Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 05:23:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 310940 alkalommal)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #315 Dátum: 2008. Március 02. - 22:02:04 »

Nem szertnék etikai vétséget elkövetni ezért nem írok fogyasztási adatokat.Most 750 km.ert mutat az óra és negyednél van a mutató.Ez annyi amennyi, csakhogy sértődés ne essék.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #316 Dátum: 2008. Március 03. - 09:20:01 »

MNT! Látom kezded kiheverni a pesti incidenst. A nagy többségünket nem igazán érdekli a fogyasztásod valamiért. Ezt rendezd priviben SzGáborral! Ezt leszámítva örülünk Neked! De még nem irtad meg, hogy hol történt a merénylet? Meg azt, hogy cascos vagy-e?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #317 Dátum: 2008. Március 03. - 10:11:16 »

MNT! Látom kezded kiheverni a pesti incidenst. A nagy többségünket nem igazán érdekli a fogyasztásod valamiért. Ezt rendezd priviben SzGáborral! Ezt leszámítva örülünk Neked! De még nem irtad meg, hogy hol történt a merénylet? Meg azt, hogy cascos vagy-e?
Hát ja! Gáborral együtt terrorizálják a népet itt! 5-6 liter! Hmmm...Én meg télen a duplájából járok! Nagy pofátlanság beírni ilyen negatív rekordokat 300 Ft-os literárak mellett!  Terroristák!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #318 Dátum: 2008. Március 03. - 15:17:11 »

Ma mértem: városban (BP) 1.6-os moci 8.3 lityi!
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #319 Dátum: 2008. Március 03. - 15:41:55 »

Ma mértem: városban (BP) 1.6-os moci 8.3 lityi!
Ma...15 °C-ban, nem -5 °C-ben! És gondolom nem annyit mentél csak vele, amíg éppen megmozdul a mutató az 50 foknál, vagyis állandó hidegen. Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #320 Dátum: 2008. Március 03. - 17:05:01 »

Áh, inkább nem írok semmit  Vigyorog
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #321 Dátum: 2008. Március 03. - 17:58:08 »

Áh, inkább nem írok semmit  Vigyorog
Gábor! Tényleg ne is! Neked mindenhol kötelező írni, mert kíváncsiak vagyunk Rád és autódra, de ezen az egy helyen szigorúan TILOS!
Nem etikus izgatni a benzines kollégákat, vedd tudomásul!  Vigyorog
Ha mégis megszegnéd ezt, moderátori figyelmeztetésben részesülsz!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #322 Dátum: 2008. Március 03. - 19:30:43 »

Áh, inkább nem írok semmit  Vigyorog
Szerintem is jobb ha hallgatunk, még a végén kiközösítenek bennünket!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #323 Dátum: 2008. Március 03. - 19:33:49 »

MNT! Látom kezded kiheverni a pesti incidenst. A nagy többségünket nem igazán érdekli a fogyasztásod valamiért. Ezt rendezd priviben SzGáborral! Ezt leszámítva örülünk Neked! De még nem irtad meg, hogy hol történt a merénylet? Meg azt, hogy cascos vagy-e?
Van cascom természetesen csakhát 100.000 önrész.A Lánchíd pesti hídfőjénél az Intercontinental melletti parkolóban.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #324 Dátum: 2008. Március 03. - 20:24:09 »

Áh, inkább nem írok semmit  Vigyorog
Szerintem is jobb ha hallgatunk, még a végén kiközösítenek bennünket!

Ha ki közösítenek minket akkor csinálunk egy Diesel Lacetti Klub-ot!!! Vigyorog Vigyorog
Tényleg hány ember kell még a focicsapathoz? Mer' ugye vannak az 5 ajtósok, meg a sedanosok, meg a kombisok. Te kombis vagy én meg 5 ajtós, de dieselesek is vagyunk az lehet külön csapat. Vigyorog
Naplózva

mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #325 Dátum: 2008. Március 03. - 20:36:35 »

Áh, inkább nem írok semmit  Vigyorog
Szerintem is jobb ha hallgatunk, még a végén kiközösítenek bennünket!

Ha ki közösítenek minket akkor csinálunk egy Diesel Lacetti Klub-ot!!! Vigyorog Vigyorog
Tényleg hány ember kell még a focicsapathoz? Mer' ugye vannak az 5 ajtósok, meg a sedanosok, meg a kombisok. Te kombis vagy én meg 5 ajtós, de dieselesek is vagyunk az lehet külön csapat. Vigyorog
Tőlem mehet.Majd egy kicsit többet futunk, mert még csak ketten vagyunk!Vagy  már többen?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #326 Dátum: 2008. Március 03. - 21:13:38 »

Különcködnek az urak, de söre lesz annak!
Ma kisérletképpen koppra töltöttem JET nyállal az autót. Mertmivel állítólag az asszony 4 hónapig azzal járt és jó volt a fogyi. Meglássuk, főleg pesti toporgás lesz
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #327 Dátum: 2008. Március 03. - 21:18:49 »

Különcködnek az urak, de söre lesz annak!
Ma kisérletképpen koppra töltöttem JET nyállal az autót. Mertmivel állítólag az asszony 4 hónapig azzal járt és jó volt a fogyi. Meglássuk, főleg pesti toporgás lesz

Gyanítom, hogy a kedvesed nem akkora lábbal nyomta neki, mint TE szoktad.Valahogy ez nálunk is így van, az asszonynál mindig kevesebbet esznek a járgányok.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #328 Dátum: 2008. Március 03. - 21:35:46 »

Különcködnek az urak, de söre lesz annak!
Ma kisérletképpen koppra töltöttem JET nyállal az autót. Mertmivel állítólag az asszony 4 hónapig azzal járt és jó volt a fogyi. Meglássuk, főleg pesti toporgás lesz

Gyanítom, hogy a kedvesed nem akkora lábbal nyomta neki, mint TE szoktad.Valahogy ez nálunk is így van, az asszonynál mindig kevesebbet esznek a járgányok.
Viszont mi meg többet...hogy a pocakját neki! Vigyorog Megint fogynom kell, hogy a nyáron beleférjek a fürdőnaciba!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #329 Dátum: 2008. Március 03. - 21:43:44 »

Különcködnek az urak, de söre lesz annak!
Ma kisérletképpen koppra töltöttem JET nyállal az autót. Mertmivel állítólag az asszony 4 hónapig azzal járt és jó volt a fogyi. Meglássuk, főleg pesti toporgás lesz

Gyanítom, hogy a kedvesed nem akkora lábbal nyomta neki, mint TE szoktad.Valahogy ez nálunk is így van, az asszonynál mindig kevesebbet esznek a járgányok.
Viszont mi meg többet...hogy a pocakját neki! Vigyorog Megint fogynom kell, hogy a nyáron beleférjek a fürdőnaciba!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Még szerencse, hogy állítható a kormány, így csak beljebbtolom és máris van hely a pocaknak.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!