Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 18:15:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 223   Le
 
Szerző Téma: Érdekes videók, képek, hangok, oldalak.  (Megtekintve 329807 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #360 Dátum: 2008. Június 14. - 11:00:34 »

A tieddel semmit!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #361 Dátum: 2008. Június 14. - 11:19:33 »

Háp-háp. Vigyorog
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #362 Dátum: 2008. Június 14. - 11:29:28 »

http://www.noob.us/miscellaneous/in-japan-they-make-sure-trains-are-full/
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #363 Dátum: 2008. Június 14. - 12:58:20 »

egy dögös,vörös, bögyös, 25-ös mellett élvezném az utazást na de mi van, ha Kolompár Winetou mellé sodor az élet?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #364 Dátum: 2008. Június 14. - 15:15:51 »

Grat 1200 MNT!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #365 Dátum: 2008. Június 15. - 13:58:23 »

Átverés az egész.Megszerveztük a melóhelyen és kipróbáltuk.Hát nagy röhögés lett belőle, de kukorica nem pattant ki egy sem.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #366 Dátum: 2008. Június 15. - 14:06:35 »

Átverés az egész.Megszerveztük a melóhelyen és kipróbáltuk.Hát nagy röhögés lett belőle, de kukorica nem pattant ki egy sem.
  Mível próbáltátok? T-Mobil? Pannon? Vodafon? Mert nem mindegy ám! Vigyorog A konkurensek nem szeretik egymást! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #367 Dátum: 2008. Június 15. - 15:09:34 »

Átverés az egész.Megszerveztük a melóhelyen és kipróbáltuk.Hát nagy röhögés lett belőle, de kukorica nem pattant ki egy sem.
  Mível próbáltátok? T-Mobil? Pannon? Vodafon? Mert nem mindegy ám! Vigyorog A konkurensek nem szeretik egymást! Vigyorog
Talán mindhárom cég képviseltette magát.Nem volt egyszerű 8 telefont találni!Na meg, hogy ki kit hívjon?Nagy buli volt!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #368 Dátum: 2008. Június 15. - 17:49:17 »

Átverés az egész.Megszerveztük a melóhelyen és kipróbáltuk.Hát nagy röhögés lett belőle, de kukorica nem pattant ki egy sem.
  Mível próbáltátok? T-Mobil? Pannon? Vodafon? Mert nem mindegy ám! Vigyorog A konkurensek nem szeretik egymást! Vigyorog
Talán mindhárom cég képviseltette magát.Nem volt egyszerű 8 telefont találni!Na meg, hogy ki kit hívjon?Nagy buli volt!
Lehet hogy nem konzerv kukoricával kellett volna? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #369 Dátum: 2008. Június 16. - 16:25:58 »

Egyik nap kinéztem az ablakon és mit látok? Egy szép lacsi SW parkol le a ház elé.
Megakadt a szemem a felniközépen....ezt miért rakta rá?...akartam kérdezni magamban, amikor megláttam a hűtőrács-emblémát!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #370 Dátum: 2008. Június 16. - 17:38:44 »

Mert ez Suzuki Forenza! Vigyorog Erősebb, van automatával, fedélzeti computerrel, stb. Ezt így az USA-ba szállítják. A volt Daewoo, mint volt róla szó, exporttól függően: Chevrolet, Suzuki, Holden, és még ki tudja mi minden. Néhány Suzuki itthon is van, lehet valahol Pest- környékén kapni, nem is rossz áron. LadLac azt hiszem tudja is. A HB Reno néven fut, van itt egy a Thököly úton, eladó, fent van a www. hasznaltauto. hu web oldalon, Chevy Lacetti keresésnél kiadja!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #371 Dátum: 2008. Június 16. - 18:22:39 »

Mert ez Suzuki Forenza! Vigyorog Erősebb, van automatával, fedélzeti computerrel, stb. Ezt így az USA-ba szállítják. A volt Daewoo, mint volt róla szó, exporttól függően: Chevrolet, Suzuki, Holden, és még ki tudja mi minden. Néhány Suzuki itthon is van, lehet valahol Pest- környékén kapni, nem is rossz áron. LadLac azt hiszem tudja is. A HB Reno néven fut, van itt egy a Thököly úton, eladó, fent van a www. hasznaltauto. hu web oldalon, Chevy Lacetti keresésnél kiadja!
Bizony, a motorja 2.0 i  /139 LE/. Automata, dupla magasságú CD van benne. Nincs LED a bal ajtó zárjánál és nem lehet fényszóró magasságot állítani. Viszont volt helyzetjelző fény a lökhárítók oldalában elöl sárga, hátul piros színű. Ennyi különbséget fedeztem fel egyszer egy utcán parkoló kocsin...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #372 Dátum: 2008. Június 16. - 19:40:55 »

Mert ez Suzuki Forenza! Vigyorog Erősebb, van automatával, fedélzeti computerrel, stb. Ezt így az USA-ba szállítják. A volt Daewoo, mint volt róla szó, exporttól függően: Chevrolet, Suzuki, Holden, és még ki tudja mi minden. Néhány Suzuki itthon is van, lehet valahol Pest- környékén kapni, nem is rossz áron. LadLac azt hiszem tudja is. A HB Reno néven fut, van itt egy a Thököly úton, eladó, fent van a www. hasznaltauto. hu web oldalon, Chevy Lacetti keresésnél kiadja!
ha jól tudom a Korea-Autó forgalmazza őket. Ha kell újonnan is behozzák, de nem biztos hogy árban megéri, bár még nem számoltam utána.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #373 Dátum: 2008. Június 17. - 16:44:38 »

Mert ez Suzuki Forenza! Vigyorog Erősebb, van automatával, fedélzeti computerrel, stb. Ezt így az USA-ba szállítják. A volt Daewoo, mint volt róla szó, exporttól függően: Chevrolet, Suzuki, Holden, és még ki tudja mi minden. Néhány Suzuki itthon is van, lehet valahol Pest- környékén kapni, nem is rossz áron. LadLac azt hiszem tudja is. A HB Reno néven fut, van itt egy a Thököly úton, eladó, fent van a www. hasznaltauto. hu web oldalon, Chevy Lacetti keresésnél kiadja!
ha jól tudom a Korea-Autó forgalmazza őket. Ha kell újonnan is behozzák, de nem biztos hogy árban megéri, bár még nem számoltam utána.
Amit leírtam, azt adták 3.3 MFt-ért. Fehér színű SW volt. Szerintem nem rossz árban...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #374 Dátum: 2008. Június 17. - 19:07:10 »

Mert ez Suzuki Forenza! Vigyorog Erősebb, van automatával, fedélzeti computerrel, stb. Ezt így az USA-ba szállítják. A volt Daewoo, mint volt róla szó, exporttól függően: Chevrolet, Suzuki, Holden, és még ki tudja mi minden. Néhány Suzuki itthon is van, lehet valahol Pest- környékén kapni, nem is rossz áron. LadLac azt hiszem tudja is. A HB Reno néven fut, van itt egy a Thököly úton, eladó, fent van a www. hasznaltauto. hu web oldalon, Chevy Lacetti keresésnél kiadja!
ha jól tudom a Korea-Autó forgalmazza őket. Ha kell újonnan is behozzák, de nem biztos hogy árban megéri, bár még nem számoltam utána.
Amit leírtam, azt adták 3.3 MFt-ért. Fehér színű SW volt. Szerintem nem rossz árban...
Nem ezeket csukták le a múltkor. Miközben bemondták hírekben a háttérbe Suzuki emblémás Lacettiket vittek el a vámosok.
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 223   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!