Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 19:32:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 312293 alkalommal)
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #885 Dátum: 2008. Szeptember 29. - 17:59:34 »

Hali!

900km 50 lityi gázolaj 5.55l/100  ebből 400km város a többi vidék.


Bocs Kacsint Vigyorog

Hello!
Milyen vasad van,hogy csak ennyi?HeHe
rönó



                                                                                                                                               R
                                                                                                                                             E   E
                                                                                                                                           N       N
                                                                                                                                         A           A
                                                                                                                                           U       U
                                                                                                                                             L   L
                                                                                                                                               T


 Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #886 Dátum: 2008. Szeptember 29. - 18:16:22 »

Hali!

900km 50 lityi gázolaj 5.55l/100  ebből 400km város a többi vidék.


Bocs Kacsint Vigyorog

Hello!
Milyen vasad van,hogy csak ennyi?HeHe
rönó



                                                                                                                                               R
                                                                                                                                             E   E
                                                                                                                                           N       N
                                                                                                                                         A           A
                                                                                                                                           U       U
                                                                                                                                             L   L
                                                                                                                                               T


 Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Na ez már durva volt!! Vigyorog
Naplózva


LPG
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #887 Dátum: 2008. Szeptember 30. - 08:52:44 »

Felsőpakony - Egerszalók oda vissza + néhány menet Egerbe vacsizni 4 nap alatt 4 személy + fullos csomagtartó emelkedő + klíma használat esős idő miatt párásodás ellen: 7.1 liter. Hmmmm... Kevesebbet fogyasztott mint, mikor csak az én dagadt testem van benne egyedül. Vagy ennyit jelentett az M0 + M3 útvonal? Most hogy átadták Mosolyog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #888 Dátum: 2008. Szeptember 30. - 15:01:42 »

Üdv!

Még nem írtam fogyiadatot, de most már írok, mert már állandósultak az adatok 1,4 5 ajtós:
1, csak város: 8,5
2,csak autópálya:2-3 fő csomagokkal 6,5-7
3, vegyes: 7,5

Hozzáteszem, csak OMV-nél tankolok, korábban 1 éves Tesco tankolásokkal a városi fogyi mindig 9 liter felett volt!!!
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #889 Dátum: 2008. Október 17. - 07:55:56 »

Volt szó olyanról, hogy beletöltik-e a kutak az adalékot a tartályba vagy sem. Egy ismerősöm, aki régen kutak építésénél volt főmérnök mondta, hogy ilyen csak télen és csak gázolajnál van a tágulási dolgok miatt. Már minden cég bekeverve küldi a cuccait.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #890 Dátum: 2008. Október 17. - 09:25:19 »

Volt szó olyanról, hogy beletöltik-e a kutak az adalékot a tartályba vagy sem. Egy ismerősöm, aki régen kutak építésénél volt főmérnök mondta, hogy ilyen csak télen és csak gázolajnál van a tágulási dolgok miatt. Már minden cég bekeverve küldi a cuccait.
 
Ezek, ha igazak, akkor marad a hitelesítési csalás, mert, hogy nem tiszta dolog minden tankolás, azt lefogadom. Máskülönben, hogy lehetne, hogy hasonló körülmények között a fogyasztás 7-10 között van?  He Persze erről már beszélgettünk régebben, nem kell újra visszatérni rá.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #891 Dátum: 2008. Október 17. - 13:16:53 »

A varázspöcök titka
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #892 Dátum: 2008. Október 17. - 13:52:55 »

Na erről beszéltem!
Nem figyeltem, hogy van-e varázspöcök nekem, de úgy volt 71 liter a gépben, mint a huzat! Másnap ki is használtam majd az egészet, így nem volt gond.
Persze ez a futásteljesítményen is meglátszott, de erről már raktam fel képeket régebben.  Vigyorog  Majd' 1000 km-t el lehet menni óvatos autópályatempóban egy nyakig töltött benzines lacsival.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #893 Dátum: 2008. Október 19. - 13:30:50 »

Tegnap teletankoltam, hogy ismét borzoljam a kedélyeket a fogyimmal. Teljes sárga lámpával elautókáztam kb. 60 km-t Pesten, utána csurig, de úgy, hogy egy pici ki is folyt. A benya a csőnyakban állt. Így is csak 56 liter ment bele. Most vagy magát szívatja a kutas, vagy az én tankom kisebb - mint már régóta gyanítom.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #894 Dátum: 2008. Október 19. - 17:55:51 »

Tegnap teletankoltam, hogy ismét borzoljam a kedélyeket a fogyimmal. Teljes sárga lámpával elautókáztam kb. 60 km-t Pesten, utána csurig, de úgy, hogy egy pici ki is folyt. A benya a csőnyakban állt. Így is csak 56 liter ment bele. Most vagy magát szívatja a kutas, vagy az én tankom kisebb - mint már régóta gyanítom.
Ne aggódj Én sem tudtam még 56 liternél többet belecsurgatni.
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #895 Dátum: 2008. Október 19. - 19:14:04 »

Tegnap teletankoltam, hogy ismét borzoljam a kedélyeket a fogyimmal. Teljes sárga lámpával elautókáztam kb. 60 km-t Pesten, utána csurig, de úgy, hogy egy pici ki is folyt. A benya a csőnyakban állt. Így is csak 56 liter ment bele. Most vagy magát szívatja a kutas, vagy az én tankom kisebb - mint már régóta gyanítom.
Ne aggódj Én sem tudtam még 56 liternél többet belecsurgatni.
Én igen, 58,5 litert amikor jöttem haza Horvátországból és már egy ideje világított a lámpa. Óvatosan is mentem akkor, max110.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #896 Dátum: 2008. Október 20. - 16:36:35 »

No. 73 km Mocsokfalva és vonzáskörzete után elmozdult a teli állásról.
145 km Mocsokfalva után valamivel 3/4 fölött van a mutató. De mintha nem akarna menni a gép....
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #897 Dátum: 2008. Október 20. - 17:37:47 »

No. 73 km Mocsokfalva és vonzáskörzete után elmozdult a teli állásról.
145 km Mocsokfalva után valamivel 3/4 fölött van a mutató. De mintha nem akarna menni a gép....
 
Persze, mert megszoktad a hajón a száguldást! Kacsint Vigyorog A tengeren több a hely, itt nincs lehetőség a száguldásra, itt csak araszolni lehet a legtöbbször. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #898 Dátum: 2008. Október 25. - 10:31:37 »

1090km, 84,5 liter benzinnel, ebből 340km országút autópálya a többi város helyben. Vigyorog

=7,75 l/100km
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #899 Dátum: 2008. Október 27. - 08:32:37 »

Utóbbi három fogyasztásom: 9,9 majd 9,1 és most 7,6. Szóval fene tudja, de nekem egyre, és újra gyanúsak a kutak megbízhatósága, mert hasonló körülmények között nem lehet ekkora különbség, legalábbis szerintem. Ez utolsó ráadásul halálra pakolva 5 személlyel, igaz 3/4 részben pálya, de azt viszont gyorsan. Akkor is szeretem!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!