Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 00:28:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 138   Le
 
Szerző Téma: Kerekek  (Megtekintve 371665 alkalommal)
bareszka
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47



« Hozzászólás #615 Dátum: 2009. December 05. - 00:20:08 »

Sziasztok!
Előre is elnézést ha rossz helyre írok....sárfogó gumit szeretnék. Honnan érdemes rendelni vagy vásárolni?
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #616 Dátum: 2009. December 05. - 00:42:12 »

Sziasztok!
Előre is elnézést ha rossz helyre írok....sárfogó gumit szeretnék. Honnan érdemes rendelni vagy vásárolni?
A Rieder autónál nézd meg, hátha van a felszerelésük között. Ott kaphatsz klubbos kedvezményt is.
Én márkakereskedésben vettem, fel is rakták.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #617 Dátum: 2009. December 05. - 08:00:14 »

Sziasztok!
Előre is elnézést ha rossz helyre írok....sárfogó gumit szeretnék. Honnan érdemes rendelni vagy vásárolni?
A Rieder autónál nézd meg, hátha van a felszerelésük között. Ott kaphatsz klubbos kedvezményt is.
Én márkakereskedésben vettem, fel is rakták.
Én itt vettem, 2éve 5000Ft volt a 4db.
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=40&Itemid=58
Naplózva


LPG
ngyzslt
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Hozzászólás #618 Dátum: 2009. December 05. - 14:42:28 »

Sziasztok!
Előre is elnézést ha rossz helyre írok....sárfogó gumit szeretnék. Honnan érdemes rendelni vagy vásárolni?
A Rieder autónál nézd meg, hátha van a felszerelésük között. Ott kaphatsz klubbos kedvezményt is.
Én márkakereskedésben vettem, fel is rakták.
Én itt vettem, 2éve 5000Ft volt a 4db.
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=40&Itemid=58
Én most vettem tőlük a héten, tökéletes gyári. 6400+posta volt a garnitura. Irj neki és 2-3nap alatt nálad van. Korrektek nagyon. Pesti cég. http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=KorexCar
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #619 Dátum: 2009. December 06. - 15:22:48 »

Sziasztok!
Előre is elnézést ha rossz helyre írok....sárfogó gumit szeretnék. Honnan érdemes rendelni vagy vásárolni?
A Rieder autónál nézd meg, hátha van a felszerelésük között. Ott kaphatsz klubbos kedvezményt is.
Én márkakereskedésben vettem, fel is rakták.
Én itt vettem, 2éve 5000Ft volt a 4db.
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=40&Itemid=58
Én most vettem tőlük a héten, tökéletes gyári. 6400+posta volt a garnitura. Irj neki és 2-3nap alatt nálad van. Korrektek nagyon. Pesti cég. http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=KorexCar
"Gyári"? Mosolyog
Amit a márkaszalonok gyárinak árulnak, az a Rider terméke. Vigyorog
Csak úgy, mint a lökhárítóra ragasztható gumi csík, vagy a csomagtér tálca.

A Ridertől kedvezménnyel rendelhetünk, ha a klubra hivatkozunk (illetve, ha a klub oldaláról indítjuk a rendelést.
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=31&Itemid=50

De a Várna utca is jó lehet, amit Jani csatolt be.
Érdeklődj mind a két helyen, aztán rendelj.
Arra vigyázz, hogy a különböző karosszéria változatokhoz más-más hátsó sárfogó való!!!
Nem egyformák!
Naplózva
Sean
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



« Hozzászólás #620 Dátum: 2009. December 22. - 14:48:41 »

Ezennel megkérnék minden kedves Cartársat hogy segitsenek eldönteni hogy 16 vagy 17 jobb e!!!nem jutok dűlőre!várom a segitséget és előre is köszönöm!
Naplózva
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #621 Dátum: 2009. December 22. - 15:29:02 »

Az attól függ ,milyen úton használnád...Én a 15"-os felnimet is sikerült görgőztetni...
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #622 Dátum: 2009. December 22. - 19:11:42 »

Az attól függ ,milyen úton használnád...Én a 15"-os felnimet is sikerült görgőztetni...
Nekünk a nyári 17"-s 4 nyári használat után most kell minimálisan görgőzni a Dezent V-Line-t.
Naplózva

Sean
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



« Hozzászólás #623 Dátum: 2009. December 23. - 19:58:03 »

hát igem,gondolom az olcsóbb felni hamarabb igényel javitásokat!és hogy milyen úton használom?Mosolyog Füreden egész jó utak vanak 90%ban fel vannak újíva!pestre sem mászkálok sokat!
 
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #624 Dátum: 2009. December 27. - 12:52:17 »

Most találtam egy gumis oldalt remek ajánlattal. Akinek esetleg csak egy tengelyre van szüksége téli gumira annak a Rotexet ajánlanám figyelmébe 195/60/15 méretben.
http://www.gumi-world.hu/index.php?page=gkeres&profil=195&szelmag=60&atmero=15&marka=&teli=on
Naplózva
Sean
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



« Hozzászólás #625 Dátum: 2009. December 28. - 20:51:06 »

Most találtam egy gumis oldalt remek ajánlattal. Akinek esetleg csak egy tengelyre van szüksége téli gumira annak a Rotexet ajánlanám figyelmébe 195/60/15 méretben.
http://www.gumi-world.hu/index.php?page=gkeres&profil=195&szelmag=60&atmero=15&marka=&teli=on
ez a Rotex nem is rossz márka!én használtan vettem az autót,és ilyen márkáju van rajta,és 19.ei nagy mennyiségü hó leesése közben jöttem vissza ide ausztriába,és mindenféle gond nélkül végigelőzgettem a 40el haladó kocsisorokat 80al!
Naplózva
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #626 Dátum: 2009. December 28. - 20:52:35 »

Azért te is cask óvatosan Sean! Nem szeretnénk ha a hírekben egy összetört Lacettit mutatnának....Kacsint
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #627 Dátum: 2010. Január 05. - 15:36:20 »

Ma a szervízben döbbenten tapasztaltam,hogy úgy leszedtek a kerekemet,hogy nem kérték a kerékőr kulcsát.Azt mondta a szerelő,csak akkor vette észre hogy kerékőr védi az autót,amikor már kitekerte minden nehézség nélkül a kerékanyakulccsal .Na gondoltam ez aztán szépen védte a kerekeket,vennem kellett egy jobb készletet.8000Ft volt de ez már tuti(szerintem).
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #628 Dátum: 2010. Január 05. - 15:47:18 »

a legjobb kerékőr ha nincs is rajta kerék.... igaz menni nem lehet vele, de legalábba a kerekeket nem lopják le róla...

jah és olcsóbb is Vigyorog
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #629 Dátum: 2010. Január 05. - 17:05:08 »

Ma a szervízben döbbenten tapasztaltam,hogy úgy leszedtek a kerekemet,hogy nem kérték a kerékőr kulcsát.Azt mondta a szerelő,csak akkor vette észre hogy kerékőr védi az autót,amikor már kitekerte minden nehézség nélkül a kerékanyakulccsal .Na gondoltam ez aztán szépen védte a kerekeket,vennem kellett egy jobb készletet.8000Ft volt de ez már tuti(szerintem).
Múltkor mutattak egy univerzális csőkulcsot, vagy minek hívják. Ne készletben képzeld el, ez csak egy darab Mosolyog Egy bizonyos méreten belül lehet használni szinte az össze fejü csavarhoz, kerékőrhöz Mosolyog
Nekem nagykeráron mondtak rá 15E forintot, csak én nem tudom mihez használni Mosolyog
Egyébként a srác kapásból mondta, hogy a gumisok imádják Kacsint
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 138   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!