Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 21:21:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 138   Le
 
Szerző Téma: Kerekek  (Megtekintve 371556 alkalommal)
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #555 Dátum: 2009. November 01. - 08:20:21 »

Ezt találtam:
http://www.autogumibolt.hu/hirek/85_Uj_Sava_Intensa_HP.html

Commentek:
http://www.sajtokozlemeny.com/node/570
http://www.hirado.hu/Hirek/2009/03/10/17/Uj_Sava_intensa.aspx

Nekem tetszik. Szerintetek??
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #556 Dátum: 2009. November 01. - 09:09:12 »

Kíváncsi lennék milyen gumikkal hasonlították össze.
Naplózva


LPG
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #557 Dátum: 2009. November 01. - 10:02:29 »

Nem csapja. Illetve az enyém nem csapja. Pedig németben, amikor először mentem ki vele és 4 utasom volt + táskák, hát egyszer bizony kellett 120- nál elrántani a kormányt. Nem kígyózott.

Hát de Kapitány! Neked milyen kerekeid vannak fent? 17 colos, peres, széles gumikkal persze, hogy nem Mosolyog
Naplózva

Pittike
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #558 Dátum: 2009. November 01. - 10:05:43 »

Kíváncsi lennék milyen gumikkal hasonlították össze.

Hát a teszt az tuti, hogy valami marketing csúsztatás, pláne hogy hihetetlen adatokkal kápráztat. Viszont nekem volt Sava Intesa nyári gumim (csak azt nem tudom, hogy sima Intesa vagy HP), idén tavasszal vettem. Nagyon tetszett (az árához képest), halkan, finoman járt és jól tapadt, de mivel occsó gumi volt az oldalfala mint a lufi, nyilván egy padka hamar kinyírná.
Naplózva

Pittike
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #559 Dátum: 2009. November 01. - 10:20:54 »

Ennyiért Fulda Carat Progresso-t is kapsz.
A tesztek dícsérik, én hittem és ezt vettem. És tényleg: állati halk, sokkal jobban tapad, mint a gyári Hankook (Pittike szerint ez nem csoda  Kacsint Kacsint Kacsint); egyszóval én nem bántam meg...
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #560 Dátum: 2009. November 01. - 10:27:30 »

Ennyiért Fulda Carat Progresso-t is kapsz.
A tesztek dícsérik, én hittem és ezt vettem. És tényleg: állati halk, sokkal jobban tapad, mint a gyári Hankook (Pittike szerint ez nem csoda  Kacsint Kacsint Kacsint); egyszóval én nem bántam meg...
Igaz, ráadásul én biztos 195/60 R15-öst vennék. Nem sokkal drágább (Fulda Carat Progresso 16e/db), de sokkal komfortosabb. Legalábbis nekem a téli 185/60-as és már ez is jobb mint a gyári méret. Ráadásul jobban is illik a kocsihoz optikailag, legalábbis nekem jobban tetszik a téli gumim acélfelnivel (mostmár gyári dísztárcsával is Vigyorog ), mint a nyári alufelnis alacsony oldalfalú. Ha még meglesz a Lacsim, mikor nyári gumit kell cserélni, biztos 195/60-ast veszek, mint Gidy.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #561 Dátum: 2009. November 01. - 11:02:11 »

Ennyiért Fulda Carat Progresso-t is kapsz.
A tesztek dícsérik, én hittem és ezt vettem. És tényleg: állati halk, sokkal jobban tapad, mint a gyári Hankook (Pittike szerint ez nem csoda  Kacsint Kacsint Kacsint); egyszóval én nem bántam meg...
Igaz, ráadásul én biztos 195/60 R15-öst vennék. Nem sokkal drágább (Fulda Carat Progresso 16e/db), de sokkal komfortosabb. Legalábbis nekem a téli 185/60-as és már ez is jobb mint a gyári méret. Ráadásul jobban is illik a kocsihoz optikailag, legalábbis nekem jobban tetszik a téli gumim acélfelnivel (mostmár gyári dísztárcsával is Vigyorog ), mint a nyári alufelnis alacsony oldalfalú. Ha még meglesz a Lacsim, mikor nyári gumit kell cserélni, biztos 195/60-ast veszek, mint Gidy.
Én is pont ezen törtem a fejem a múltkor, hogy váltok azonos szélesség mellett a /60-ra. A télim nekem is 185/60, azt is cserélem majd, mert hülyén néz ki, vékony az acélfelnin.
OFF...amúgy grat az 1000 hsz-hoz!  ...ON
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #562 Dátum: 2009. November 01. - 21:36:32 »

Nem csapja. Illetve az enyém nem csapja. Pedig németben, amikor először mentem ki vele és 4 utasom volt + táskák, hát egyszer bizony kellett 120- nál elrántani a kormányt. Nem kígyózott.

Hát de Kapitány! Neked milyen kerekeid vannak fent? 17 colos, peres, széles gumikkal persze, hogy nem Mosolyog

Nem, nem. Nem 17"- os. Kisebb az. Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #563 Dátum: 2009. November 02. - 12:29:43 »

Kedves Krisz!

Tényleg igazuk van az Uraknak, kár itt fórumon keresztül veszekedni, meg úgy egyébként is kár.

A témát én lezártnak tekintem azzal, hogy a gyári Hankook K406 gumi szerinted jó, szerintem meg nem. Kacsint

A kettőnk dolgát egyszerűen el tudjuk intézni, beszéljünk meg egy időpontot amikor összefutunk egy jó kanyargós szerpentines (aszfaltozott) úton, és nyomunk egy -nem vérremenő- versenyt DR-Z vs. Lacetti, a vesztes fizet egy sört a másiknak, meg mégegyet annak az önként jelentkező klubtársnak, aki a hitelesség kedvéért eljön velünk tanúsítani az eredményt.

Én csak annyit kérek, valahol itt Pest környékén legyen a dolog, mert mostanság elég hadilábon állok a szabadidővel, a DR-Z nem túramotor, hogy kimenjek a világból vele, meg ilyen hőfokban nem kívánok megfagyni sem.
Beszálok én is szívesen, majd megyek Pittike előtt, hogy feltartsam.  Vigyorog
Na de ha kielőz akkor engem tartasz föl!
Erre nem is gondoltam.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #564 Dátum: 2009. November 02. - 19:03:29 »

Köszi a véleményeket!  Puszi
Kérdések:
Mi a különbség a kettő között? Miért olcsóbb? Mi különbséget veszek észre? Mire kell figyelnem, mert visszaüthet?
(a 195/60/R15 Sava árak: 12750-14110 Ft. és a 195/55/R15 Sava árak 14620-15045 Ft.)

Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #565 Dátum: 2009. November 02. - 19:10:41 »

Köszi a véleményeket!  Puszi
Kérdések:
Mi a különbség a kettő között? Miért olcsóbb? Mi különbséget veszek észre? Mire kell figyelnem, mert visszaüthet?
(a 195/60/R15 Sava árak: 12750-14110 Ft. és a 195/55/R15 Sava árak 14620-15045 Ft.)


a 195/55 R15 ritkább méret, arra drágábbak a gumik. Amit én néztem nyárit, de peresebb méretben, az 8E-el olcsóbb.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #566 Dátum: 2009. November 03. - 11:14:30 »

Várok még a kocsicserével..
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #567 Dátum: 2009. November 03. - 12:32:07 »

Várok még a kocsicserével..
Jó neked,hogy csak ezért nem cseréled a kocsit. Mosolyog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #568 Dátum: 2009. November 03. - 12:39:55 »

Várok még a kocsicserével..
Jó neked,hogy csak ezért nem cseréled a kocsit. Mosolyog
Úgy értettem, hogy 5évig marad és MÉG AZUTÁN várok egy iciri picit.... Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #569 Dátum: 2009. November 05. - 20:18:58 »

Érdeklődnék milyen tarifák vannak: Át kellene gumiznom a télire... Gumi van - igaz használt. Lemez felnin nyári gumi le, téli fel. Mekkora költségre számítsak?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 138   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!