlanítani", majd lefesteni. Szerintetek várjam meg, amíg lekerül róluk a gumi, és úgy csináljam, vagy lehet felszerelt gumikkal is? Van erre esetleg valami spéci technika?

nekem felnin vannak a nyári gumik is, én nem várok, megoldom így ..... igaz tökölősebb lesz.

csiszoló papír, ro55 rozsdamaró és védőréteg, festékspray

Krisz szerint nem sokáig bírja a keréktárcsa festék, csak egy szezont.
Fekete lenne továbbra is, vagy ezüst?

Szintén most tervezem a felújítást: gumi le, szakihoz el, homokfúvás, színterezés RAL 9022-re. Dísztárcsát nem fogok hordani, már alig várom a következő telet!  Vigyorog
Az a baj, hogy elég húzós lenne az ár, de mivel Cégünk 20 éve kapcslatban van velük, azt mondták, megcsinálják annyiért, amennyit nekem megér.... de nem akarok túl pofátlan lenni.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1551 Dátum: 2013. április 16. - 15:53:56 »

Szürke helyett ilyet, RAL 1004 ? Mosolyog Olyan Subarus lenne. Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2013. április 16. - 15:55:36 írta Jani » Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1552 Dátum: 2013. április 16. - 19:28:02 »

lehet gányolás lesz, de magamnak csinálom, nem a vitrinbe  Vigyorog

fekete sprayt vettem.....de volt ezüst vagy aranyos is  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1553 Dátum: 2013. április 17. - 13:18:02 »

Ma megkerült a guta. Közelről, sokszor.

Nyári kerekek fel, télik le volt a program. Sajnos a bal hátsó kerékhez érve az utolsó csavar nem akart lejönni. Ferdén lett rákapatva, majd ráhúzva. Elindult kicsit lefelé, majd úgy maradt, se előre, se hátra. Végül lejött, bár a gumis szólt, hogy ebből így már tőcsavar csere lesz.

Az nem lesz. Kerékagy csere lesz, mivel tőcsavart külön nem lehet kapni az autónkhoz. Én nem tudok meglenni autó nélkül, tehát S.O.S a helyi szervizhez fordultam, ahová Évi Stiftjét hordjuk 13 éve. Tőlük tudtam meg, hogy a konstrukciónk nem ideális. Rendelni lehet kerékagyat, 55.000 ft az utángyártott, az lenne péntekre. A gyárit meg sem kérdik. Megkérdeztem én. 3-5 nap szállítási időre lenne 71.000 és 82.000 ft között, szerviztől függően.

Így sebikétől lesz holnap (mit ád az ég, van neki, a "márkaszerviznek" meg nincs), nem merem ideírni mennyiért, arcpirító az összeg  Kacsint. Majd sebike megírja, ha akarja.

Sajnos nem emlékszem, hogy ki, mikor, hol szerelte utoljára ezt a kereket. De szégyen, hogy egy anya felrakására, a legelemibb gondosságra nem képesek ma már. 
« Utoljára szerkesztve: 2013. április 17. - 13:32:41 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1554 Dátum: 2013. április 17. - 13:46:37 »

Ma megkerült a guta. Közelről, sokszor.

Nyári kerekek fel, télik le volt a program. Sajnos a bal hátsó kerékhez érve az utolsó csavar nem akart lejönni. Ferdén lett rákapatva, majd ráhúzva. Elindult kicsit lefelé, majd úgy maradt, se előre, se hátra. Végül lejött, bár a gumis szólt, hogy ebből így már tőcsavar csere lesz.

Az nem lesz. Kerékagy csere lesz, mivel tőcsavart külön nem lehet kapni az autónkhoz. Én nem tudok meglenni autó nélkül, tehát S.O.S a helyi szervizhez fordultam, ahová Évi Stiftjét hordjuk 13 éve. Tőlük tudtam meg, hogy a konstrukciónk nem ideális. Rendelni lehet kerékagyat, 55.000 ft az utángyártott, az lenne péntekre. A gyárit meg sem kérdik. Megkérdeztem én. 3-5 nap szállítási időre lenne 71.000 és 82.000 ft között, szerviztől függően.

Így sebikétől lesz holnap (mit ád az ég, van neki, a "márkaszerviznek" meg nincs), nem merem ideírni mennyiért, arcpirító az összeg  Kacsint. Majd sebike megírja, ha akarja.

Sajnos nem emlékszem, hogy ki, mikor, hol szerelte utoljára ezt a kereket. De szégyen, hogy egy anya felrakására, a legelemibb gondosságra nem képesek ma már. 

kiegészítem elsőt lehet rendelni az van is csak nem egyezik a hátsóval a mérete
Naplózva

70/4334431
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1555 Dátum: 2013. április 17. - 13:54:38 »

Ma megkerült a guta. Közelről, sokszor.

Nyári kerekek fel, télik le volt a program. Sajnos a bal hátsó kerékhez érve az utolsó csavar nem akart lejönni. Ferdén lett rákapatva, majd ráhúzva. Elindult kicsit lefelé, majd úgy maradt, se előre, se hátra. Végül lejött, bár a gumis szólt, hogy ebből így már tőcsavar csere lesz.

Az nem lesz. Kerékagy csere lesz, mivel tőcsavart külön nem lehet kapni az autónkhoz. Én nem tudok meglenni autó nélkül, tehát S.O.S a helyi szervizhez fordultam, ahová Évi Stiftjét hordjuk 13 éve. Tőlük tudtam meg, hogy a konstrukciónk nem ideális. Rendelni lehet kerékagyat, 55.000 ft az utángyártott, az lenne péntekre. A gyárit meg sem kérdik. Megkérdeztem én. 3-5 nap szállítási időre lenne 71.000 és 82.000 ft között, szerviztől függően.

Így sebikétől lesz holnap (mit ád az ég, van neki, a "márkaszerviznek" meg nincs), nem merem ideírni mennyiért, arcpirító az összeg  Kacsint. Majd sebike megírja, ha akarja.

Sajnos nem emlékszem, hogy ki, mikor, hol szerelte utoljára ezt a kereket. De szégyen, hogy egy anya felrakására, a legelemibb gondosságra nem képesek ma már. 

kiegészítem elsőt lehet rendelni az van is csak nem egyezik a hátsóval a mérete
Várjál. Akkor ha megjön a cucc, ki lehet venni belőle a tőcsavart, és csak azt cserélni? Az agyat meg elteszem későbbre? Mert ugy nem kell szétkapni a féket, meg minden mást, talán?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1556 Dátum: 2013. április 18. - 20:44:53 »

Kész a szerelés. Közben kiderült: fék felújítás ősszel, jól össze van rohadva minden a kerékagy környékén. 

Nem tesz jót az állás az autómnak. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1557 Dátum: 2013. április 18. - 20:49:12 »

Kész a szerelés. Közben kiderült: fék felújítás ősszel, jól össze van rohadva minden a kerékagy környékén. 

Nem tesz jót az állás az autómnak. 

a tied állásában megy tönkre igaz van ez másnál is itt a forumon ha olvassa magára ismer Vigyorog
Naplózva

70/4334431
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1558 Dátum: 2013. április 18. - 20:52:25 »

Kész a szerelés. Közben kiderült: fék felújítás ősszel, jól össze van rohadva minden a kerékagy környékén. 

Nem tesz jót az állás az autómnak. 

a tied állásában megy tönkre igaz van ez másnál is itt a forumon ha olvassa magára ismer Vigyorog
Vizsga óta van benne 600 km.
Olajcsere óta 2200.
Jövő télre keresek garázst, ahol el tudom tárolni.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1559 Dátum: 2013. április 18. - 21:31:52 »

Mikor még néha elvitte apósod, nem volt vele ennyi baj. Vigyorog Kacsint
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 138   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!