Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 05:29:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 310961 alkalommal)
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #300 Dátum: 2008. Március 01. - 20:04:05 »

hello Z!
Üdv a fedélzeten!
Ha beleolvasol az előző oldalakba, egész pontos képet kapsz a fogyasztásról...Meg Gidynek is igaza van...
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #301 Dátum: 2008. Március 01. - 20:14:41 »

Láttuk ma a minitalin, hogy 268 km-en a gázolajmutató 3/4 és telitank között féluton állt. Ez szintén fegyelmigyanus mutatván...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #302 Dátum: 2008. Március 01. - 20:17:31 »

Láttuk ma a minitalin, hogy 268 km-en a gázolajmutató 3/4 és telitank között féluton állt. Ez szintén fegyelmigyanus mutatván...  Vigyorog
  Ne aggódj LadLac, még garis a kocsija, kicsrélik a felakadt szintmérőt. Különbenis, miért nézted meg, most meg fegyelmit követelsz? Ejnye- bejnye!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #303 Dátum: 2008. Március 01. - 20:23:44 »

Láttuk ma a minitalin, hogy 268 km-en a gázolajmutató 3/4 és telitank között féluton állt. Ez szintén fegyelmigyanus mutatván...  Vigyorog
  Ne aggódj LadLac, még garis a kocsija, kicsrélik a felakadt szintmérőt. Különbenis, miért nézted meg, most meg fegyelmit követelsz? Ejnye- bejnye!
De hisz csak örülök neki, hogy nem csak benzinfaló Lacsik vannak. A BÓTBA az árcédulája szintén fegyelmi gyanús lenne.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #304 Dátum: 2008. Március 01. - 22:19:43 »

Ja...a másikban ezt elfelejtettem említeni, hogy Petihez csak utána kanyarodtunk, miután megitattam jó kis ÖMV-s benyával a gépet! A téli tötymörgések utáni kezelés gyanánt kapott egy sárga STP-t is!
Nem placebó, mert mindig ezt érzem, de tényleg szebben jött hazafelé a kicsike, pedig meg is volt pakolva  a csomitartó rendesen!! Legutóbbi hasonló kezelés után erősebb lett, a kicsi rángatás is elmúlt (ami az EGR lezárás óta akkor jön elő csak, ha sokat hidegvárosozom motorfelmelegítés nélkül melóbajárással) és kisebb gázpedálállással megy fel ugyanott, ahol előtte nyomni kell neki. Ettől van gondolom, hogy egy literrel kevesebbet eszik ebből az anyagból!
Sokadszorra mondom, hogy eddig kizárólag az Egerszegi ÖMV-n kaptam minden esetben olyan benzint, amivel ezt produkálja! Ha valaki másik ÖMV kuton nem tapasztalja ugyanezt, az nem azt jelenti, hogy ugyanolyan vacak minden ÖMV benzin, hanem valszeg ott is a MOL-os benzint árulják. Zegen viszont eddigi tapasztalataim szerint valszeg tényleg 95 az oktánszám. Lehet, hogy osztrákból kapják?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #305 Dátum: 2008. Március 02. - 08:29:05 »

Az utóbbi 3 alkalommal már én is azon az OMV-n tankoltam, de nem vettem észre semmi különbséget. Szerintem. Viszont fogyasztást nem mértem azóta, de mintha a vártnál később kezdett volna világítani a kút! Izgatottan várom az eredményét, a következő tanknál kiderül.
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #306 Dátum: 2008. Március 02. - 09:18:29 »

Ja...a másikban ezt elfelejtettem említeni, hogy Petihez csak utána kanyarodtunk, miután megitattam jó kis ÖMV-s benyával a gépet! A téli tötymörgések utáni kezelés gyanánt kapott egy sárga STP-t is!
Nem placebó, mert mindig ezt érzem, de tényleg szebben jött hazafelé a kicsike, pedig meg is volt pakolva  a csomitartó rendesen!! Legutóbbi hasonló kezelés után erősebb lett, a kicsi rángatás is elmúlt (ami az EGR lezárás óta akkor jön elő csak, ha sokat hidegvárosozom motorfelmelegítés nélkül melóbajárással) és kisebb gázpedálállással megy fel ugyanott, ahol előtte nyomni kell neki. Ettől van gondolom, hogy egy literrel kevesebbet eszik ebből az anyagból!
Sokadszorra mondom, hogy eddig kizárólag az Egerszegi ÖMV-n kaptam minden esetben olyan benzint, amivel ezt produkálja! Ha valaki másik ÖMV kuton nem tapasztalja ugyanezt, az nem azt jelenti, hogy ugyanolyan vacak minden ÖMV benzin, hanem valszeg ott is a MOL-os benzint árulják. Zegen viszont eddigi tapasztalataim szerint valszeg tényleg 95 az oktánszám. Lehet, hogy osztrákból kapják?
Kutas emlékeimben keresgélve, Én úgy emléxem, hogy a zöld 98-as jött nagy mennyiségben a Sógoroktól.
Persze lehet, hogy a nyugati határ mellé olcsóbb onnan vinni a benyát /95-öst is/, mint Százhalombattáról a MOL finomítóból. Figyelni kell a Klacska tankerautóit, van-e rajtuk sárga villogó. Ha nincs akkor csak belföldön jár, ha igen akkor az pörög Ausztria felé naponta 3X benyáért /nagy valószínüséggel/.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #307 Dátum: 2008. Március 02. - 15:49:48 »

Shell 95-el 426 km után 34 liter. Ez ugyebár 7,9 L. Ez az OMV Carrera 10 Litere után egész jó.  Mosolyog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #308 Dátum: 2008. Március 02. - 15:59:48 »

Azt mondja az oldalborda, hogy egész télen a helyi Jet-en tankolt és nem volt több a fogyi, mint 8 licsi?He?
Hétfőn utánajárok... Mert persze Ő nem nulláz számlálót, hanem egy tank benzin = 12 nap. Ez ám a tuti infó, mi?
 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #309 Dátum: 2008. Március 02. - 16:15:19 »

Cap! De aztért szereted, és ő gyermeked anyja, és ez fontosabb, mint a nullázás! Amúgy ment privi Neked újfent.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #310 Dátum: 2008. Március 02. - 16:21:25 »

Cap! De aztért szereted, és ő gyermeked anyja, és ez fontosabb, mint a nullázás! Amúgy ment privi Neked újfent.

És a PÜ nem jött meg! Egy közös gyermekünk van csak... És igen, még szertem. De akor is! Nem nézni legalább a fogyit! A kocsi négy hónapja nem volt takarítva! Kerekek laposak! Stb, stb, stb...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #311 Dátum: 2008. Március 02. - 16:28:39 »

Cap! De aztért szereted, és ő gyermeked anyja, és ez fontosabb, mint a nullázás! Amúgy ment privi Neked újfent.

És a PÜ nem jött meg! Egy közös gyermekünk van csak... És igen, még szertem. De akor is! Nem nézni legalább a fogyit! A kocsi négy hónapja nem volt takarítva! Kerekek laposak! Stb, stb, stb...
  Nem a műszaki érzékük miatt szeretjük őket általában, mert akkor kevésbé ragaszkodnánk hozzájuk. P.Ü. újból elküldve!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #312 Dátum: 2008. Március 02. - 19:29:56 »

Na erről tudok mesélni! Az én nejem amellett, hogy igazán szeretem 1igazi anti technikai parafenomén!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #313 Dátum: 2008. Március 02. - 19:49:19 »

Ja...a másikban ezt elfelejtettem említeni, hogy Petihez csak utána kanyarodtunk, miután megitattam jó kis ÖMV-s benyával a gépet! A téli tötymörgések utáni kezelés gyanánt kapott egy sárga STP-t is!
Nem placebó, mert mindig ezt érzem, de tényleg szebben jött hazafelé a kicsike, pedig meg is volt pakolva  a csomitartó rendesen!! Legutóbbi hasonló kezelés után erősebb lett, a kicsi rángatás is elmúlt (ami az EGR lezárás óta akkor jön elő csak, ha sokat hidegvárosozom motorfelmelegítés nélkül melóbajárással) és kisebb gázpedálállással megy fel ugyanott, ahol előtte nyomni kell neki. Ettől van gondolom, hogy egy literrel kevesebbet eszik ebből az anyagból!
Sokadszorra mondom, hogy eddig kizárólag az Egerszegi ÖMV-n kaptam minden esetben olyan benzint, amivel ezt produkálja! Ha valaki másik ÖMV kuton nem tapasztalja ugyanezt, az nem azt jelenti, hogy ugyanolyan vacak minden ÖMV benzin, hanem valszeg ott is a MOL-os benzint árulják. Zegen viszont eddigi tapasztalataim szerint valszeg tényleg 95 az oktánszám. Lehet, hogy osztrákból kapják?
Kutas emlékeimben keresgélve, Én úgy emléxem, hogy a zöld 98-as jött nagy mennyiségben a Sógoroktól.
Persze lehet, hogy a nyugati határ mellé olcsóbb onnan vinni a benyát /95-öst is/, mint Százhalombattáról a MOL finomítóból. Figyelni kell a Klacska tankerautóit, van-e rajtuk sárga villogó. Ha nincs akkor csak belföldön jár, ha igen akkor az pörög Ausztria felé naponta 3X benyáért /nagy valószínüséggel/.
Múltkor a B.lellei kúton olyan villogós autót láttam!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #314 Dátum: 2008. Március 02. - 21:36:16 »

Cap! De aztért szereted, és ő gyermeked anyja, és ez fontosabb, mint a nullázás! Amúgy ment privi Neked újfent.

És a PÜ nem jött meg! Egy közös gyermekünk van csak... És igen, még szertem. De akor is! Nem nézni legalább a fogyit! A kocsi négy hónapja nem volt takarítva! Kerekek laposak! Stb, stb, stb...
Ne is törődj ilyen apróságokkal, mint a lapos gumi! A multkor párommal együtt hajtottam a kúthoz, a pasi meg majd végignyalta a verda oldalát a tisztelettől...az asszony oldalán...-majd rosszallóan és undorral rámmorrant: csak 95-öst teccik tankolni?! A naccsasszonynak mindig a extra-VIP-kerozin 110 oktánost szoktam tölteni!!! Oszt má' mér?!!!!
kérdem a naccsasszonyt...szegény fiú, most vette az új BMW-t, fizetnie kell a részleteket is...És nekünk?! Hát nekünk is...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!