Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 05:31:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 312632 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1035 Dátum: 2009. Június 02. - 15:07:27 »

Az áremelés miatt szóltam az illetékes, hogy érdemes lenni tankolnia (nekem is), bár még kb. negyed tanknyi benzin volt a kocsiban. Jól saccoltam, 46,64 liter ment bele, amivel megtettem 728,8km-t. Ebből 580km volt autópálya-autóút, a többi város.  Mosolyog
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1036 Dátum: 2009. Június 03. - 11:11:11 »

Régóta nem számoltam, ezért mostanában kontrollként: 268km csupa város 8,5 átlag, 222km helyközi 7,5 átlag. Tehát változás nincs
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1037 Dátum: 2009. Június 03. - 13:45:09 »

Nekem meg 8.5 lett városban, mióta visszafogtam magam.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1038 Dátum: 2009. Június 03. - 16:26:53 »

Az áremelés miatt szóltam az illetékes, hogy érdemes lenni tankolnia (nekem is), bár még kb. negyed tanknyi benzin volt a kocsiban. Jól saccoltam, 46,64 liter ment bele, amivel megtettem 728,8km-t. Ebből 580km volt autópálya-autóút, a többi város.  Mosolyog
Ezek után MNT jogosan követelheti,hogy oldjuk fel az eltiltását a topictól,mert ilyen adatokat ő sem tud produkálni a diesel lacsival.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1039 Dátum: 2009. Június 03. - 16:28:20 »

Az áremelés miatt szóltam az illetékes, hogy érdemes lenni tankolnia (nekem is), bár még kb. negyed tanknyi benzin volt a kocsiban. Jól saccoltam, 46,64 liter ment bele, amivel megtettem 728,8km-t. Ebből 580km volt autópálya-autóút, a többi város.  Mosolyog
Ezek után MNT jogosan követelheti,hogy oldjuk fel az eltiltását a topictól,mert ilyen adatokat ő sem tud produkálni a diesel lacsival.
..., és mi sem a benzines további példányokkal...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1040 Dátum: 2009. Június 03. - 16:37:52 »

Az áremelés miatt szóltam az illetékes, hogy érdemes lenni tankolnia (nekem is), bár még kb. negyed tanknyi benzin volt a kocsiban. Jól saccoltam, 46,64 liter ment bele, amivel megtettem 728,8km-t. Ebből 580km volt autópálya-autóút, a többi város.  Mosolyog
Ezek után MNT jogosan követelheti,hogy oldjuk fel az eltiltását a topictól,mert ilyen adatokat ő sem tud produkálni a diesel lacsival.
..., és mi sem a benzines további példányokkal...
Nekem is 8 és 9 között kajál, bármit csinálok.
Illetve nem  , mert ha nyomom neki akkor többet!! 
...de kevesebbet városban vagy autópályán tuti nem. Esetleg országúton, ha kibírnám a "gazdaságos" tempót...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1041 Dátum: 2009. Június 03. - 19:44:36 »

Az áremelés miatt szóltam az illetékes, hogy érdemes lenni tankolnia (nekem is), bár még kb. negyed tanknyi benzin volt a kocsiban. Jól saccoltam, 46,64 liter ment bele, amivel megtettem 728,8km-t. Ebből 580km volt autópálya-autóút, a többi város.  Mosolyog
Ezek után MNT jogosan követelheti,hogy oldjuk fel az eltiltását a topictól,mert ilyen adatokat ő sem tud produkálni a diesel lacsival.
..., és mi sem a benzines további példányokkal...
Azért az sokat számít, hogy egyedül ültem a kocsiban, 2,4-en van a keréknyomás (vagy több, mert hideg guminál lőttem be), illetve az 580km-t szinte állandó sebességgel tettem meg, mivel alig volt forgalom az M5-M0 szakaszokon, mikor Szegedre mentem. Ja és szigorúan a megengedett sebességgel mentem mindenhol (vagy egy picit alatta), autópálya 120-130, M0 80km/h, egyéb út is 80-90 között. Egy picit én is ledöbbentem, mivel amikor megérkeztem Szegedre a mutató alig mozdult ki a teliből (kb 250km megtétele után). Mondjuk én a munkás Suzival is több mint 600km-t elmegyek egy tank benzinnel, pedig ott csak 38 liter megy bele. Azzal az autóval voltunk kint hárman Hollandiában, akkor a durván 2600km-en sikerült 4,9-et elérni átlagban, igaz akkor még csak 40ezer km volt benne (most van 193ezer benne).
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1042 Dátum: 2009. Június 09. - 16:51:20 »

Vegyes használat (városi melóbajárás, országút) néha klíma is, Mecsek, stb. 1120 km 90 literrel.
Nem rossz!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #1043 Dátum: 2009. Június 09. - 20:44:43 »

Én most mértem párszáz km-t.
Vegyes használatban klíma nélkül 8.5 L.
Városban, klíma nélkül 10 L.
Városban, klímával, kövér gázzal 12.5 L.
(Bár nálam a műszaki paraméterek már nem gyáriak.)
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1044 Dátum: 2009. Június 10. - 20:34:05 »

Vegyes használat (városi melóbajárás, országút) néha klíma is, Mecsek, stb. 1120 km 90 literrel.
Nem rossz!
Csak azt ne merd mondani, hogy 1 tankolással csináltad meg!!  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1045 Dátum: 2009. Június 10. - 21:24:34 »

Vegyes használat (városi melóbajárás, országút) néha klíma is, Mecsek, stb. 1120 km 90 literrel.
Nem rossz!
Csak azt ne merd mondani, hogy 1 tankolással csináltad meg!!  Vigyorog Vigyorog
3x30 liter
Ha nem megyek távolságra, akkor 30 litereket tankolok. Könnyű megjegyezni a napi számlálóval mérést (sárga lámpánál tankolok) és a sok tinglitangliban felesleges lenne állandóan cipelni a sok benzint.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1046 Dátum: 2009. Június 11. - 14:03:13 »

Vegyes használat (városi melóbajárás, országút) néha klíma is, Mecsek, stb. 1120 km 90 literrel.
Nem rossz!
Csak azt ne merd mondani, hogy 1 tankolással csináltad meg!!  Vigyorog Vigyorog
3x30 liter
Ha nem megyek távolságra, akkor 30 litereket tankolok. Könnyű megjegyezni a napi számlálóval mérést (sárga lámpánál tankolok) és a sok tinglitangliban felesleges lenne állandóan cipelni a sok benzint.
Cápa tanult a Forma 1-ből, nem tankol tele, hogy kisebb tömeggel, kevesebbet fogyaszt, és az már nem zavarja, hogy többször tankol, mert addig is pihen. 3X30 liter, hmm, a következő lépés pedig  a 6X15 liter lesz, és állati jó fogyasztása lesz, no meg otthon hagyja Erikát, Danit, és úgy megy, mint Diablo- egyedül, és veri majd a dizeleseket! Új módszer a hétköznapok spórolásában. Köszi Cápa az ötletet! A család megy busszal, én meg autóval, és jó lesz a fogyim végre! Éreztem, hogy valamit rosszul csinálok, de ennek vége! Cápa felnyitotta a szemem, megélezte elmém élességét, boldog vagyok! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1047 Dátum: 2009. Június 11. - 16:47:05 »

Vegyes használat (városi melóbajárás, országút) néha klíma is, Mecsek, stb. 1120 km 90 literrel.
Nem rossz!
Csak azt ne merd mondani, hogy 1 tankolással csináltad meg!!  Vigyorog Vigyorog
3x30 liter
Ha nem megyek távolságra, akkor 30 litereket tankolok. Könnyű megjegyezni a napi számlálóval mérést (sárga lámpánál tankolok) és a sok tinglitangliban felesleges lenne állandóan cipelni a sok benzint.
Cápa tanult a Forma 1-ből, nem tankol tele, hogy kisebb tömeggel, kevesebbet fogyaszt, és az már nem zavarja, hogy többször tankol, mert addig is pihen. 3X30 liter, hmm, a következő lépés pedig  a 6X15 liter lesz, és állati jó fogyasztása lesz, no meg otthon hagyja Erikát, Danit, és úgy megy, mint Diablo- egyedül, és veri majd a dizeleseket! Új módszer a hétköznapok spórolásában. Köszi Cápa az ötletet! A család megy busszal, én meg autóval, és jó lesz a fogyim végre! Éreztem, hogy valamit rosszul csinálok, de ennek vége! Cápa felnyitotta a szemem, megélezte elmém élességét, boldog vagyok! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nem hittem volna, hogy a "nagy öregnek" újat tudok mondani...amúgy meg semmi direkt nem volt benne, csak így alakult, hogy kétszer sem tudtam utazás előtt sárgáig elmenni, így aztán rátankoltam.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Sean
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



« Hozzászólás #1048 Dátum: 2009. Június 15. - 19:08:04 »

Tisztelt Cartársak!
1 hónapja vettem az autót,5 ajtós Lacetti,4 éves,36000 km!sokat állt a kereskedésben,de lecseréltem már az olajat,gyertyákat,amit kellett!a fogyasztásom mégsem megy le 10 alá,inkább felette van!Balatonfüreden,kisvárosban,dugók és hasonlók nélkül autózom,3000 körüli fordulaton váltva!kipróbáltam a sárga szeleptiszitító folyadékot is,de semmi!próbáltam sport és gyári légszűrővel is!most 1 collal nagyobb kerekek vannak raja,mint eleinte,de ez nem befolyásolt semmit!van valakinek esetleg valami tippje?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1049 Dátum: 2009. Június 16. - 19:32:15 »

Voltam vásárolni, szállítani tetőcsomagtartóval, budapesti furikázással kb 130 km-t, majd anélkül, de öten, cuccokkal 170 km autópálya, a többi országút, összesen 527 km. Bp- Kecskemét- Kunszentmárton- Mezőtűr-, és vissza, szükség szerint légkondival, mert dög meleg volt. A végső eredmény ma, mert holnap újra drágul a benya, mint minden szerdán, szóval 8,3 lityi/100 km-re. Ezt most jónak tartom. De bevallom, volt már 10 literes fogyi is, fene tudja miért, igaz "itthon", de mindegy, mert akármi is jön ki, akármikor, akkor is szeretem! Amelyik meg fixen mindig kevesebbet eszik, az meg sokkal drágább. Jó kocsink van!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!