Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 15:23:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 138   Le
 
Szerző Téma: Kerekek  (Megtekintve 372289 alkalommal)
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #135 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 08:27:35 »

Nálam gyárilag Hankook. Csak halkan jegyzem meg: kritikán aluli minőség. Szerintem egyszerűen szégyen ilyen vackot szerelni gyárilag. Hangos és egészen kis vízre is azonnal felúszik 90-100 környékén. Kész életveszély.

Le is cserélem most Pirelli P7-re.
Hát, hangosnak hangos valóban, de a vizet köpi, mint egy szőkőkút! Az igaz, hogy sokat szórakoztam a guminyomással, mire megtaláltam ami nekem+kocsinak fekszik a napi használatban.  Ami engem zavar, az a kavicsgyűjtése.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #136 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 09:57:59 »

Nálam gyárilag Hankook. Csak halkan jegyzem meg: kritikán aluli minőség. Szerintem egyszerűen szégyen ilyen vackot szerelni gyárilag. Hangos és egészen kis vízre is azonnal felúszik 90-100 környékén. Kész életveszély.

Le is cserélem most Pirelli P7-re.
Hát, hangosnak hangos valóban, de a vizet köpi, mint egy szőkőkút! Az igaz, hogy sokat szórakoztam a guminyomással, mire megtaláltam ami nekem+kocsinak fekszik a napi használatban.  Ami engem zavar, az a kavicsgyűjtése.

A kavics gyűjtés majd elmúlik, csak menni kell pár tízezer kilométert. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #137 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 10:41:35 »

Nálam is jól működnek a gyárilag szerelt K7-es Hankookok, volt jónéhány hosszabb túrám, kellemetlen időben szakadó esővel, sőt Lengyelországban jártunk úgy, hogy ott még inkább a téliek kellettek volna, de semmilyen problémám nem volt vele.

Valóban hangosabbak, de zavaró szinten ez nálam csak rosszabb útszakaszokon jelentkezik, egyébként bőven az elviselhetőn belül van (persze saját fülre számítva Mosolyog)

Mondjuk nem valószínű, hogy cserekor mindenáron ismt Hankookot fogok választani, de alapvetően jó.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #138 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 11:32:11 »

Nálam gyárilag Hankook. Csak halkan jegyzem meg: kritikán aluli minőség. Szerintem egyszerűen szégyen ilyen vackot szerelni gyárilag. Hangos és egészen kis vízre is azonnal felúszik 90-100 környékén. Kész életveszély.

Le is cserélem most Pirelli P7-re.
Hát, hangosnak hangos valóban, de a vizet köpi, mint egy szőkőkút! Az igaz, hogy sokat szórakoztam a guminyomással, mire megtaláltam ami nekem+kocsinak fekszik a napi használatban.  Ami engem zavar, az a kavicsgyűjtése.

A kavics gyűjtés majd elmúlik, csak menni kell pár tízezer kilométert. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Igazad van! A sivatagban nincs kavics... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #139 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 13:02:05 »

Nálam gyárilag Hankook. Csak halkan jegyzem meg: kritikán aluli minőség. Szerintem egyszerűen szégyen ilyen vackot szerelni gyárilag. Hangos és egészen kis vízre is azonnal felúszik 90-100 környékén. Kész életveszély.

Le is cserélem most Pirelli P7-re.
Hát, hangosnak hangos valóban, de a vizet köpi, mint egy szőkőkút! Az igaz, hogy sokat szórakoztam a guminyomással, mire megtaláltam ami nekem+kocsinak fekszik a napi használatban.  Ami engem zavar, az a kavicsgyűjtése.

A kavics gyűjtés majd elmúlik, csak menni kell pár tízezer kilométert. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Igazad van! A sivatagban nincs kavics... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ha ez nektek kavicsgyűjtő, akkor mit szólnátok a téli UG7-hez? Na az gyűjti a kavicsot! Meg az üvegszilánkot is, hogy a fene egye meg!  Nekem tavasszal mindig úgy folytatódik a téliek leszerelése, hogy mosás, aztán kavicskaparászás egy-másfél órán át, majd lefújásuk és eltárolásuk.
De cserébe viszont szépen megy hóban, latyakban meg elsőrangú a jó kis esőminta miatt!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #140 Dátum: 2008. Október 14. - 11:18:33 »

a napom ráment..
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #141 Dátum: 2008. Október 14. - 11:19:24 »

...mire felraktam a képeket
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #142 Dátum: 2008. Október 14. - 12:40:29 »

Éppen most jöttem meg a gumistól...felkerültek a téli papucsok.  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Hetényi Károly
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


1,4 Star +


« Hozzászólás #143 Dátum: 2008. Október 14. - 13:14:09 »

Éppen most jöttem meg a gumistól...felkerültek a téli papucsok.  Kacsint

Én még várok vele 2-3 hetet...
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #144 Dátum: 2008. Október 15. - 09:15:29 »

Ha valaki téli gumiban gondolkodna a legközelebbi taliig:   www.gumibox.hu

Ajánlom őket ár és megbízhatóság terén is.
HB-s lévén korlátozott mennyiségben akár el is tudnám vinni a talira, de van futárszolgálat is.
A 185/60-as méretűek egész barátságos áron vannak!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #145 Dátum: 2008. Október 15. - 20:07:55 »

Végre sikerült kerítenem lemezfelnit elég barátságos áron. Jól gondolom hogy ahhoz külön csavarokat is kell vennem?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #146 Dátum: 2008. Október 15. - 20:13:25 »

Végre sikerült kerítenem lemezfelnit elég barátságos áron. Jól gondolom hogy ahhoz külön csavarokat is kell vennem?
Jók a gyáriak is.
Én mikor alufelnit vettem a gumis megnézte a gyári csavarokat és azt mondta jók az aluhoz is csak nem olyan szépek.
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #147 Dátum: 2008. Október 15. - 20:14:34 »

Végre sikerült kerítenem lemezfelnit elég barátságos áron. Jól gondolom hogy ahhoz külön csavarokat is kell vennem?
Általában a lemezfelnihez másik kúpszögű csavar kell, mint az alukhoz. De mivel gyárilag adnak a lacsihoz ha lemezfelnisen veszi valaki, az aluhoz meg benne van az árban ha veszel csakúgy, mint a központosító gyűrű és a középfuratra való kupak.
Vagy neked eredetileg gyári alus kereked van?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #148 Dátum: 2008. Október 15. - 20:23:10 »

Végre sikerült kerítenem lemezfelnit elég barátságos áron. Jól gondolom hogy ahhoz külön csavarokat is kell vennem?
Általában a lemezfelnihez másik kúpszögű csavar kell, mint az alukhoz. De mivel gyárilag adnak a lacsihoz ha lemezfelnisen veszi valaki, az aluhoz meg benne van az árban ha veszel csakúgy, mint a központosító gyűrű és a középfuratra való kupak.
Vagy neked eredetileg gyári alus kereked van?
Igen, a Platinum szint alufelnit is magában foglal. Tehát vehetek még 16db csavart is. Hogyé adják az ilyeneket?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #149 Dátum: 2008. Október 15. - 20:25:26 »

Végre sikerült kerítenem lemezfelnit elég barátságos áron. Jól gondolom hogy ahhoz külön csavarokat is kell vennem?
Általában a lemezfelnihez másik kúpszögű csavar kell, mint az alukhoz. De mivel gyárilag adnak a lacsihoz ha lemezfelnisen veszi valaki, az aluhoz meg benne van az árban ha veszel csakúgy, mint a központosító gyűrű és a középfuratra való kupak.
Vagy neked eredetileg gyári alus kereked van?
Igen, a Platinum szint alufelnit is magában foglal. Tehát vehetek még 16db csavart is. Hogyé adják az ilyeneket?
A gyári lemezfeni csavarnak ugyan olyan a kialakítása mint amilyen az alufelnikhez kell.
Legalábbis ez enyémen olyan van. De egy gumis megmondja neked, hogy jók-e.
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 138   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!