Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 06:46:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 309668 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2475 Dátum: 2011. December 06. - 18:25:17 »

Nos az ígért tankolási adat: 518,6 km után 40,94 liter ment a tankba. Ha azt veszem, hogy ebből szinte az egész autópálya volt 130-140-nel (GPS szerint), akkor nem is olyan sok. Még jó, hogy a munkahelyem kifizette. Vigyorog
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2476 Dátum: 2011. December 07. - 20:43:25 »

Az utóbbi időben egy Esztergomi klubtárs közlekedési stílusát próbálom lemásolni Vigyorog így nem megyek 80km/h-nál gyorsabban még az autópályán se pedig minden nap használom a kocsit,így 25-én tankoltam gázt útóljára és most várom hogy mikor kell újra tankolnom.
Az ígért adatok 375KM 29,48L LPG üres tankra tankoltam előtte is és utána is ez nekem 7,86L/100KM ami egy újabb rekord. Kacsint  Mosolyog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2477 Dátum: 2011. December 07. - 21:55:29 »

Az utóbbi időben egy Esztergomi klubtárs közlekedési stílusát próbálom lemásolni Vigyorog így nem megyek 80km/h-nál gyorsabban még az autópályán se pedig minden nap használom a kocsit,így 25-én tankoltam gázt útóljára és most várom hogy mikor kell újra tankolnom.
Az ígért adatok 375KM 29,48L LPG üres tankra tankoltam előtte is és utána is ez nekem 7,86L/100KM ami egy újabb rekord. Kacsint  Mosolyog
Gratulálok, átveszed tőlem a legtakarékosabb vezető címet Kacsint Vigyorog
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2478 Dátum: 2011. December 08. - 14:43:22 »

Az utóbbi időben egy Esztergomi klubtárs közlekedési stílusát próbálom lemásolni Vigyorog így nem megyek 80km/h-nál gyorsabban még az autópályán se pedig minden nap használom a kocsit,így 25-én tankoltam gázt útóljára és most várom hogy mikor kell újra tankolnom.
Az ígért adatok 375KM 29,48L LPG üres tankra tankoltam előtte is és utána is ez nekem 7,86L/100KM ami egy újabb rekord. Kacsint  Mosolyog
Gratulálok, átveszed tőlem a legtakarékosabb vezető címet Kacsint Vigyorog
Nem török e féle babérokra de köszi  Mosolyog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #2479 Dátum: 2011. December 09. - 06:42:41 »

Az utóbbi időben egy Esztergomi klubtárs közlekedési stílusát próbálom lemásolni Vigyorog így nem megyek 80km/h-nál gyorsabban még az autópályán se pedig minden nap használom a kocsit,így 25-én tankoltam gázt útóljára és most várom hogy mikor kell újra tankolnom.
Az ígért adatok 375KM 29,48L LPG üres tankra tankoltam előtte is és utána is ez nekem 7,86L/100KM ami egy újabb rekord. Kacsint  Mosolyog
Papa!
Ez azért nem gyenge, gratula hozzá.
Nekem a saját rekordom 8,03, ez a héten esett meg.
Benzinnel 6,4  Vigyorog
Naplózva

WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2480 Dátum: 2011. December 10. - 00:57:58 »

8l/100km városban és országút
« Utoljára szerkesztve: 2011. December 11. - 12:30:54 írta WERES » Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2481 Dátum: 2011. December 30. - 20:59:29 »

Eddigi gázos fogyijaim:
1: 11,1 csak város
2:  9,7  minden féle
3: 10,5 csak város
4:   8,8 főleg országút
Persze l/100km-re megadva.
Pénzben nagyjából úgy néz ki, hogy adott összegért ha 200 km benzin, akkor gázból 300 km jön ki, ami nem rossz- szerintem. Ja, és használom a Forensis kártyát, ami még plusz 1,5 litert jelent tankolásonként, ha teletankolok piros jelzéstől.
Jó, hogy megdumáltatok, köszönöm.

Most mindkettőt lenulláztam, és majd megmérem, hogy mennyi gázhoz, mennyi benzin fog fogyni. Nagyjából 1 perc kell a benzinről gázra átváltáshoz.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #2482 Dátum: 2012. Január 02. - 08:33:39 »

.......................

Most mindkettőt lenulláztam, és majd megmérem, hogy mennyi gázhoz, mennyi benzin fog fogyni. Nagyjából 1 perc kell a benzinről gázra átváltáshoz.
[/quote]
De nem hideg motornál kell az 1 perc úgy-e Mosolyog?
Ugyanis volt nekem már olyan is hogy munkából haza fele (5 km),mire átváltott gázra mer szinte haza értem  Mosolyog
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2483 Dátum: 2012. Január 02. - 09:00:42 »

.......................

Most mindkettőt lenulláztam, és majd megmérem, hogy mennyi gázhoz, mennyi benzin fog fogyni. Nagyjából 1 perc kell a benzinről gázra átváltáshoz.
De nem hideg motornál kell az 1 perc úgy-e Mosolyog?
Ugyanis volt nekem már olyan is hogy munkából haza fele (5 km),mire átváltott gázra mer szinte haza értem  Mosolyog
[/quote]
Baroti Barátom! Ne hasonlítsd össze az itteni hideget, a tietekkel, mert nagy a különbség. Hideg motornál is kb. egy perc, max. 1 km, míg átvált, de nemcsak az időjárás miatt, hanem az is igaz, hogy garázsból indulok. Szabad ég után még nincs adatom, azt talán a Csaba tudná, ha figyelte volna egyáltalán. Meg fogom lesni. De lehet, hogy ez is beállítás kérdése. Milyen a Te rendszered? Az enyém Landirenzo Optimo Eco Plusz, vagy mi a csuda, szekvenciális, a legújabb fajta (Made in Italy).

Nálatok vagy -10-15 fokkal hidegebb szokott lenni télen. Úgy rémlik...

Most úgy jött ki a tankolás után a számolás, hogy azonos forintért kb. másfélszer annyi km-t tehetek meg gázzal, mint benzinnel. Ez jó! Egy telitank gázzal cirka 400 km-t tudok autózni normál használattal.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Január 02. - 09:06:09 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2484 Dátum: 2012. Január 03. - 14:09:44 »

Talán emlékeztek mikor meséltem hogyan jártam a kagylós kúton tankolt adalékolt csoda üzemanyaggal. Folyamatosan rángatott tőle a kocsi, volt hogy egyáltalán nem ment. Átálltam OMV-re, azóta megszűnt a probléma. 1,5 hónappal ezelőtt viszont azt vettem észre, hogy körbekerítették a kagylós kúton azt kút sort, ahol mindig tankolni szoktam. 3 héten keresztül le volt zárva Mosolyog
Vajon mit csinálhattak? Csak nem tartályt tisztítottak? Mosolyog Amúgy a szerelőm is mesélte, hogy az ő szomszédja is dettó így járt a Shelltől, csak neki el sem indult a kocsija Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #2485 Dátum: 2012. Január 03. - 14:13:59 »

Talán emlékeztek mikor meséltem hogyan jártam a kagylós kúton tankolt adalékolt csoda üzemanyaggal. Folyamatosan rángatott tőle a kocsi, volt hogy egyáltalán nem ment. Átálltam OMV-re, azóta megszűnt a probléma. 1,5 hónappal ezelőtt viszont azt vettem észre, hogy körbekerítették a kagylós kúton azt kút sort, ahol mindig tankolni szoktam. 3 héten keresztül le volt zárva Mosolyog
Vajon mit csinálhattak? Csak nem tartályt tisztítottak? Mosolyog Amúgy a szerelőm is mesélte, hogy az ő szomszédja is dettó így járt a Shelltől, csak neki el sem indult a kocsija Mosolyog
Lehet, hogy a "csoda" adalék valamit feloldott a tartály belsejéből, és az szépen bekerült az autókba?
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2486 Dátum: 2012. Január 03. - 15:47:58 »

Tudja valaki, hogy az AVANTI kutak milyen benzinnel működnek? Merthogy a kúton adott blokkokon ÖMV cégnév szerepel.
Nálunk ugye nincs ÖMV, ha az a benzin lenne, átpártolnék, mert azzal kevesebbet evett. Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2487 Dátum: 2012. Január 18. - 00:38:39 »

Látom, nem nagyon járkáltok autóval. Nos, én tankoltam, idén először.

Érdekes. Ugyanazon az útvonalakon, illetve még plusz pesti szaladgálással (érdekes mód nem kisebb dugókban), amihez pár helyi hidgen elkövetett rövid út is árult a fogyasztás 8,4 liter / 100 km. A lábam még nem az igazi, de teljes egy literrel jobb, mint Évié. Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #2488 Dátum: 2012. Január 18. - 10:04:00 »

Látom, nem nagyon járkáltok autóval. Nos, én tankoltam, idén először.

Érdekes. Ugyanazon az útvonalakon, illetve még plusz pesti szaladgálással (érdekes mód nem kisebb dugókban), amihez pár helyi hidgen elkövetett rövid út is árult a fogyasztás 8,4 liter / 100 km. A lábam még nem az igazi, de teljes egy literrel jobb, mint Évié. Kacsint
Én járkálok autóval. Nem is keveset.
De nem írkálom be hetente kétszer, tankolás után.  Vigyorog

Az enyém is ennyit eszik, de gázból.  Vigyorog
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2489 Dátum: 2012. Január 18. - 10:13:25 »

Látom, nem nagyon járkáltok autóval. Nos, én tankoltam, idén először.

Érdekes. Ugyanazon az útvonalakon, illetve még plusz pesti szaladgálással (érdekes mód nem kisebb dugókban), amihez pár helyi hidgen elkövetett rövid út is árult a fogyasztás 8,4 liter / 100 km. A lábam még nem az igazi, de teljes egy literrel jobb, mint Évié. Kacsint
Én járkálok autóval. Nem is keveset.
De nem írkálom be hetente kétszer, tankolás után.  Vigyorog

Az enyém is ennyit eszik, de gázból.  Vigyorog
Yeti! Ez szép volt, beledöngölni szegény szomszédod az agyagba? Meg kellett volna dicsérni, hogy milyen jó lába van, mennyivel jobb, mint az asszonyé, talán még szebb is lett volna, így reagálni, mert szegény Kapitánynak kell egy kis sikerélmény. De talán van is, mert ő nem borította fel a hajóját, mint kollégája pénteken.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!