Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 14:38:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 223   Le
 
Szerző Téma: Érdekes videók, képek, hangok, oldalak.  (Megtekintve 327802 alkalommal)
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1680 Dátum: 2010. December 21. - 09:57:02 »

http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2010/12/21/hajodizel_reloaded/
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1681 Dátum: 2010. December 24. - 19:25:12 »

Naplózva


LPG
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1682 Dátum: 2010. December 27. - 09:43:56 »

http://www.vezess.hu/vezetunk/audi_hokotro_ellen/28205/
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1683 Dátum: 2010. December 27. - 14:15:52 »

Sok esze volt...nem ám tolatva, maga előtt szórva az utat! Na meg állóra fékezett kerekekkel! Vagy lehet, hogy az a lejtő hirtelen nőtt oda és a dombtetőn még nem látta, hogy lejtő következik?  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1684 Dátum: 2010. December 27. - 15:34:21 »

Sok esze volt...nem ám tolatva, maga előtt szórva az utat! Na meg állóra fékezett kerekekkel! Vagy lehet, hogy az a lejtő hirtelen nőtt oda és a dombtetőn még nem látta, hogy lejtő következik?  Kacsint
Azt is hibásan mérte föl, hogy nem engedte fel a féket, és a kormányt meg ütközésig alászedte, így esélye sem volt arra, hogy irányíthassa a nagy tömegű gépet. Fék szakasosan működtetve, enyhén kormányozva talán megoldhatta volna. De persze előtte az Audi is jegesítette az utat, ez is közre hatott a kicsi rakás, nagyot kíván népi játékban. Az Audis is, meg a hókotrós is, ugyan azt a hibát követte el, nem sok szemrehányást tehetnek egymásra, bár elvileg a kotrós profi volt.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #1685 Dátum: 2010. December 27. - 21:26:35 »


Tudom utólag könnyű okoskodni, de a 'fékrugdosás' gyors szaggatott fékezés mindíg többet ér mint a tökig nyomott fék.Mindkettő a legrosszabb megoldást választotta
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1686 Dátum: 2010. December 28. - 05:40:40 »


Tudom utólag könnyű okoskodni, de a 'fékrugdosás' gyors szaggatott fékezés mindíg többet ér mint a tökig nyomott fék.Mindkettő a legrosszabb megoldást választotta
Fiuk!Ilyen jégen csinálhattok amit csak akartok.Az a rész ott már fel volt tükrösödve a fékezésektől.
Naplózva

06 70/22 11 222
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1687 Dátum: 2010. December 28. - 13:09:34 »


Tudom utólag könnyű okoskodni, de a 'fékrugdosás' gyors szaggatott fékezés mindíg többet ér mint a tökig nyomott fék.Mindkettő a legrosszabb megoldást választotta
Fiuk!Ilyen jégen csinálhattok amit csak akartok.Az a rész ott már fel volt tükrösödve a fékezésektől.
Na de most komolyan Krisz! Nem volt amatőr? Hátában több tonna puttonnyal azt gondolta, hogy állóra fékez, tekergeti a kormányt és minden rendben lesz? Ennél még az is jobb lett volna (ha már egyszer előre akart mindenképpen lecsorogni), ha rükvezben nyomja a gázt! Meg hát mi a fenének van a hátán a síkosságmentesítő? Ilyenkor azzal előre kell lemenni és máris tapadnak a kerekek!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1688 Dátum: 2010. December 28. - 13:28:33 »

TerrificIllusion.wmv
Nem tudom jó ez így, de, ha igen, nem semmi ez a bűvész trükk, nézzétek meg, gyengébb idegzetüeknek nem ajánlom.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1689 Dátum: 2010. December 28. - 13:58:22 »


Tudom utólag könnyű okoskodni, de a 'fékrugdosás' gyors szaggatott fékezés mindíg többet ér mint a tökig nyomott fék.Mindkettő a legrosszabb megoldást választotta
Fiuk!Ilyen jégen csinálhattok amit csak akartok.Az a rész ott már fel volt tükrösödve a fékezésektől.
Na de most komolyan Krisz! Nem volt amatőr? Hátában több tonna puttonnyal azt gondolta, hogy állóra fékez, tekergeti a kormányt és minden rendben lesz? Ennél még az is jobb lett volna (ha már egyszer előre akart mindenképpen lecsorogni), ha rükvezben nyomja a gázt! Meg hát mi a fenének van a hátán a síkosságmentesítő? Ilyenkor azzal előre kell lemenni és máris tapadnak a kerekek!
Nem tudom mennyire lehetett jeges az út, de fölfelé két autó simán felment. Kacsint
Én mikor vezetni tanultam az oktató azt mondta, csak olyan autót lehet kormányozni, aminek forognak a kerekei. Hát ennek nem forogtak.
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1690 Dátum: 2010. December 28. - 16:00:25 »

http://indavideo.hu/video/Cseles_amerikai_kozteruletfenntartok
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1691 Dátum: 2010. December 28. - 19:44:08 »

Ez de dúrva Nem is tudom, mit tennék, ha ezt csinálnák az enyémmel. Még nézni is rossz volt.
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1692 Dátum: 2010. December 28. - 21:42:41 »


Tudom utólag könnyű okoskodni, de a 'fékrugdosás' gyors szaggatott fékezés mindíg többet ér mint a tökig nyomott fék.Mindkettő a legrosszabb megoldást választotta
Fiuk!Ilyen jégen csinálhattok amit csak akartok.Az a rész ott már fel volt tükrösödve a fékezésektől.
Na de most komolyan Krisz! Nem volt amatőr? Hátában több tonna puttonnyal azt gondolta, hogy állóra fékez, tekergeti a kormányt és minden rendben lesz? Ennél még az is jobb lett volna (ha már egyszer előre akart mindenképpen lecsorogni), ha rükvezben nyomja a gázt! Meg hát mi a fenének van a hátán a síkosságmentesítő? Ilyenkor azzal előre kell lemenni és máris tapadnak a kerekek!
Nem tudom mennyire lehetett jeges az út, de fölfelé két autó simán felment. Kacsint
Én mikor vezetni tanultam az oktató azt mondta, csak olyan autót lehet kormányozni, aminek forognak a kerekei. Hát ennek nem forogtak.
Az igaz de az Audi nem fékezett mégis lecsúszott oldalt.Igy gondolom nem kicsit lehetett jeges és tök mindegy mit tett volna a sofőr a teherben ha már igy orral előre indult el.
Naplózva

06 70/22 11 222
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1693 Dátum: 2010. December 29. - 19:10:17 »

Hány éves az agyad?
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1694 Dátum: 2010. December 29. - 19:20:43 »

37 nél megálltam. Vigyorog Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 223   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!