Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 00:33:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 138   Le
 
Szerző Téma: Kerekek  (Megtekintve 372479 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #990 Dátum: 2010. Május 10. - 19:27:34 »

Kamikaze is 195/50-es gumikat használ, ha jól tudom.
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #991 Dátum: 2010. Május 10. - 19:31:16 »

Kamikaze is 195/50-es gumikat használ, ha jól tudom.
Jól tudod Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #992 Dátum: 2010. Május 10. - 20:16:57 »

aki gumivásárlás előtt áll annak ajánlom ezt a márkát.Szerintem jó,igaz esőben még nem volt alkalmam kipróbálni.
http://www.marso.hu/gumi/Katalogus/America/nyari-szgk/San-Francisco-934-gumi-602.html
Naplózva

06 70/22 11 222
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #993 Dátum: 2010. Május 14. - 19:20:26 »

amúgy mostanság a fékek takarítása után még hangosabb lett a köszörülés. csak fékezéskor, meg balra kanyarnál nincs hang.  Zavart
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #994 Dátum: 2010. Május 14. - 19:29:19 »

amúgy mostanság a fékek takarítása után még hangosabb lett a köszörülés. csak fékezéskor, meg balra kanyarnál nincs hang.  Zavart
Fékzsirt fujtatok rá? Vigyorog
Naplózva

06 70/22 11 222
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #995 Dátum: 2010. Május 15. - 06:37:57 »

amúgy mostanság a fékek takarítása után még hangosabb lett a köszörülés. csak fékezéskor, meg balra kanyarnál nincs hang.  Zavart
Megkopott a féknyereg tartó tüskéje. Cseréld meg őket, az egy ideig megoldja a dolgot.
Az alsót fölülre, a fölsőt alulra.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #996 Dátum: 2010. Május 15. - 06:41:08 »

amúgy mostanság a fékek takarítása után még hangosabb lett a köszörülés. csak fékezéskor, meg balra kanyarnál nincs hang.  Zavart
Fékzsirt fujtatok rá? Vigyorog
Viccnek szántad, pedig van ilyen!!!
Pl. a Textar is gyárt/forgalmaz. Én az övéket használtam.
Persze nem a súrlódó felületre kell kenni, hanem a fékbetét hátuljára, és a féknyeregre.
Megakadályozza a fék furcsa hangjait.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #997 Dátum: 2010. Május 15. - 15:12:55 »

amúgy mostanság a fékek takarítása után még hangosabb lett a köszörülés. csak fékezéskor, meg balra kanyarnál nincs hang.  Zavart
Megkopott a féknyereg tartó tüskéje. Cseréld meg őket, az egy ideig megoldja a dolgot.
Az alsót fölülre, a fölsőt alulra.
tehát, akkor hosszú távra érdemes új tüskéket venni? vagy komplett van a féknyereggel a tüske?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #998 Dátum: 2010. Május 18. - 10:12:58 »

amúgy mostanság a fékek takarítása után még hangosabb lett a köszörülés. csak fékezéskor, meg balra kanyarnál nincs hang.  Zavart
Megkopott a féknyereg tartó tüskéje. Cseréld meg őket, az egy ideig megoldja a dolgot.
Az alsót fölülre, a fölsőt alulra.
tehát, akkor hosszú távra érdemes új tüskéket venni? vagy komplett van a féknyereggel a tüske?
Külön tüskét nem lehet kapni, csak a féknyereggel együtt.
Max. egy jó gépműhelybe lehet új tüskéket gyártatni+a féknyerget felfúratni (mert a nyereg rész is kopik, nem csak a tüske).
Cseréld meg a tüskéket, és ha szerencséd van eltűnik a hang. Legalább egy kis időre.
Ha így lesz, tudni fogod, hogy ez a hang oka.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #999 Dátum: 2010. Június 02. - 16:17:37 »

Tegnp hazafele menet fogtam egy jo godrot. Nem lättam, mert viz takarta es nem tudtam kikerülni a szembeforgalom miatt. Olyan jo 40-es tempoval mentem ät rajta. remelem nem lettek ovälak a felnieim, bär ma reggel a repterre menet nem räzott az M0- on 110- es temponäl.
Ja, a godor egy nappal koräbban meg nem volt ott.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1000 Dátum: 2010. Június 02. - 16:39:28 »

Tegnp hazafele menet fogtam egy jo godrot. Nem lättam, mert viz takarta es nem tudtam kikerülni a szembeforgalom miatt. Olyan jo 40-es tempoval mentem ät rajta. remelem nem lettek ovälak a felnieim, bär ma reggel a repterre menet nem räzott az M0- on 110- es temponäl.
Ja, a godor egy nappal koräbban meg nem volt ott.
Ilyenek ezek a güdrök! Vigyorog hip-hop otteremnek.Nekem nincs ilyen gondom,a volvó felnik birják.
Naplózva

06 70/22 11 222
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1001 Dátum: 2010. Június 02. - 17:10:06 »

Tegnp hazafele menet fogtam egy jo godrot. Nem lättam, mert viz takarta es nem tudtam kikerülni a szembeforgalom miatt. Olyan jo 40-es tempoval mentem ät rajta. remelem nem lettek ovälak a felnieim, bär ma reggel a repterre menet nem räzott az M0- on 110- es temponäl.
Ja, a godor egy nappal koräbban meg nem volt ott.
Ilyenek ezek a güdrök! Vigyorog hip-hop otteremnek.Nekem nincs ilyen gondom,a volvó felnik birják.
Volvo felnik? Hát ott minek strapabírót gyártani? Ott utak vannak nem de? Magyarországra kellenek a páncélkerekek, nem oda. Vagy ez a speciális ide exportált Volvokhoz van? Mert akkor okés a dolog.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #1002 Dátum: 2010. Június 02. - 17:25:39 »

Nemrégiben elszállt az egyik hátsó lengőm. Cseréltettem. Próbáltam hozzá Monroe-t nézni, de az nincs.
Akkor mondta a szaki, hogy Monroe 3 év garanciát vállal a lengéscsillapítókra.
De itt Parasztországon csak egy évet...  Vigyorog  Vigyorog  Vigyorog
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1003 Dátum: 2010. Június 02. - 17:30:03 »

Tegnp hazafele menet fogtam egy jo godrot. Nem lättam, mert viz takarta es nem tudtam kikerülni a szembeforgalom miatt. Olyan jo 40-es tempoval mentem ät rajta. remelem nem lettek ovälak a felnieim, bär ma reggel a repterre menet nem räzott az M0- on 110- es temponäl.
Ja, a godor egy nappal koräbban meg nem volt ott.
Ilyenek ezek a güdrök! Vigyorog hip-hop otteremnek.Nekem nincs ilyen gondom,a volvó felnik birják.
Volvo felnik? Hát ott minek strapabírót gyártani? Ott utak vannak nem de? Magyarországra kellenek a páncélkerekek, nem oda. Vagy ez a speciális ide exportált Volvokhoz van? Mert akkor okés a dolog.
Ahogy az autót is a felnit is ütésálónak gyártja  a volvó.Mármint a többi márkához képest. He
Naplózva

06 70/22 11 222
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1004 Dátum: 2010. Június 03. - 16:46:14 »

Tegnp hazafele menet fogtam egy jo godrot. Nem lättam, mert viz takarta es nem tudtam kikerülni a szembeforgalom miatt. Olyan jo 40-es tempoval mentem ät rajta. remelem nem lettek ovälak a felnieim, bär ma reggel a repterre menet nem räzott az M0- on 110- es temponäl.
Ja, a godor egy nappal koräbban meg nem volt ott.
Ilyenek ezek a güdrök! Vigyorog hip-hop otteremnek.Nekem nincs ilyen gondom,a volvó felnik birják.
Na, nem hipp- hopp termett ott, kellett neki egy iccaka, meg sok eso. Mivel siman allt a viz az uton es nem vagyok Superman nem lattam.
Borbet felni. Talan kibirja. Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 138   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!