Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 09:19:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 223   Le
 
Szerző Téma: Érdekes videók, képek, hangok, oldalak.  (Megtekintve 328454 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1965 Dátum: 2011. Június 08. - 13:14:07 »

Saját emailembe kaptam. Mire gondolhattak??

1. Legkisebb is számít.
2. Vegyen olcsón Görögországot.
2. Görögország leárazva.

 Vigyorog

Számomra világos. A Terscoban leárazva megveheted Görögországot, soha vissza nem térő alkalom. Csak vigyázz, mert ennek az országnak is horror az államadóssága, és ha megveszed, Neked kell leperkálni azt a néhány ezer milliárd dollárt, vagy eurót. De, ha van, vedd meg, mert gyönyörű ország, tele régiségekkel, tengerrel, szigetekkel. Majd csak kigazdálkodod valahogy. Ja, és akkor meghívhatod nyaralni a klubtársaidat, és ígérjük, el is megyünk.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #1966 Dátum: 2011. Június 08. - 22:13:30 »

http://7szilva.postr.hu/benzinkutas-csalasok
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1967 Dátum: 2011. Június 09. - 11:55:31 »

Hát ez nem jött össze.
http://auto.indavideo.hu/video/Szabadulomvesz_a_versenypalyan
Naplózva


LPG
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #1968 Dátum: 2011. Június 10. - 21:46:40 »

http://www.autonavigator.hu/teszt/negy_es_ot_ajtoval_is_vezettuk_az_uj_chevy_aveot-5118

Tudom,a mi autóink jobbak de ez véletlenül jól sikerült. Kacsint
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1969 Dátum: 2011. Június 19. - 08:42:42 »

http://www.langlovagok.hu/kepek/6312_vontatott-lada-defektes-kerekei-gyulladtak-ki-salgotarjanban
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1970 Dátum: 2011. Június 19. - 12:52:39 »

Ebben a Ducatóban harckocsi motor volt, egy hülye soförrel kombinálva.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1971 Dátum: 2011. Június 19. - 12:56:59 »

Én azt gondoltam, hogy ilyen emberek inkább Amerikában léteznek, hogy pl a lakóautóban hátramegy kávét főzni, miközben megy a jármű Mosolyog De nem, nálunk megvan ez a réteg Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1972 Dátum: 2011. Június 21. - 20:00:05 »

http://youtu.be/1rkUDTLMzR4 Vigyorog

Itt lehet venni
Naplózva


LPG
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #1973 Dátum: 2011. Június 22. - 22:50:59 »

http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2011/06/22/hany_vagohid_egy_ferrari/?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2011_06_22&utm_campaign=totalcar

Érdekes adatok.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1974 Dátum: 2011. Június 26. - 06:40:31 »

Amikor a hülyeség,szorgalommal párosul:
http://www.origo.hu/auto/20110624-az-autosok-karara-hangoljak-at-a-budapesti-lampakat.html
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #1975 Dátum: 2011. Június 26. - 06:52:10 »

Az első kérdés, ami felmerült bennem, hogy miért kell valakivel mindig kicseszni? MIért nem lehet, hogy végre mindenki jól járjon? Vagy ez csak álom? He
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1976 Dátum: 2011. Június 26. - 07:26:05 »

Az első kérdés, ami felmerült bennem, hogy miért kell valakivel mindig kicseszni? MIért nem lehet, hogy végre mindenki jól járjon? Vagy ez csak álom? He
Eddig is sz@r volt az összehangolása,túl sokat nem ronthatnak rajta.Amugy nekem már pont elegem van a gyalogosokból,a biciklisekkel meg a motorosokkal meg a tö..m van tele.
Naplózva

06 70/22 11 222
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #1977 Dátum: 2011. Június 26. - 09:36:52 »

Az első kérdés, ami felmerült bennem, hogy miért kell valakivel mindig kicseszni? MIért nem lehet, hogy végre mindenki jól járjon? Vagy ez csak álom? He
Eddig is sz@r volt az összehangolása,túl sokat nem ronthatnak rajta.Amugy nekem már pont elegem van a gyalogosokból,a biciklisekkel meg a motorosokkal meg a tö..m van tele.
Majd addig hangolgatják a közlekedést míg úgy nem járnak mint az M1 M7 bevezető buszsávjával........
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1978 Dátum: 2011. Június 26. - 10:04:32 »

Elárulom, hogy a busszal hajnalban üres városban nem tudom tartani a menetidőt, mert pirosról pirosra érkezem, ez így van Bosnyáktól Barossig, majd folytatás Budán tovább a Gellérttől az Etele útig, majd vissza szintúgy. Ekkor a felének csak pislogni kéne, de nem, inkább piros, hosszan, és sehol autó, sehol gyalogos a Bartókon, és fogy a nafta, büdösítjük a várost. Szerintem, mivel egy lityi üzemanyagon cirka 160-180 Ft adó van, inkább az a cél, hogy a járműveket akadályozzák a gazdaságos menetben, mert ez is egy extra plusz adóbevétel. 25 éve buszozom a fővárosban, tehát a tömegközlekedés felől is így látom a dolgot, amit elvileg előnyben akarják részesíteni, akkor meg mit szóljunk, ha sajáttal megyünk, ami még rosszabb, de van, hogy indokolt autózni még nekem is. Szóval a véleményem az, hogy a hülyeség párosul a mérhetetlen hozzá nem értéssel, és a harácsolással. Itthon vagyunk!
A lámpák programozása az APEH , most már NAVH, és a MOL érdeke egyértelműen.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 26. - 10:07:50 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1979 Dátum: 2011. Június 26. - 14:09:35 »

Elárulom, hogy a busszal hajnalban üres városban nem tudom tartani a menetidőt, mert pirosról pirosra érkezem, ez így van Bosnyáktól Barossig, majd folytatás Budán tovább a Gellérttől az Etele útig, majd vissza szintúgy. Ekkor a felének csak pislogni kéne, de nem, inkább piros, hosszan, és sehol autó, sehol gyalogos a Bartókon, és fogy a nafta, büdösítjük a várost. Szerintem, mivel egy lityi üzemanyagon cirka 160-180 Ft adó van, inkább az a cél, hogy a járműveket akadályozzák a gazdaságos menetben, mert ez is egy extra plusz adóbevétel. 25 éve buszozom a fővárosban, tehát a tömegközlekedés felől is így látom a dolgot, amit elvileg előnyben akarják részesíteni, akkor meg mit szóljunk, ha sajáttal megyünk, ami még rosszabb, de van, hogy indokolt autózni még nekem is. Szóval a véleményem az, hogy a hülyeség párosul a mérhetetlen hozzá nem értéssel, és a harácsolással. Itthon vagyunk!
A lámpák programozása az APEH , most már NAVH, és a MOL érdeke egyértelműen.
Én különben a mai napig nem értem miért nem állnak át fokozatosan cng-s buszokra.Azt pedig végkép nem,hogy azon a rohadtt füstcsavaron,miért nem lehet állitani a buszokon.
Naplózva

06 70/22 11 222
Oldalak: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 223   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!