Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 12:26:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 223   Le
 
Szerző Téma: Érdekes videók, képek, hangok, oldalak.  (Megtekintve 329656 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #405 Dátum: 2008. Szeptember 06. - 17:11:13 »

Lóerő 210.sz., 56. oldal: "Ellenőrzés a BKV-nál, a képen jó cartársatok, és kedvenc busza a Bartók Béla úton. Hiába, ha egy karrier beindul...Szerintetek most már "Média sztár" lettem? He Kacsint Vigyorog Lehet, hogy napszúrást kaptam? Kacsint
Tessék be-scannelni a cikket. Nincs lóerőm, csak 109db.  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #406 Dátum: 2008. Szeptember 06. - 17:29:51 »

Lóerő 210.sz., 56. oldal: "Ellenőrzés a BKV-nál, a képen jó cartársatok, és kedvenc busza a Bartók Béla úton. Hiába, ha egy karrier beindul...Szerintetek most már "Média sztár" lettem? He Kacsint Vigyorog Lehet, hogy napszúrást kaptam? Kacsint
Tessék be-scannelni a cikket. Nincs lóerőm, csak 109db.  Kacsint
 
Ne ugrass barátom! Tudod, hogy PC- béna vagyok. A benzinkútaknál van, de majd, ha talizunk, adok Neked egyet, mert hoztam többet. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #407 Dátum: 2008. Szeptember 06. - 17:33:55 »

Lóerő 210.sz., 56. oldal: "Ellenőrzés a BKV-nál, a képen jó cartársatok, és kedvenc busza a Bartók Béla úton. Hiába, ha egy karrier beindul...Szerintetek most már "Média sztár" lettem? He Kacsint Vigyorog Lehet, hogy napszúrást kaptam? Kacsint
Tessék be-scannelni a cikket. Nincs lóerőm, csak 109db.  Kacsint
 
Ne ugrass barátom! Tudod, hogy PC- béna vagyok. A benzinkútaknál van, de majd, ha talizunk, adok Neked egyet, mert hoztam többet. Kacsint Vigyorog
Repesve várom, el ne feledd!!!  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #408 Dátum: 2008. Szeptember 06. - 20:27:20 »

Lacetti előz 
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #409 Dátum: 2008. Szeptember 06. - 21:06:47 »

Lóerő 210.sz., 56. oldal: "Ellenőrzés a BKV-nál, a képen jó cartársatok, és kedvenc busza a Bartók Béla úton. Hiába, ha egy karrier beindul...Szerintetek most már "Média sztár" lettem? He Kacsint Vigyorog Lehet, hogy napszúrást kaptam? Kacsint
Tessék be-scannelni a cikket. Nincs lóerőm, csak 109db.  Kacsint
 
Ne ugrass barátom! Tudod, hogy PC- béna vagyok. A benzinkútaknál van, de majd, ha talizunk, adok Neked egyet, mert hoztam többet. Kacsint Vigyorog
Repesve várom, el ne feledd!!!  Vigyorog
Gidy, neked tényleg sas szemed van, mert én ezen a képen nem ismertelek volna fel. Kacsint
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #410 Dátum: 2008. Szeptember 07. - 14:59:09 »

Ha kinagyítod a képet, akkor olvasható a rendszámom, látszik a szélvédőm közepén a "H" betű, és oldalán a ragasztócsík, hogy ne vakítson a nap, és a könyöklés is, mert az én kocsimban van könyöktámasz is, bizony! Amúgy az igazság az, hogy én nem vagyok kivehető benne, elismerem, de a kocsi az igaz! A teljes igazság pedig az, hogy nem én vagyok benne, mert nagyítás után láttam, hogy a mappa a szélvédőnél van a műszerfal mögött, és én nem is ott szoktam tartani. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #411 Dátum: 2008. Szeptember 07. - 15:54:26 »

Ha kinagyítod a képet, akkor olvasható a rendszámom, látszik a szélvédőm közepén a "H" betű, és oldalán a ragasztócsík, hogy ne vakítson a nap, és a könyöklés is, mert az én kocsimban van könyöktámasz is, bizony! Amúgy az igazság az, hogy én nem vagyok kivehető benne, elismerem, de a kocsi az igaz! A teljes igazság pedig az, hogy nem én vagyok benne, mert nagyítás után láttam, hogy a mappa a szélvédőnél van a műszerfal mögött, és én nem is ott szoktam tartani. Kacsint Vigyorog
Sebaj, attól még médiasztár vagy...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #412 Dátum: 2008. Szeptember 08. - 04:13:45 »

Ha kinagyítod a képet, akkor olvasható a rendszámom, látszik a szélvédőm közepén a "H" betű, és oldalán a ragasztócsík, hogy ne vakítson a nap, és a könyöklés is, mert az én kocsimban van könyöktámasz is, bizony! Amúgy az igazság az, hogy én nem vagyok kivehető benne, elismerem, de a kocsi az igaz! A teljes igazság pedig az, hogy nem én vagyok benne, mert nagyítás után láttam, hogy a mappa a szélvédőnél van a műszerfal mögött, és én nem is ott szoktam tartani. Kacsint Vigyorog
Sebaj, attól még médiasztár vagy...  Vigyorog
És szeretünk....  Kacsint
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #413 Dátum: 2008. Szeptember 08. - 12:39:21 »

Ha ez nem ugratás volt, akkor nagyon jól esett! Kacsint Vigyorog Mert valóban szeretném, ha szeretnétek, még akkor is, ha ez nem mindig könnyű dolog- elismerem. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #414 Dátum: 2008. Szeptember 08. - 17:39:42 »

Ha ez nem ugratás volt, akkor nagyon jól esett! Kacsint Vigyorog Mert valóban szeretném, ha szeretnétek, még akkor is, ha ez nem mindig könnyű dolog- elismerem. Kacsint Vigyorog
Én sosem ugratnálak.  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #415 Dátum: 2008. Szeptember 16. - 19:41:35 »

Kedves Fórumozók! Március 8-án 00:00 órától március 9-én 19:00 óráig ismét kampánycsendet tart az ország. Kérjük, hogy ebben az idoszakban fórumaink területén is tartózkodjanak a nyilvános politizálástól!
Az előbb ezzel a szöveggel jött be az index oldala!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #416 Dátum: 2008. Szeptember 24. - 10:44:39 »

http://belsoseg.blog.hu/2008/09/23/a_terv_jo_volt_fonok Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #417 Dátum: 2008. Szeptember 24. - 12:26:05 »

Komoly rend van a lakásban. Vigyorog
http://www.houston-imports.com/dirty/dirty.html
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #418 Dátum: 2008. Szeptember 24. - 13:47:52 »

A fő, hogy a gép működik!  Vigyorog Gyakran használt billentyűk még mozognak!  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #419 Dátum: 2008. Szeptember 24. - 19:25:52 »

Én meg azt hittem hogy nálunk itthon mindig rendetlenség van,de ezek láttán...
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 223   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!