Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 22:32:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 312390 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1185 Dátum: 2009. Október 26. - 18:23:47 »

Akartam is mondani, hogy mindenki írja meg, hogy a talis fogyija mennyi lett, mert nagyjából hasonlóan mentünk mindannyian. Elég érdekes lehet így.
Holnap én is teletömöm, remélem az enyémbe is át lett téve jó pár liter. Rám férne egy kis sikerélmény, ha már nem tudtam csak harmadszorra összeszedni a létszámot. Kezdek félni magamtól! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1186 Dátum: 2009. Október 26. - 18:25:24 »

Jó poén volt! Vigyorog Nem tudom ki szórakozott az autómmal bagolyon, de kiderítem. 
Ma elmentem tankolni, mivel szerdától drágább és kíváncsi is voltam a fogyasztásra.
472,4km-re tankoltam 30,14l-t. Ez egész pontosan 6,38l/100km!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ugyan annál a kútnál és ugyan úgy második katt.ig töltve.
Csináltam képet is, mert biztos nem hiszitek el a teli tankot. Kacsint
A kezét törném el annak, aki így elcseszné a fogyasztásomat Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Legközelebb felejtsd Te nyitva az autódat, amikor a környéken vagyok. Vigyorog
Biztos voltam benne, hogy te voltál!
Már csak azt lenne jó tudni, kinek a tankjából szívtad le az a 10litert, amit nekem beleöntöttél? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Kannában volt és csak 8  liter. Vigyorog
Költséges poén, de megérte.  Vigyorog
Már írni akartam, hogy mikor tankolsz. Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1187 Dátum: 2009. Október 27. - 09:42:31 »

Az én vezetési stílusommal 1,6 sedan 250-400 kg terheléssel intenzív gyorsításokkal 642 km 49,9 literrel 7,77 l/100km nem rossz!
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1188 Dátum: 2009. Október 27. - 10:01:57 »

Akartam is mondani, hogy mindenki írja meg, hogy a talis fogyija mennyi lett, mert nagyjából hasonlóan mentünk mindannyian. Elég érdekes lehet így.
Holnap én is teletömöm, remélem az enyémbe is át lett téve jó pár liter. Rám férne egy kis sikerélmény, ha már nem tudtam csak harmadszorra összeszedni a létszámot. Kezdek félni magamtól! Kacsint Vigyorog
Na csak miattad tankoltam: 7,1 liter. De ebben már lett némi városi - helyi. Meg hazafelé is vegyesen mentem.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1189 Dátum: 2009. Október 27. - 14:03:46 »

Jó poén volt! Vigyorog Nem tudom ki szórakozott az autómmal bagolyon, de kiderítem. 
Ma elmentem tankolni, mivel szerdától drágább és kíváncsi is voltam a fogyasztásra.
472,4km-re tankoltam 30,14l-t. Ez egész pontosan 6,38l/100km!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ugyan annál a kútnál és ugyan úgy második katt.ig töltve.
Csináltam képet is, mert biztos nem hiszitek el a teli tankot. Kacsint
A kezét törném el annak, aki így elcseszné a fogyasztásomat Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Legközelebb felejtsd Te nyitva az autódat, amikor a környéken vagyok. Vigyorog
Biztos voltam benne, hogy te voltál!
Már csak azt lenne jó tudni, kinek a tankjából szívtad le az a 10litert, amit nekem beleöntöttél? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Szerintem az enyémből, mert majdnem elérte a 7 lityit a fogyim.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1190 Dátum: 2009. Október 27. - 14:11:21 »

Jó poén volt! Vigyorog Nem tudom ki szórakozott az autómmal bagolyon, de kiderítem. 
Ma elmentem tankolni, mivel szerdától drágább és kíváncsi is voltam a fogyasztásra.
472,4km-re tankoltam 30,14l-t. Ez egész pontosan 6,38l/100km!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ugyan annál a kútnál és ugyan úgy második katt.ig töltve.
Csináltam képet is, mert biztos nem hiszitek el a teli tankot. Kacsint
A kezét törném el annak, aki így elcseszné a fogyasztásomat Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Legközelebb felejtsd Te nyitva az autódat, amikor a környéken vagyok. Vigyorog
Biztos voltam benne, hogy te voltál!
Már csak azt lenne jó tudni, kinek a tankjából szívtad le az a 10litert, amit nekem beleöntöttél? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Szerintem az enyémből, mert majdnem elérte a 7 lityit a fogyim.
Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1191 Dátum: 2009. Október 27. - 17:02:03 »

Jó poén volt! Vigyorog Nem tudom ki szórakozott az autómmal bagolyon, de kiderítem. 
Ma elmentem tankolni, mivel szerdától drágább és kíváncsi is voltam a fogyasztásra.
472,4km-re tankoltam 30,14l-t. Ez egész pontosan 6,38l/100km!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ugyan annál a kútnál és ugyan úgy második katt.ig töltve.
Csináltam képet is, mert biztos nem hiszitek el a teli tankot. Kacsint
A kezét törném el annak, aki így elcseszné a fogyasztásomat Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Legközelebb felejtsd Te nyitva az autódat, amikor a környéken vagyok. Vigyorog
Biztos voltam benne, hogy te voltál!
Már csak azt lenne jó tudni, kinek a tankjából szívtad le az a 10litert, amit nekem beleöntöttél? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Szerintem az enyémből, mert majdnem elérte a 7 lityit a fogyim.
Neeeem. Akkor Jani nagyon kormolt volna! Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1192 Dátum: 2009. Október 27. - 17:39:12 »

Jó poén volt! Vigyorog Nem tudom ki szórakozott az autómmal bagolyon, de kiderítem. 
Ma elmentem tankolni, mivel szerdától drágább és kíváncsi is voltam a fogyasztásra.
472,4km-re tankoltam 30,14l-t. Ez egész pontosan 6,38l/100km!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ugyan annál a kútnál és ugyan úgy második katt.ig töltve.
Csináltam képet is, mert biztos nem hiszitek el a teli tankot. Kacsint
A kezét törném el annak, aki így elcseszné a fogyasztásomat Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Legközelebb felejtsd Te nyitva az autódat, amikor a környéken vagyok. Vigyorog
Biztos voltam benne, hogy te voltál!
Már csak azt lenne jó tudni, kinek a tankjából szívtad le az a 10litert, amit nekem beleöntöttél? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Szerintem az enyémből, mert majdnem elérte a 7 lityit a fogyim.
Neeeem. Akkor Jani nagyon kormolt volna! Vigyorog
És szelephangja,mint MNT-nek. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1193 Dátum: 2009. Október 27. - 17:48:14 »

Azért remélem Jani nem haragszik!

Ha mégis, akkor nem is mentem az autó közelébe! Tanúim vannak! És bajnoki a fogyasztása.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1194 Dátum: 2009. Október 27. - 18:11:19 »

Pont azon töröm a fejem, hogyan bosszuljam meg.

Csendben megsúgom, hogy hétvégén, megint lesz egy 400km-es utam.
Ha gondolod megint megviccelhetsz. Szombaton 12:00kor a tiszaburai temetőnél lesz az autó.
Kb:10 perig nem fogok odafigyelni, remélem elég ennyi idő!
Vigyorog
Naplózva


LPG
Evil
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Hozzászólás #1195 Dátum: 2009. Október 27. - 18:31:20 »

Sziasztok!

Találkozott már valaki olyan lacsival ami sokat fogyaszt? Nekem pl autópályán 130-150-es tempónál 3 ember +csomagok 10 litert eszik. Nekem 1.6-os HB van, és nagyon sokallom ezt a fogyasztást.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1196 Dátum: 2009. Október 27. - 18:31:52 »

Pont azon töröm a fejem, hogyan bosszuljam meg.

Csendben megsúgom, hogy hétvégén, megint lesz egy 400km-es utam.
Ha gondolod megint megviccelhetsz. Szombaton 12:00kor a tiszaburai temetőnél lesz az autó.
Kb:10 perig nem fogok odafigyelni, remélem elég ennyi idő!
Vigyorog
Nem megyek arra. Ne hagyd nyitva!!!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1197 Dátum: 2009. Október 27. - 18:44:38 »

Sziasztok!

Találkozott már valaki olyan lacsival ami sokat fogyaszt? Nekem pl autópályán 130-150-es tempónál 3 ember +csomagok 10 litert eszik. Nekem 1.6-os HB van, és nagyon sokallom ezt a fogyasztást.
Találkoztunk! Csak olyannal, hiszen a fogyasztást mindig, mindenki sokallja. De az az igazság, hogy bizonyos megtett km-ek után kezd beállni elfogadható szintre, persze az adott lehetőségekhez mérten. Ez Lacettinél sajnos nem túl kevés, de pont látszik, hogy a nagy szórás miatt, nem biztos, hogy csak a motorral van a baj, hanem bennünk is, no meg a körülményektől is függ nagyban.6,5 -től 10 -ig belefér minden ugyan annál az autónál. Ne a többi autó gyári értékét nézd, mert ha megnézel ilyet, akkor sírni fogsz, nézd a tesztfogyasztásukat is, mindjárt más képet kapsz az u.n. jobb kocsikról is, amelyek néhány millával drágábbak is. Nagyban függ a kocsi terhelésétől, útviszonyoktól, forgalomtól, vezetési stílustól, sebességtől, időjárástól, gumiktól. Szóval ebből van olyan, amiről Te tehetsz, és van olyan, amiről nem, természetesen. De, ha belegondolsz, ezekből, amit Te is befolyásolhatsz bőven van ilyen, gondold végig! Ami pedig a 150-es sebességet illeti, az önmagában is benzinfaló minden autónál, a megengedetthez képest. Evil! Ne légy Devil! Akkor lejjebb fog menni az étvágya a gépnek, hidd el!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
joshka123
Kábelbarát
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75



« Hozzászólás #1198 Dátum: 2009. Október 27. - 18:57:38 »

Nekem 1.8-as HB-m van, akinek a fogyasztása, főleg városi és rövidtávú használattal, 10-10.5 között mozog. Ez ideig háromszor tankoltam, mióta megvan és állandóan megy a kondi is. Még nem érzem igazán az autót, remélem sikerül 10 alá kűzdenem a fogyasztást. Tisztában voltam vele, hogy nem egy takarékos fazont veszek. Örülnék neki, ha kevesebbet enne, de így is szeretem.
Gondolom, autó vásárlás előtt minden szempontot érdemes figyelembe venni és utána dönteni. Aki tudatosan vállalja a nem túl takarékos autót, az talán nem bosszankodik annyira. Én inkább költök benzinre, mint gyógyszerre.
Mindenkinek vírusmentes autózást.
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1199 Dátum: 2009. Október 27. - 18:59:51 »

1.8-as HB?
Jesszusom, az egy komplett erőmű...
Mi a tapasztalatod, meg vagy elégedve a teljesítményével?
amúgy az én 1.4-esem is bőven evett ennyit a motor-optimalizálásig.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!