Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 16:32:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 312181 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1260 Dátum: 2009. November 22. - 21:10:27 »

Vegyes használatban 90%-ban klímával, sok ködlámpázással, és páramentesítéssel főleg rövid szakaszokon: 9,08L/100Km. És tankoltam egy Ferrari 599GTB-t is Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
boomer99
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Hozzászólás #1261 Dátum: 2009. November 23. - 11:27:26 »

Üdv mindenkinek!

Másfél hónapja vagyok egy 1,6 sw lacetti tulajdonosa, ami 3 éves és van benne 38,000 km.
Eddig háromszor tankoltam, és a fogyasztásom kb. 9,5-10 liter között van. Én általában városban, és rövid távon közlekedek vele. Nem taposom szét, két hete volt olajcserén.
Kérdésem lehet valahogyan csökkenteni a fogyasztást? (adalékkal, csiptuninggal, stb.)
Melyiknek mi az előnye, hátránya, károsítja-e valamelyik a gépet hosszú távon, mivel még jó pár évig szeretném használni.

Köszönöm előre is a segítséget.
 He
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1262 Dátum: 2009. November 23. - 11:29:59 »

Üdv mindenkinek!

Másfél hónapja vagyok egy 1,6 sw lacetti tulajdonosa, ami 3 éves és van benne 38,000 km.
Eddig háromszor tankoltam, és a fogyasztásom kb. 9,5-10 liter között van. Én általában városban, és rövid távon közlekedek vele. Nem taposom szét, két hete volt olajcserén.
Kérdésem lehet valahogyan csökkenteni a fogyasztást? (adalékkal, csiptuninggal, stb.)
Melyiknek mi az előnye, hátránya, károsítja-e valamelyik a gépet hosszú távon, mivel még jó pár évig szeretném használni.

Köszönöm előre is a segítséget.
 He

Város, rövid táv, nem meglepő a fogyid. Még bemelegedni sincs ideje a motornak. A közelmúltban én is így használtam pár napig, hát lett is ennyi a fogyasztása. Meglátod, ha hosszabb távot mész, akkor csökken a fogyi majd. De ebben a használatban nem fog. Szerintem a chiptuning sem segít.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1263 Dátum: 2009. November 23. - 12:17:52 »

Üdv mindenkinek!

Másfél hónapja vagyok egy 1,6 sw lacetti tulajdonosa, ami 3 éves és van benne 38,000 km.
Eddig háromszor tankoltam, és a fogyasztásom kb. 9,5-10 liter között van. Én általában városban, és rövid távon közlekedek vele. Nem taposom szét, két hete volt olajcserén.
Kérdésem lehet valahogyan csökkenteni a fogyasztást? (adalékkal, csiptuninggal, stb.)
Melyiknek mi az előnye, hátránya, károsítja-e valamelyik a gépet hosszú távon, mivel még jó pár évig szeretném használni.

Köszönöm előre is a segítséget.
 He

Város, rövid táv, nem meglepő a fogyid. Még bemelegedni sincs ideje a motornak. A közelmúltban én is így használtam pár napig, hát lett is ennyi a fogyasztása. Meglátod, ha hosszabb távot mész, akkor csökken a fogyi majd. De ebben a használatban nem fog. Szerintem a chiptuning sem segít.

A benzin minőségére viszont figyelj, nem ajánlom a -8, -10 forintos kutakat, én mi környékünkön /Kaposvár/ csak ÖMV 95 Carera-t tankolok vele kevesebb a fogyasztásom mint a sima 95-s nél.
Naplózva

tacumás
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48



« Hozzászólás #1264 Dátum: 2009. November 25. - 19:53:43 »

Vegyes használatban 90%-ban klímával, sok ködlámpázással, és páramentesítéssel főleg rövid szakaszokon: 9,08L/100Km. És tankoltam egy Ferrari 599GTB-t is Mosolyog
Nekem meg a lenti érték.
Naplózva

Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1265 Dátum: 2009. November 25. - 22:53:22 »

Üdv mindenkinek!

Másfél hónapja vagyok egy 1,6 sw lacetti tulajdonosa, ami 3 éves és van benne 38,000 km.
Eddig háromszor tankoltam, és a fogyasztásom kb. 9,5-10 liter között van. Én általában városban, és rövid távon közlekedek vele. Nem taposom szét, két hete volt olajcserén.
Kérdésem lehet valahogyan csökkenteni a fogyasztást? (adalékkal, csiptuninggal, stb.)
Melyiknek mi az előnye, hátránya, károsítja-e valamelyik a gépet hosszú távon, mivel még jó pár évig szeretném használni.

Köszönöm előre is a segítséget.
 He

Város, rövid táv, nem meglepő a fogyid. Még bemelegedni sincs ideje a motornak. A közelmúltban én is így használtam pár napig, hát lett is ennyi a fogyasztása. Meglátod, ha hosszabb távot mész, akkor csökken a fogyi majd. De ebben a használatban nem fog. Szerintem a chiptuning sem segít.

A benzin minőségére viszont figyelj, nem ajánlom a -8, -10 forintos kutakat, én mi környékünkön /Kaposvár/ csak ÖMV 95 Carera-t tankolok vele kevesebb a fogyasztásom mint a sima 95-s nél.
Én nem vettem észre ilyet.Sajna benyával is 10l a fogyim ma szembesültem a ténnyel.Lehet a ecu megtanulta az e85 beállitásait és idő amig visszaál
Naplózva

06 70/22 11 222
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1266 Dátum: 2009. November 28. - 20:11:01 »

Wellness utazás Zalacsányra, környéki kirándulások: 7,04 l/100 km. Ez már tetszik nekem! Most hamarosan újra kell tankolnom, és akkor jön még egy adat, majd a kettő együtt, és roppant kíváncsi vagyok. Azért egyet ne feledjetek, hogy egyik autónak sem annyi a fogyasztása, mint a katalógusban!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1267 Dátum: 2009. November 29. - 14:59:23 »

Wellness utazás Zalacsányra, környéki kirándulások: 7,04 l/100 km. Ez már tetszik nekem! Most hamarosan újra kell tankolnom, és akkor jön még egy adat, majd a kettő együtt, és roppant kíváncsi vagyok. Azért egyet ne feledjetek, hogy egyik autónak sem annyi a fogyasztása, mint a katalógusban!
Ha nagyon szeretnél fogyasztást mérni, felajánlom a tankomat teletöltésre és megmondom mennyit mentem az előző teletöltés óta!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1268 Dátum: 2009. November 29. - 17:47:38 »

Wellness utazás Zalacsányra, környéki kirándulások: 7,04 l/100 km. Ez már tetszik nekem! Most hamarosan újra kell tankolnom, és akkor jön még egy adat, majd a kettő együtt, és roppant kíváncsi vagyok. Azért egyet ne feledjetek, hogy egyik autónak sem annyi a fogyasztása, mint a katalógusban!
Ha nagyon szeretnél fogyasztást mérni, felajánlom a tankomat teletöltésre és megmondom mennyit mentem az előző teletöltés óta!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Neked mindent Jóbarát! Mikor mosunk? Tankolás előtt, vagy után? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1269 Dátum: 2009. November 30. - 09:52:02 »

Nekem szigorúan csak bp-s fogyim: 40.3 liter és 435 km.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1270 Dátum: 2009. November 30. - 11:36:34 »

Nekem szigorúan csak bp-s fogyim: 40.3 liter és 435 km.
Az nem is rossz.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
bareszka
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47



« Hozzászólás #1271 Dátum: 2009. November 30. - 11:40:30 »

Most nekem is 7,4l/100km! Néha meg kell hajtani...
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1272 Dátum: 2009. November 30. - 21:22:03 »

Én csak olyankor keseredek el egy kicsit, amikor azt olvasom, hogy az üresen is 2.1 tonna Lexus RX450h városban 8.3liter fogyaszt 100km-en.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1273 Dátum: 2009. November 30. - 21:28:03 »

Én csak olyankor keseredek el egy kicsit, amikor azt olvasom, hogy az üresen is 2.1 tonna Lexus RX450h városban 8.3liter fogyaszt 100km-en.
Drága Tanár Úr! Gondold végig, hogy az árkülönbözetből hány litert tudnál venni, mennyivel több km-t mehetnél a falánk Lacettivel, és ne feledd a lényeget sem, hogy nem nagyon szeretnénk Téged, ha beállítanál egy ilyen Lexussal, mert egy hangyányit írigykednénk- gondolom, de nem biztos. Kacsint Vigyorog Vagy mégis? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1274 Dátum: 2009. November 30. - 22:24:42 »

Totál vegyes fogyasztás országúttal, autópályával, várossal, tele autóval, klímával, minden fogyasztóval ami az autón van Mosolyog   :9,34l/100km
Jah és tankoltam egy piros Ferrarit Mosolyog Amúgy rájöttem hogyan lehet velük jól szórakozni. Felhúzom, beállítom az irányt, és oda adom a kutyának, hogy kergesse Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!