Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 18:21:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 223   Le
 
Szerző Téma: Érdekes videók, képek, hangok, oldalak.  (Megtekintve 329834 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #345 Dátum: 2008. Május 30. - 19:15:26 »

Nem semmi!

http://www.indavideo.hu/video/Tud_tancolni
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #346 Dátum: 2008. Május 31. - 06:15:40 »

Jaaaaa, könnyű annak, aki gumiból van... Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #347 Dátum: 2008. Június 01. - 20:22:20 »

Fűautók Vigyorog
http://knuttz.net/hosted_pages/Grass-Cars-20080530
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #348 Dátum: 2008. Június 02. - 20:07:06 »

Tuning ötletek. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
http://www.cartype.com/page.cfm?id=763&alph=ALL&dec=ALL
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #349 Dátum: 2008. Június 03. - 12:55:40 »

http://www.indavideo.hu/video/Na_ezt_csinaljatok_utannuk
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #350 Dátum: 2008. Június 03. - 13:01:37 »

Asszem nem ma kezdtek vezetni. Én max távirányítós játékautóval merném kipróbálni. Tényleg nem azok voltak? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #351 Dátum: 2008. Június 03. - 15:05:22 »

Csalás volt az egész! Kacsint Nem volt sehol egyetlen ember sem. Legalább az ablakokból, vagy az erkélyekről nézték volna a sok csikorgó autót, de semmi mozgás nem volt! Sőt, ha igazi lett volna, akkor a végén a kocsikbók kiszálltak volna a pilóták, és meghajoltak volna, de ez nem történhetett meg, mível az egész makett házak közötti programozott előadás volt! Kacsint Amúgy jópofán megcsinálták! Vigyorog Ez persze az én véleményem, lehet másnak ez valóság volt! Kacsint Vigyorog Jó trükk volt az biztos! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #352 Dátum: 2008. Június 03. - 17:21:15 »

Csalás volt az egész! Kacsint Nem volt sehol egyetlen ember sem. Legalább az ablakokból, vagy az erkélyekről nézték volna a sok csikorgó autót, de semmi mozgás nem volt! Sőt, ha igazi lett volna, akkor a végén a kocsikbók kiszálltak volna a pilóták, és meghajoltak volna, de ez nem történhetett meg, mível az egész makett házak közötti programozott előadás volt! Kacsint Amúgy jópofán megcsinálták! Vigyorog Ez persze az én véleményem, lehet másnak ez valóság volt! Kacsint Vigyorog Jó trükk volt az biztos! Vigyorog
Lehet hogy trükk, de a sofőrök látszanak az autóban, ahogy tekerik a kormányt (kb 50. másodpercnél jól kivehető, ahogy a fékezésnél előrelendül az egyik fekete autó vezetője). Meg a végén hallani valami tapsot is.
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #353 Dátum: 2008. Június 03. - 22:16:59 »

Csalás volt az egész! Kacsint Nem volt sehol egyetlen ember sem. Legalább az ablakokból, vagy az erkélyekről nézték volna a sok csikorgó autót, de semmi mozgás nem volt! Sőt, ha igazi lett volna, akkor a végén a kocsikbók kiszálltak volna a pilóták, és meghajoltak volna, de ez nem történhetett meg, mível az egész makett házak közötti programozott előadás volt! Kacsint Amúgy jópofán megcsinálták! Vigyorog Ez persze az én véleményem, lehet másnak ez valóság volt! Kacsint Vigyorog Jó trükk volt az biztos! Vigyorog
Lehet hogy trükk, de a sofőrök látszanak az autóban, ahogy tekerik a kormányt (kb 50. másodpercnél jól kivehető, ahogy a fékezésnél előrelendül az egyik fekete autó vezetője). Meg a végén hallani valami tapsot is.
A mekettek nem vernék fel a vizet! Szerintem
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #354 Dátum: 2008. Június 04. - 08:05:01 »

Na mindegy. Te vagy a Tamás, és mégis én vagyok a hitetlen ebben. Nézd meg jobban, van egy kép ahol egy távirányító féleséget tart a kezében bal oldalt valaki. Ha nem makett ( a háttérre gondoltam), akkor hogy lehet az, hogy a háztömböt irreálisan hamar megkerülik olyan sebességgel, amivel mennek? Továbbá a viztócsa is érdekes, mert teljes vizfüggönyben nagy sebességgel rückwerzben mit láthatna egy igazi autóból egy igazi ember? Nos ne vesszünk össze ezen! Én nem tudom igazinak elfogadni, de attól még jó, és másnak tünhet igazinak is. Vége!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #355 Dátum: 2008. Június 04. - 18:39:36 »

Na mindegy. Te vagy a Tamás, és mégis én vagyok a hitetlen ebben. Nézd meg jobban, van egy kép ahol egy távirányító féleséget tart a kezében bal oldalt valaki. Ha nem makett ( a háttérre gondoltam), akkor hogy lehet az, hogy a háztömböt irreálisan hamar megkerülik olyan sebességgel, amivel mennek? Továbbá a viztócsa is érdekes, mert teljes vizfüggönyben nagy sebességgel rückwerzben mit láthatna egy igazi autóból egy igazi ember? Nos ne vesszünk össze ezen! Én nem tudom igazinak elfogadni, de attól még jó, és másnak tünhet igazinak is. Vége!
Persze nem vitatéma.Tényleg jó!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #356 Dátum: 2008. Június 04. - 19:59:06 »

Na mindegy. Te vagy a Tamás, és mégis én vagyok a hitetlen ebben. Nézd meg jobban, van egy kép ahol egy távirányító féleséget tart a kezében bal oldalt valaki. Ha nem makett ( a háttérre gondoltam), akkor hogy lehet az, hogy a háztömböt irreálisan hamar megkerülik olyan sebességgel, amivel mennek? Továbbá a viztócsa is érdekes, mert teljes vizfüggönyben nagy sebességgel rückwerzben mit láthatna egy igazi autóból egy igazi ember? Nos ne vesszünk össze ezen! Én nem tudom igazinak elfogadni, de attól még jó, és másnak tünhet igazinak is. Vége!
Össze ezen biztos nem veszünk. Meg máson se Kacsint
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #357 Dátum: 2008. Június 04. - 21:45:27 »

Ez nagyon nagy profizmus és igen sok munka van benne és szerintem igazi.
Láttam én már -igaz más műfajban- sok olyan dolgot,amit nem hisz el az ember,de attól még az,ami.
Amúgy,mindegy.Megnézi az ember,jól szórakozik és ez a lényeg.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #358 Dátum: 2008. Június 14. - 07:44:13 »

http://www.videoplayer.hu/videos/play/183392 Vigyorog
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #359 Dátum: 2008. Június 14. - 10:40:09 »

ó!
akkor mit tehet az agyunkkal?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 223   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!