Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 23:37:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 223   Le
 
Szerző Téma: Érdekes videók, képek, hangok, oldalak.  (Megtekintve 329015 alkalommal)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #660 Dátum: 2009. Március 25. - 20:49:57 »

Ma behoztak ismét egy nagyon jó állapotban lévő számítógépet. Ebből látszik, hogy a mi szakmánk is veszélyekkel teli = szilikózis
Amúgy a 3-ik képen bal oldalt a porfelhőben látszik az én kék gyöngyszemem a parkolóban Mosolyog
Veszélyességi pótlékot is kapsz? Vigyorog
Azt nem, pedig 1-2 ügyfél után tuti járna...Pl mikor a csóka betelefonált a rendőrségre, hogy most bejön a boltba, mindenkit megver, majd felgyújtja Mosolyog
Jah, amúgy a rendőrségről annyit, hogy erre a telefonra nem is reagáltak... Csak mikor mi hívtuk ki őket, akkor említették, hogy akkor ez volt az aki beszólt...

A porra visszatérve is van kedves story. Csajszi behozta a gépet, én feltettem a pultra (na nem a csajt Vigyorog ), levettem az oldalait, és belekukkantottam...
Erre csajszi a gép túlóldaláról csak ennyit szól...jaj ez ilyen poros? És belefújt... Na nem kell mondanom, hogy hogy néztem ki utánna Vigyorog Vigyorog
Aztán jött és csipkedte rólam a porcicákat, majd kérdezte, hogy megyek e házhoz is...ja...a többi meg már nem ide tartozik Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Azt hiszem pályát tévesztettem.Bár engem is szoktak házhoz hívni, de akkor elég nagy csődület van ott.Nem értem!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #661 Dátum: 2009. Március 26. - 14:59:31 »

Sajnos nem tudtam lefotózni (igaz, úgysem tudnám feltenni, mert...) Szóval: Skoda Monster (? vagy hogy hívják?), tetején hátul repülőgép farokrész (függőleges-, és vízszintes szárnyakkal), mindkét oldalán hajtómű henger, nem kicsi, közepes, az igazi gépen azért nagyobb van, el kell ismerni. Szóval gondolom, így csökkentette a kisebbségi érzését, hogy neki nem telik magán repülőgépre. Szegény... Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony, és lyukas a kerítés! Kacsint Vigyorog Megjegyzéseket kérem kerülni, nem voltam részeg, munkában láttam, nem álmodtam, volt ilyen! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #662 Dátum: 2009. Március 26. - 18:06:28 »

Sajnos nem tudtam lefotózni (igaz, úgysem tudnám feltenni, mert...) Szóval: Skoda Monster (? vagy hogy hívják?), tetején hátul repülőgép farokrész (függőleges-, és vízszintes szárnyakkal), mindkét oldalán hajtómű henger, nem kicsi, közepes, az igazi gépen azért nagyobb van, el kell ismerni. Szóval gondolom, így csökkentette a kisebbségi érzését, hogy neki nem telik magán repülőgépre. Szegény... Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony, és lyukas a kerítés! Kacsint Vigyorog Megjegyzéseket kérem kerülni, nem voltam részeg, munkában láttam, nem álmodtam, volt ilyen! Vigyorog
Monster?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Az a Te munkaeszközöd! A nagy kék Monster!  Vigyorog Vigyorog
Nem Roomster?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 26. - 18:08:31 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #663 Dátum: 2009. Március 26. - 18:10:55 »

Sajnos nem tudtam lefotózni (igaz, úgysem tudnám feltenni, mert...) Szóval: Skoda Monster (? vagy hogy hívják?), tetején hátul repülőgép farokrész (függőleges-, és vízszintes szárnyakkal), mindkét oldalán hajtómű henger, nem kicsi, közepes, az igazi gépen azért nagyobb van, el kell ismerni. Szóval gondolom, így csökkentette a kisebbségi érzését, hogy neki nem telik magán repülőgépre. Szegény... Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony, és lyukas a kerítés! Kacsint Vigyorog Megjegyzéseket kérem kerülni, nem voltam részeg, munkában láttam, nem álmodtam, volt ilyen! Vigyorog
Monster?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Az a Te munkaeszközöd! A nagy kék Monster!  Vigyorog Vigyorog
Nem Roomster?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Kacsint

Hát. ahogy Gidy lefestette, inkább tényleg monster  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #664 Dátum: 2009. Március 27. - 19:39:30 »

Mosolyog

Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #665 Dátum: 2009. Március 27. - 19:42:52 »

Oké, Giovanni. De akkor magyarázd is el! Mert ÉN nem érteni ...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #666 Dátum: 2009. Március 27. - 19:45:41 »

Oké, Giovanni. De akkor magyarázd is el! Mert ÉN nem érteni ...
Há'merhogy nem akarja magát összetörni egy ladában...nem hiszem, hogy 5 csillagos lenne... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #667 Dátum: 2009. Március 27. - 19:49:16 »

Oké, Giovanni. De akkor magyarázd is el! Mert ÉN nem érteni ...
Há'merhogy nem akarja magát összetörni egy ladában...nem hiszem, hogy 5 csillagos lenne... Vigyorog
Ja, hogy az egy baba! Nem vettem.
Bár a mai NACAP teszteket majdnem mindenki *****-ra viszi.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #668 Dátum: 2009. Március 27. - 19:54:15 »

Oké, Giovanni. De akkor magyarázd is el! Mert ÉN nem érteni ...
Há'merhogy nem akarja magát összetörni egy ladában...nem hiszem, hogy 5 csillagos lenne... Vigyorog
Ja, hogy az egy baba! Nem vettem.
Bár a mai NACAP teszteket majdnem mindenki *****-ra viszi.
Hát azért nem...most újítottak a minősítési skálán és éppen ma olvastam, hogy egy (asszem mitsubishi) csak négyet kapott, mert nem volt csipogó az övbekapcsolásra...piti dolgok miatt vonnak csillagot, viszont amiben minden ilyen filléres kütyü megvan, annak meg indokolatlanul is odaadják...
Az új kínai kocsit is megint törték (az eredetinek borzalmas lette a tesztje), de nem lett sokkal jobb a végeredménye most sem, mert annyit szigorítottak a követelményeken, amennyit fejlődött a kínai gép.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
GioMaster
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Hozzászólás #669 Dátum: 2009. Március 27. - 20:13:08 »


Csináltam egy szép panorámát, érdemes megnézni!
Leírás a kép mellett!

http://fotosokvilaga.hu/kibont.php?id=53609

http://fotosokvilaga.hu/_ujcikkhir/cikk/2009/090327_kozel_a_100_megapixelhez/kep2nagy.jpg
Gio
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #670 Dátum: 2009. Március 27. - 22:03:33 »

Nagyon szép! Pláne, hogy éjszakai felvételt nem könnyű készíteni! Gondolom azért a gép nem volt alap!  Vigyorog
A múltkori visegrádi tali alkalmával én is készítettem párat, persze nekem sem állványom, sem profi gépem nincs, csak egy kis hobbi kompaktom.

http://kepfeltoltes.hu/view/090327/esztergom_077_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/090327/esztergom_078_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/090327/esztergom_085_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/090327/esztergom_128_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #671 Dátum: 2009. Március 27. - 23:01:45 »

Nocsak, még 1 Gio, ki szintén úgy írja alá, hogy Gio Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #672 Dátum: 2009. Március 27. - 23:27:36 »


Gratula Mester!!!!!!!!  Kacsint

Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #673 Dátum: 2009. Március 28. - 17:04:33 »

"Ez az én szeretett (nagyobbik) fiam, akiben kedvem telik!" Kacsint Vigyorog Továbbá a lányomban is, és a kisebbik fiamban is, nem is beszélve a feleségemről, mert mindegyikért odavagyok. Na, és persze titeket is ideveszlek! Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 28. - 17:17:05 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #674 Dátum: 2009. április 03. - 14:26:21 »

http://www.youtube.com/watch?v=g3-r22od-zI
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 223   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!