Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 04:15:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 312589 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1065 Dátum: 2009. Július 04. - 08:32:40 »

580 km, tetőcsomagtartóval, tapétázó asztal, és létra rajta, belül millió cucc, jó nehezek, és persze 5 felnőtt, ebből kb 200 km autópálya, némi földút a tanyára, 180 km pesti városi menet, a többi sima országút, ebből Csaba ment 430 km-t, a többit én. Sajnos 9,9 lett, de ez most ténylegesen kemény volt. Szóval állítom, hogy 6-10 között bármi, bármikor lehetséges az adott körülményektől függően. Nekem a két szélső eredményem eddig: 6,3-9,9 volt. Ez van, nem Prius sajnos.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1066 Dátum: 2009. Július 04. - 09:04:46 »

580 km, tetőcsomagtartóval, tapétázó asztal, és létra rajta, belül millió cucc, jó nehezek, és persze 5 felnőtt, ebből kb 200 km autópálya, némi földút a tanyára, 180 km pesti városi menet, a többi sima országút, ebből Csaba ment 430 km-t, a többit én. Sajnos 9,9 lett, de ez most ténylegesen kemény volt. Szóval állítom, hogy 6-10 között bármi, bármikor lehetséges az adott körülményektől függően. Nekem a két szélső eredményem eddig: 6,3-9,9 volt. Ez van, nem Prius sajnos.
Ne sajnáld. Amivel többe kerülne a Prius a különbözetből körbe furikázhatod a Földet akár 10 literes fogyival is.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1067 Dátum: 2009. Július 04. - 09:17:42 »

580 km, tetőcsomagtartóval, tapétázó asztal, és létra rajta, belül millió cucc, jó nehezek, és persze 5 felnőtt, ebből kb 200 km autópálya, némi földút a tanyára, 180 km pesti városi menet, a többi sima országút, ebből Csaba ment 430 km-t, a többit én. Sajnos 9,9 lett, de ez most ténylegesen kemény volt. Szóval állítom, hogy 6-10 között bármi, bármikor lehetséges az adott körülményektől függően. Nekem a két szélső eredményem eddig: 6,3-9,9 volt. Ez van, nem Prius sajnos.
Ne sajnáld. Amivel többe kerülne a Prius a különbözetből körbe furikázhatod a Földet akár 10 literes fogyival is.
...akár többször is...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1068 Dátum: 2009. Július 04. - 11:48:04 »

580 km, tetőcsomagtartóval, tapétázó asztal, és létra rajta, belül millió cucc, jó nehezek, és persze 5 felnőtt, ebből kb 200 km autópálya, némi földút a tanyára, 180 km pesti városi menet, a többi sima országút, ebből Csaba ment 430 km-t, a többit én. Sajnos 9,9 lett, de ez most ténylegesen kemény volt. Szóval állítom, hogy 6-10 között bármi, bármikor lehetséges az adott körülményektől függően. Nekem a két szélső eredményem eddig: 6,3-9,9 volt. Ez van, nem Prius sajnos.
Ne sajnáld. Amivel többe kerülne a Prius a különbözetből körbe furikázhatod a Földet akár 10 literes fogyival is.
...akár többször is...  Vigyorog
Ezt mind tudom, és továbbra is szeretem, mert megfelel a lehetőségeimnek. De, ha nyernék a lottón (nem lottózom), második kocsinak jó lenne a Prius is! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1069 Dátum: 2009. Július 06. - 17:44:58 »

77 literbol, igaz szinte csak hosszún, de + klima, kihoztam 6.9-et!
Azt hiszem, ezt már képtelenség lesz megdönteni!
De milyen öröm volt!  Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 18. - 18:29:21 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1070 Dátum: 2009. Augusztus 01. - 14:45:20 »

Egy hetes szabi a Balaton felvidéken. Hegyek, völgyek, murvás utak, hosszabb, rövidebb menetek 4 fővel, szükség szerinti klímával, cuccokkal most 7,7 lett.
Előtte volt a Csabának egy 9,1-ese, meg még előtte egy csomagtartós 9,9, így ez most tetszett. Csaba megy szerdán lengyelországi útra, tervezett 1000- 1200 km-re, majd megírom, mit hozott ki a gépből. 4-en mennek, sok cuccal. Remélem tetszeni fog majd az eredmény.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #1071 Dátum: 2009. Augusztus 01. - 20:20:03 »

Eddigi rekord fogyasztásom (felső limit következik!!):

200km-en 30 liter.   Vigyorog

Csomagtarto plafonig, tetőbox tele, 3 + 2 fél személlyel, légkondival, Balaton felé M7, változó ritmusban, 20 és 140 km/h között vegyesen...  Vigyorog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1072 Dátum: 2009. Augusztus 02. - 09:36:21 »

Nekem ha megveszek sem megy 9 alá.    / ...vagy a lábamban a hiba. lehet hogy tavaly nem vették le a gipszemet?  Vigyorog /
Apukámnak az SX4-e is 8.6 L/100 km. Pedig 200 Kilóval könnyebb paripa. 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1073 Dátum: 2009. Augusztus 02. - 09:53:58 »

Nekem a legutóbbi 400km-en városban 8,5 lett. Klíma orrvérzésig AUTO állásban 24 fokon.
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1074 Dátum: 2009. Augusztus 02. - 16:25:36 »

Az én méres GÁRDONY-KOSTRENA-GÁRDONY 940KM autopálya,347 város öszesen=1287km tankolam 100litert de még nem világit a szégyen jelzö, klima folyamatosan,EGR lezárva, szerintem nem is rossz az a 7l körüli Mosolyog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1075 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 17:27:51 »

Szombathely-Balatonfenyves, poroszkálás a Balaton körül kettecskén, végig klímával... összesen kb 470km. Majd itthon klíma nélkül csak város rövid 7km-es szakaszok: 8,36l
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Haryy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Hozzászólás #1076 Dátum: 2009. Augusztus 08. - 18:40:59 »

Sziasztok!

Én nagyon új vagyok az oldalon ez  az első hozzászólásom, de lehet, hogy rögvest ki is leszek utálva.

Olvasgatva a fogyasztási adatokat én nagyon szerencsésnek érzem magam a Lacsimmal, nekem eddig az átlagom 7,5 liter/100km. most az utolsó tankolásra pedig 6,8 l.  Vigyorog jött ki vegyes használat melett. A hozzászólásokat böngészve azt tapasztaltam, hogy nem nagyon szeretitek a shell kutakat, nos a 6,8 litert a Dunakeszi Shell kútnál mértem (ua. kútfej első kattig). Mondjuk azt mentségemre el kell mondanom, hogy a vezetési stílusom kifejezetten a guruló koldus stílus, a korábban használt Lada megkövetelte az ilyen jellegű spórolást.  Kacsint
Üdv közöttünk.Ne félj nem leszel kiutálva,csak egy kicsit irígykedni fogunk Kacsint,hogy ennyivel beéri a lacsid.Amúgy nekem is a shell jön be, a többi kút benyájátol kicsit torpan az autó.A fogyit itt pesten nem tudtam még 8 alá vinni,pedig nem hajtom a kocsit.
nnnnaaa, már megint egy "diesel-es"  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Meatloaf Cartárs, oda se neki, Én sem mértem még kevesebbet...  Vigyorog
Jó nagy mellényel írtam be a 6,8 -as fogyasztást. Most a balcsi után összehúzom magam! Sikerült 10,5-öt elégetni százon.  Mondjuk full felpakolva, klímával, 4 személlyel (köztük a 120 kilós "sógor"), de mégis vazze! miért nem volt elég 9 lityó ahogy terveztem??? Iszákos egy jószág ez is ha hajtom. Bár, ha jobban belegondolok egy szavam nem lehet, mi is megittunk Balatonfenyvesen a két hét alatt a Sógival 4 karton sört (ami szintén 48 liter) pedig mi nem is szaladtunk 450 kilométert 140-160 km/h -val.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1077 Dátum: 2009. Augusztus 08. - 19:26:07 »

Sziasztok!

Én nagyon új vagyok az oldalon ez  az első hozzászólásom, de lehet, hogy rögvest ki is leszek utálva.

Olvasgatva a fogyasztási adatokat én nagyon szerencsésnek érzem magam a Lacsimmal, nekem eddig az átlagom 7,5 liter/100km. most az utolsó tankolásra pedig 6,8 l.  Vigyorog jött ki vegyes használat melett. A hozzászólásokat böngészve azt tapasztaltam, hogy nem nagyon szeretitek a shell kutakat, nos a 6,8 litert a Dunakeszi Shell kútnál mértem (ua. kútfej első kattig). Mondjuk azt mentségemre el kell mondanom, hogy a vezetési stílusom kifejezetten a guruló koldus stílus, a korábban használt Lada megkövetelte az ilyen jellegű spórolást.  Kacsint
Üdv közöttünk.Ne félj nem leszel kiutálva,csak egy kicsit irígykedni fogunk Kacsint,hogy ennyivel beéri a lacsid.Amúgy nekem is a shell jön be, a többi kút benyájátol kicsit torpan az autó.A fogyit itt pesten nem tudtam még 8 alá vinni,pedig nem hajtom a kocsit.
nnnnaaa, már megint egy "diesel-es"  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Meatloaf Cartárs, oda se neki, Én sem mértem még kevesebbet...  Vigyorog
Jó nagy mellényel írtam be a 6,8 -as fogyasztást. Most a balcsi után összehúzom magam! Sikerült 10,5-öt elégetni százon.  Mondjuk full felpakolva, klímával, 4 személlyel (köztük a 120 kilós "sógor"), de mégis vazze! miért nem volt elég 9 lityó ahogy terveztem??? Iszákos egy jószág ez is ha hajtom. Bár, ha jobban belegondolok egy szavam nem lehet, mi is megittunk Balatonfenyvesen a két hét alatt a Sógival 4 karton sört (ami szintén 48 liter) pedig mi nem is szaladtunk 450 kilométert 140-160 km/h -val.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hát ha kitolja a szemét nekije... De legalább nem kormos a kipuffogóvég!  Vigyorog

A sör meg: nálunk naponta fogy el 4 karton sör. Igaz 12- en vagyunk rá.  Vigyorog

Amúgy üdv közöttünk!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 08. - 19:47:53 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Haryy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Hozzászólás #1078 Dátum: 2009. Augusztus 08. - 19:56:03 »


[/quote]
Jó nagy mellényel írtam be a 6,8 -as fogyasztást. Most a balcsi után összehúzom magam! Sikerült 10,5-öt elégetni százon.  Mondjuk full felpakolva, klímával, 4 személlyel (köztük a 120 kilós "sógor"), de mégis vazze! miért nem volt elég 9 lityó ahogy terveztem??? Iszákos egy jószág ez is ha hajtom. Bár, ha jobban belegondolok egy szavam nem lehet, mi is megittunk Balatonfenyvesen a két hét alatt a Sógival 4 karton sört (ami szintén 48 liter) pedig mi nem is szaladtunk 450 kilométert 140-160 km/h -val.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
[/quote]
Hát ha kitolja a szemét nekije... De legalább nem kormos a kipuffogóvég!  Vigyorog

A sör meg: nálunk naponta fogy el 4 karton sör. Igaz 12- en vagyunk rá.  Vigyorog
[/quote]

Off:

4 karton sör/12 akár hogy is számolom az 8 doboz per nap. Nem rossz! Bár én a 8. után általában már erősen félrebeszélek, így másnap nagyon másnap van. szal. naponta nem férne bele, bááár lehet, ha nagyon erősködne valaki, valahogy csak megoldanám  Mosolyog

On:

A kitolja a szemét pedig azért történt, mert mindenki azt mondja,h. ki kell kormolni néha. nos megtettem. Aztán hazatérés után kb. 100-050 km. majd sárga lámpa, padlógázzal 10km/h max speed... a többit leírtam az EGR-es topicban...

Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1079 Dátum: 2009. Augusztus 08. - 21:03:21 »

Csaba fiam megjött estére Krakkóból, és persze a U2 koncertről Chrowból.(tudom nem így kellene írni). 993 km-t mentek, sokszor araszolva a nagy buli miatt a rengeteg autó volt ott, no meg az állandó útfelújítások miatt Krakkóból 60 km 3 óra! Szóval 4 személy, sok cuccal, így lett 8,1-es fogyi, ami jó a körülményekhez képest meg szuper. Most én jövök, hajdúszoboszlói úttal, majd megírom, hogy ki az ügyesebb. Eddig én voltam...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!