Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 17:31:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 194   Le
 
Szerző Téma: Fogyasztási adatok  (Megtekintve 312197 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #810 Dátum: 2008. Július 19. - 14:50:48 »

Én is tankoltam,Veszprémi tali(szívós araszolós autópálya)+ város légkondival:8.4L.Rosszabbra számítottam
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #811 Dátum: 2008. Július 19. - 15:12:46 »

Bp.-Veszprém-Bp.-Szelíditó-Bp + 200km város 7,5liter.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #812 Dátum: 2008. Július 19. - 15:44:44 »

Fiúk! Érdemes tehát araszolni! Kacsint Vigyorog Vagy egyszerre értek be a kocsik? He Többiek? Írjátok meg!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #813 Dátum: 2008. Július 19. - 17:06:13 »

Fiúk! Érdemes tehát araszolni! Kacsint Vigyorog Vagy egyszerre értek be a kocsik? He Többiek? Írjátok meg!
Én nem tudom, mert nem volt teletankolva, és most is csak 25 Litert tankoltam! /tudjátok, a kis Ferrarik.../
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #814 Dátum: 2008. Július 19. - 22:42:10 »

Bp.-Veszprém-Bp.-Szelíditó-Bp + 200km város 7,5liter.
Nekem ugyanez a táv nekem 8.4
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #815 Dátum: 2008. Július 26. - 22:20:00 »

Kapaszkodjatok meg! Megjártuk Veszprémet, Csopakot, hazajöttünk, fiam lement Szankra, majd Kiskunmajsán megtankolt, és: 7,17 l/100km! Ez szuper jó, figyelembe véve a szombati autópályás "parkolásunkat" 2, és fél órán át a 33 km-t, majd Pestről le az M5-ösre egy óra, míg kiért a pályára. Szeretem a Lacettit! Pedig aggódtam milyen lesz majd a fogyink, de még így is szuper lett! Helyreállt a lelki egyensúlyom, örvendjetek velem együtt! Vigyorog A többi talis adatai is érdekelnének ezek után, ha kérhetem. Kacsint Pláne Kripicé, az ővé meg a nagy utazása alattira is kiváncsi leszek, de nagyon! Kacsint
Aggyisten!
A veszprémi találkozó nekem is meglepően jó eredménnyel zárult, 8,6..., a tötymörgés ellenére...
Ami inkább érdekes: Tátrába fel, Tátrából le, meg ide-oda: 7,07!!! Ilyet még nem pipáltam... (mondjuk 90-100-nál nem mentünk gyorsabban)
És a továbbiak sem rosszak: 130-140 folyamatosan: 8,1... Persze dugig pakolva, 5 személlyel...
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #816 Dátum: 2008. Július 27. - 08:30:06 »

Kapaszkodjatok meg! Megjártuk Veszprémet, Csopakot, hazajöttünk, fiam lement Szankra, majd Kiskunmajsán megtankolt, és: 7,17 l/100km! Ez szuper jó, figyelembe véve a szombati autópályás "parkolásunkat" 2, és fél órán át a 33 km-t, majd Pestről le az M5-ösre egy óra, míg kiért a pályára. Szeretem a Lacettit! Pedig aggódtam milyen lesz majd a fogyink, de még így is szuper lett! Helyreállt a lelki egyensúlyom, örvendjetek velem együtt! Vigyorog A többi talis adatai is érdekelnének ezek után, ha kérhetem. Kacsint Pláne Kripicé, az ővé meg a nagy utazása alattira is kiváncsi leszek, de nagyon! Kacsint
Aggyisten!
A veszprémi találkozó nekem is meglepően jó eredménnyel zárult, 8,6..., a tötymörgés ellenére...
Ami inkább érdekes: Tátrába fel, Tátrából le, meg ide-oda: 7,07!!! Ilyet még nem pipáltam... (mondjuk 90-100-nál nem mentünk gyorsabban)
És a továbbiak sem rosszak: 130-140 folyamatosan: 8,1... Persze dugig pakolva, 5 személlyel...
...és a "140" németországi autópályákon...   Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #817 Dátum: 2008. Július 27. - 08:44:43 »

Kapaszkodjatok meg! Megjártuk Veszprémet, Csopakot, hazajöttünk, fiam lement Szankra, majd Kiskunmajsán megtankolt, és: 7,17 l/100km! Ez szuper jó, figyelembe véve a szombati autópályás "parkolásunkat" 2, és fél órán át a 33 km-t, majd Pestről le az M5-ösre egy óra, míg kiért a pályára. Szeretem a Lacettit! Pedig aggódtam milyen lesz majd a fogyink, de még így is szuper lett! Helyreállt a lelki egyensúlyom, örvendjetek velem együtt! Vigyorog A többi talis adatai is érdekelnének ezek után, ha kérhetem. Kacsint Pláne Kripicé, az ővé meg a nagy utazása alattira is kiváncsi leszek, de nagyon! Kacsint
Aggyisten!
A veszprémi találkozó nekem is meglepően jó eredménnyel zárult, 8,6..., a tötymörgés ellenére...
Ami inkább érdekes: Tátrába fel, Tátrából le, meg ide-oda: 7,07!!! Ilyet még nem pipáltam... (mondjuk 90-100-nál nem mentünk gyorsabban)
És a továbbiak sem rosszak: 130-140 folyamatosan: 8,1... Persze dugig pakolva, 5 személlyel...
...és a "140" németországi autópályákon...   Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Óra szerint. Amúgy a 140-et lehet venni 132-nek és ezért a rendőr sem büntet még.  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #818 Dátum: 2008. Július 27. - 10:49:46 »

Kapaszkodjatok meg! Megjártuk Veszprémet, Csopakot, hazajöttünk, fiam lement Szankra, majd Kiskunmajsán megtankolt, és: 7,17 l/100km! Ez szuper jó, figyelembe véve a szombati autópályás "parkolásunkat" 2, és fél órán át a 33 km-t, majd Pestről le az M5-ösre egy óra, míg kiért a pályára. Szeretem a Lacettit! Pedig aggódtam milyen lesz majd a fogyink, de még így is szuper lett! Helyreállt a lelki egyensúlyom, örvendjetek velem együtt! Vigyorog A többi talis adatai is érdekelnének ezek után, ha kérhetem. Kacsint Pláne Kripicé, az ővé meg a nagy utazása alattira is kiváncsi leszek, de nagyon! Kacsint
Aggyisten!
A veszprémi találkozó nekem is meglepően jó eredménnyel zárult, 8,6..., a tötymörgés ellenére...
Ami inkább érdekes: Tátrába fel, Tátrából le, meg ide-oda: 7,07!!! Ilyet még nem pipáltam... (mondjuk 90-100-nál nem mentünk gyorsabban)
És a továbbiak sem rosszak: 130-140 folyamatosan: 8,1... Persze dugig pakolva, 5 személlyel...
...és a "140" németországi autópályákon...   Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Természetesen, hol máshol... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
És csak azért ilyen lassan, mert szakadt az esö.. Kacsint
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #819 Dátum: 2008. Július 27. - 21:30:16 »

Én most is csak 25 Litert tankoltam! /tudjátok, a kis Ferrarik.../
Megvolt a teletank V-Power. Kacsint
 Fekete Ferrari nem volt. Nekem van! Kacsint
Naplózva


LPG
ShadowTm
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Hozzászólás #820 Dátum: 2008. Július 27. - 22:25:34 »

V-Power-el jobban jársz sztem, nagyobb teljesítmény amit ha nem használsz ki akkor kevesebbet eszik... (sztem). bár 70%ban városon kívül mentem amikor mértem, de akkor 100on kihoztam már 6,8as fogyasztást a V-Power-el...  Vigyorog amúgy 7-7,5ben áll meg de néha taposom ha úgy van kedvem  Mosolyog

majd írom a következő mérést, ami persze fizu után lesz Vigyorog
Naplózva
Imperial WTCC
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23

WTCC Street


« Hozzászólás #821 Dátum: 2008. Július 28. - 09:01:34 »

Megtörtént a múltkor beígért másik hosszú távú mérés.
Kicsit más útvonalon, kicsit több várossal, cammogással. Benne Királyhágó kétszer, Hargita úgy hatszor, úgy a fele hegyvidék volt az egésznek. Végig klímával.

Összesen szűk 2000 km, átlag 7 liter alatt stabilan.
Tehát a múltkori 6 liter bizony stimmelt. A különbséget betudom annak, hogy most jóval kevesebbet mentem ötödikben.

Egyéb tapasztalat:
az Erdélyben kapható (Viva-Petrom kút) ÖMV Carrera 95 nagyságrenddel jobb az itthoninál. A hazaitól a kocsi hangja olyan volt, mint egy traktor, és gyengén húzott.
Bukaresti román, olasz és osztrák rendszámmal odaát többnyire elmebetegek közlekednek. Mint a fogócska, ha utolér, hátbavág és előz. Akármennyivel is mész. Ez valami nemzeti sport lehet.
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #822 Dátum: 2008. Augusztus 02. - 19:13:59 »

A közelmúltban tankoltam 51+30+30 litert sima 95-ösből. Jelenleg 1333 km-nél áll, lassan jön a pilács. Kb 1340-1350 km lesz belőle ahogy kitapasztaltam. Ez 8,25 liter. Ha azt veszem, hogy a megtett km-ek szinte kizárólag városi (pesti dugó is) és autópályás közlekedésben (Érdtől majd fehérvárig araszoltunk egyszer) gyarapodtak, akkor nem is rossz! (A városi hideg motoros 9-10 liter szokott lenni, a pálya meg átlag 120-130, de gyakran volt 150-160. Sőt! Mivel "német pálya" volt, mutatott az óra 185-öt is!  Vigyorog )
 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #823 Dátum: 2008. Augusztus 03. - 19:19:47 »

7,14 l/100km vegyes (város+országút 5 fő); és Dyno Tab 1db/50l
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #824 Dátum: 2008. Augusztus 04. - 16:46:47 »

Ma kíváncsiságból visszakerestem, hogy eddig mennyit tankoltam.
A futott km-ek alapján (min. 80-90%-ban melóba járással ment bele ennyi) 8,6 lett az átlag.
Ha belegondolok, hogy nincs 3 km a melóhely, -így csak nyári melegben lesz üzemmeleg a motor, a többi évszakban meg állandóan megy a dúsító- akkor normál használatnál simán 8 liter alatti fogyasztást lehetne produkálni vele nagy átlagban.
 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 194   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!