Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 11:32:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 138   Le
 
Szerző Téma: Kerekek  (Megtekintve 372173 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #195 Dátum: 2008. Október 29. - 19:28:46 »

Nekem sincs problémám a gumikkal, a téliek is teljesen jók, nem ütnek.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #196 Dátum: 2008. Október 29. - 22:08:10 »

Mivel ezek a Hankook-ok már nem dél-koreaiak, de még nem is magyarok (előbbim volt már és nekem bevált, utóbbit dícsérik a gumisok és gyárilag szerelt gumijai sok BMW-nek újabban), hanem Made in China, ezért nem tökéletesen egyenletes a sütésük. Ha nincs a jelhez forgatva a szelep, akkor hajlamos sok súlyt kérni. Pláne nekem amióta bekerülteka  rejtett szelepek és azok nehezebbek az átlagnál, újra kellett centírozni őket és elég sok súlyt kért némelyik. De most jók! Ha nincsenek padkázva, vagy ellentétes forgási irányba felrakva, akkor normál használatban nem lesznek szálszakadásosak, annyira azért nem vacakok. Rázáshoz vezető út az elfékezésük is.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
lacettibb
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


sw 2.0 dízel Platinum


WWW
« Hozzászólás #197 Dátum: 2008. Október 30. - 08:23:42 »

Mivel ezek a Hankook-ok már nem dél-koreaiak, de még nem is magyarok (előbbim volt már és nekem bevált, utóbbit dícsérik a gumisok és gyárilag szerelt gumijai sok BMW-nek újabban), hanem Made in China, ezért nem tökéletesen egyenletes a sütésük. Ha nincs a jelhez forgatva a szelep, akkor hajlamos sok súlyt kérni. Pláne nekem amióta bekerülteka  rejtett szelepek és azok nehezebbek az átlagnál, újra kellett centírozni őket és elég sok súlyt kért némelyik. De most jók! Ha nincsenek padkázva, vagy ellentétes forgási irányba felrakva, akkor normál használatban nem lesznek szálszakadásosak, annyira azért nem vacakok. Rázáshoz vezető út az elfékezésük is.
A szóbanforó ütős gumi valóban Made In China és 2007. áprilisi autón van. Ha fölrakom a téli gumikat, majd meglátom, hogy azok hogyan viselkednek?
Naplózva

Ne dobd a használt zoknid kifordítva a szennyestartóba!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #198 Dátum: 2008. November 12. - 10:45:36 »

Cartársak!

Aki szeretne krómozott szelepsapkát fekete alapon chevy emblémával 900 Ft / 4 db jelezze. Most vettem a gumisnál, nagyon baró! A talin át is tudom adni, d akkor még pénteken meg kell rendelni! 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #199 Dátum: 2008. November 12. - 10:53:56 »

Cartársak!

Aki szeretne krómozott szelepsapkát fekete alapon chevy emblémával 900 Ft / 4 db jelezze. Most vettem a gumisnál, nagyon baró! A talin át is tudom adni, d akkor még pénteken meg kell rendelni! 
Dögösnek dögös, csak nehogy rárohadjon a réz szelepedre, utána meg ne lehessen felfújni a gumit, csak szelepcsere után.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #200 Dátum: 2008. November 12. - 14:32:45 »

Cartársak!

Aki szeretne krómozott szelepsapkát fekete alapon chevy emblémával 900 Ft / 4 db jelezze. Most vettem a gumisnál, nagyon baró! A talin át is tudom adni, d akkor még pénteken meg kell rendelni! 
Dögösnek dögös, csak nehogy rárohadjon a réz szelepedre, utána meg ne lehessen felfújni a gumit, csak szelepcsere után.
Olyan sokáig nem lesz a keréken Kacsint(ellopják )!
Naplózva


LPG
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #201 Dátum: 2008. November 12. - 15:30:08 »

Cartársak!

Aki szeretne krómozott szelepsapkát fekete alapon chevy emblémával 900 Ft / 4 db jelezze. Most vettem a gumisnál, nagyon baró! A talin át is tudom adni, d akkor még pénteken meg kell rendelni! 
Dögösnek dögös, csak nehogy rárohadjon a réz szelepedre, utána meg ne lehessen felfújni a gumit, csak szelepcsere után.
Olyan sokáig nem lesz a keréken Kacsint(ellopják )!

Nekem ezért van rejtett szelepem! Kacsint
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #202 Dátum: 2008. November 12. - 17:30:39 »

Cartársak!

Aki szeretne krómozott szelepsapkát fekete alapon chevy emblémával 900 Ft / 4 db jelezze. Most vettem a gumisnál, nagyon baró! A talin át is tudom adni, d akkor még pénteken meg kell rendelni! 
Dögösnek dögös, csak nehogy rárohadjon a réz szelepedre, utána meg ne lehessen felfújni a gumit, csak szelepcsere után.
Olyan sokáig nem lesz a keréken Kacsint(ellopják )!
Azért nem olyan hivalkodó. A hozzá való szelepen van rajta, nem fog rárohadni.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #203 Dátum: 2008. November 12. - 19:33:00 »

Ja, ma téli topogót kapotta kedvencem. A Semperit sokkal halkabb és jobban fekszik az úton. A Marangoni sportcipők eladók.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #204 Dátum: 2008. November 18. - 15:30:35 »

Cartársak!

Keresek 195x55x15 téligumit 1db , Barum Polaris téli-t.
Ugy 60%-ig, ugyanis a jobb hásó megsínylette a kora tavaszi horgászatot az Ipolyon.
Kökénybokor tüskélye ment a oldalfalába, a gumis szerint nem javítható.
Egy db új gumit venni nem könnyű feladat, párban vagy négyesével adják a gumisok.
Még egy szezon van a többi gumiban, ezért megfelelne a használt is.
Gyors választ várok, addig nem rendelek újat.
Egész mostanáig tartotta a nyomás, de benne a tüskével nem mertem bevállalni a telet.

 
Naplózva
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #205 Dátum: 2008. November 18. - 18:32:13 »


Másik márkájú gumi is megfelel, csak a mérete fontos hogy azonos legyen,és hát ne legyen lehajtva.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #206 Dátum: 2008. November 19. - 17:37:33 »


Másik márkájú gumi is megfelel, csak a mérete fontos hogy azonos legyen,és hát ne legyen lehajtva.

A gumis, akihez járok árul használt gumit, akár egy db-t is. Megkérdezzem?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
lacettibb
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


sw 2.0 dízel Platinum


WWW
« Hozzászólás #207 Dátum: 2008. November 19. - 21:14:06 »

Mivel ezek a Hankook-ok már nem dél-koreaiak, de még nem is magyarok (előbbim volt már és nekem bevált, utóbbit dícsérik a gumisok és gyárilag szerelt gumijai sok BMW-nek újabban), hanem Made in China, ezért nem tökéletesen egyenletes a sütésük. Ha nincs a jelhez forgatva a szelep, akkor hajlamos sok súlyt kérni. Pláne nekem amióta bekerülteka  rejtett szelepek és azok nehezebbek az átlagnál, újra kellett centírozni őket és elég sok súlyt kért némelyik. De most jók! Ha nincsenek padkázva, vagy ellentétes forgási irányba felrakva, akkor normál használatban nem lesznek szálszakadásosak, annyira azért nem vacakok. Rázáshoz vezető út az elfékezésük is.
A szóbanforó ütős gumi valóban Made In China és 2007. áprilisi autón van. Ha fölrakom a téli gumikat, majd meglátom, hogy azok hogyan viselkednek?
Fölraktam a téli gumikat. Barum 195/65/14, és nagyon finoman megy a Hankook nyárihoz képest. Semmi pufogás az egyenetlen körkörösség miatt. Ezek szerint tényleg a Made In China Hankook gumi nagyon inhomogénra van sütve. Azt hiszem tavasszal beszámíttatom, és veszek más márkát.
Naplózva

Ne dobd a használt zoknid kifordítva a szennyestartóba!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #208 Dátum: 2008. November 20. - 14:37:16 »

a téli gumi puhább összetételű, ezért mindenkinek csendesebb lett a futási zaja, mint a nyárival. Én is élvezem!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #209 Dátum: 2008. November 20. - 15:37:18 »

14-es? He He He
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 138   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!