Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 16:28:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 309959 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2025 Dátum: 2010. November 10. - 21:06:14 »

Holnap 15 órára jön hozzám egy szaki kis előadást tartani az E85-ös használatról, és a lehetőségekről. Akit érdekel, jöhet hozzám. Persze jó, ha tudom előre, tehát szóljon.

Utolsó fogyink, főleg Csaba: 8,6 l/100km. Ebben volt szinte minden. Pálya 200 km nagy sebességgel, sok emberrel, sok cuccal, meg országút 260 km, meg környékbeli utak, és város 200 km, és ekkor csurig töltöttem, így jött ki. De volt próbaút is, hátha nekem is besárgul, de nem, pedig Stocz utasítására vezettem. Ez már mind téli gumival történt.
Pályán 2 kilóval, országúton meg 260-nal mentél? Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Ez még mind semmi, de városban is két kilóval?He!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Aztán meg csodálkozik,hogy szegény nyuszinak nincs ideje félreugrani. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2026 Dátum: 2010. November 10. - 21:30:25 »

Holnap 15 órára jön hozzám egy szaki kis előadást tartani az E85-ös használatról, és a lehetőségekről. Akit érdekel, jöhet hozzám. Persze jó, ha tudom előre, tehát szóljon.

Utolsó fogyink, főleg Csaba: 8,6 l/100km. Ebben volt szinte minden. Pálya 200 km nagy sebességgel, sok emberrel, sok cuccal, meg országút 260 km, meg környékbeli utak, és város 200 km, és ekkor csurig töltöttem, így jött ki. De volt próbaút is, hátha nekem is besárgul, de nem, pedig Stocz utasítására vezettem. Ez már mind téli gumival történt.
Pályán 2 kilóval, országúton meg 260-nal mentél? Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Ez még mind semmi, de városban is két kilóval?He!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Aztán meg csodálkozik,hogy szegény nyuszinak nincs ideje félreugrani. Vigyorog
Ja...esélye sem volt!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2027 Dátum: 2010. November 11. - 14:08:01 »

Holnap 15 órára jön hozzám egy szaki kis előadást tartani az E85-ös használatról, és a lehetőségekről. Akit érdekel, jöhet hozzám. Persze jó, ha tudom előre, tehát szóljon.

Utolsó fogyink, főleg Csaba: 8,6 l/100km. Ebben volt szinte minden. Pálya 200 km nagy sebességgel, sok emberrel, sok cuccal, meg országút 260 km, meg környékbeli utak, és város 200 km, és ekkor csurig töltöttem, így jött ki. De volt próbaút is, hátha nekem is besárgul, de nem, pedig Stocz utasítására vezettem. Ez már mind téli gumival történt.
Pályán 2 kilóval, országúton meg 260-nal mentél? Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Ez még mind semmi, de városban is két kilóval?He!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Cápa: egyes! A km úthosszat jelent, a sebesség dimenziója: km/h. Nos ebből adódik, hogy hány km-t mentem különböző útviszonyok mellett, a sebességet nem írtam, csak céloztam rá, hogy autópályán gyorsan, de sebességet nem jelöltem. Megdöbbentem, hogy egy állítólagos műszaki ember ezt nem érti, tudja. Cápa fiam, menj a helyedre, egyes! No meg a hozzászóló Meatloaf is szégyellje magát! Már többször említettem, hogy a mértékegységeket tanuljátok meg, és utána használjátok fel, helyesen! Cikik vagytok, így iskola után! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2028 Dátum: 2010. November 11. - 18:49:37 »

Holnap 15 órára jön hozzám egy szaki kis előadást tartani az E85-ös használatról, és a lehetőségekről. Akit érdekel, jöhet hozzám. Persze jó, ha tudom előre, tehát szóljon.

Utolsó fogyink, főleg Csaba: 8,6 l/100km. Ebben volt szinte minden. Pálya 200 km nagy sebességgel, sok emberrel, sok cuccal, meg országút 260 km, meg környékbeli utak, és város 200 km, és ekkor csurig töltöttem, így jött ki. De volt próbaút is, hátha nekem is besárgul, de nem, pedig Stocz utasítására vezettem. Ez már mind téli gumival történt.
Pályán 2 kilóval, országúton meg 260-nal mentél? Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Ez még mind semmi, de városban is két kilóval?He!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Cápa: egyes! A km úthosszat jelent, a sebesség dimenziója: km/h. Nos ebből adódik, hogy hány km-t mentem különböző útviszonyok mellett, a sebességet nem írtam, csak céloztam rá, hogy autópályán gyorsan, de sebességet nem jelöltem. Megdöbbentem, hogy egy állítólagos műszaki ember ezt nem érti, tudja. Cápa fiam, menj a helyedre, egyes! No meg a hozzászóló Meatloaf is szégyellje magát! Már többször említettem, hogy a mértékegységeket tanuljátok meg, és utána használjátok fel, helyesen! Cikik vagytok, így iskola után! Kacsint Vigyorog
Na! Csak meg sikerült szólaltatni!  Kacsint Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2029 Dátum: 2010. November 13. - 14:46:44 »

Két hete voltunk Veszprémben. Nem tapostam neki, csak finoman, a fogyim 7 Lityi lett. Ennyivel még soha sehova nem sikerült kocsikáznom.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2030 Dátum: 2010. November 13. - 14:58:56 »

Két hete voltunk Veszprémben. Nem tapostam neki, csak finoman, a fogyim 7 Lityi lett. Ennyivel még soha sehova nem sikerült kocsikáznom.
Vagy egyre jobbak ezek a gépek, végre bejáratásnak..., vagy: lassan megtanuljuk őket vezetni- takarékosan. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #2031 Dátum: 2010. November 13. - 15:02:24 »

Két hete voltunk Veszprémben. Nem tapostam neki, csak finoman, a fogyim 7 Lityi lett. Ennyivel még soha sehova nem sikerült kocsikáznom.
Vagy egyre jobbak ezek a gépek, végre bejáratásnak..., vagy: lassan megtanuljuk őket vezetni- takarékosan. Kacsint Vigyorog

52 eKm-nél már csak bejáródtak...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2032 Dátum: 2010. November 13. - 17:51:13 »

450km 28,02 liter benzinnel, azaz 6.22liter/100km.es fogyasztás 4 nap alatt. Persze nem Lacettivel, mielőtt megköveztek, hanem egy 1.0 literes Suzukival. Szerintem sok, igaz néha jókat gyorsítottam vele Pesten a megengedett sebességhatárig Vigyorog
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #2033 Dátum: 2010. November 13. - 20:34:05 »

Két hete voltunk Veszprémben. Nem tapostam neki, csak finoman, a fogyim 7 Lityi lett. Ennyivel még soha sehova nem sikerült kocsikáznom.
és tök jót beszélgettünk!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Péter
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Hozzászólás #2034 Dátum: 2010. November 14. - 10:19:44 »

1,6os automata csak város,5-10km 14liter,csak hogy mindenkinek jó napja legyen Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2035 Dátum: 2010. November 14. - 11:27:48 »

1,6os automata csak város,5-10km 14liter,csak hogy mindenkinek jó napja legyen Vigyorog
Mi ez, vontató hajó ár ellenében? 5-10 km-re 14 liter? Hány uszályt húzott, vagy tolt inkább? Már megint azok a fránya mértékegységek. Milyen iskolába jártatok? Az átlag fogyasztáshoz a következő adatok szükségesek: teli tankolástól, teli tankolásig betöltött literek száma, osztva a megtett úttal, km-ben kifejezve, osztva 100-zal, így jön ki a fogyasztási adat l/100 km-re. Tudom, ez a vesszőparipám, de így helyes az adatok megadása. Igaz Cápa, és Diablo? Meg a többiek...

Amúgy meg itt remélem senki sem örül annak, ha valakinek sok a fogyija, baja van a kocsijával, mert ez egy baráti társaság! A kárörvendést hagyjuk a terepjárósokra, BMW-sekre, stb.!
« Utoljára szerkesztve: 2010. November 14. - 11:29:38 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2036 Dátum: 2010. November 14. - 12:01:18 »

1,6os automata csak város,5-10km 14liter,csak hogy mindenkinek jó napja legyen Vigyorog
Mi ez, vontató hajó ár ellenében? 5-10 km-re 14 liter? Hány uszályt húzott, vagy tolt inkább? Már megint azok a fránya mértékegységek. Milyen iskolába jártatok? Az átlag fogyasztáshoz a következő adatok szükségesek: teli tankolástól, teli tankolásig betöltött literek száma, osztva a megtett úttal, km-ben kifejezve, osztva 100-zal, így jön ki a fogyasztási adat l/100 km-re. Tudom, ez a vesszőparipám, de így helyes az adatok megadása. Igaz Cápa, és Diablo? Meg a többiek...

Amúgy meg itt remélem senki sem örül annak, ha valakinek sok a fogyija, baja van a kocsijával, mert ez egy baráti társaság! A kárörvendést hagyjuk a terepjárósokra, BMW-sekre, stb.!
Gidy!Hihető a fogyi mert be sem melegszik soha a motor igy szivatóval megy mindig.Nekem is csunyán elbata a rövid melóba járások a fogyimat.De átlagban 9-10l között vagyok e85 keverékkel emiatt.Benyával a minap 15l ből simán leszaladtam 200km-t pedig a reggeli csucsban mentem ki Érdre(17ker-ből),onnan csepel majd vissza ,egy kis ténfergés Érden,majd az esti csucsban haza.
Naplózva

06 70/22 11 222
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2037 Dátum: 2010. November 14. - 12:16:25 »

Nem a 14 lityis fogyi az, ami nem valós, azt tudom- sajnos, van ilyen.
Csak a slendriánságra tettem célzást. Ugyanis azt írta 10-15 km, és 14 liter fogyi. Nos, nem azt írta, hogy max egyszerre ennyit szokott menni, de összességében, mennyi lehetett, ez csak sejthetjük, nyilván sokszor tette ezt meg, ezért is lett sok a fogyija, de így nem jól lett megadva, bár tudom érteni lehet, de nem kéne ennyire egyszerűsíteni a fogalmazásokat.
Így világos már, hogy miért küzdök?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Péter
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Hozzászólás #2038 Dátum: 2010. November 14. - 17:52:35 »

Természetesen igazad van,a megfogalmazás,pongyola nem pontos volt,csak érdekességnek irtam be,de én igy is szeretem ,egyenlöre semmi gondom nem volt vele.
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2039 Dátum: 2010. November 14. - 19:38:28 »

Nem a 14 lityis fogyi az, ami nem valós, azt tudom- sajnos, van ilyen.
Csak a slendriánságra tettem célzást. Ugyanis azt írta 10-15 km, és 14 liter fogyi. Nos, nem azt írta, hogy max egyszerre ennyit szokott menni, de összességében, mennyi lehetett, ez csak sejthetjük, nyilván sokszor tette ezt meg, ezért is lett sok a fogyija, de így nem jól lett megadva, bár tudom érteni lehet, de nem kéne ennyire egyszerűsíteni a fogalmazásokat.
Így világos már, hogy miért küzdök?
Gidy!Igazad van,de én már simán értelmeztem mit akart irni Peter. Vigyorog
Naplózva

06 70/22 11 222
Oldalak: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!