Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 23:35:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 310234 alkalommal)
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #210 Dátum: 2008. Január 20. - 21:41:10 »

urak!
2x 150 km megtétele nagyhírű kocsijaitok leánykori nevével, a nubira 3-al (sedan), ami mint ismeretes még eur 3-as motor..(hál istennek!) két személlyel, csomaggal, omv kúttól indulva, ugyanoda érkezve, harmadik csattanásig és csurig töltve induláskor-érkezéskor..
keresztül a városon csúcsban 2x18 km, 2x 23km országút kilencven körül, többi autópálya többnyire 130-al...
szerintem lehet állítani, hogy vegyes...szóval 24 liter benzin.
csak ismételni tudom a hívatásos halászt a cápa c.filmból, amikor a rendőrfőnök és a polgármester megosztotta vele a jó hírt, hogy a cápa már a harmadik embert is bekebelezte: Hja, nagy hal, sokat zabál!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #211 Dátum: 2008. Január 20. - 22:59:24 »

Rebelpeak! Nos, első útra ugye nem is rossz?! Képzeld, ha majd jobban hozzádnő, még jobb lesz. Az EU3-as szerintem is jobb, pláne a 4-es első sorozatánál. későbbiekben úgy tünik már nem jelentkeztek a bibik. A jövő héten meg szeretném végre látni a kocsid. Daewoo kulcstartó előkészítve vár Téged. Minden jót a továbbiakban is!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #212 Dátum: 2008. Január 21. - 09:33:49 »

Már 160km-t megtettem városban és még mindíg teliben fekszik a mutató.
Naplózva
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #213 Dátum: 2008. Január 21. - 21:55:04 »

de azért te sem gondolod komolyan, hogy a benzin sem fogy?!
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #214 Dátum: 2008. Január 21. - 22:00:09 »

Már 160km-t megtettem városban és még mindíg teliben fekszik a mutató.
Ha van felesleget, tudok vele mit kezdeni.  Kacsint
Ha nagyon sok, szétdobjuk a fórumozók közt...   Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #215 Dátum: 2008. Január 21. - 23:31:27 »

Már 160km-t megtettem városban és még mindíg teliben fekszik a mutató.
Ha van felesleget, tudok vele mit kezdeni.  Kacsint
Ha nagyon sok, szétdobjuk a fórumozók közt...   Vigyorog
Én meg 450-et és lassan  kivilágol a lámpa! 52 liter és talán lesz 500 km a lámpáig....hát kiába..a mínuszok, az állandó hideg motoros botorkálás. Mire hazaérek a melóból, vagy odaérek reggel, éppen csak megmozdul a mutató. Persze most, hogy enyhébb  a levegő, felmelegszik, de a mínuszokban! Hmmm...kemény 10 liter lesz ez, már látom!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #216 Dátum: 2008. Január 22. - 08:49:05 »

Amúgy a mutató csak egy tájékoztató, nem patikamérleg. Lassan indúl lefelé, majd elég jól felgyorsúl, végűl megint lassúl. De a lényeget akkor tudjuk meg, amikor teletankolunk. Most láttam először egy autós prospektusban igazat irva a fogyasztásról. Hosszú a szöveg, de be fogom ide másolni hamarosan.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #217 Dátum: 2008. Január 22. - 12:36:34 »

Már 160km-t megtettem városban és még mindíg teliben fekszik a mutató.

Elromlott...
Vagy ismét csoda......
 Kacsint
Naplózva
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #218 Dátum: 2008. Január 22. - 12:45:06 »

  Gábor!  De sajnos benzinből több kell 100km-enként. Gázolajból kevesebb, és csak a fogyasztást irtad múltkor meg, nem tetted hozzá, hogy dizel, ezért "tiltottalak" ki innen. Amúgy most már visszajöhetsz, mert már tudja mindenki, hogy dizeles vagy, és már nem is vagy egyedül, tehát érdekes a Te fogyasztásod is.
Gidy Koma.
Amikor a teljesítmény adót fizetjük, akkor vesszük vissza a dízeleseket!  Vigyorog
Nem??

Megmondom őszintén a teljesítményadóm kb. 10000-rel, a biztosítás meg 5000-rel lett több mint az 1.4 benzines pözsómnál. A fogyasztásom meg nem változott.Normális használatnál 5-6 liter vegyesben.
Ja ki a másik dieseles?
Naplózva

95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #219 Dátum: 2008. Január 22. - 18:56:00 »

Már 160km-t megtettem városban és még mindíg teliben fekszik a mutató.

Elromlott...
Vagy ismét csoda......
 Kacsint
Nem, nem csoda de mint korábban írtam 68 litert csorgattam a tankba. Amikor csak lecsattanásig tankoltam akkor a negyedik negyedet kb 150-170 km alatt fogyasztotta el városban és a muttató rögtön megindult és folyamatosan ment le. Egyébként ma indult meg a mutató 198km után.
Naplózva
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #220 Dátum: 2008. Január 22. - 21:06:10 »

szerintem nem a magas fogyasztás miatt sírunk, hanem az ára miatt...tegye fel a kezét az, aki sokallná ma a
10 lityis várost 200Ft/liternél, figyelembevéve, hogy azért AUTÓ-t vezet...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #221 Dátum: 2008. Január 22. - 21:15:01 »

Mint irta neves cartársunk LadLac, hogy megvizsgáltuk a rendőrség Skoda Octáviáját. Nos rájöttünk újra, hogy jól döntöttünk Lacettink mellett, mert szebb, jobban felszerelt, jóval olcsóbb, kényelmesebb, nagyobb a helykinálata, működése logikusabb (pl.: e.tükör), és most figyeljetek? KEVESEBBET FOGYASZT! A     Skoda városi normája 12,1, és megmutatta a fedélzeti kijelzőt (na ez a dologban jobb az Oktávia), és a kiíró 11,2-öt mutatot! Nem kékfényes esetkocsi volt! Őszintén szólva meglepett a dolog. Most még jobban szeretem a Lacettit! Így van Róka komám?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #222 Dátum: 2008. Január 22. - 21:50:33 »

Mint irta neves cartársunk LadLac, hogy megvizsgáltuk a rendőrség Skoda Octáviáját. Nos rájöttünk újra, hogy jól döntöttünk Lacettink mellett, mert szebb, jobban felszerelt, jóval olcsóbb, kényelmesebb, nagyobb a helykinálata, működése logikusabb (pl.: e.tükör), és most figyeljetek? KEVESEBBET FOGYASZT! A     Skoda városi normája 12,1, és megmutatta a fedélzeti kijelzőt (na ez a dologban jobb az Oktávia), és a kiíró 11,2-öt mutatot! Nem kékfényes esetkocsi volt! Őszintén szólva meglepett a dolog. Most még jobban szeretem a Lacettit! Így van Róka komám?
Igy bizony.
Ködlámpánk is jobb helyen van. A sok extra nekünk nem volt feláras...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #223 Dátum: 2008. Január 22. - 21:52:09 »

szerintem nem a magas fogyasztás miatt sírunk, hanem az ára miatt...tegye fel a kezét az, aki sokallná ma a
10 lityis várost 200Ft/liternél, figyelembevéve, hogy azért AUTÓ-t vezet...
Engem meggyöztél.
Én 62.5 Ft-ért kezdtem elösször tankolni.
Nem most volt.
De ha most is ennyibe kerülne...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #224 Dátum: 2008. Január 23. - 09:08:37 »

Én meg 4 Ft-ért a szupert...200-ért teletankoltam, anno...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!