Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 22:20:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 138   Le
 
Szerző Téma: Kerekek  (Megtekintve 372444 alkalommal)
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #945 Dátum: 2010. április 16. - 10:55:07 »

215/45 R17-el járok.
Autós szaki barátom (ő szerelte a gumikat is, mindent) tanácsára 2.5-el járok.
Azt mondja, hogy az általános 2.2-nél ezeknek az abroncsoknak a széle kopik, közepe nem.
Rossz tapasztalat nincs.
Naplózva
bareszka
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47



« Hozzászólás #946 Dátum: 2010. április 16. - 20:35:04 »

Szerdán megjöttek az új gumik és a felnik. Nagyon szép az új külső. A hétvégén ha jó idő lesz csinálok róla képeket...csak még azt kell megnéznem,hogyan töltsem ide fel.
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #947 Dátum: 2010. április 17. - 21:02:09 »

215/45 R17-el járok.
Autós szaki barátom (ő szerelte a gumikat is, mindent) tanácsára 2.5-el járok.
Azt mondja, hogy az általános 2.2-nél ezeknek az abroncsoknak a széle kopik, közepe nem.
Rossz tapasztalat nincs.

Én azt hallottam, hogy felni-átmérő növelésénél (persze váltóméretekről beszélünk), +0,2 bar szükséges collonként.
Valaki meg azt javasolta, 2,4 legyen. Erre én az arany középutat választva, hozzád hasonlóan 2,5 baron járok.
Naplózva
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #948 Dátum: 2010. április 18. - 20:07:10 »

Szerdán megjöttek az új gumik és a felnik. Nagyon szép az új külső. A hétvégén ha jó idő lesz csinálok róla képeket...csak még azt kell megnéznem,hogyan töltsem ide fel.

Itt a hétvége vége. Képek? 
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #949 Dátum: 2010. április 18. - 20:25:55 »

Szerdán megjöttek az új gumik és a felnik. Nagyon szép az új külső. A hétvégén ha jó idő lesz csinálok róla képeket...csak még azt kell megnéznem,hogyan töltsem ide fel.

Itt a hétvége vége. Képek? 
Nyugi, még van pár órája.  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
bareszka
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47



« Hozzászólás #950 Dátum: 2010. április 19. - 16:25:52 »

Szerdán megjöttek az új gumik és a felnik. Nagyon szép az új külső. A hétvégén ha jó idő lesz csinálok róla képeket...csak még azt kell megnéznem,hogyan töltsem ide fel.

Itt a hétvége vége. Képek? 
Nyugi, még van pár órája.  Vigyorog
Bocsi...csúszik egy kicsit. Szombaton iskola volt délutánig aztán lemostam az autót, vasárnap megtisztítottam a téli kerekeket és elpakoltam. Aztán ma reggel...esett az eső  és megint koszos a kocsi. Koszos kocsiról tegyek fel képet? Az olyan ciki.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #951 Dátum: 2010. április 19. - 19:16:19 »

Szerdán megjöttek az új gumik és a felnik. Nagyon szép az új külső. A hétvégén ha jó idő lesz csinálok róla képeket...csak még azt kell megnéznem,hogyan töltsem ide fel.

Itt a hétvége vége. Képek? 
Nyugi, még van pár órája.  Vigyorog
Bocsi...csúszik egy kicsit. Szombaton iskola volt délutánig aztán lemostam az autót, vasárnap megtisztítottam a téli kerekeket és elpakoltam. Aztán ma reggel...esett az eső  és megint koszos a kocsi. Koszos kocsiról tegyek fel képet? Az olyan ciki.
Photóshopról nem hallottál? Azzal szépen lehet tisztítani a kocsit a képeken.... Kacsint Vigyorog Hú, de nagy az arcom, de Csaba tényleg tud ilyet, én meg csak mosom... Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
bareszka
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47



« Hozzászólás #952 Dátum: 2010. április 19. - 19:55:46 »

Szerdán megjöttek az új gumik és a felnik. Nagyon szép az új külső. A hétvégén ha jó idő lesz csinálok róla képeket...csak még azt kell megnéznem,hogyan töltsem ide fel.

Itt a hétvége vége. Képek? 
Nyugi, még van pár órája.  Vigyorog
Bocsi...csúszik egy kicsit. Szombaton iskola volt délutánig aztán lemostam az autót, vasárnap megtisztítottam a téli kerekeket és elpakoltam. Aztán ma reggel...esett az eső  és megint koszos a kocsi. Koszos kocsiról tegyek fel képet? Az olyan ciki.
Photóshopról nem hallottál? Azzal szépen lehet tisztítani a kocsit a képeken.... Kacsint Vigyorog Hú, de nagy az arcom, de Csaba tényleg tud ilyet, én meg csak mosom... Kacsint Vigyorog
Ok. Holnap késő délután fent lesznek a képek.Egyébként ez nekem nem is volt eszembe
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #953 Dátum: 2010. április 27. - 09:27:14 »

ha jelez a fék kopásjelző, akkor hány km van még a fékben kb, ill. ez a betétre vagy a tárcsára vonatkozik?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #954 Dátum: 2010. április 27. - 09:35:08 »

ha jelez a fék kopásjelző, akkor hány km van még a fékben kb, ill. ez a betétre vagy a tárcsára vonatkozik?
A betétre vonatkozik, ha már jelez akkor nagyon időszerű a csere.
Naplózva

Pittike
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #955 Dátum: 2010. április 27. - 10:07:04 »

ha jelez a fék kopásjelző, akkor hány km van még a fékben kb, ill. ez a betétre vagy a tárcsára vonatkozik?
A betétre vonatkozik, ha már jelez akkor nagyon időszerű a csere.
Én most nézegettem és alig 1mm ferrodol van a pofákon mégsem jelez. He Lehet nem játszom vele és inkább kicserélem mielőtt a vas a vason futna.
Naplózva

06 70/22 11 222
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #956 Dátum: 2010. április 27. - 13:48:52 »

ha jelez a fék kopásjelző, akkor hány km van még a fékben kb, ill. ez a betétre vagy a tárcsára vonatkozik?
A betétre vonatkozik, ha már jelez akkor nagyon időszerű a csere.
Én most nézegettem és alig 1mm ferrodol van a pofákon mégsem jelez. He Lehet nem játszom vele és inkább kicserélem mielőtt a vas a vason futna.
Hát azzal ne játssz! Ráadásul előfordulhat, hogy a belső oldalon még annyi sincs...
Naplózva

Pittike
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #957 Dátum: 2010. április 27. - 18:41:21 »

kaptam árajánlatot jó minőségű esős nyári gumira. kapitány, neked ilyen van?
http://www.google.hu/imgres?imgurl=http://www.wheelsdirectonline.com/tires/Hankook/k106big.jpg&imgrefurl=http://www.wheelsdirectonline.com/tires/k106.htm&h=300&w=300&sz=41&tbnid=0xsivtInaZhLGM:&tbnh=116&tbnw=116&prev=/images%3Fq%3Dhankook%2Bk106&usg=__X6s4LgE0By0AMlZegCjTJXvoUaQ=&ei=DiHXS76-MZSCOJzElYgH&sa=X&oi=image_result&resnum=4&ct=image&ved=0CCAQ9QEwAw
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #958 Dátum: 2010. április 27. - 20:08:56 »

Nekem Ventus K105 van, hasonló a Z212-höz. Ez egy új modell, tavaly fejlesztették ki. Jónak tűnik, de: az én gumim magyar. Diablo a megmondhatója, hogy mennyire csendes.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #959 Dátum: 2010. április 27. - 20:44:00 »

ha jelez a fék kopásjelző, akkor hány km van még a fékben kb, ill. ez a betétre vagy a tárcsára vonatkozik?
A betétre vonatkozik, ha már jelez akkor nagyon időszerű a csere.
Én most nézegettem és alig 1mm ferrodol van a pofákon mégsem jelez. He Lehet nem játszom vele és inkább kicserélem mielőtt a vas a vason futna.
Hát azzal ne játssz! Ráadásul előfordulhat, hogy a belső oldalon még annyi sincs...
Bizony! Nem tudom, hogy ezek csak ragasztottak-e, vagy még szegecselik őket, de nekem már volt off autómon bemaródásom ilyenből. Nem vettem észre, hogy elkopott, csak egy nagyobb fékezésnél belemart a tárcsába a ferodoltól letisztult szegecsvég.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 138   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!