Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 21:32:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 223   Le
 
Szerző Téma: Érdekes videók, képek, hangok, oldalak.  (Megtekintve 328864 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2130 Dátum: 2011. Október 13. - 01:15:03 »

Érdekes cikk, elég egyoldalú, sokmindenben igaza van, de sokmindennel azért vitatkoznék....
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2131 Dátum: 2011. Október 15. - 18:34:55 »

Méghogy a macskák nem szeretik a vízet? Kacsint Vigyorog
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ctJJrBw7e-c
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2132 Dátum: 2011. Október 16. - 06:05:21 »

Hát ez jóó. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2133 Dátum: 2011. Október 18. - 08:34:13 »

http://totalcar.hu/tanacsok/autodoktor/2011/10/14/csereljek-e_szijat/

A kommentek se semmik.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2134 Dátum: 2011. Október 18. - 16:03:52 »

Lefogadom, hogy akik ócsárolják a koreai fostalicskának nevezett autókat, egynek sem volt ilyen még. De olvastam már a "Népitéletben" nagyságrendekkel drágább autókról sokkalta súlyosabb hibákat, nem is beszélve a költségekről. (Citroen, Renault, VW Passat 2,0D, stb, stb.). Arról nem is beszélve, hogy itt a vezérléses nagy szerviz ára még mindig kisebbe kerül, mint az "igazi" autóknál a sima olajcserés szerviz. Nem a legjobb autó a mienk, ez igaz, de ár/érték arányban tuti, hogy az egyik legjobb, ha nem a legjobb ma itt Magyarországon. Ja, és nem kötelező ezt venni, szabad a vásár!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2135 Dátum: 2011. Október 18. - 17:29:45 »

Lefogadom, hogy akik ócsárolják a koreai fostalicskának nevezett autókat, egynek sem volt ilyen még. De olvastam már a "Népitéletben" nagyságrendekkel drágább autókról sokkalta súlyosabb hibákat, nem is beszélve a költségekről. (Citroen, Renault, VW Passat 2,0D, stb, stb.). Arról nem is beszélve, hogy itt a vezérléses nagy szerviz ára még mindig kisebbe kerül, mint az "igazi" autóknál a sima olajcserés szerviz. Nem a legjobb autó a mienk, ez igaz, de ár/érték arányban tuti, hogy az egyik legjobb, ha nem a legjobb ma itt Magyarországon. Ja, és nem kötelező ezt venni, szabad a vásár!
Még tegnap írtam rá reakciót, de nem jelent meg...nem volt kedvem újraírni 2000 karaktert. Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #2136 Dátum: 2011. Október 18. - 18:05:44 »

Lefogadom, hogy akik ócsárolják a koreai fostalicskának nevezett autókat, egynek sem volt ilyen még. De olvastam már a "Népitéletben" nagyságrendekkel drágább autókról sokkalta súlyosabb hibákat, nem is beszélve a költségekről. (Citroen, Renault, VW Passat 2,0D, stb, stb.). Arról nem is beszélve, hogy itt a vezérléses nagy szerviz ára még mindig kisebbe kerül, mint az "igazi" autóknál a sima olajcserés szerviz. Nem a legjobb autó a mienk, ez igaz, de ár/érték arányban tuti, hogy az egyik legjobb, ha nem a legjobb ma itt Magyarországon. Ja, és nem kötelező ezt venni, szabad a vásár!
Még tegnap írtam rá reakciót, de nem jelent meg...nem volt kedvem újraírni 2000 karaktert. Kacsint
Szerintem meg tök mindegy ki mit ír. Gondolom ugyanez lett volna a reakció, ha a nagyon "okos" kérdezőnek bármilyen hasonló árkategóriájú autója lenne.
Mondjuk az is jogos, hogy aki alapvető karbantartásokon fennakad, akkor ott már gond van. ( Kb. 1 hónapja cseréltem kompletten a vezérlést + a hosszbordást, pontosan 30 ezret fizettem a Várnában)
Lóval, meg (a sok ökörrel) nem érdemes kártyázni... Kacsint
Mer' az úgy van, hogy kishazánkban mindenki mindenhez ért, főleg az autókhoz. Ezért is van annyi "kiváló" állagú, eladó használt jármű a piacon...
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2137 Dátum: 2011. Október 18. - 19:00:08 »

Lefogadom, hogy akik ócsárolják a koreai fostalicskának nevezett autókat, egynek sem volt ilyen még. De olvastam már a "Népitéletben" nagyságrendekkel drágább autókról sokkalta súlyosabb hibákat, nem is beszélve a költségekről. (Citroen, Renault, VW Passat 2,0D, stb, stb.). Arról nem is beszélve, hogy itt a vezérléses nagy szerviz ára még mindig kisebbe kerül, mint az "igazi" autóknál a sima olajcserés szerviz. Nem a legjobb autó a mienk, ez igaz, de ár/érték arányban tuti, hogy az egyik legjobb, ha nem a legjobb ma itt Magyarországon. Ja, és nem kötelező ezt venni, szabad a vásár!
Még tegnap írtam rá reakciót, de nem jelent meg...nem volt kedvem újraírni 2000 karaktert. Kacsint
Szerintem meg tök mindegy ki mit ír. Gondolom ugyanez lett volna a reakció, ha a nagyon "okos" kérdezőnek bármilyen hasonló árkategóriájú autója lenne.
Mondjuk az is jogos, hogy aki alapvető karbantartásokon fennakad, akkor ott már gond van. ( Kb. 1 hónapja cseréltem kompletten a vezérlést + a hosszbordást, pontosan 30 ezret fizettem a Várnában)
Lóval, meg (a sok ökörrel) nem érdemes kártyázni... Kacsint
Mer' az úgy van, hogy kishazánkban mindenki mindenhez ért, főleg az autókhoz. Ezért is van annyi "kiváló" állagú, eladó használt jármű a piacon...

Egyet kell, hogy értsek veled aki autót vesz és a szervízkönyvben szereplő kötelező szervízeket se akarja megcsináltatni az nem tudom mit gondol a gyártó viccnek szánta a szervízelést?
Sajnos a lacceti tulajok között is van felelötlen buta ember aki filléreken akar spórolni, de amikor beüt a baj és százezres nagyságrendű a javítás ára akkor meg szétkürtöli ország-világ elött, hogy milyen **** a Chevrolet senki ne vegyen ilyen autót.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2138 Dátum: 2011. Október 18. - 19:59:46 »

http://www.sonline.hu/somogy/sport/57-0-megdobbento-vegeredmeny-egy-magyar-focimeccsrol-406739
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2139 Dátum: 2011. Október 18. - 20:12:53 »

Már 20-0-nál le kellett volna léptetni szegényeket technikai KO miatt. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2011. Október 18. - 20:16:10 írta hawer » Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2140 Dátum: 2011. Október 19. - 18:33:54 »

http://www.youtube.com/watch?v=oT4CKxZWpeg
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2141 Dátum: 2011. Október 19. - 21:28:52 »

http://totalcar.hu/magazin/technika/2011/10/19/gyari_vagy_utangyartott_alkatresz/
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2142 Dátum: 2011. Október 20. - 13:53:19 »

http://www.origo.hu/auto/20111020-toresteszt-192-kmoraval.html
Ez érdekes gondolat. A törésteszteket bemutatják videón, méregetik a túlélési %-ot, de azt még sehol nem láttam, hogy az autó teljesítményének felső határán történő dolgokat is bemutassák. Gyakorlatilag egy bizonyos határ fölött már csak szágoldó koporsóról lehet beszélni, nem autótipusról.
Szerintetek ez mennyi lehet? Hány km/h? 150, 160,...
« Utoljára szerkesztve: 2011. Október 20. - 14:05:21 írta Komis » Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2143 Dátum: 2011. Október 20. - 14:06:06 »

Naplózva


LPG
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2144 Dátum: 2011. Október 20. - 14:07:01 »


Dehogynem!! Szép sárga a ruhája a házigodzinak!!  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Oldalak: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 223   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!