Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 18:19:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 309989 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2010 Dátum: 2010. Október 25. - 22:45:21 »

240km osztrák autópálya, a többi város, vidék vegyesen klímázva. 548,3km - 43,81l = 7,99l/100km  Alakul Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #2011 Dátum: 2010. Október 27. - 21:42:03 »

Kellemesen csalódtam a Győrben található (gondolom máshol is van ilyen) OIL nevű benzinkútban.A kiváncsiság vezetett feléjük mert 10-15 forinttal olcsóbb a többi kútnál. Bár maga a kút nem igazán bizalomgerjesztő, de német anyacéghez tartozik és német minőséget reklámoznak. Az viszont tény, hogy az autó szereti jól megy vele és átlagfogyiban is 7,2 tud vele produkálni.
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #2012 Dátum: 2010. Október 27. - 22:08:30 »

892 km-nél villant fel a sárga lámpám! Igaz, hogy nyakig volt tankolva (most Lukoilnál), de szerintem akkor is jó lesz a vége.  Kacsint
Hékás, a dízelesek és a gázosok ki vannak tiltva ebből a topicból,mert csak felizgatják a közösséget. Vigyorog
Csak MNT van kitiltva innen meg néha a Jani. Ne tessék általánosítani    Mosolyog
Hát ez jellemző!!! Pedig én soha nem írtam olyat, hogy az enyém ennyit vagy annyit eszik. (Valóban lehet menni egy tank anyaggal 1000 km.ert) Csakhogy a kedvező fogyasztásért cserébe az én autóm értékvesztése minden elképzelést felülmúl! Akkor most kinek mennyibe is kerül az utazgatás???
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #2013 Dátum: 2010. Október 28. - 08:11:07 »

Kellemesen csalódtam a Győrben található (gondolom máshol is van ilyen) OIL nevű benzinkútban.A kiváncsiság vezetett feléjük mert 10-15 forinttal olcsóbb a többi kútnál. Bár maga a kút nem igazán bizalomgerjesztő, de német anyacéghez tartozik és német minőséget reklámoznak. Az viszont tény, hogy az autó szereti jól megy vele és átlagfogyiban is 7,2 tud vele produkálni.
Én mindig (kivéve, ha nem üzemel a kártyaolvasójuk) ott tankolom az E85-t, jó fejek a kutasok, nincs nagy forgalom, mert kicsit eldugott helyen van...és senki nem tukmál prémium benzint tankolás közben. Kacsint
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2014 Dátum: 2010. Október 28. - 20:23:38 »

Kellemesen csalódtam a Győrben található (gondolom máshol is van ilyen) OIL nevű benzinkútban.A kiváncsiság vezetett feléjük mert 10-15 forinttal olcsóbb a többi kútnál. Bár maga a kút nem igazán bizalomgerjesztő, de német anyacéghez tartozik és német minőséget reklámoznak. Az viszont tény, hogy az autó szereti jól megy vele és átlagfogyiban is 7,2 tud vele produkálni.
Én mindig (kivéve, ha nem üzemel a kártyaolvasójuk) ott tankolom az E85-t, jó fejek a kutasok, nincs nagy forgalom, mert kicsit eldugott helyen van...és senki nem tukmál prémium benzint tankolás közben. Kacsint
Ha lesz még tapasztalat írjátok le: Kösz
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #2015 Dátum: 2010. Október 28. - 20:44:04 »

Kellemesen csalódtam a Győrben található (gondolom máshol is van ilyen) OIL nevű benzinkútban.A kiváncsiság vezetett feléjük mert 10-15 forinttal olcsóbb a többi kútnál. Bár maga a kút nem igazán bizalomgerjesztő, de német anyacéghez tartozik és német minőséget reklámoznak. Az viszont tény, hogy az autó szereti jól megy vele és átlagfogyiban is 7,2 tud vele produkálni.
Én mindig (kivéve, ha nem üzemel a kártyaolvasójuk) ott tankolom az E85-t, jó fejek a kutasok, nincs nagy forgalom, mert kicsit eldugott helyen van...és senki nem tukmál prémium benzint tankolás közben. Kacsint
Ha lesz még tapasztalat írjátok le: Kösz
Én és a nejem is július óta használjuk a benzinjüket és semmi gond, sőt minta ha még jobban is menne az autó mint más kutaknál levő benzinnel és itt még az osztrák kutakat is belevenném.
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #2016 Dátum: 2010. Október 29. - 10:41:15 »

Kellemesen csalódtam a Győrben található (gondolom máshol is van ilyen) OIL nevű benzinkútban.A kiváncsiság vezetett feléjük mert 10-15 forinttal olcsóbb a többi kútnál. Bár maga a kút nem igazán bizalomgerjesztő, de német anyacéghez tartozik és német minőséget reklámoznak. Az viszont tény, hogy az autó szereti jól megy vele és átlagfogyiban is 7,2 tud vele produkálni.
Én mindig (kivéve, ha nem üzemel a kártyaolvasójuk) ott tankolom az E85-t, jó fejek a kutasok, nincs nagy forgalom, mert kicsit eldugott helyen van...és senki nem tukmál prémium benzint tankolás közben. Kacsint
Ha lesz még tapasztalat írjátok le: Kösz
Én és a nejem is július óta használjuk a benzinjüket és semmi gond, sőt minta ha még jobban is menne az autó mint más kutaknál levő benzinnel és itt még az osztrák kutakat is belevenném.
Az E85jük a környéken a legolcsóbb, mostanában kicsit többet eszik, de ez úgy tűnik általános jelenség etanolos körökben. Náluk tankolnak a kukások, meg jó pár kamionos is, így néha bele lehet futni egy-egy nagyobb sorba.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2017 Dátum: 2010. Október 30. - 14:17:42 »

90km város 224km országút, mindig a megengedett sebességgel 8,2l/100km (LPG). Vigyorog
Azt hiszem maradok a Shellgáznál.

Tankoltam benzint is 40,02liter 6431,8km-re. Szerintem jobb ha nem számolom ki liter/100km-re. Vigyorog
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2018 Dátum: 2010. Október 30. - 15:44:08 »

90km város 224km országút, mindig a megengedett sebességgel 8,2l/100km (LPG). Vigyorog
Azt hiszem maradok a Shellgáznál.

Tankoltam benzint is 40,02liter 6431,8km-re. Szerintem jobb ha nem számolom ki liter/100km-re. Vigyorog
Én kiszámoltam és ide is írom, hátha megint lusta lenne Gidy...meg had sárguljon!  Vigyorog
0,622 liter/100km!!!
Majd kitilt innen!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2019 Dátum: 2010. November 03. - 15:43:42 »

Első etanolos tankom (fele E85, fele benzin) hajszálnyival 9 liter/100 km-es átlag után fogyott ki.
Ez bő fél literrel rosszabb a tisztán 95-össel mért értékeknél, viszont 290 Ft körül volt literje, átlagban.
100 km-enként mindössze 200 Ft-ot spóroltam. Mondjuk az egy tank benzinnél már egy 1000-es, abból meg majdnem veszek egy pályamatricát. Jó lesz ez így!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2020 Dátum: 2010. November 10. - 14:27:53 »

Holnap 15 órára jön hozzám egy szaki kis előadást tartani az E85-ös használatról, és a lehetőségekről. Akit érdekel, jöhet hozzám. Persze jó, ha tudom előre, tehát szóljon.

Utolsó fogyink, főleg Csaba: 8,6 l/100km. Ebben volt szinte minden. Pálya 200 km nagy sebességgel, sok emberrel, sok cuccal, meg országút 260 km, meg környékbeli utak, és város 200 km, és ekkor csurig töltöttem, így jött ki. De volt próbaút is, hátha nekem is besárgul, de nem, pedig Stocz utasítására vezettem. Ez már mind téli gumival történt.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2021 Dátum: 2010. November 10. - 14:32:44 »

Holnap 15 órára jön hozzám egy szaki kis előadást tartani az E85-ös használatról, és a lehetőségekről. Akit érdekel, jöhet hozzám. Persze jó, ha tudom előre, tehát szóljon.

Utolsó fogyink, főleg Csaba: 8,6 l/100km. Ebben volt szinte minden. Pálya 200 km nagy sebességgel, sok emberrel, sok cuccal, meg országút 260 km, meg környékbeli utak, és város 200 km, és ekkor csurig töltöttem, így jött ki. De volt próbaút is, hátha nekem is besárgul, de nem, pedig Stocz utasítására vezettem. Ez már mind téli gumival történt.
Nekem az utolsó 7,4 lett fele autópálya+országút,a másik fele városi tötymörgés.Mostanában egyre többször sikerül 8L alá szorítanom a városi fogyit,pedig rengeteg araszolás van benne.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2022 Dátum: 2010. November 10. - 17:08:47 »

Nekem meg 9 alatt van a gázos fogyim. Pedig, amikor csak lehet gázzal indítok.
Most vagy valami elromlott a gázrendszerben vagy ennyivel jobb a Shellgáz.
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2023 Dátum: 2010. November 10. - 20:01:27 »

Holnap 15 órára jön hozzám egy szaki kis előadást tartani az E85-ös használatról, és a lehetőségekről. Akit érdekel, jöhet hozzám. Persze jó, ha tudom előre, tehát szóljon.

Utolsó fogyink, főleg Csaba: 8,6 l/100km. Ebben volt szinte minden. Pálya 200 km nagy sebességgel, sok emberrel, sok cuccal, meg országút 260 km, meg környékbeli utak, és város 200 km, és ekkor csurig töltöttem, így jött ki. De volt próbaút is, hátha nekem is besárgul, de nem, pedig Stocz utasítására vezettem. Ez már mind téli gumival történt.
Holnap is Pesten leszek, csakúgy mint ma. Ha végzek a fejtágítással, lehet beugrok.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2024 Dátum: 2010. November 10. - 20:51:58 »

Holnap 15 órára jön hozzám egy szaki kis előadást tartani az E85-ös használatról, és a lehetőségekről. Akit érdekel, jöhet hozzám. Persze jó, ha tudom előre, tehát szóljon.

Utolsó fogyink, főleg Csaba: 8,6 l/100km. Ebben volt szinte minden. Pálya 200 km nagy sebességgel, sok emberrel, sok cuccal, meg országút 260 km, meg környékbeli utak, és város 200 km, és ekkor csurig töltöttem, így jött ki. De volt próbaút is, hátha nekem is besárgul, de nem, pedig Stocz utasítására vezettem. Ez már mind téli gumival történt.
Pályán 2 kilóval, országúton meg 260-nal mentél? Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Ez még mind semmi, de városban is két kilóval?He!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!