Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 20:14:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 310061 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2685 Dátum: 2012. November 15. - 19:21:19 »

Tankoltam. 27 nap után. 573 km / 48,4 liter. Fogyasztás: 8,5 liter. Ami nem is rossz azt nézve, hogy sajnos a távok több, mint fele ilyen 2-3 km-es rövid távokból jött össze. Remélem a motort nem viseli meg nagyon. Amióta Évi dolgozik és ő jár a Swiftel, kénytelen vagyok a Lacsit helyi ovi-közért járatnak használni.

Cap! Ne hagyd Magad! Vidd Te a Swiftet, és add át a Lacetti Évinek! Évi legyen kénytelen használni a klubos autót, Te meg élvezd a Swiftet, úgy kéne Neked!
Évi sem jár messzebre dolgozni. Mosolyog  Neki olxyan napi 4 km a menet. Azért én összehozok 10-12km-t, ha nem megyek ki a városból.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #2686 Dátum: 2012. November 21. - 23:05:28 »

Mai 780km-es utamon 6,2l/100km  Kacsint fogyasztást produkáltunk.200km országút,a többi autópálya 140-es tempóval.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2687 Dátum: 2012. November 22. - 14:15:51 »

Ma ismét tankoltam, 520 km megtétele után, ami városi vegyes, de ebből kb. 220km hosszú távon (50-60 km egyben), azaz nem hideg motorral. 8,4 / 100 km. Annyira nem is vészes.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2688 Dátum: 2012. November 22. - 22:21:04 »

Hogy bejöttek a hidegebbek, nekem is feljebb ment a fogyim fél-háromnegyed literrel. Így 7,5-7,75 körül eszik.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Arpi
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64


« Hozzászólás #2689 Dátum: 2012. December 22. - 23:29:44 »

Megjott az orosz tel,a foyasztasom.... talan le sem irom unnep elott nem kell hangulatot rontani...
Naplózva
Arpi
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64


« Hozzászólás #2690 Dátum: 2012. December 22. - 23:32:17 »

A heten az Aszony ment a gyerekert az iskolaba,ha jol szamoltam kb 27 lit 100 km,persze dugokkal es minusz 30 korul.
Naplózva
Levi75
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 311


SW Elite ACC 2,0d


« Hozzászólás #2691 Dátum: 2012. December 23. - 19:44:18 »

A heten az Aszony ment a gyerekert az iskolaba,ha jol szamoltam kb 27 lit 100 km,persze dugokkal es minusz 30 korul.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2692 Dátum: 2012. December 27. - 20:42:21 »

Továbbra is 6,9....főként autópálya 120, csekély helyben ill. utánfutóval Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Arpi
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64


« Hozzászólás #2693 Dátum: 2012. December 27. - 21:06:45 »

Jo estet,hogy nehogy azt higgyetek hogy rossz az autotok ime egy pelda: Tankoltam 1000 rubelert ami 37,03 liter es sikerult megtennem kb 210 km-t. Nalunk most kb -25 -30 fok van. Szerintem szuper! Nemreg vettem egy F asztra karavant ami 1.7 D es fogyaszt ugyanazon a tavon 8 liter dizelt,tehat szeressem a lacit?
Naplózva
Arpi
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64


« Hozzászólás #2694 Dátum: 2012. December 27. - 21:11:06 »

karavan=kombi azt hiszem
Naplózva
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #2695 Dátum: 2012. December 27. - 21:34:10 »

Jo estet,hogy nehogy azt higgyetek hogy rossz az autotok ime egy pelda: Tankoltam 1000 rubelert ami 37,03 liter es sikerult megtennem kb 210 km-t. Nalunk most kb -25 -30 fok van. Szerintem szuper! Nemreg vettem egy F asztra karavant ami 1.7 D es fogyaszt ugyanazon a tavon 8 liter dizelt,tehat szeressem a lacit?

Nem az autó típusával van a "baj"! A bennük levő diesel illetve benzin motor alapvető működési elvével. Gondolom, nem nagy baj, ha ezt nem fejtem ki részletesen. A héten már éppen eléggé az idegeire mentem néhány Cartársnak.  Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2696 Dátum: 2012. December 31. - 10:56:24 »

Továbbra is 6,9....főként autópálya 120, csekély helyben ill. utánfutóval Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hmmm....úgy esett, hogy itthon tankoltam....ugyanazon útvonalon, ugyanolyan körülmények között (forgalom, időjárás, stb) ugyanazt a távot 8,1 l/100km-ből abszolválta a lacsi. (Ebben a hónapban sajnos sokat kellett ki-haza futkároznom)
Ill. helyesbítek...utánfutózás nem volt, de ennek a ténynek csak javítania kellett volna az átlagon! No hát továbbra is ennyit a magyar kutakon kapható üzemanyagokról...és ez nem egyedi eset, immáron 6,5 éve, mióta megvan a gép, ugyanilyen tapasztalataim vannak.
Tény: nem a pár forinttal olcsóbb benzint áruló kutat kell keresni, hanem olyant, amelyik normális üzemanyagot árul, hiszen ugyanannyi km futásnál akár 10 literrel kevesebb üzemanyag elégetése is lehetséges, ami lényegesen nagyobb összeg, mint mondjuk -10 Ft literenként. Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2012. December 31. - 10:58:18 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2697 Dátum: 2012. December 31. - 15:04:23 »

Az utolsó két gázos fogyim:
csak budapesti városi mendegelés, majdnem gutaütés: 11,7 l/100km
vidéki körutazás több, mint 600 km-mel: 8,6 l/100km
Ez utóbbi már inkább tetszett. Ja, és a kisebb fogyinál kamionnyi cuccal, többen.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2698 Dátum: 2012. December 31. - 16:01:39 »

Továbbra is 6,9....főként autópálya 120, csekély helyben ill. utánfutóval Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hmmm....úgy esett, hogy itthon tankoltam....ugyanazon útvonalon, ugyanolyan körülmények között (forgalom, időjárás, stb) ugyanazt a távot 8,1 l/100km-ből abszolválta a lacsi. (Ebben a hónapban sajnos sokat kellett ki-haza futkároznom)
Ill. helyesbítek...utánfutózás nem volt, de ennek a ténynek csak javítania kellett volna az átlagon! No hát továbbra is ennyit a magyar kutakon kapható üzemanyagokról...és ez nem egyedi eset, immáron 6,5 éve, mióta megvan a gép, ugyanilyen tapasztalataim vannak.
Tény: nem a pár forinttal olcsóbb benzint áruló kutat kell keresni, hanem olyant, amelyik normális üzemanyagot árul, hiszen ugyanannyi km futásnál akár 10 literrel kevesebb üzemanyag elégetése is lehetséges, ami lényegesen nagyobb összeg, mint mondjuk -10 Ft literenként. Kacsint Vigyorog
Utolsó mondatot nem értem... Te hol tankolsz Mo-n olyan üzemanyagot, amivel '10 literrel kevesebb üzemanyag'-ot fogyasztanál?
Az a kút ami ezzel hirdeti magát, se tud ilyent adni - a tagtársak tapasztalatai alapján. Én próbáltam drágább-minőségibb-megbízhatóbb kutakat, de objektív különbséget SOHA nem tapasztaltam.  He Ezért tankoltam a legolcsóbbnál, mert az se volt rosszabb benya! - a fogyik szerint
Az osztrák benzin meg paradoxon az összefüggésben. OLCSÓBB és JOBB  Ich verstehe nicht! 
« Utoljára szerkesztve: 2012. December 31. - 16:05:17 írta Komis » Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #2699 Dátum: 2012. December 31. - 16:19:29 »

Továbbra is 6,9....főként autópálya 120, csekély helyben ill. utánfutóval Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hmmm....úgy esett, hogy itthon tankoltam....ugyanazon útvonalon, ugyanolyan körülmények között (forgalom, időjárás, stb) ugyanazt a távot 8,1 l/100km-ből abszolválta a lacsi. (Ebben a hónapban sajnos sokat kellett ki-haza futkároznom)
Ill. helyesbítek...utánfutózás nem volt, de ennek a ténynek csak javítania kellett volna az átlagon! No hát továbbra is ennyit a magyar kutakon kapható üzemanyagokról...és ez nem egyedi eset, immáron 6,5 éve, mióta megvan a gép, ugyanilyen tapasztalataim vannak.
Tény: nem a pár forinttal olcsóbb benzint áruló kutat kell keresni, hanem olyant, amelyik normális üzemanyagot árul, hiszen ugyanannyi km futásnál akár 10 literrel kevesebb üzemanyag elégetése is lehetséges, ami lényegesen nagyobb összeg, mint mondjuk -10 Ft literenként. Kacsint Vigyorog
Utolsó mondatot nem értem... Te hol tankolsz Mo-n olyan üzemanyagot, amivel '10 literrel kevesebb üzemanyag'-ot fogyasztanál?
Az a kút ami ezzel hirdeti magát, se tud ilyent adni - a tagtársak tapasztalatai alapján. Én próbáltam drágább-minőségibb-megbízhatóbb kutakat, de objektív különbséget SOHA nem tapasztaltam.  He Ezért tankoltam a legolcsóbbnál, mert az se volt rosszabb benya! - a fogyik szerint
Az osztrák benzin meg paradoxon az összefüggésben. OLCSÓBB és JOBB  Ich verstehe nicht! 

ezt az állításod meg kell ,hogy cáfoljam sajnos van különbség a kutak közt és az osztrák üzemanyag sem paradoxon
Naplózva

70/4334431
Oldalak: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!