Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 21:28:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 310118 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #195 Dátum: 2008. Január 17. - 16:44:58 »

  Gábor!  De sajnos benzinből több kell 100km-enként. Gázolajból kevesebb, és csak a fogyasztást irtad múltkor meg, nem tetted hozzá, hogy dizel, ezért "tiltottalak" ki innen. Amúgy most már visszajöhetsz, mert már tudja mindenki, hogy dizeles vagy, és már nem is vagy egyedül, tehát érdekes a Te fogyasztásod is.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #196 Dátum: 2008. Január 17. - 19:52:03 »

  Gábor!  De sajnos benzinből több kell 100km-enként. Gázolajból kevesebb, és csak a fogyasztást irtad múltkor meg, nem tetted hozzá, hogy dizel, ezért "tiltottalak" ki innen. Amúgy most már visszajöhetsz, mert már tudja mindenki, hogy dizeles vagy, és már nem is vagy egyedül, tehát érdekes a Te fogyasztásod is.
Gidy Koma.
Amikor a teljesítmény adót fizetjük, akkor vesszük vissza a dízeleseket!  Vigyorog
Nem??
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #197 Dátum: 2008. Január 17. - 20:51:46 »

Nekem idén már csökkentett adóm lesz, mert 2004-es a kocsim, mégha decemberi is. Egy hónappal későbbi még többet fizet. A dizelek meg mind újak, és nagyobb a kW-juk, így az még többet perkál a sarcügyi hatóságnak. Kiváncsi leszek, hogy simán leveszik a adóm, vagy majd reklamálni kell? Nem lepne meg.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #198 Dátum: 2008. Január 17. - 20:56:37 »

Nekem idén már csökkentett adóm lesz, mert 2004-es a kocsim, mégha decemberi is. Egy hónappal későbbi még többet fizet. A dizelek meg mind újak, és nagyobb a kW-juk, így az még többet perkál a sarcügyi hatóságnak. Kiváncsi leszek, hogy simán leveszik a adóm, vagy majd reklamálni kell? Nem lepne meg.
Leveszik maguktól.
Na és a kötelező, amikor 2.0-ra kell kötni? Az se rossz. Megvan annak is az előnye, meg az 1.6i- nek is...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #199 Dátum: 2008. Január 18. - 08:26:02 »

Nem akarok okoskodni, de tegnap beszélgettem egy ismerőssel, aki a 60-70-80-as években műszaki szaki volt a benzinkutaknál és telepítésüknél. Azt mondja, hogy az OMV-nek teljesen más a láncszerkezet, finomabban sajtolt olaj van benne vagy mi. Na most ezek után elgondolkodtam, hogy érdemes-e a MOL-t támogatni csak azért mert magyar! Lehet, hogy inkább átszokok az aurópai benzinre. Ja és lényeges az is, hogy a külföldi benzintől azért kisebb a fogyi, mert jobak az utak és kisebb a surlódás. Erre nem is gondoltam soha, pedig....
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #200 Dátum: 2008. Január 18. - 14:18:42 »

Nem akarok okoskodni, de tegnap beszélgettem egy ismerőssel, aki a 60-70-80-as években műszaki szaki volt a benzinkutaknál és telepítésüknél. Azt mondja, hogy az OMV-nek teljesen más a láncszerkezet, finomabban sajtolt olaj van benne vagy mi. Na most ezek után elgondolkodtam, hogy érdemes-e a MOL-t támogatni csak azért mert magyar! Lehet, hogy inkább átszokok az aurópai benzinre. Ja és lényeges az is, hogy a külföldi benzintől azért kisebb a fogyi, mert jobak az utak és kisebb a surlódás. Erre nem is gondoltam soha, pedig....
Lehet, hogy még a városi fogyi is  kevesebb, mert a "zöldhullám" az tényleg hullám és nem csak gáz-fék-gáz-fék...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #201 Dátum: 2008. Január 18. - 17:16:50 »

Weres! Elárulom Neked, hogy a MOL csak olyan 12%-os magyar, az ÖMV-nek több része van benne, mint nekünk. Amúgy meg ők a fő eladók a többi kútnak is, mégis szinte a legdrágábbak. Szemérmetlenűl rögtön emelnek duplán, és csak késve csökkentenek felét, hívatkozva a világpiacra, és persze állambácsi éhségét is ki kell elégíteni a 100%-os adóval!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #202 Dátum: 2008. Január 18. - 18:08:47 »

Weres! Elárulom Neked, hogy a MOL csak olyan 12%-os magyar, az ÖMV-nek több része van benne, mint nekünk. Amúgy meg ők a fő eladók a többi kútnak is, mégis szinte a legdrágábbak. Szemérmetlenűl rögtön emelnek duplán, és csak késve csökkentenek felét, hívatkozva a világpiacra, és persze állambácsi éhségét is ki kell elégíteni a 100%-os adóval!
Mert ha az üzemanyagon csak 100% lenne.
Jobb is lenne mindenkinek /olcsóbb/, illetve nekünk...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
LuzsoSW
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


1.6 SW Elite


« Hozzászólás #203 Dátum: 2008. Január 19. - 12:28:18 »

Sziasztok. Mindenkit üdvözlök, örülök hogy rátaláltam erre a klubra, nagyon sokat tanultam a hozzászólásaitokból. Az autót 8-án vásároltam, még nem vettem át (sajnos). Emiatt fogyasztási tapasztalatom nincs, illetve :   
A 15 éves Lada Samaránkat cseréltük le Lacsira. Abba nagyon sokat tankoltam, sok fajta kúton. A következôket vette észre:  Lukoil 10l ~ 90 km, Shell, Mol, Esso ~ 100 km, Omv ~ 140 km. Az 1.5-ös karburátoros motornál szerintem sokkal jobban elôjön a benzinek különbsége városban. Emiatt még a fórum elolvasása elôtt elhatároztam hogy lehetôség szerint csak Omv Carrera-t fogok tankolni. Ahogy visszaolvastam az írásaitokat, meggyôzôdtem arról hogy nem fogok rosszul dönteni.

 Üdvözlettel: Luzso
Naplózva
LuzsoSW
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


1.6 SW Elite


« Hozzászólás #204 Dátum: 2008. Január 19. - 12:58:49 »

 Még annyit fuznék hozzá, hogy a fogyasztás kevésbé fontos szempont számomra mint az, hogy a feleségem és a 3 kicsi gyermekem biztonságban tudhassam az utakon. Ez az autó elég masszív ahhoz, hogy megvédje ôket baj esetén. Emiatt (is) választottam a Lacsit. Csak jönne már.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #205 Dátum: 2008. Január 19. - 13:04:08 »

LuzsoSW! Szeretettel üdvözlünk kedvenc autónk, kedvenc klubjában! Külön díjazom, hogy újabb háromgyerekes család jött közénk! Sok örömöt, és balesetmentes km-eket a szép kocsidhoz! Hol vetted? Sw-n belűl milyen felszereltségű, színű? Minden érdekel minket! Bárminemű kérdésed volna, bátran tedd fel, segítünk, ha tudunk! Remélem focizni is szeretsz, mert az SWFC bajnok akar lenni!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
LuzsoSW
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


1.6 SW Elite


« Hozzászólás #206 Dátum: 2008. Január 19. - 13:29:16 »

 A Chevy Gyulainál vettem 8-án, részletre.
1.6 Elite 2008-as változat (állítólag, pl a 2 oldallégzsákért nem kellett pluszban fizetni)

 A színnel gondban vagyok mert nem pearl hanem granada black volt rá írva, az avatar fényképen látható az autó (a tetôbox nem tartozék de nagyon jól mutat rajta)

 A feleségem nem kapott levegôt amikor elvittem élôben megmutatni neki. Mosolyog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #207 Dátum: 2008. Január 19. - 13:53:18 »

Gratulálok, gyönyörű! Külön szerencse, hogy pesti lévén, könnyen jöhetsz találkozókra, ha van kedved, mert mi mini-talikat is szoktunk tartani. A focira nem válaszoltál, és mint fiatal versenyző, remélem kitűnő focista vagy! Ha mégsem, akkor is jól megleszünk, ez nem akadálya a befogadásnak. Ha bármi kiegészítő kellene a géphez, kérdezz, mert már sok utat kitapostunk! Minden jót Neked, családodnak, és SW-dnek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
LuzsoSW
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


1.6 SW Elite


« Hozzászólás #208 Dátum: 2008. Január 19. - 14:47:57 »

 Hmmm. Foci? Meg lehet próbálni, igaz elég rég fociztam de +oldható. Találkozó? Ott a helyünk. Remélem a feleségeink is találnak közös témát Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 19. - 15:12:39 írta LuzsoSW » Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #209 Dátum: 2008. Január 19. - 19:01:53 »

 LuzsoSW!  Vagyunk egypáran többgyerekes szülők, így már biztos a feleségek közös témája indításnak. Kisgyerektől, szinte felnőttig mind van, lehet választani. Várunk! Látom rendesen belejöttél a fórumozásba, csak így tovább, gyűjtsd az arany csillagokat szaporán!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!